• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
 • Product was successfully added to your shopping cart.
  ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker
  ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر
  • عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر
  • عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر
  • عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر
  • عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر عکس ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker تصویر

  ماژیک رنگ آمیزی بسته 12 عددی Coloring Marker

  Coloring Marker 12PCS

  بازنگری سریع


  • بسته ی 12 عددی

  • مناسب انواع سطوح

  • خشک شدن سریع

  • بدون محو شدن

  • با خاصیت ضد آب

  • قابل استفاده برای هر فرد


  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه ماژیک بسته 12 عددی Coloring Marker
  ماژیک های متنوع موجود در بازار هر کدام برای کار خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع ماژیک ها شامل ماژیک های وایت برد، رنگ آمیزی و هایلایت هستند که به صورت تکی و عمده به فروش می رسند. شاید خرید ماژیک آسان به نظر برسد اما هنگام خرید آن باید به نکات ریزی توجه کرد.. ماژیک های وایت برد به دلیل تنوع بیش از حد هر کدام از آن ها به شرط داشتن کیفیت خوب کاربردی هستند. برای خرید ماژیک وایت برد باید به جوهر، نوک ماژیک، میزان پاک شوندگی و .. توجه کرد. برخی از ماژیک های وایت برد هستند که قابلیت شارژ جوهر دارند، در این صورت باید همراه آن جوهر مخصوص به آن را تهیه کنید. این نوع ماژیک ها معمولا به صورت تکی عرضه می شوند و شامل چندین رنگ مختلف هستند.بیشتر دانش آموزان متوسطه دوره اول و دوم از ماژیک های هایلایت برای علامت گذاری مطالب مهم درسی استفاده می کنند. این نوع ماژیک ها نیز رنگ های متنوعی دارند اما از رنگ های صورتی، آبی و زرد بیشتر استفاده می کنند. این ماژیک ها فقط مختص به دانش آموزان نیستند، بلکه دانشجویان و برخی از کارمندان نیز از آن استفاده می کنند. استفاده از این ماژیک ها برای مطالب درسی باعث می شود تا درس راحت تر برای شخص مرور شود و همچنین از اهمیت ویژه مطلب آگاهی داشته باشد. بعضی از ماژیک ها هستند که برای رنگ آمیزی به کار می رود. رنگ آمیزی کردن یکی از کارهاییست که کودکان به آن علاقه زیادی دارند. برای این که استعداد کودکان کشف شود باید به کیفیت ماژیک رنگ آمیزی توجه زیادی کرد. ماژیک رنگ آمیزی همانند مداد رنگی ها در تعداد های متنوع عرضه می شود و شما با توجه به نیاز کودکتان می توانید آن را تهیه کنید، اما باید والدین توجه داشته باشند که ماژیک های سالم و بدون سم را تهیه کنند تا برای کودکان مضر نباشد.


  جزییات

  نقد و بررسی ماژیک بسته 12 عددی

  والدین باید از بهداشتی و سالم بودن ماژیک هایی که تهیه می کنند، اطمینان حاصل کنند. ماژیک های رنگ آمیزی برای فرزندان و کودکانی که به رنگ آمیزی کردن علاقه دارند، انتخابی ایده آل است. ماژیک های هایلایت نیز برای علامت گذاری مطالب مهم دروس به کار می رود و در انواع و اقسام رنگ و شکل طراحی شده اند. ماژیک وایت برد در مدرسه و دانشگاه بیشترین استفاده دارد، لذا برای این مکان ها باید ماژیکی را تهیه کرد که پاک کنندگی سریع و نوشتن راحتی داشته باشد.

  اولین چیزی که در خرید ماژیک وایت برد باید به آن توجه کرد، جوهر است. اگر ماژیک وایت بردی که شما تهیه می کنید میزان پر رنگی آن کم باشد ممکن است افرادی که دورتر از تخته قرار دارند به سختی آن را مشاهده کنند. به دلیل اینکه تخته به رنگ سفید است باید ماژیکی را انتخاب کرد که پررنگ باشد و بر روی تخته سفید کاملا مشاهده شود تا چشم بیننده اذیت نشود. برخی از ماژیک ها هستند که با مدت زمان کوتاهی باز ماندن درب سریعا خشک می شوند، این نوع ماژیک ها به درد نمی خورند، پس باید ماژیک هایی را تهیه کرد که هنگام باز شدن درب سریعا خشک نشوند. پاک کنندگی سریع نیز مورد توجه می باشد. هر چقدر جوهر ماژیک بر روی تخته سریعتر خشک شود، راحت تر پاک می شود، در نتیجه در استفاده های مکرر به تخته آسیبی نمی رسد. حال می رسیم به نوک ماژیک ها! نوک ماژیک ها معمولا به صورت گرد و تخت طراحی شده اند. ماژیک هایی که نوک گردی دارند برای مدارس، دانشگاه ها و نوشتارهای روزمره بیشتر قابل استفاده است، به دلیل گردی نوک، نوشتن سریع تر و راحت تر صورت می گیرد. این ماژیک ها خطوط را با ضخامتی بین 2.5 تا 3.5 میلی متر می کشند. ماژیک هایی با نوک تخت بیشتر برای خوش نویسی و ایجاد خطوط ضخیم بر روی تخته مناسب است. ضخامت ماژیک های تخت بین 1 تا 5 میلی متر می باشد. اکثر این ماژیک ها یک بار مصرف هستند اما برخی از ماژیک های قابل شارژ هستند که در صورت اتمام جوهر می توانید آن را تمدید کنید. برندهای فابر کاستل و آرت لاین از این نوع ماژیک ها عرضه می کنند.

  ماژیک وایت برد

  ماژیک هایلایت

  امروزه استفاده از ماژیک های هایلایت بسیار بالاتر رفته و اکثر دانش آموزان، دانشجویان و کارمندان از این ماژیک ها تهیه می کنند. خط کشیدن با خودکار و مداد زیر مطالب درسی کافی به نظر نمی رسد، بنابراین با ساخت ماژیک های هایلایت در رنگ های متنوع، علامت گذاری مطالب مهم آسان تر شده است. هنگام خرید ماژیک باید به شکل نوک، ابعاد، رنگ و ماندگاری آن توجه کرد. حال برای علامت گذاری باید از چه رنگ هایی استفاده کرد؟ رنگ های گرمی که در طیف قرمز هستند مانند نارنجی، باعث جلب توجه ی شخص و افزایش تمرکز می شود. رنگ های زرد بیشتر برای علامت گذاری متون طولانی مناسب است، از این رنگ بسیار زیاد استفاده می شود. رنگ های سردی مانند آبی برای مطالبی که احساس می کنید یادگیری آن سخت است، استفاده کنید، چرا که باعث می شود مطالب را آسان تر جلوه دهد. هر کدام از رنگ ها برای کار خاصی استفاده می شود، بنابراین پیشنهاد ما به شما خرید پک کامل این ماژیک هاست.

  ماژیک رنگ آمیزی

  یکی از کارهای مورد علاقه ی کودکان، رنگ آمیزی است. قلم های متنوعی برای رنگ آمیزی وارد بازار شده اند. ماژیک های رنگ آمیزی در دیدگاه کودکان از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. این ماژیک ها همانند مداد رنگی در تعداد های متنوعی ارائه می شوند. در خرید این ماژیک ها باید به جوهر و کیفیت آن توجه کنید. ماژیک هایی هستند که در صورت لکه دار شدن لباس به راحتی تمیز می شوند، این نوع ماژیک ها برای کودکان انتخاب خوبیست. ماژیک هایی با طراحی ارگونومی و خوش دست برای کودکان مناسب است، تا با استفاده مستمر، دست کودک اذیت نشود.

  برای لوازم تحریر خرید کمتر از 200 هزار تومان قابل ارسال نیست.

  عمومی

  برند Stationery
  کشور سازنده چین (اصلی)

  مشخصات کلی

  نام مدل Coloring Marker
  مناسب برای پیش دبستانی و کلاس اول, کلاس دوم تا کلاس چهارم, کلاس پنجم تا کلاس ششم, کلاس هفتم تا کلاس نهم
  تعداد در بسته 12 عدد

  مشخصات چراغ مطالعه

  مشخصات قمقمه

  مشخصات لوازم نوشتاری و رنگ آمیزی

  سایر مشخصات

  بدون محو شدن
  ضد آب
  خشک شدن سریع

  مشخصات تراش

  مشخصات ظاهری

  جنس جعبه مقوایی
  جنس بدنه پلاستیک

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. عالی review by یاسمن on بهمن ۱۳۹۹
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   خیلی خوش رنگ و عالین

  2. سلام... review by رشیدپور on شهریور ۱۳۹۹
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت

   کیفیتشون عالیه من که تضمینشون میکنم حتما بخرید خیلیم قیمت مناسبن به نسبت سایت های دیگه

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کیفیت ساخت
  ۹
  طراحی و زیبایی
  ۹
  کارایی
  ۱۰
  ارزش خرید

  نقاط قوت

  خشک شدن سریع
  بدون محو شدن
  دارای خاصیت ضدآب

  نقاط ضعف

  -