Product was successfully added to your shopping cart.

ماشین لباسشویی هایسنس

هایسنس


قیمت لباسشویی هایسنس و خرید ماشین لباسشویی هایسنس hisense

قیمت لباسشویی هایسنس 7 کیلویی 8 کیلو 9 کیلو و 6 کیلو را ببینید. و با توجه به نیاز خود مناسب ترین ظرفیت را خریداری کنید. در هنگام خرید لباسشویی هایسنس از جمله مهمترین نکات، ظرفیت مطابق با نیازهای شما است. پس حتما سعی کنید ظرفیت مناسب را انتخاب کنید. البته مشخصات و ویژگی ها و برنامه ها نیز در هنگام خرید ماشینن لباسشویی هایسنس گزینه ای پر اهمیت هستند. فروش ماشین لباسشویی هایسنس در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با خدمات ویژه ای همراه شده است. از جمله این خدمات می توان به پرداخت درب منزل، ارسال سریع، امکان عودت کالا تا 7 روز و تضمین اصالت و سلامت کالا اشاره کرد. از این رو می توانید با خیالی آسوده، لباسشویی هایسنس درب از بالا و درب از جلو و لباسشویی هایسنس ۹ کیلویی و ۱۰ کیلویی و ... را بخرید.

قیمت لباسشویی هایسنس

قیمت ماشین لباسشویی هایسنس را ظرفیت و ویژگی ها و امکانات آن تعیین می کند. از این رو حتما در هنگام خرید لباسشویی هایسنس حتما سعی کنید با توجه به نیاز خود، مناسب ترین ظرفیت را با مشخصات و ویژگی های مورد نیاز خود انتخاب کنید. در این دسته از محصولات فروشگاه اینترنتی بانه دات کام می توانید لیست مدل و قیمت لباسشویی هایسنس 8 کیلویی ، قیمت ماشین لباسشویی هایسنس ۷ کیلویی و 6 کیلویی و قیمت لباسشویی هایسنس 9 کیلویی را ببینید و مناسب ترین مدل را انتخاب کنید.
بانه دات کام در راستای کمک به انتخاب بهترین لباسشویی هایسنس با توجه به نیازتان، امکان مقایسه مدل های مختلف را در دسترس شما قرار داده است. مزایا و معایب، نقد و بررسی، مشخصات فنی کامل و همچنین مشخصات کلیدی و مهم مدل های متفاوت نیز می تواند در جهت انتخاب بهترین مدل به شما کمک کند.

برنامه های لباسشویی هایسنس 7 کیلویی 8 کیلو و 9

انواع لباسشویی هایسنس با برنامه های متنوعی همراه شده است تا بتوانید با توجه به جنس و نوع لباس، بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. از جمله پر کاربرد ترین و مهمترین برنامه های ماشين لباسشويي هايسنس می توان به برنامه های زیر اشاره کرد. Drum Clean برای شستشوی دیگ لباسشویی مورد استفاده قرار می گیرد.
برنامه Dark Wash برای شستشوی لباس های تیره و برنامه Skin Care برای شستشوی مراقبت از پوست کربرد دارد. برنامه Duvet (شستشوی لحاف)، برنامه Delicate (لباس های ظریف)، برنامه Mix (برنامه شستشوی لباس های ترکیبی)، برنامه Wool (مخصوص لباس های پشمی.) و برنامه Cotton (شستشوی لباس های نخی) از دیگر برنامه های لباسشویی های hisense است.
از برنامه Rinse + Spin برای تخلیه و آبکشی می توانید استفاده کنید. برنامه Quick 15 یا همان شستشوی سریع نیز برای زمانی که عجله دارید گزینه ای مناسب است. برنامه Wear Sport (شستشوی لباس های ورزشی)، برنامه Synthetic (شستشوی پارچه های مصنوعی.) و برنامه Eco (شستشوی اقتصادی) نیز هر کدام به نوبه خود می تواند کاربرد داشته باشند.

مشخصات لباسشویی hisense

هايسنس برای ارائه نتیجه بهتر شستشو و آسان تر کردن کارکرد ماشین لباسشویی هایسنس و بالا بردن ایمنی، مدل های مختلف را به ویژگی های متنوعی مجهز کرده است. از جمله این ویژگی ها می توان به سیستم عیب یابی خودکار، قفل کودک، حالت بی صدا، حالت تمیز کننده دیگ Drum Clean و ... اشاره کرد. قابلیت تنظیم دما و تنظیم سرعت چرخش موتور این امکان را فراهم می کند تا با توجه به نوع لباس، بهترین میزان دما و سرعت را انتخاب کنید تا به بهترین نتیجه شستشو برسید. از دیگر خوبی های ماشین لباسشویی هایسنس می توان به شروع به کار با تاخیر اشاره کرد. شما می توانید زمان شروع به کار لباسشویی را تنظیم کنید.
از دیگر خوبی های لباسشویی هایسنس 8 کیلویی و 9 کیلویی می توان به سنسور تشخیص مواد شوینده Anti-foam sensor و سیستم تشخیص ظرفیت اشاره کرد. از این رو در کنار مصرف بهینه آب و انرژی و مواد شوینده، بهترین نتیجه شستشو را دریافت خواهید کرد. وجود این ویژگی ها قطعا بر روی قیمت لباسشویی هایسنس تاثیر گذار خواهند بود.

لباسشویی هایسنس خوبه؟

شاید برایتان سوال باشد که لباسشویی هایسنس خوبه؟ هایسنس hisense برندی چینی است که محصولاتی با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار داده است. قیمت لباسشویی هایسنس با توجه به امکانات خوبش، مقرون به صرفه است. شاید هایسنس توان رقابت با غول هایی از جمله بوش و سامسونگ و ال جی را نداشته باشد. اما همچنان می توان گفت که این کمپانی هم محصولات خوب و هم با کیفیتی را با قیمت مناسب تولید کرده است.