Product was successfully added to your shopping cart.

لیست قیمت یونیوا خرید

کولر گازی یونیوا


قیمت کولر گازی یونیوا خرید کولرگازی uneva

لیست قیمت سایر کولرگازی ها خرید و بررسی مشخصات قیمت یونیوا با لوازم جانبی ارزانترین قیمت و بهترین مدل و جدیدترین مدل 2022
قیمت کولر گازی یونیوا ۲۴۰۰۰ ، ۳۰۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ را در بانه دات کام ببینید و مدل مناسب را بخرید. لیست مدل و قیمت کولر گازی یونیوا ۳۰۰۰۰ ، قیمت کولر گازی یونیوا 36000 و سایر اندازه ها در دسترس است. کولر گازی یونیوا دیواری، کولرگازی یونیوا ایستاده، کولرگازی سقفی و داکت اسپلیت را می توانید با توجه به نیاز خود از بانه دات کام بخرید. فروش کولر گازی در بانه دات کام با سرویس های ویژه ای همراه شده. از جمله این سرویس ها می توان به پرداخت درب منزل، ارسال سریع، ضمانت اصل بودن کالا، تضمین اصالت کالا و امکان بازگشت کولر تا 7 روز اشاره کرد.

انواع کولر گازی یونیوا

کولرهای گازی در انواع مختلفی تولید و طراحی شده اند که طراحی متفاوتی با هم دارند. کولر گازی اسپلیت دیواری دو تکه، سقفی، داکت اسپلیت، پرتابل، ایستاده و ... موجود هستند. یونیوا از آن دسته از کمپانی های تولید کننده است که انواع کولرها را تولید و طراحی کرده. هر کدام از آن ها با طراحی های متفاوتی تولید شده اند. مدل های اسپلیت دو تکه شامل پنل و موتور است. پنل داخلی این مدل بر روی دیوار نصب می شود. موتور کولرگازی ها هم در خارج از ساختمان نصب می شود.
مدل های ایستاده بر روی زمین قرار می گیرند و قیافه ای بزرگ دارند. این مدل ها معمولا در ظرفیت های بالایی تولید شده اند؛ از این رو مناسب سالن های بزرگ هستند. مدل های پرتابل یک تکه هستند و معمولا کوچک و جمع و جور طراحی شده اند. این مدل با توجه به قابلیت پرتابل بودن، برای مغازه ها، اتاق کار، اتاق خواب و ... گزینه ای مناسب هستند. کولر گازی سقفی و داکت هم از مدل های توکار هستند که داخل سقف و دیوار نصب می شوند.

ظرفیت های کولر گازی یونیوا

هر کدام از انواع کولر گازی ها در ظرفیت های متنوعی تولید شده اند تا هر کاربر با توجه به نیاز خود بتواند مناسب ترین گزینه را خریداری کند. انتخاب ظرفیت مناسب کولرگازی با توجه به متراژ محیط، شرایط آب و هوایی منطقه، تعداد پنجره ها، ارتفاع اتاق و ... تعیین می شود. برای انتخاب مناسب ترین گزینه می توانید راهنمای خرید کولر گازی یونیوا را مطالعه کنید. کولر گازی ها در ظرفیت 9 هزار و 12 هزار و 18 هزار و 24 هزار و 30 هزار و 36 هزار و 48 هزار و 60 هزار و ... تولید و طراحی شده اند.
کولر گازی یونیوا ۳۰۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ مدل دیواری در بانه دات کام موجود است تا بتوانید ظرفیت مناسب را خریدار کنید. کولر یونیوا ایستاده هم در ظرفیت 36 هزار و 60 هزار موجود است. داکت اسپیلیت های uneva را نیز می توانید در ظرفیت های متفاوت خریداری کنید.

مشخصات کولرگازی یونیوا

هر کدام از مدل کولر یونیوا با مشخصات و ویژگی های متفاوتی تولید و طراحی شده اند. اکثرا کولر گازی uneva با کاربرد سرمایش و گرمایش تولید و طراحی شده است؛ از این رو می توانید هم در فصل های سرد سال و هم در فصل های گرم سال از این کولر ها استفاده کنید. امروزه اغلب کمپانی های تولید کننده از نوع گاز مبرد R410A در کولر گازی ها استفاده می کنند. این نوع گاز بر خلاف R22 دوستدار محیط زیست است.
موتور کولر گازی ها با پره های مسی گلدفین و یا رادیات طلایی گلدفین تولید شده اند تا در شرایط آب و هوایی مرطوب زنگ نزنند. از دیگر ویژگی های کولر uneva می توان به پرتاب باد چهار طرفه ، کمپرسور اینورتر پلاس Inverter ، سیستم توربو Turbo ، صفحه نمایش ال ای دی LED و ... اشاره کرد. یکی از گزینه هایی که در خرید اسپلیت یونیوا یا خرید کولر گازی یونیوا مهم است می توان به شرایط آب و هوایی منطقه اشاره کرد. کولر اسپلیت یونیوا سازگار با آب و هوای گرم T3 و مناسب آب و هوای معتدل و مرطوب T1 تولید و طراحی شده اند. بهترین کولر گازی برای مناطق گرمسیر مدل کولر گازی یونیوا t3 است. با توجه به آب و هوای محل زندگی خود، گزینه مناسب را انتخاب کنید. کولرهای گازی با انواع موتور پیستونی، روتاری و اسکرول تولید شده اند.

قیمت کولر گازی uneva

قیمت کولر یونیوا را فکتورهایی متفاوتی تعیین می کند. ظرفیت کولر، نوع کولر، مشخصات و ویژگی ها و همچنین نوع موتور از جمله ویژگی هایی است که بر روی قیمت کولر گازی یونیوا تاثیر گذار است. در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام قابلیت مقایسه مدل های مختلف در دسترس شما قرار گرفته تا بتواند کار انتخاب را برای شما ساده تر کند. از این رو شما به سادگی می توانید مزایا و معایب کولر گازی یونیوا و قیمت را بررسی کنید.