• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 66 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۶۶٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500
  آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500

  قیمت عادی: ‎۷٬۴۴۰٬۰۰۰ تومان

  تخفیف ‎۶٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

  (موجود)

  • عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر عکس آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500 تصویر

  آبمیوه گیری بوش 700 وات BOSCH MES3500

  Bosch Juicer MES3500

  بازنگری سریع


  • شناسه کالا : 2800000725570

  • موتور با توان 700 وات

  • ظرفیت پارچ آبمیوه 1.25 لیتر

  • دهانه ورودی میوه کامل

  • پایه های بدون لغزش

  • محل ذخیره سازی کابل

  • ظرفیت مخزن تفاله 2 لیتر

  • قابلیت دو تنظیم سرعت

  • سیستم ضد چکه

  • مجهز به قفل ایمنی


  دسترسی: موجود در انبار

  قیمت عادی: ‎۷٬۴۴۰٬۰۰۰ تومان

  تخفیف ‎۶٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

  آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
  دلیل نارضایتی شما چیست؟
  ثبت اطلاعات

  * زمینه های مورد نیاز

  قیمت عادی: ‎۷٬۴۴۰٬۰۰۰ تومان

  تخفیف ‎۶٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

  معرفی کوتاه آبمیوه گیری بوش 700 وات MES3500
  خرید آبمیوه گیری و استفاده از آن برای گرفتن عصاره میوه ها سرمایه گذاری در حفظ سلامت بدن است. آب میوه ی ارگانیک منبعی عظیم از ویتامین ها و عناصر مفید برای بدن است و نوشیدن آن در طول روز سلامت کلی بدن را تضمین خواهد کرد. آبمیوه گیری بوش 3500 « MES3500 » از طراحی مقاوم و امروزی برخوردار است و در کنار آن با ظرفیت و عملکرد مناسبی که ارائه می دهد توانایی جلب رضایت کاربران را داراست. با خرید آبمیوه گیری بوش می توانید انواع نوشیدنی های سالم و ارگانیک را در کمترین زمان برای خود و اطرافیانتان تهیه نمایید. در واقع با ظرف 2 لیتر تفاله می توانید در هر بار استفاده از دستگاه، مقدار زیادی آبمیوه بگیرید. علاوه بر این طراحی این ابمیوه گیری به صورت امروزی و نوآورانه صورت گرفته به طوری که به راحتی می توان ظرف مخصوص آبمیوه که از ظرفیت 1.25 لیتر برخوردار است را به لوله ی خروجی آبمیوه متصل کرد تا مانع از پاشیده شدن آبمیوه به بیرون جلوگیری به عمل آید.
  دهانه ی ورودی میوه با اندازه 73 میلی متر طراحی شده که برای ورودی میوه کامل مانند سیب، کاملا مناسب است؛ با کمک ارم هل دهنده میوه هم می توان به راحتی هرگونه میوه را به سمت فیلتر برای آبگیری هدایت کرد. استفاده از جنس استیل و پلاستیک در بدنه موجب استحکام هر چه بیشتری ابمیوه گیری 3500 شده و علاوه بر این که راحت تمیز می شود، ظاهری مدرن هم به آن بخشیده است. بوش برای جنس استیل را برای فیلتر هم در نظر گرفته تا در مقابل رطوبت مقاوم باشد و از پس میوه های مختلف با بافت سفت و سخت هم برآید.
  در کنار این سبک طراحی ماهرانه موتوری قدرتمند با توان 700 وات نیز همراه است تا قدرت لازم برای گرفتن آبِ میوه ها را فراهم آورد؛ برای ارائه ی عملکرد ایده آل در این دستگاه از دو سرعت بهره گرفته شده که به وسیله ی ولوم چرخشی روی بدنه قابل تنظیم است، کاربران به واسطه ی سرعت زیاد می توانند میوه هایی سفت مانند هویج را آبگیری نمایند و از سرعت کم هم برای میوه های نرم تر استفاده کنند. آبمیوه گیری MES3500 برای جلوگیری از سر خوردن در حین کار، مجهز به پایه های ضد لغزش « Non-slip feet » شده، همچنین محل ذخیره سازی کابل برق 1.2 متری « Cord storage » نیز برای این مدل در نظر گرفته شده است. از دیگر مزیت های این دستگاه که ایمنی هر چه بیشتر را برای کاربران فراهم می کند، سیستم توقف ایمنی « Extremely safe » می باشد. در واقع دستگاه آبمیوه گیری زمانی شروع به کار خواهد کرد، که تمامی قطعات به درستی در سر جای خود قرار گرفته باشند.  جزییات

  نقد و بررسی آبمیوه گیری بوش 700 وات

  خرید آبمیوه گیری و استفاده از آن برای گرفتن عصاره میوه ها سرمایه گذاری در حفظ سلامت بدن است. آب میوه ی ارگانیک منبعی عظیم از ویتامین ها و عناصر مفید برای بدن است و نوشیدن آن در طول روز سلامت کلی بدن را تضمین خواهد کرد. آبمیوه گیری بوش 3500 « MES3500 » از طراحی مقاوم و امروزی برخوردار است و در کنار آن با ظرفیت و عملکرد مناسبی که ارائه می دهد توانایی جلب رضایت کاربران را داراست. با خرید آبمیوه گیری بوش می توانید انواع نوشیدنی های سالم و ارگانیک را در کمترین زمان برای خود و اطرافیانتان تهیه نمایید. در واقع با ظرف 2 لیتر تفاله می توانید در هر بار استفاده از دستگاه، مقدار زیادی آبمیوه بگیرید.

  آبمیوه گیری بوش 700 وات

  ابمیوه گیری برقی بوش جدا از این که بسیار قدرتمند می باشد از طراحی بسیار بادوام برخوردار است و ظاهری مدرنی به آشپزخانه شما می بخشد. همچنین شرکت بوش در ساخت لوازم آشپزخانه اش از استاندارد های جهانی استفاده کرده؛ مخصوصا در خط تولید آبمیوه گیری نیز از این استاندارد ها پیروی کرده است تا محصولاتی با دوام و با کیفیت را به مصرف کننده های خود ارائه دهد. دوام یک محصول می تواند نقش بالایی در جلب رضایت مشتریان داشته باشد؛ بنابراین بوش با به کارگیری بدنه با دوام و با ایمنی بالا توانسته است محصولاتی با کیفیت و با کارایی مناسب را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. آب میوه گیری بوش MES3500 نیز به واسطه ی جنس استیل از بدنه محکم برخوردار است و از طراحی بسیار شیک و امروزی برخوردار است.

  پارچی که همراه با مدل ابمیوه گیری بوش 3500 عرضه شده از ظرفیت 1.25 لیتر برخوردار است و لوله ی ورودی آن طوری ساخته شده که به خوبی بر روی لوله ی خروجی آبمیوه گیری جفت شده و مانع از پاشیدن آبمیوه به بیرون می شود، پس با اتصال آن به دستگاه به راحتی آب گرفته شده از میوه ها در ظرف ریخته می شود، بدون این که قطره ای از آب میوه به پایین بریزد. به علاوه بست ایمنی قطعات دستگاه را به خوبی و محکم به هم متصل نگه می دارد. پایه ی از جنس لاستیک بدون لغزش « Non-slip feet » این مدل مانع از حرکت اب میوه گیری هنگام روشن شدن می شود. از دیگر ویژگی های آبمیوه گیری بوش محل ذخیره سازی کابل « Cord storage » است که موجب مرتب جلوه دادن آبمیوه گیری می شود. از آنجایی که قطعات همراه با آبمیوه گیری زیاد است و پس از کار تمامی آن ها کثیف می شوند، بوش تمامی قطعات را طوری ساخته که بتوان در ماشین ظرف شویی هم بتوان شستشو داد.

  آیا دوست دارید آب ميوه گيري با طراحی مقاوم و با عملکرد مناسب داشته باشید؟ مدل ابمیوه گیری بوش 3500 در کنار طراحی زیبا و با دوام عملکرد عالی را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. در واقع این ابمیوه گیر در هر بار کار با آن حجم زیادی از آب و عصار میوه را در اختیارتان قرار می دهد. بوش در این ابمیوه گیری از 2 نوع سرعت بهره گرفته است، پس کاربران می توانند به کمک دکمه ی چرخشی تعبیه شده بر روی بدنه، به تنظیم سرعت بپردازند تا بهترین نتیجه ی ممکن را در حین کار دریافت کنند. همچنین در این سیستم از یک فیلتر با جنس با دوام استیل استفاده شده تا برای آبگیری انواع میوه ها کارایی عالی را در اختیار کاربران قرار دهد. این فلیتر قابل شستشو می باشد و حتی در استفاده طولانی مدت کارایی خود را از دست نخواهد داد، این فیلتر حتی در مواجه با میوه های سفت، بهترین عملکرد را از خود به نمایش می گذارد. موتور قدرتمند 700 watts آن نیرو و قدرت لازم برای انجام کار های مربوطه را فراهم می کند و شما را در هنگام آبگیری انواع میوه ها نا امید نمی کند.

  آبمیوه گیری بوش 700 وات

  آبمیوه گیری بوش 700 وات

  یکی از ویژگی هایی که در انتخاب یک آبمیوه گیری خوب تاثیر گذار است سهولت کار با آن می باشد. از آن جایی که خالی کردن محفظه تفاله ها در بعضی از آب میوه گیری ها کاری پر درد سر و سخت می باشد و شاید به دلیل اندازه کوچک محفظه تفاله مجبور به خالی کردن آن در طول دوره های کوتاه شوید. اما در آبمیوه گیری بوش MES3500 از محفظه تفاله با اندازه مناسب استفاده شده است تا مجبور به خالی کردن مکرر ظرف نشوید. این ظرف از اندازه 2 لیتر برخوردار است که با حالت شفافی که دارد به راحتی می توانید از میزان پر شدن آن اطلاع پیدا کنید.

  علاوه بر این قسمت ورودی میوه ها نیز در این آب میوه گیری به صورت بزرگ طراحی شده تا بدون نیاز به برش میوه ها بتوانید میوه های درسته مانند سیب و یا گلابی را وارد دستگاه آبمیوه گیری نمایید. این ویژگی به مراتب، کار شما را راحت تر می کند و موجب می شود در مدت زمان کوتاهی به حجم زیادی از آب میوه دست یابید. به علاوه به لطف سیستم استخراج نوآورانه شما می توانید بدون نیاز به خالی کردن ظرف آبمیوه به 1.25 لیتر آب میوه دسترسی داشته باشید.

  پارامتر دیگری که از ویژگی های یک آبمیوه گیری خوب است؛ سیستم ایمنی « Extremely safe » می باشد. این مدل طوری طراحی شده که موجب افزایش ایمنی کاربران می شود. مواقعی که تمامی قطعات به درستی بر روی هم قرار نمی گیرند روشن کردن دستگاه علاوه بر به خطر انداختن سلامت موجب ریخت و پاش هم می شود. این سیستم تا تمامی قطعات به خوبی در سر جایشان نباشند، روشن نخواهد شد.

  آبمیوه گیری ها دستگاه عالی و ایده آل برای کسانی است که سلامت بدنی برایشان از اولویت بالایی برخوردار است و در وعده ی غذایی خود انواع آبمیوه ها را جای داده اند. اما با وجود انواع ابمیوه گیری و رقابت برند ها، انتخاب و خرید یک دستگاه مناسب سخت به نظر می رسد. اگر به دنبال آبمیوه گیری برای استفاده روزمره و خانگی هستید مدل آبمیوه گیری بوش MES3500 با کیفیتی ممتاز به معنای واقعی می تواند رغبتتان را برای خرید بر انگیزد. آبمیوه گیری بوش 3500 عملکرد و کارایی مناسب خود را مدیون موتور 700 وات، 2 سرعت قابل تنظیم، دهانه ی ورودی میوه ی کامل، پایه های ضد لغزش، ظرفیت مناسب، بدنه ی و فیلتر ساخته شده از جنس استیل، محل جمع آوری سیم، سیستم ایمنی و قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی می باشد

  عمومی

  برند Bosch
  کشور سازنده آلمان
  انتخاب رنگ نقره‌ای

  مشخصات کلی

  شماره مدل MES3500
  نام مدل MES3500
  نوع دستگاه آبمیوه گیر, برقی
  کارکرد تک کاره

  قدرت و عملکرد

  توان مصرفی 700 وات
  قابلیت تنظیم سرعت دارد
  تعداد سرعت 2

  مشخصات آبمیوه گیری

  پارچ آبمیوه دارد
  ظرفیت پارچ آبمیوه گیری 1.25 لیتر
  جنس پارچ آبمیوه گیری پلاستیک شفاف
  پارچ مدرج دارد
  مخزن تفاله گیری دارد
  جنس مخزن تفاله پلاستیک شفاف
  جنس فیلتر استیل ضد زنگ

  مشخصات آب مرکبات گیری

  مشخصات مخلوط کن

  مخلوط کن ندارد

  مشخصات آسیاب

  مشخصات خردکن

  ویژگی ها و امکانات

  قفل ایمنی دارد

  مشخصات ظاهری

  رنگ استیل
  جنس بدنه استیل ضد زنگ
  صفحه نمایش ندارد
  چراغ نشانگر ندارد
  سايز دهانه ورودی 73 میلی متر
  اهرم جهت قفل کردن بدنه دارد
  سيستم ضد چکه دارد
  شیر خروجی دارد
  پایه ضد لغزش دارد
  طول سیم برق 1.2 متر
  ابعاد 312 × 180 × 310 میلی‌متر
  وزن 4.4 کیلوگرم

  اقلام همراه

  اقلام همراه برس تمیز کننده ی فیلتر, مخزن تفاله, پارچ آبمیوه گیر, دفترچه ی راهنما, اهرم هل دهنده ی میوه, فیلتر

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. شاهکاره review by ندا کاوه on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   ما دو تا آبمیوه گیری داشتیم که اولی زود قفلش شکست.

   دومی هم اینقدر صداش زیاد بود که همه رو اذیت می کرد
   دوتاشو انتداختیم دور رفتیم هیمن مدل رو خریدیم
   مدل خوبیه ما هممون ازش راضی هستیم.

   تیغه اش استیله ، قفلش محکمه، ار همه مهمتر اگه درست اجزاشو به هم نبندی روشن نمی شه.

  2. بسیار عالی review by amir-f on مرداد ۱۳۹۶
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت


   کارایی خوبی داره، خیلی خوب آبمیوه میگریه و من ازش راضیم

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  4 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  76
  پرسش
  توسط : م در آذر ۱۳۹۹
  سلام من یه آبمیوه گیری میخوام که هر نوع میوه ای که قابل آبگیری هست رو آب بگیره
  42
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  /b/o/bosch_mes3500.pdf

  اینفوگرافی آبمیوه گیری mes3500

  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۹
  طراحی
  ۹
  قدرت
  ۸
  ارزش خريد
  ۹
  کيفيت ساخت
  ۹
  سهولت استفاده
  ۸
  امکانات و قابليت ها

  نقاط قوت

  بدنه با دوام
  توان مناسب
  پارچ آبمیوه

  نقاط ضعف

  تک کاره