• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 36 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۳۶٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING MACHINE JH1010
  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010 تصویر
  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010 تصویر
  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010 تصویر

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010

  بازنگری سریع


  • دارای 8 طرح حاشیه دوزی

  • درجه تنظیم کشش نخ

  • قابلیت بازوی آزاد

  • کم صدا و مقرون به صرفه

  • عرض گلدوزی 5 میلی متر

  • ماسوره پیچ اتوماتیک

  • تنظیم موقعیت سوزن

  • سیستم قاب ماکو نیم دور

  • قابلیت گلدوزی

  • دوخت معکوس


  معرفی کوتاه چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم JANOME SEWING MACHINE JH1010
  اگر تا امروز از چرخ خیاطی ساده و بدون امکانات استفاده می کردید اکنون زمان آن فرا رسیده که مدل های مدرن تر و پیشرفته را برای کارهای دوخت و دوز به کار ببرید و تجربه ای نوین را در خیاطی بدست آورید. از آنجاکه ژانومه هر ساله تعداد زیادی از انواع مدل چرخ خیاطی را روانه بازار کرده که هر یک از آنها به امکانات پرکاربرد و ویژه ای مجهز می باشد. این بار با چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم مدل جی اچ 1010 « JANOME JH1010» می خواهیم شما را بیشتر آشنا کنیم پس در بحث و بررسی تخصصی کارشناسان بانه همراه ما باشید. برای اینکه دوخت و دوزی فانتزی و مدرن را بر روی الگوهایتان پیاده کنید چه چیزی بهتر از یک چرخ گلدوزی؟ ژانومه از طراحی و دیزاین گرفته تا کارایی و امکاناتی که دارد همگی با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان بوده و در این راستا توانسته گامی رو به جلو بردارد. چرخ خیاطی ژانومه دارای تعداد 8 مدل دوخت حاشیه ای متنوع با توانایی دوخت های حلقوی «Sewing annular» را داشته که در کنار آن از درجه مناسب تنظیم کشش نخ بهره می برد.
  همچنین از قابلیت دوخت های ساده، گلدوزی، جادکمه، زیپ دوزی و ... می توانید بهره ببرد. وزن سبک و ابعاد جمع و جور این چرخ خیاطی نه تنها امکان حمل و جابجایی راحتی را فراهم می کند بلکه باعث می شود به راحتی از آن استفاده کنید و دوختن پارچه ها را به بهترین نحو توسط آن انجام دهید. قسمت های تشکیل دهنده چرخ خیاطی از بخش نگه دارنده سوزن (کفشک) تا پایه های ضد لغزش و کفی مسطح آن، همگی بر اساس استانداردهای صنعتی با الگویی ویژه طراحی شده اند تا با اطمینان بیشتری آن را سفارش داده و حتی در مشاغل خیاطی مورد استفاده قرار دهید. قیمت چرخ خیاطی به نسبت کارایی ها و امکاناتی که دارد می تواند متفاوت باشد اما در بانه با ارزان ترین قیمت از داشتن JH1010 ژانومه بهره مند شوید.


  جزییات

  نقد و بررسی چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم

  اگر تا امروز از چرخ خیاطی ساده و بدون امکانات استفاده می کردید اکنون زمان آن فرا رسیده که مدل های مدرن تر و پیشرفته را برای کارهای دوخت و دوز به کار ببرید و تجربه ای نوین را در خیاطی بدست آورید. از آنجاکه ژانومه هر ساله تعداد زیادی از انواع مدل چرخ خیاطی را روانه بازار کرده که هر یک از آنها به امکانات پرکاربرد و ویژه ای مجهز می باشد. این بار با چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم مدل جی اچ 1010 « JANOME JH1010» می خواهیم شما را بیشتر آشنا کنیم پس در بحث و بررسی تخصصی کارشناسان بانه همراه ما باشید.

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم

  برای عملکرد بهتر چرخ خیاطی، داشتن بدنه ای مستحکم با اجزای تشکیل دهنده مناسب، همگی تاثیرگذار است. اما اولین چیزی که بیشتر به چشم می آید نمای کلی بدنه و ساختار اصلی آن است که هرچه سبک تر باشد امکان جابجایی و حمل آن نیز آسانتر خواهد بود در نتیجه با آرامش بیشتری می توانید کارهای دوخت و دوز تان را انجام دهید. پدال چرخ خیاطی با کمک نیروی برق که به دینام وارد می شود چرخ را به حرکت درمی آورد و باعث شروع به کار آن خواهد شد که در ژانومه JH1010 با بهترین کیفیت و توان طراحی شده.

  بدنه تمام فلزی با روکش فایبرگلاس (fiberglass)، همچنین رنگ سفید براق و زیبایی که برای آن در نظر گرفته شده؛ جلوه ای جذاب و خیره کننده را به ارمغان می آورد. دکمه معکوس بر روی چرخ خیاطی که بلافاصله با کمی لمس فعال شده که گزینه ای مناسب برای عملکرد سریع تر جهت استحکام دوخت و دوز خواهد بود. چراغ روشنایی که در بالای قسمت سوزن قرار دارد نه تنها به ظرافت در دوخت کمک می کند بلکه باعث می شود اطراف دوخت پارچه های ظریف را که به بینایی بیشتری نیاز دارد را روشن تر کند.

  برای استفاده آسان تر از چرخ خیاطی، داشتن کفی مسطح برای قرار گرفتن پارچه در حال دوخت، لازم و ضروری است که در این چرخ خیاطی، با دقت بیشتری طراحی و ساخته شده است.

  با پیشرفت تکنولوژی و ابداع انواع چرخ خیاطی، کارهای دوخت و دوز که قبلا با دست انجام می گرفت؛ امروزه در مدت زمان کمتر، با دقت بیشتر با استفاده از چرخ های خیاطی پیشرفته صورت می گیرد. چرخ خیاطی جدید ژانومه مدل JH1010 یکی از مدل های خانگی و مناسب می باشد که تعداد ویژه ای از انواع دوخت های حاشیه ای را می توان با استفاده از آن انجام داد؛ هرچند به نسبت مدل های پیشرفته تر مانند XL601 تعداد برنامه ها کمتر شده اما با همین 7 مدل دوخت حاشیه ای می توانید نیازهای دوخت و دوز را برطرف نمایید و در نهایت طرح های زیبا و خواستنی را بر روی لباس ایجاد کنید. قابلیت هایی همچون دوخت ساده انجام کارهای تزئینی توسط اهرم مخصوصی که بر روی چرخ خیاطی ایجاد شده؛ باعث می شود دوختها عریض تر و باریک تر انجام شود و عملکردی متنوع را با استفاده از آنها تجربه کنید. دوخت جادکمه (Button sewing)، پس دوزی و زیپ دوزی کاربردی ترین روش های خیاطی محسوب می شود که بدون نیاز به فراگیری شیوه های خیاطی حتی کاربران مبتدی نیز می توانند از آنها برای تزئین لباس، پیراهن و لباس بچه استفاده کنند. آیا دوست دارید الگوی های گلدوزی را بر روی پارچه پیاده کنید؟ البته بیشتر افراد تمایل دارند تا ملحفه و یا حتی لباس هایشان را با طرح هایی برجسته و فانتزی تزئین و زیباتر کنید.

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه نیوهوم

  آیا دوست دارید پارچه هایتان را با مدل های متنوع و در مدت زمان کمی بدوزید؟ چرخ خیاطی janome مدل JH1010 یکی از لوازم ویژه خیاطی است که می توانید با استفاده از آن به کارهای خیاطی روزانه تان بپردازید و حتی زمینه ای برای خوداشتغالی ایجاد نمایید. قدرت و توانی که برای موتور این چرخ خیاطی در نظر گرفته شده به گونه ای است که با سرعت عمل بالاتری می توانید لباس هایتان را بدوزید.

  میزان سر و صدای پایین چرخ خیاطی یکی دیگر از مزیت های برجسته به حساب می آید تا با آرامش بیشتری بتوانید از آن استفاده کنید. فشاری که بر روی پدال وارد می شود به سبب کنترل تنظیم سرعت متناسب با نوع پارچه و ضخامت و ظرافت آن می باشد تا نتیجه ای مطلوب را هنگام خیاطی تجربه کنید. فراموش نکنید که با یک چرخ خیاطی مقرون به صرفه و کم مصرف سروکار دارید پس با خیال راحت می توانید کارهای دوخت و دوز را انجام دهید.

  اگر دوست دارید کارهای دوخت و دوز را با طرح های گوناگون و در مدت زمان کمی انجام دهید و بدون نیاز به پرداخت هزینه های خیاطی، برای اعضای خانواده تان لباس های شیک و فانتزی را بدوزید؛ وجود چرخ خیاطی ژانومه مدل JH1010 با بهترین امکانات از جمله تعداد 8 مدل دوخت، عرض و طول دوخت استاندارد و مهمتر از همه بازوی آزاد برای دوخت سر آستین و دمپای شلوار، عرضه شده تا دوخت و دوز مناسبی را تجربه کنید. علاوه بر این با درجه تنظیم دوخت و همچنین توانایی دوخت ساده (معمولی)، گلدوزی، جادکمه، زیپ دوزی و ... ارتقا و پیشرفته بودن این مدل چرخ خیاطی را می رساند. سایت بانه عرضه کننده بهترین چرخ خیاطی های ژانومه با قیمت ارزان می باشد که می توانید به صورت آنلاین آن را سفارش دهید.

  عمومی

  برند janome
  کشور سازنده مالزی, قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  نام مدل JH1010
  شناسه کالا ۲۸۰۰۰۰۰۱۷۱۹۴۰
  نوع چرخ خیاطی خانگی

  مشخصات دوخت

  طول دوخت میلی‌متر
  عرض دوخت 5 میلی‌متر
  قابلیت تنظیم طول دوخت دارد
  قابلیت تنظیم عرض دوخت دارد
  قابلیت دوخت گلدوزی, دکمه و جا دکمه , معکوس, پارچه های ضخیم , پارچه های نازک
  سایر قابلیت های دوخت و گلدوزی

  قابلیت دوخت حلقوی

  زیپ دوزی

  دوخت ساده

  مشخصات صفحه نمایش

  صفحه نمایش ندارد

  سایر امکانات

  سیستم قاب ماکو نیم دور
  تنظیم موقعیت سوزن دارد
  تنظیم کشش نخ دارد
  نوع بازو بازو آزاد

  طراحی

  جنس بدنه خارجی پلاستیکی
  رنگ بدنه سفید
  وزن 7 کیلوگرم

  اقلام همراه

  اقلام همراه پدال پا, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. با کیفیت review by مریم فاتحی on مهر ۱۳۹۸
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت

   دوخت های مدرن و فانتزی دراه و برای من که یک خیاط حرفه ای هستم خیلی عالیه

  2. ژانومه JH1010 review by آزیتا on فروردین ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   گلدوزی و زیپ دوزیش حرف نداره واقعا کاراییش رو دوس دارم قیمتشم مناسبه حتما شماهم بخرین

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۹
  کیفیت ساخت
  ۸
  طراحی و زیبایی
  ۸
  امکانات و قابلیت ها
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  حاشیه دوزی با 8 طرح متفاوت
  کم صدا و مقرون به صرفه
  قابلیت دوخت های حلقوی

  نقاط ضعف

  نداشتن قابلیت سوزن نخ کن اتوماتیک