• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 4 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۴٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  پخش کننده خودرو سوني SONY CDX-GT800D CAR AUDIO
  پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر
  • عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر
  • عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر
  • عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر
  • عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر عکس پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO تصویر

  پخش کننده خودرو سوني 52×4 وات SONY CDX-GT800D CAR AUDIO

  Sony CDX-GT800D Car Audio 52W × 4

  بازنگری سریع  • مجهز به اسپیکر خطی

  • مجهز به ساب ووفر قدرتمند

  • پشتیبانی از CD-R و RW

  • قابلیت جدا شدن پنل

  • توان صوتی 4× 52 W

  • پشتیبانی از فرمت MP3

  • پشتیبانی از فرمت WMA

  • پخش تصادفی موزیک

  • دارای سیستم RDS/EON

  • نور پس زمينه آبی  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه پخش کننده خودرو 52×4 وات سوني SONY CDX-GT800D CAR AUDIO
  ارگونومی مناسب این محصول و دو انتخابگر و تنظیم کننده ی چرخان در دو سمت این محصول دسترسی را آسان خواهند کرد و با نور رنگی آبی که در هنگام پخش، هماهنگ با رنگ آبی به کار رفته در دیزاین CDX-GT800D سونی، آرامش و آسایش را تجربه نمایید. پنل این محصول قابلیت جدا سازی را دارد و همچنین می توانید وضعیت قرار گرفتن پخش کننده ی خودرو سونی CDX-GT800D را در جایگاهش تغییر دهید تا دکمه ها قابل دسترس تر باشند و آن را در حالت افقی و یا خوابیده قرار دهید، در این حالت می توانید دیسک پخش کننده را در مکان مخصوص قرار دهید.
  سیستم پخش خودرو GT800 سونی صدا را با توان 52W × 4 وات پخش می کند که صدای مطلوب با وضوح بالا خواهد بود که شما را در ترافیک های شلوغ خیابان ها و همچنین جاده های صاف و یا پر پیچ و خم تنها نمی گذارد و لحظاتی شیرین و خاطراتی فراموش نشدنی را برای شما و همراهانتان رقم خواهد زد. مدل CDX-GT800D سونی امکان سازگاری با CD-R / CD-RW را دارد و همچنین می توانید موبایلتان را به پخش کننده متصل کرده و آهنگ های قرار گرفته بر روی حافظه ی گوشیتان را پخش نمایید. البته علاوه بر شنیدن موسیقی می توانید کانال های رادیویی را دریافت کرده و از شنیدن برنامه های مورد نظرتان لذت ببرید. از طریق پخش کننده ی خودروی CDX-GT800D سونی می توانید فرکانس های رادیویی 18 FM / 6 MW / 6 LW را دریافت نمایید، این کار به راحتی و با تنظیماتی بسیار ساده صورت خواهد گرفت. علاوه بر اینکه تنظیمات از طریق دکمه ها و انتخابگرهای چرخان ولومی قابل دستکاری هستند، این کار را می توانید از طریق کنترل از راه دور نیز انجام دهید.


  جزییات

  نقد و بررسی پخش کننده خودرو 52×4 وات سوني SONY CDX-GT800D CAR AUDIO

  پخش کننده ی خودرو سی دی ایکس جی تی 800 دی « CDX-GT800D » با سبک طراحی خاصش و همچنین بیضی هایی که در ساختارش دارد نشان می دهد که در کمپانی خوش نام سونی تولید شده است و آماده است تا کارایی مطلوبی را از خود نشان داده و از نشستن در خودرو و شنیدن آهنگ مورد علاقه یتان لذت ببرید.

  پخش کننده ی خودرو CDX-GT800D دارای دیزاینی شیک و کاربر پسند می باشد و مطابقتی نسبی با سایر مدل های تولید شده ی کمپانی سونی دارد ، تا جایی که از همان نگاه اول می توان تشخیص داد طراحان این کمپانی مسئولیت ساخت آن را بر عهده گرفته اند. رنگ آب را که در ساختار این مدل مورد استفاده قرار گرفته است می توانید در هنگام روشن کردن و پخش موسیقی و یا شنیدن رادیو با این مدل نیز ببینید؛ میزان نور ساطع شده از نمایشگر پخش کننده ی خودرو سونی CDX-GT800D منتشر خواهد شد قابل کنترل است . دو پیچ کنترل کننده در اطراف و دکمه های ردیف شده در پایین این قابلیت را برایتان فراهم می کنند که به آنچه که علاقه دارید دسترسی یافته و سرگرم شوید . شما می توانید با زدن دکمه ی باز شدن ، درب را باز کرده و دیسک مورد نظر را در پخش کننده قرار دهید در این حالت نمایشگر به حالت خوابیده قرار می گیرد و دکمه ها باز هم در دسترس خواهند بود. پورت AUX این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید موبایل و پخش کننده های این چنین را به پخش کننده ی سیستم خودرو CDX-GT800D متصل کنید و آهنگ مورد نظر را بر روی آن پلی نمایید.

  مدل CDX-GT800D از طراحی شاسی Drive-S HX برخوردار است و قابلیت جابه جایی دارد تا شما بتوانید آن را ر مکان مخصوص قرار داده و یا از آن جدا نمایید.

  دیزاین و طراحی پخش کننده ی خودرو

  انتشار صدا در فضای اتومبیل و همچنین شنیدن صدای شفاف و واضح اصلی ترین کاری است که باید پخش کننده ی خودرو CDX-GT800D سونی انجام دهد؛ اساسا هدف از تولید این وسیله همین کارایی است. این مدل شما را به هدفتان می رساند و با صوتی دلنشین شما را مهمان ماشین تان می کند. حداکثر قدرت خروجی صدای سیستم ماشین CDX-GT800D برابر 52W ×  4 می باشد، ین میزان صدا برای محفظه ی محدود خودرو بسیار مناسب بوده و شدت بالایی به شما ارائه خواهد شد. صدای پخش شده توسط این مدل از طریق اسپیکرهای خطی و ساب ووفر تامین می شود که ساب ووفر با تقویت باس های صدا ،کیفیت و شدت بالاتری را به صوت می بخشد و لرزش را در صوت های بم پدید می آورد. شما می توانید برای پخش صدا حالت های زیر و یا بم را انتخاب کرده و تنظیمات شدت آن را انجام دهید. میزان صدای خروجی و شدت آن از طریق پیچ ولومی چرخان قابل تنظیم است.

  صدا و فناوری های آن

  امکانات CDX-GT800Dسونی

  به همراه پخش کننده خودروی سونی CDX-GT800D کنترل از راه دور و مدل RM-X154 نیز موجود است تا بتوانید از راه دور مدیریت پخش را بر عهده بگیرید و به روشی ساده تنظیمات و پخش را در دست بگیرید. این مدل را می توانید برای پخش رسانه های صوتی قرار گرفته بر روی دیسک ها نیز مورد استفاده قرار دهید ، زیرا قابلیت پخش و پشتیبانی دیسک های CD-R / CD-RW را دارد و با این امکان می توانید مجموعه ای متنوع تر از موسیقی های قابل پخش را در اختیار داشته باشید. با توجه به امکانات ذکر شده و همچنین قابلیت پشتیبانی از رسانه ها با فرمت MP3  و WMA می توان نتیجه گرفت خرید پخش کننده خودروی سونی CDX-GT800D با رضایت شما همراه خواهد بود.

  از طریق سیستم RDS / EON می توانید شبکه ی رادیویی پیشرفته تری را در اختیار داشته باشید و دسترسی به تنظیمات برایتان راحت تر می باشد.

  با توجه به سبک زندگی و اینکه اکثر افراد با خودروی شخصی خود تردد می کنند ، لازم است سیستم پخش کننده ی صدای مطلوبی بر روی هر یک از ماشین ها قرار بگیرد تا در میان تلاطم روزانه ی زندگی آهنگی ملایم و یا گوش دادن به رادیو با ریتمی قابل قبول ، آرامش را به شما باز گرداند. خرید CDX-GT800D سونی از بانه می تواند با توان صوتی  52W ×  4 رضایت را برایتان به همراه می آورد و اینکه می توانید لوازم دیگر از جمله موبایلتان را نیز به این سیستم اتصال داده و از این طریق به آهنگ مورد علاقه ی خود گوش دهید و لذت ببرید. قیمت پخش کننده خودروی CDX-GT800D سونی در بانه.کام بسیار مناسب است و به عنوان یکی از سیستم های میان رده کارایی مطلوبی را از خود به نمایش می گذارد.

  عمومی

  برند sony
  کشور سازنده مالزی, چین (اصلی)

  مشخصات کلی

  نام مدل CDX-GT800D
  سایز DIN DIN 1

  مشخصات نمايشگر

  صفحه نمایش دارد
  نوع صفحه نمایش ماتریس نقطه ای
  صفحه نمایش لمسی ندارد

  مشخصات اتصالات

  بلوتوث ندارد
  پورت USB دارد
  تعداد USB 1
  تعداد HDMI 1
  پورت AUX دارد
  اسلات کارت حافظه ندارد
  پشتيبانی از دوربین خودرو ندارد
  سایر اتصالات

  سیستم RDS / EON

  کامپوزیت

  کواکسیال

  نوری

  کامپوننت

  S-Video

  هدفون

  مشخصات صوتی و تصویری

  توان خروجی صدا 52 × 4 وات
  فرمت صوتی CD-audio, MP3, WMA

  ویژگی های دوربین

  سایر مشخصات و ویژگی ها

  امکان برقراری مکالمه ندارد
  تکرار موزیک دارد
  پخش تصادفی موزیک دارد

  مشخصات ظاهری

  رنگ مشکی
  قابلیت جدا شدن پنل دارد
  نور پس زمينه آبی
  ابعاد 178 × 50 × 151 میلی‌متر

  اقلام همراه

  اقلام همراه ریموت کنترل, دفترچه راهنما, قاب پنل, کابل رابط, انتن , جعبه‌ی حمل

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. کیفیتش خوبه review by محسن on اسفند ۱۳۹۷
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   من خریدم راضی بودم تا الان

  2. نقد review by احسان احمدپور on خرداد ۱۳۹۷
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   دوست عزیز تو مشخصات فنی قید شده فلاش خوره در حالی که این ضبط فلاش نمیخوره ، لطفا اصلاح کنید

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  6 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  پرسش
  توسط : سینا در فروردین ۱۳۹۸
  سلام. Usb خوره؟ کجاش میخوره گورت نداره که تو عکس
  4
  پرسش
  توسط : sina در فروردین ۱۳۹۸
  گارانتی نداره؟ اگه بعد 1ماه سوخت چی؟
  4
  پرسش
  توسط : بنیامین در آذر ۱۳۹۹
  سلام
  این محصوا از کجاش فلش میخوره؟؟؟؟؟
  -1
  /s/o/sony_cdx-gt800d.compressed.pdf
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کیفیت ساخت
  ۱۰
  طراحی و زیبایی
  ۹
  امکانات و قابلیت ها
  ۹
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  توان صوتی بالا
  امکان دریافت فرکانس های رادیویی
  قابلیت پخش دیسک دی وی دی
  امکانات و پورت های اتصالی متنوع
  قابلیت جا به جایی

  نقاط ضعف

  نمایشگر نه چندان پیشرفته

  خریداران این کالا، کالاهای زیر را هم خریده اند