Product was successfully added to your shopping cart.

خرید گوشی HTC

گوشی اچ تی سی

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

خرید گوشی htc در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام

خرید گوشی HTC  با امکانات خوب در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام. اچ تی سی « HTC » از کمپانی های قهار در زمینه ی تولید گوشی های هوشمند می باشد و امروزه آوازه و شهرت آن در تمام جهان پیچیده و کمتر کسی پیدا می شود که این برند تایوانی معروف را نشناسد. پیش تر دیده بودیم که این شرکت همواره در نوآوری و خلاقیت یک سروگردن از برند های دیگر بالاتر بوده. اوج پیشرفت اچ تی سی به سال های 2000، 2008 و 2011 برمی گردد؛ در سال 2000 یکی از اولین گوشی های لمسی توسط اچ تی سی ساخته شد، در سال 2008 هم تولید اولین گوشی اندرویدی را در کارنامه ی افتخاراتش ثبت نمود، سال 2011 در پله ی 98امین برند برتر دنیا قرار گرفت. در آن زمان، HTC سر لوحه ی بسیاری از کمپانی ها قرار گرفت و خیلی ها در آرزوی رسیدن به اوج موفقیت این شرکت بودند.

سابقه ی درخشان، در کنار تولید گوشی های با کیفیت ساخت بالا موجب شد برند HTC به رقیب اصلی سامسونگ، ال جی و اپل بدل شود. این شرکت همانند سایر برند های آسیایی به تولید انواع گوشی موبایل با رنج های مختلف می پردازد تا همه ی اشخاص با هر توان مالی و سلیقه ای که دارند، انتخاب خوبی داشته باشند. گوشی اچ تی سی که تاکنون با پسوند one عرضه شده اند به عنوان پرچمدار این شرکت تلقی می شوند، گوشی های همراه با پسوند desire هم برای گوشی های میان رده و پایین رده در نظر گرفته شده؛ البته امروزه استراتژی اچ تی سی در نامگذاری محصولات تغییر کرده. برای خرید گوشی HTC می توانید یکی از مدل های این لیست را انتخاب کنید. 

شاید در سال های اخیر از موفقیت چشمگیر اچ تی سی کاسته شده باشد اما این شرکت با رفع کم وکاستی ها، حال با دست پر ظاهر شده و امید دارد گوشی اچ تی سی، باز بتواند جا پای خود را در بازار رقابتی محکم تر سازد. حال با برانداز کردن جدیدترین گوشی htc می توان به آن بیش از پیش امیدوار بود و روی این برند کهنه کار حساب باز کرد. قیمت گوشی htc به نسبت برخی از برندها مانند اپل و سامسونگ مناسبتر است، همچنین در فروشگاه بانه دات کام می توانید مناسب ترین قیمت گوشی اچ تی سی را بیابید. در بانه دات کام به بررسی و مقایسه گوشی بپردازید، بهترین را برای خود بیابید و با ساده ترین روش ممکن به خرید گوشی HTC بپردازید و در اسرع وقت کالای مورد نظرتان را تحویل بگیرید.