Product was successfully added to your shopping cart.

قیمت مدل تلویزیون سامسونگ سری ⭐️ خرید بهترین مارک, برند: samsung

مدل تلویزیون سامسونگ قیمت تلویزیون سامسونگ سری خرید بهترین مارک برند

راهنمای مهم شنیدنی خرید تلویزیون سامسونگقبل از خرید تلویزیون سامسونگ این ویدیو را حتما ببینید!

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 121 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 121 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴

قیمت مدل تلویزیون سامسونگ سری 7 8 9 ال ای دی بهترین و جدیدترین و آخرین و بالاترین مدلها

مدل تلویزیون سامسونگ را در سایزها و ابعاد مختلف می توانید در فروشگاه اینترنتی مشاهده کنید. پس از مطالعه نقد و بررسی و دیدن قیمت تلویزیون سامسونگ مدل های مختلف، با توجه به نیاز خود مناسب ترین ها را خریداری کنید.‌ ال ای دی سامسونگ مدل 32 اینچ، 40، 42، 43 اینچ، 49، 50، 55، 58 اینچ، 60، 65، 70، 75، 80، 85 و 100 اینچ سري اصل کره موجود هستند. لیست مدل و قیمت تلویزیون سامسونگ منحنی سری ۸ ، قیمت تلویزیون سامسونگ سری 7 ، قیمت تلویزیون سامسونگ سری 9 و ... را می توانید در این دسته مشاهده کنید.

جدیدترین و آخرین مدل های تلویزیون سامسونگ

ارزانترین قیمت آخرین مدل تلویزیون سامسونگ 55 اینچ، ۶۵ اینچ، ۴۳ اینچ، 49 اینچ منحنی و 55 اینچ قیمت مدل های تلویزیون سامسونگ منحنی و یا صفحه تخت را می توانید با هم مقایسه کنید. در فروشگاه اینترنتی می توانید به جدیدترین مدل تلویزیون سامسونگ با قیمت آخرین مدل تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ، 65 اینچ 2022 و ۲۰۲۰ و بهترین مدل تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ، 49 اینچ، ۶۵ اینچ و 40 اینچ دسترسی داشته باشد. از این رو شما می توانید با توجه به میزان بودجه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین تی وی های Samsung را خریداری کنید.
تفاوت و مقایسه انواع بهترین مدل های تلویزیون سامسونگ 55 اینچ و ۴۹ اینچ و امکان خرید تلویزیون سامسونگ سری در فروشگاه اینترنتی در دسترس است. جدیدترین، بهترین و آخرین مدل ال ای دی سامسونگ 55 اینچ و سایر سایزها از جمله بزرگترین و کوچکترین با سیستم عامل تایزن، قابلیت اتصال به اینترنت و سایر ویژگی های صوتی و تصویری خوب همراه شده است. کمپانی تلویزیون سامسونگ مدلهای متنوع و گسترده ای دارد که هر کدام ویژگی ها و امکانات خاصی دارند. از این رو هر کاربر با هر نیازی که دارد، می تواند مناسب ترین گزینه را بخرد.

تنظیمات تلویزیون سامسونگ سری 7 8 9

شاید برایتان سوال باشد که مدل تلویزیون سامسونگ را از کجا بفهمیم و یا مدل تلویزیون سامسونگ کجا نوشته شده؟ برای تشخیص و فهمیدن مدل کمپانی تلویزیون سامسونگ می توانید به برچسب روی کارتن نگاه کنید. البته در منو نیز این اطلاعات موجود است. شماره سریال تلویزیون سامسونگ را می توان بر روی برچسب اطلاعات تی وی و یا منوی مخفی تلویزیون مشاهده کرد . فعال سازی بلوتوث تلویزیون سامسونگ انواع سری از قسمت تنظیمات امکان پذیر است اما باید تی وی ، بلوتوث را پشتیبانی کند . سیستم عامل مدل جدید تلویزیون سامسونگ سری های مختلف از نوع تایزن Tizen و در تعدادی از مدل ها اسمارت هاب Smart Hub است . پس از خرید تلویزیون سامسونگ سری ، فعال سازی گیرنده دیجیتال سامسونگ سری 5 و سري ٦ سری قدیم تی وی در قسمت تنظیمات امکان پذیر است .

مشخصات انواع مدل تلویزیون سامسونگ 2020، 2021 و 2022

مدل تلویزیون های سامسونگ ال اي دي معمولا با کیفیت تصویر فول اچ دی 1080p (در برخی از مدل ها hd)، فورکی 4k و 8k تولید و طراحی شده اند. برای نمایش زیباتر و با کیفیت تر تصاویر، شاهد حضور انواع فناوری ها و تکنولوژی های مختلف تصویری هستیم. از جمله این فناوری ها می توان به قابلیت ارتقای کیفیت تصویر، پردازنده تصویر، اسکن و نرخ تازه سازی تصویر، فناوری اچ دی آر (hdr) و HLG اشاره کرد. صدا که از طریق اسپیکرهای داخلی به گوش می رسد. از تکنولوژی های خوب صوتی می توان به دالبی دیجیتال، صدای همه جانبه و سوراند و کیو سمفونی (Q-Symphony) اشاره کرد.
مدل جدید تلویزیون سامسونگ با دستیارهای مختلف صوتی از جمله گوگل اسیستنت (Google Assistant) و بیکسبی (Bixby) و الکسا (Alexa) جهت کنترل از راه دور با صدا همراه شده اند. وجود ویژگی های مختلف از جمله دستیارهای صوتی، تعیین کننده قیمت تلویزیون سامسونگ مدل های مختلف است. مدل های مختلف شرکت تلویزیون سامسونگ اسمارت با سیستم عامل تایزن و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای همراه شده اند. پشتیبانی از اپلیکیشن کنترل هوشمند اشیا Smart Things و منو هوشمند Smart HUB برای دسترسی سریع به اپلیکیشن ها از دیگر مشخصات تلویزیون سامسونگ مدل هوشمند است.
بالاترین مدل تلویزیون سامسونگ ، سری q هستند که با نمایشگر کیولد (کیو ال ای دی qled) تولید شده اند. این تی وی ها با کیفیت ترین تصاویر را به نمایش می گذارند. SAMSUNG TV LED هایی هم هستند که با نمایشگر کریستال crystal uhd همراه شده اند. نمایشگر کریستال uhd هم قیمت ارزان دارند و هم کیفیت خوبی را ارائه می دهند.

 قیمت مدل تلویزیون سامسونگ سری

کدام مدل تلویزیون سامسونگ بهتر است؟

تقریبا همه مدلهای شرکت تلویزیون سامسونگ خوب هستند اما همه برندها با توجه به قیمت امکانات تلویزیون را بالا برده اند . و کیفیت به طبع مدل بالاتر بهتر می شود . قیمت تلویزیون سامسونگ مدل به مدل بالاتر می شود و جديدترين مدل تلويزيون سامسونگ ال ای دی 2022 هستند.

مدل های بالارده برند تلویزیون سامسونگ کدامند؟

در مدل تلویزیونهای مختلف معمولا بالارده و یا میان رده و پایین رده بودن با توجه به سری تعیین می شود. سری تلویزیون را می توان در عدد مدل نامبر مشاهده کرد. تلویزیون های سامسونگ در سری 5، سری 6، سری 7، سری 8 و سری 9 تولید شده اند. مدلهای سری 9 بالارده و فول امکانات هستند.

نکات خرید تلویزیون سامسونگ سری 7 8 و ...

مارک تلویزیون سامسونگ بهترین برند و مدل از انواع تلویزیونهای شرکت سامسونگ تلویزیون جدید بالا رده است. قیمت و خرید اینچ ، هوشمند اسمارت فورکی، مشخصات ، qled متفاوتند. بهترین مدل تلویزیون سامسونگ ۴۳ اینچ و ۶۵ و 55 را ببینید و با توجه به قیمت سامسونگ سری و قیمت مدل های تلویزیون سامسونگ و مشخصات ال ای دی 4K و 8K بهترین، جدیدترین و آخرین مدل 2021 و جدید 2022 انواع LED اسمارت بانه را بخرید .  سری تلویزیون سامسونگ سری 8 ، 55 اینچ سری 7 ، سری 5 ، سری 6 و 9 است. بهترین سری تلویزیون سامسونگ ال ای دی اسمارت 4k قیمت را ببینید. جدیدترین سری های سامسونگ series موارد مهم مورد توجه هستند.
لیست قیمت تلویزیون سامسونگ سری 5 ، قیمت تلویزیون سامسونگ سری 7 ، قیمت تلویزیون سامسونگ منحنی سری ۸ ، قیمت تلویزیون سامسونگ سری 9 و قیمت تلویزیون سامسونگ سری 10 را می توانید در این دسته از محصولات فروشگاه ببینید. تلویزیون سامسونگ سری 5 led همچنین قیمت تلویزیون سری ۸ سامسونگ و سایر سری ها و مدل ها را مقایسه کنید تا با توجه به میزان بودجه ای که در اختیار دارید، بهترین و مناسب ترین را بخرید.

قیمت تلویزیون سامسونگ سری 5 و خرید تلویزیون سامسونگ سری 7 و 8 و 9 و 5

انواع مدل های تلویزیون سامسونگ سری 5، سری 6، سری 7، سری 8 و سری 9 و سری 10 تولید شده اند. سری 5 و 6 پایین رده و اقتصادی و مقرون به صرفه هستند. این سری ها برای افرادی که انتظار چندانی از تی وی ندارند گزینه ای ایده آل است. اشخاصی هم که تمایل دارند با قیمت مناسب، تلویزیون با امکانات خوب را بخرند، سری های 7 و 8 می تواند مناسب باشد. کسانی هم که تمایل به خرید مدل هاي فول امکانات و عالی و با کیفیت دارند، سری 9 و 10 را می توانند انتخاب کنند.
سری تلویزیون سامسونگ شامل تلویزیون سری 7 سامسونگ ، تلویزیون سری 8 سامسونگ تلویزیون سری 5 ، تلویزیون سری 6 ، ال ای دی سامسونگ 32 اینچ سری 4 و سری 3 ، 55 اینچ سری 10 و همچنین جدیدترین سری تلویزیون یعنی سری 11 است . قیمت تلویزیون سامسونگ سری 10 با توجه به بالا رده بودن، بالاتر از ایر سری ها است.
قیمت سامسونگ سری بر اساس اینچ تلویزیون و مدل تی وی متفاوت است . در مقابل نیز مشخصات تلویزیون سامسونگ سری n با سری j و سری h از نظر سال تولید و امکانات تلویزیون تفاوت دارند. جدیدترین سری تلویزیون سامسونگ سری AU است که در سال 2021 روانه بازار شد تلویزیون های سری ۸ و سامسونگ 2020 سری ۹ نیز از سریهای جدید تی وی هستند . و آخرین سری تلویزیون سامسونگ سری جدید در سال 2022 عرضه می شود . تلویزیونهای کیولد سامسونگ سری q از نوع qled هستند که در حال حاضر از پرفروشترین سری جدید تلویزیون به شمار می آید .

تفاوت سری های تلویزیون سامسونگ

بهترین مدل تلویزیون سامسونگ ۴۹ اینچ سری ۵ و سری ۶ در مقایسه با تلویزیونهای سری 7 ارزانترین تلویزیون ها هستند . تفاوت سری mu و nu سامسونگ اسمارت Smart در سال ساخت و قیمت تلویزیون سامسونگ مدل است ؛ امکان خرید تلویزیون سامسونگ سری m در سال 2017 سری n در سال 2018 ممکن شد . قیمت تلویزیون ال ای دی سامسونگ اسمارت سری ۷ و قیمت تلویزیون سامسونگ سری 7 بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. همچنین مدلهای این سری امکانات خوبی هم دارند .
با دانستن تفاوت سری های مختلف tv سامسونگ ساخت شرکت تلویزیون سامسونگ می توانید با خیال راحت به خرید تلویزیون هوشمند Samsung اقدام نمایید . تفاوت سری k و m برند تلویزیون سامسونگ نیز در سال ساخت است تلویریونهای سری قدیمی ku در سال 2016 اما با کیفیت تصویر فورکی K UHD4 روانه بازار شد . قیمت تلویزیون سری 8 به نسبت تلويزيون سامسونگ سري ٧ قابل مقایسه نیست . همچنین Samsung سری RU در سال 2019 تولید شده و تلویزیونهای سری TU در سال 2020 .

مشخصات سری تلویزیون سامسونگ

همه ما می دانیم که قیمت تلویزیون سامسونگ سری 7 8  با توجه به مشخصات و ویژگی ها با هم متفاوت است . از رو قبل از خرید حتما مدل های مختلف را با هم مقایسه کنید. در پاسخ به این سوال که کدام سری سامسونگ تلویزیون بهتر است ؟ باید گفت که مشخصات سری سامسونگ تی وی در هر مدل متفاوت است . سری ۸ کمپانی تلویزیون سامسونگ از سری q با پردازنده کوانتوی 4k از نوع QLED کیو ال ای دی یا کیولد هستند. که از تکنولوژی Quantum Dot یا نقاط کوانتومی بهره می برد تا کیفیت تصویر را افزایش داده و رنگها را با درخشش بیشتری به نمایش در می آورد . تلویزیون hdr سامسونگ با پشتیبانی از HDR 10 وضوح تصویر و کنتراست بالاتری را ارائه می دهد.
این سری tv با پشتیبانی از صدای دالبی اتموس Dolby Atmos و قابلیت کیو سمفونی Q-Symphony در ردیف سریهای tv باکیفیت است . امکانات سری 9 نیز با مشخصات دستیار صوتی گوگل اسیستنت Google Assistant ، دستیار صوتی بیکسبی Bixby ، الکسا Alexa و همچنین پشتیبانی از اینترنت اشیا هوشمند یا SmartThings در بهترین مدل تلویزیون سامسونگ سری8 نیز در دسترس است . قیمت تلویزیون سامسونگ سری 8 ۵۵ اینچ منحنی سری ۸ با توجه به طراحی 360 درجه نمایشگر و امکانات پیشرفته ای که دارد ؛ به صرفه است .

خرید تلویزیون سامسونگ سری

اشتراک گذاری از امکانات تلویزیون سامسونگ

یک تلویزیون سامسونگ series 5 50 اینچ فول اچ دی با پشتیبانی از اسکرین میرورینگ Screen Mirroring ، قابلیت dlna در تلویزیون ، وای فای دایرکت WiFi Direct و صدای دالبی دیجیتال پلاس Dolby Digital Plus تولید شده . در حالی که ممکن است ارزان ترین سری تی وی نیز باشد . دسترسی به اینترنت تلویزیون samsung سری ، از طریق کابل Ethernet و یا از طریق شبکه بی سیم وای فای است . سری 8 برند تلویزیون سامسونگ و سری هفت از لحاظ امکانات تفاوت چندانی ندارند . قیمت تلویزیون سری ۸ سامسونگ و قیمت تلویزیون سامسونگ مدل هایی که اشتراک گذاری بیسیم دارند، معمولا بالاتر است.
برخی از مدل های ال ای دی سامسونگ برای اشتراک گذاری گوشی های آیفون از قابلیت اشتراک گذاری Airplay 2 استفاده می کنند. برای اشتراک گذاری بیسیم سایر گوشی ها می توان از بلوتوث، DLNA، میرورینگ، وای فای دایرکت و ... استفاده کرد. اگر تمایل به خرید مدل های مقرون به صرفه دارید، لیست قیمت تلویزیون سامسونگ سری 7 و 8 را ببینید.

مارک تلویزیون سامسونگ بهترین برند تلویزیونها

مارک تلویزیون سامسونگ و شرکت تلویزیون سامسونگ یکی از بهترین ها در بازار پر رقابت امروزی است. شرکت سامسونگ تلویزیون ها را در اینچ های مختلف تولید کرده. از جمله مدل های تلویزیون سامسونگ 55 اینچ 32 – 40 - 43 اینچ – 50 – 58 – 60 - 65 اینچ – 70 – 80 - 82 و 100 اینچ تولید کرده. با این وجود هر کاربر با توجه به نیاز خود می تواند آخرین مدل تلویزیون سامسونگ را خریداری کند. سایز 32 و 40 برای اتاق خواب بیشتر کاربرد دارد و سایز 43 اینچ، 49 ، 50 و 55 اینچ نیز برای اتاق نشیمن بیشتر خریداری می شود. برای هال و پذیرایی و سالن های بزرگ نیز می توانید از سایز های بزرگ مانند 60 ، 65 ، 70 و 75، 80 و 85 اینچ را بخرید.
معمولا مشخصات و قابلیت ها در برند تلویزیون سامسونگ بر روی قیمت روز تلویزیون سامسونگ ، قیمت تلویزیون های سامسونگ و قیمت تلویزیون ال ای دی سامسونگ تاثیر گذار است. از جمله این ویژگی ها می توان به HDR، بلوتوث، دیجیتال، سیستم عامل تایزن، تلویزیون کیولد qled و کریستال crystal uhd، منحنی و اینترنت وای فای اشاره کرد. تلویزیون کیولد سامسونگ که به نمایشگر نقطه ای کوانتومی مشهور هستند، با وضوح و کیفیت بهتر تصاویر را به نمایش می گذارند.

مشخصات تلویزیون samsung

معمولا ویژگی ها و قابلیت ها تعیین کننده قیمت تلویزیون سری ۸ سامسونگ سری 5 و قیمت ال ای دی سامسونگ است. برخی از تلویزیون های اسمارت سامسونگ با دستیار صوتی از جمله الکسا همراه شده اند تا کنترل تلویزیون با صدا را در اختیار کاربران قرار دهند. ویژگی های اشتراک گذاری از طریق وای فای دایرکت، بلوتوث، میرورینگ و ... از دیگر ویژگی ها و مشخصات مدل تلویزیونهای ال ای دی سامسونگ است که بر روی قیمت تلویزیون سامسونگ مدل های مختلف تاثیر گذار است.
برند تلویزیون سامسونگ از خوب های بازار است. خرید تلویزیون سامسونگ سری 5، سری 6، سری 7، سری 8 و اخرین اینچ تلویزیون سامسونگ 9 امکان پذیر شده است. از این رو هر کاربر با توجه به میزان بودجه ای که در اختیار دارد می تواند بهترین مدل تلویزیون سامسونگ را انتخاب کند. کارخانه تلویزیون سامسونگ samsung هر ساله بهترین، بالاترین، ارزانترین، پرفروشترین و جديدترين مدل تلويزيون سامسونگ و محصولات را با قیمتهای متفاوت تولید می کند. کمپانی تلویزیون سامسونگ سعی می کند با کیفیت ترین مارک تلویزیون سامسونگ بهترین برند را در اختیار خریداران قرار دهد .

برند تلویزیون سامسونگ

در مارک تلویزیون سامسونگ بهترین برند شرکت سامسونگ سری کریستال است . قیمت تلویزیون سامسونگ مدل و قیمت تلویزیون سامسونگ سری 7 8 9 با توجه به امکانات و ابعاد و سایز و طول و عرض متفاوت است. در هنگام خرید تلویزیون سامسونگ سری و مارک تلویزیون سامسونگ حتما به ویژگی و امکاناتی از قبیل کیفیت تصویر (فورکی 4k، فول اچ دی، 8k و اچ دی) و هوشمند و اسمارت بودن دقت کنید.
شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ چول در کره تاسیس شد. این غول کره ای علاوه بر تلویزیون، در حوزه تولید انواع وسایل صوتی و تصویری از جمله سینمای خانگی و ساندبار نیز زبانزد است. این کمپانی همچنین انواع گوشی های هوشمند را تولید کرده تا سهم گسترده ای از بازار با به خود اختصاص دهد. تنوع در زمینه های فعالیت از جمله سیاست های این شرکت خوش نام و پرآوازه است. از این رو می توان گفت کمپانی سامسونگ در زمینه های مختلفی فعالیت کرده است.