• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 3 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۳٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  اتو بخار فوما 2400 وات Fuma Steam Iron FU-173
  اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173 تصویر عکس اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173 تصویر
  • عکس اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173 تصویر عکس اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173 تصویر
  • عکس اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173 تصویر عکس اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173 تصویر
  • عکس اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173 تصویر عکس اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173 تصویر

  اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173

  Fuma Steam Iron FU-173

  بازنگری سریع  • توان مصرفی 2400 وات

  • جنس کفی پوشش سرامیکی

  • بخاردهی به صورت متغیر

  • قابلیت خود تمیز کردن

  • اتو خشک، اسپری و با بخار

  • بخار دهی به صورت عمودی

  • چراغ نشانگر

  • بخاردهی در نوک اتو

  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  نیم نگاهی به اتو بخار فوما 2400 وات Fuma Steam Iron FU-173  یکی از اتو بخار های ارزان قیمت ساخته شده توسط کمپانی فوما مدل اف یو – 173 « Fuma FU-173 » می‌باشد. خوشبختانه این مدل اتو اگر چه دارای قیمت ارزان تری به نسبت مدل‌های رقبا است، اما همچون محصولات بالارده زیباست و کیفیت ساخت راضی کننده ای دارد. کفی این اتو از جنس سرامیکی است به همین دلیل به سادگی روی انواع جنس پارچه می‌تواند سر بخورد و حرکت کند. این اتو همچنین وزن سبکی به خود می بینید که باعث شده جابه جایی‌اش آسان تر شود. اتو فوما 173 که در گروه اتو بخار ها دسته بندی می‌شود، توان بخاردهی به صورت متغیر دارد که می توان بسته به نیاز بخار را کم یا زیاد کرد و یا اتو کردن را به صورت خشک و بدون بخار انجام داد. قدرت بخار فوما 173 زیاد است به صورتی که به سادگی به تار و پود پارچه نفوذ می‌کند و باعث می‌شود تا پارچه سریع‌تر اتو شود، قدرت بالای این دستگاه زمان اتو کشیدن را کاهش می دهد. اتوی فوما FU-173 همچنین دارای قابلیت اتو دهی به صورت عمودی است، با این قابلیت امکان اتو کردن پرده های آویزان و حجیم به سادگی فراهم می شود. مخزن این اتو در زیر دسته قرار گرفته که تا حدودی رنگ شفاف دارد تا از میزان آب داخل مخزن اطلاع داشته باشیم. پر کردن مخزن از طریق مجرای ورودی با طراحی مناسب در جلوی اتو بسیار ساده تر انجام می‌گیرد. با فشردن دکمه‌ی اسپری موجود بر روی بدنه می‌توان از مخزن، به میزان دلخواه آب بر روی لباس اسپری کرد تا چین و چروک های عمیق ساده تر برطرف شوند. محل اتصال کابل برق به بدنه دارای طراحی ویژه ای است تا کابل را به هر سمتی که بخواهیم، آسان بچرخانیم. این اتوی 2400 واتی همچنین به سیستم خود تمیز کردن « self-cleaning function » هم مجهز شده تا رسوب موجود در دریچه های کفی را به سادگی خارج شوند. فوما ارائه کننده‌ی لوازم کوچک خانگی به سراسر جهان است که با عرضه ی لوازم باکیفیت و کاربردی سعی دارد تا همواره مشتریان خود را راضی و خوشحال نگه دارد.  نمایش بیشتر
  نمایش کمتر

  جزییات

  نقد و بررسی مدل اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173

  یکی از اتو بخار های ارزان قیمت ساخته شده توسط کمپانی فوما مدل اف یو – 173 « Fuma FU-173 » می‌باشد. خوشبختانه این مدل اتو اگر چه دارای قیمت ارزان تری به نسبت مدل‌های رقبا است، اما همچون محصولات بالارده زیباست و کیفیت ساخت راضی کننده ای دارد. کفی این اتو از جنس سرامیکی است به همین دلیل به سادگی روی انواع جنس پارچه می‌تواند سر بخورد و حرکت کند. این اتو همچنین وزن سبکی به خود می بینید که باعث شده جابه جایی‌اش آسان تر شود. اتو فوما 173 که در گروه اتو بخار ها دسته بندی می‌شود، توان بخاردهی به صورت متغیر دارد که می توان بسته به نیاز بخار را کم یا زیاد کرد و یا اتو کردن را به صورت خشک و بدون بخار انجام داد.

  طراحی و ساختار

  اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173

  همانطور‌که گفتیم، اتو بخار فوما FU-173 یکی از محصولات فوما است که از کیفیت بالا و طراحی زیبا برخوردار است. این اتو از یک کفی سرامیکی بهره می‌برد که طراحی ویژه ی این کفی باعث می‌شود بخار به صورت یکنواخت به سطح پارچه نفوذ کند و تمام چین و چروک ها را برطرف نماید. طراحی ویژه ی کفی همچنین امکان اتوکشی قسمت‌های دشوار لباس را آسان تر می‌کند. این مدل که با ظاهر زیبا و رنگ بندی سیاه، سبز و آبی تولید شده و همچنین دارای دسته ی ارگونومیک است که به خوبی در دست قرار می‌گیرد. جلوتر از دسته ی ارگونومیک اتو، دکمه‌ی افشانه آب و دکمه بخاردهی تعبیه شده‌اند تا در حین اتو کشیدن بتوان همزمان از قدرت بخار و اسپری آب هم بهره برد. پیچ تنظیم حرارت یا ترموستات در محل زیر دسته قرار گرفته که به کاربر اجازه ی تنظیم حرارت بسته به نوع پارچه را می‌دهد. علی رغم ابعاد نسبتا کم این اتو، مخزن آب گجایش مناسبی دارد که محل آن طبق سنت درست در زیر دسته می‌باشد؛ ورودی بزرگ مخزن هم امکان پر کردن آسان آن را مهیا می‌کند. برای تنظیم قدرت بخاردهی، در کنار مجرای ورودی مخزن یک دکمه‌ی کشویی در نظر گرفته شده که با حرکت دادن آن به سمت چپ، بخار کم شده می‌شود در حالی که حرکت به سمت راست باعث افزایش قدرت بخاردهی می شود. چراغ وضعیت مانند طراحی انواع اتو دستی در کنار دکمه‌های بخار و اسپری، بر روی دسته قرار گرفته تا از آماده بودن دستگاه برای اتو کشیدن باخبر شوید.

  عملکرد و کارایی

  اتو بخار فوما 2400 وات Fuma FU-173

  اگر به دنبال بهترین برند اتو بخار هستید تا مدت طولانی تری بتوانید از یک اتوی باکیفیت استفاده کنید، می توانیم اتو دستی فوما FU-173 را به شما پیشنهاد کنیم. این اتو بخار کف سرامیکی، طراحی ویژه ای در قسمت کفی به خود می بیند، سوراخ ها یا روزنه های بخاردهی به صورت ویژه ای پراکنده شده‌اند که همین باعث می‌شود بخار به صورت یکنواخت در سطح پارچه پخش شود و بهتر چین و چروک از بین روند. توان مصرفی این اتو به 2400 وات می‌رسد؛ توان بالایش هم از طرف دیگر بخاردهی بیشتر فراهم می‌کند، بخار به تار و پودر پارچه ها نفوذ می‌کند که عمل اتو کشیدن را هم سریع‌تر می‌کند و هم اینکه بهتر چروک ها را از بین می‌برد. این اتو بخار اگرچه اندازه‌ای جمع و جور به خود می بیند اما در گروه اتو بخار مسافرتی دسته بندی نمی‌شود و برای مصارف خانگی تولید شده است. بخار را می‌توان به وسیله ی دکمه‌ی کشویی تنظیم کرد که روی سه درجه ( بدون بخار، کم ، زیاد ) قابل تنظیم می‌باشد و انتخاب هر یک از این موارد بسته به نوع پارچه دارد. از قابلیت های ویژه در دستگاه اتو بخار فوما FU-173 می توانیم به بخاردهی به صورت عمودی « vertical steam » اشاره داشت؛ این قابلیت امکان اتو کشیدن کت و لباس های آویزان و یا پرده های بزرگ و حجیم آویزان را میسر می سازد. برای تمیز کردن اتو بخار فوما FU-173 می‌توانید از قابلیت تمیز کردن خودکار یا همان سیستم خود تمیز کردن « self-cleaning function » استفاده کنید که شامل یک دکمه بر روی بدنه دستگاه است و می‌تواند رسوب را خارج کند.

  برای رسوب زدایی اتو کافی است مخزن را از آب پر کنید، حرارت را روی حداکثر ( Max ) قرار دهید سپس کابل دستگاه را از برق کشیده و روی سینک ظرفشویی دکمه‌ی تمیز کننده خودکار را فشار دهید تا رسوب از منافذ بخاردهی خارج شوند. پیشنهاد می‌شود برای کارایی بهتر اتو این کار را هر از چند گاهی مثلا دو هفته یکبار در صورت استفاده ی مکرر از اتو انجام دهید.

  جمع بندی

  کمپانی های زیادی در زمینه ی تولید انواع اتو بخار دستی، پرسی و یا مسافرتی فعالیت دارند که شرکت فوما یکی از این کمپانی های معتبر است. اتو بخار فوما FU-173 یک دستگاه کاملا مناسب برای استفاده ی خانگی است که عمل اتو کشیدن را آسان تر و سریع‌تر می‌کند. این دستگاه که توان 2400 وات به همراه بخاردهی پر قدرت دارد، سخت ترین چین و چروک ها را بر روی لباس ها بر طرف می‌کند. از مزیت های دیگر که باعث می‌شود این اتوی ارزان قیمت ارزش بالاتری پیدا کند، باید به بخاردهی به صورت عمودی اشاره کنیم که امکان اتو کشیدن البسه و پرده های اویزان را فراهم می‌کند. با این تفاسیر و توجه به قیمت مناسب فوما FU-173، می توانیم این اتو را در لیست بهترین اتو بخارهای خانگی قرار دهیم.

  عمومی

  برند Fuma
  کشور سازنده مونتاژ چین, تحت لیسانس ژاپن

  مشخصات کلی

  شماره مدل FU-173
  نام مدل FU-173
  شناسه کالا ۲۸۰۰۰۰۰۱۲۲۵۰۸
  نوع اتو اتوی بخار

  توان و منبع تغذیه

  توان مصرفی 2400 وات
  ولتاژ 220-240 ولت
  فرکانس 50/60 هرتز

  مشخصات بخاردهی

  بخاردهی عمودی دارد
  قابلیت تنظیم میزان بخار دارد

  مشخصات دما

  ویژگی های مخزن

  مخزن آب دارد
  جنس مخزن پلاستیک شفاف

  مشخصات اتو بخار پرسی

  مشخصات اتو بخار مخزن دار

  مشخصات اتوی بخارگر

  امکانات و ویژگی ها

  تمیز كننده ی خودكار دارد

  مشخصات ظاهری

  رنگ بدنه مشکی, آبی
  جنس کفی سرامیکی ( Ceramic coating )
  اسپری آب دارد
  چراغ نشانگر دارد
  نوع عملکرد دکمه فشاری, دکمه کشویی

  اقلام همراه

  اقلام همراه اتو بخار دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. اتوی خوب و مناسب review by با سلام و خسته نباشید on مرداد ۱۳۹۶
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت

   تموم شدن اب داخل مخزن بخاطر بخاردهی زیاده منم اول فکر میکردن بخاطر ظرفیت کم مخزن هست

  2. کيفيت review by سام محبی on مرداد ۱۳۹۶
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت

   به نظر من پر کاربرد ترین قابلیت این اتو قابلیت داغ شدن سریغشه. مخزنش زود خالی میشه به نظرم کوچیکه

  3. اتو بخار خيلی خوبيه review by ضحی پازوکی on مرداد ۱۳۹۶
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت

   این اطو را کادو گرفتم. خیلی تعریفشو شنیدم خیلی عالیه

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  84
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  74
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  37
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کیفیت ساخت
  ۱۰
  طراحی و زیبایی
  ۹
  امکانات بخاردهی
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت
  ۹
  امکانات و قابلیت ها

  نقاط قوت

  توان بالا و گرم شدن سریع کفی
  بخاردهی پر قدرت
  قیمت مناسب

  نقاط ضعف

  -

  خریداران این کالا، کالاهای زیر را هم خریده اند