• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
 • Product was successfully added to your shopping cart.

  خرید ماهیتابه قیمت ماهی تابه

  ماهیتابه


  قیمت ماهیتابه و خرید ماهی تابه بانه 

  در هر آشپزخانه از ماهیتابه‌ها استفاده می‌شود. ماهی تابه‌ها به صورت جداگانه یا در ست‌های ظرفیت بالاتر، از جنس‌ها و مواد مختلف ساخته می‌شود. جدیدترین ماهیتابه‌های نچسب از پوشش‌ خاصی برخوردار هستند و جلوی چسبیدن غذا به دیواره تابه را می‌گیرد. این ویژگی باعث می‌شود که آشپزی راحت‌تر و تمیز کردن ساده‌تر شود. قبل از خرید، لیست قیمت ماهیتابه‌ها را در دسته لوازم خانگی بانه مشاهده کرده و با توجه به نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. استفاده از لایه‌ی ضد چسب گرانیتی در ماهیتابه‌های گرانیتی ، باعث می‌شود که مواد غذایی به راحتی از دیواره تابه جدا شده و تابه‌ها بدون استفاده از چربی بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. ماهیتابه‌ چدنی به دلیل خاصیت گرمایی بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. حرارت را به طور یکنواخت منتقل و از مصرف انرژی کمتری نسبت به سایر نوع‌ها برخوردار هست.
  ماهیتابه‌های تفلون از مواد نچسب تشکیل شده‌ و دارای مقاومت بالا در برابر حرارت هستند. در لیست قیمت ماهیتابه ، تنوع بسیاری از مدل‌ها و برندهای مختلف موجود است. بنابراین ، در خرید و قیمت تابه به عواملی مانند جنس تابه، پوشش نچسب، اندازه و قابلیت‌های دیگر توجه کنید. با خرید انواع تابه و ماهیتابه تک، بر اساس نیازهای خود، غذاهایتان را در ظرفیت مناسب آماده کنید. ماهيتابه‌های تک معمولاً در سایز و اندازه‌های مختلفی موجود است. ماهیتابه‌های گرانیتی جزو گزینه‌های محبوب در بازار هستند. قیمت و خرید ماهیتابه گرانیتی به دلیل ویژگی‌های خاص کمی بیشتر باشد. ماهیتابه‌های چدنی با جنس مخصوص قیمت بالاتری نسبت به سایر نوع‌ها دارند. ماهیتابه‌های تفلون دارای قیمت‌های مختلف بوده که به دلیل ویژگی نچسب ، مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیست قیمت بشقاب و ظروف خرید و بررسی مشخصات قیمت ماهیتابه با لوازم جانبی ارزانترین قیمت و بهترین مدل و جدیدترین مدل 2023.

  قیمت ماهیتابه و خرید ماهی تابه 

  کدام نوع برای آشپزی سالم تر است

  1. ماهیتابه‌های نچسب : به جلوگیری از چسبیدن غذا به سطح تابه کمک می‌کند. با استفاده از ماهیتابه‌های نچسب، می‌توانید با حداقل استفاده از چربی غذاها را پخت کنید که برای آشپزی سالم بسیار مهم است.
  2. ماهیتابه‌های گرانیتی: مانع چسبیدن غذا به سطح تابه می‌شود. ماهیتابه‌های گرانیتی دارای قابلیت توزیع یکنواخت حرارت هستند که به طور یکسان غذا را پخته می‌کند و از احتمال سوختن یا نیاز به استفاده از چربی بیشتر جلوگیری می‌کند.
  3. ماهیتابه‌های چدنی: برای آشپزی سالم مناسب هستند. آن‌ها حرارت را به طور یکنواخت منتقل می‌کنند و می‌توانند در دماهای بالا استفاده شوند. قابلیت نگهداری حرارت بالا را دارند و می‌توانند غذاها را در دمای مطلوب نگه دارند.
  4. ماهیتابه‌های تفلون: دارای پوششی از ماده تفلون نچسب هستند. آن‌ها می‌توانند در دماهای بالا و حرارت زیاد مورد استفاده قرار بگیرند و جلوی چسبیدن غذا را می‌گیرند. ماهیتابه‌های تفلون مناسب برای آشپزی سالم و پخت غذاهایی مانند اسکرمبل‌ها و تخم مرغ هستند. توجه به مواد استفاده شده در تولید و اطمینان از عدم استفاده از مواد مضر نیز مهم است. قیمت ماهیتابه تفلون را در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام ببینید.

  ماهی تابه دوطرفه رژیمی و کاربردهای آن

  ماهی تابه دوطرفه رژیمی یک وسیله آشپزی است که دو سطح آن قابل استفاده است. این نوع ماهی تابه دارای سطح پخت صاف و نچسب در هر دو طرف می‌باشد. برخلاف ماهيتابه‌های سنتی که نیاز به استفاده از روغن و چربی برای پخت غذا دارند، ماهی تابه دوطرفه رژیمی بدون نیاز به روغن یا چربی اضافی عمل می‌کند. این ویژگی از آن جهت رژیم‌های غذایی و سلامتی بسیار مورد توجه است.
  ماهی تابه دوطرفه رژیمی برای پخت انواع غذاها از جمله گوشت، مرغ، ماهی، سبزیجات و حتی نان مناسب است. با استفاده از این وسیله آشپزی، می‌توانید غذاها را به صورت سریع، سالم و با حداقل استفاده از چربی آماده کنید. در نهایت، ماهی تابه دوطرفه رژیمی به عنوان یک وسیله آشپزی سالم و مناسب برای پخت غذاها بدون استفاده از چربی اضافی و روغن مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این وسیله آشپزی، می‌توانید در رژیم غذایی خود سالم‌تر و کم چرب‌تر غذاهای خوشمزه و متنوعی را آماده کنید.


  جنس ظرفیت (اندازه) قابلیت‌ها نوع استفاده مزایا معایب
  سرامیکی متنوع، از کوچک تا بزرگ ضد چسبندگی، توزیع یکنواخت حرارت انواع غذاها، نان، فطیرها آشپزی بدون استفاده از روغن، نیاز به کمترین مقدار چربی آسیب‌پذیری بیشتر در برابر ضربه و شکستگی
  گرانیتی متنوع، از کوچک تا بزرگ ضد چسبندگی، توزیع یکنواخت حرارت انواع غذاها، ماهی، سبزیجات آشپزی بدون استفاده از روغن، مقاوم در برابر خط و خش، قابل استفاده در دماهای بالا نیاز به مراقبت و تمیزکاری منظم برای حفظ پوشش ضد چسبندگی
  استیل متنوع، از کوچک تا بزرگ مقاوم در برابر زنگ زدگی، توزیع یکنواخت حرارت انواع غذاها، ماهی، سبزیجات مقاومت در برابر ضربه و شکستگی، قابل استفاده در دماهای بالا نیاز به استفاده از روغن یا چربی برای جلوگیری از چسبیدن غذا به سطح
  تفلونی متنوع، از کوچک تا بزرگ ضد چسبندگی، مقاوم در برابر حرارت بالا انواع غذاها، ماهی، سبزیجات آشپزی بدون استفاده از روغن، تحمل حرارت بالا ممکن است نیاز به مراقبت و تعویض پوشش ضد چسبندگی داشته باشد

  مزایای استفاده از ماهيتابه

  1. نیاز به کمترین مقدار چربی: یکی از مزیت‌های اصلی، با استفاده از پوشش نچسب ، شما می‌توانید بدون استفاده از روغن یا چربی زیاد، غذاها را به صورت سالم و کم چرب پخت کنید.
  2. حفظ مواد مغذی: مواد مغذی موجود در غذاها حفظ شده و از بین نرود. در مقابل، استفاده از روش‌های دیگر مانند تابه‌های معمولی که نیاز به روغن یا چربی زیاد دارند، می‌تواند باعث تلف شدن مواد مغذی غذاها شود.
  3. پخت یکنواخت: دارای توزیع یکنواخت حرارت هستند و باعث می‌شوند غذاها به صورت یکنواخت پخت شوند. این به معنی این است که همه‌ی قسمت‌های غذا به طور یکسان پخته می‌شوند و جلوی سوختن یا نپخته ماندن برخی از قسمت‌ها را می‌گیرد.
  4. آسانی در تمیز کردن: پوشش نچسب آن باعث می‌شود غذاها به راحتی از سطح تابه جدا شوند. این موضوع تمیز کردن ماهی تابه‌ها را بسیار آسان تر می‌کند و زمان و انرژی بیشتری را برای شستشوی آنها نیاز نیست. قیمت قابلمه تفلون تکی و ست به نسبت هم متفاوت است.
  5. محافظت از سلامتی: با کاهش استفاده از چربی و روغن در پخت غذاها، می‌تواند به حفظ سلامتی شما کمک کند. این نوع آشپزی کمترین مقدار چربی را به غذا اضافه می‌کند و ریسک ابتلا به بیماری‌های قلبی، چاقی و دیابت را کاهش می‌دهد. از بهترین قیمت خرید ماهیتابه برخوردار شوید. 

  مزایای استفاده از ماهیتابه

  راهنمای خرید ماهی تابه

  1. جنس و پوشش: بررسی جنس و نوع پوشش نچسب آن اهمیت دارد. معمولاً ماهیتابه‌های سرامیکی، آلومینیومی، گرانیتی، استیل و تفلونی در بازار موجود هستند. هر کدام از این جنس‌ها مزایا و معایب را دارند، پس بسته به نیازها و ترجیحات شما، بهترین جنس و پوشش را انتخاب کنید.
  2. اندازه و ظرفیت: تعیین اندازه و ظرفیت بر اساس نیاز خود بسیار مهم است. بسته به تعداد افرادی که طبخ می‌کنید و حجم غذاهایی که می‌پزید، اندازه مناسب را انتخاب کنید.
  3. دستگیره و دسته: دستگیره یا دسته نقش مهمی در راحتی و کارایی در استفاده از آن دارد. اطمینان حاصل کنید که دستگیره یا دسته قابل استفاده آسان و ایمن است و با دست شما راحت می‌نشیند.
  4. پایه و چسبندگی: بررسی پایه و ویژگی‌های چسبندگی آن مهم است. مطمئن شوید که پایه دارای خواص ضد لغزش است و به خوبی روی اجاق یا حرارت مناسب قرار می‌گیرد. بررسی ویژگی‌های چسبندگی نیز به کیفیت طبخ و راحتی در تمیز کردن آن کمک می‌کند.
  5. قابلیت تحمل حرارت: اطمینان حاصل کنید که قابلیت تحمل حرارت بالا دارد و بدون مشکلات در دماهای بالا قابل استفاده است. این موضوع به طور خاص برای پخت غذاهایی مانند استیک و گوشت قرمز مهم است.
  6. قیمت و کیفیت: همیشه توجه کنید که ارزش ماهی تابه بر اساس کیفیت آن است. اگرچه قیمت مهم است، اما بهتر است با کیفیت و عملکرد بالا استفاده کنید تا بتوانید در طولانی‌مدت از آن استفاده کنید.
  7. بررسی نظرات و بررسی‌ها: قبل از خرید، نظرات و بررسی‌های مشتریان را درباره برندها و مدل‌های مختلف بخوانید. قیمت و خرید ماهی تابه گرانیتی ، چدن ، تفلون را ارزان تر خریداری کنید.