Product was successfully added to your shopping cart.

قیمت دریل و دریل شارژی برقی خرید

دریل

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 215 تا

 1. ۱
 2. ۲
 3. ۳
 4. ۴
 5. ۵
 6. ...
 7. 7

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 215 تا

 1. ۱
 2. ۲
 3. ۳
 4. ۴
 5. ۵
 6. ...
 7. 7قیمت دریل برقی خرید دریل پیچگوشتی شارژی چکش تخریب بتن کن

قیمت دریل برقی و شارژی در انواع مختلفی در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام موجود است. شما می توانید دریل برقی را در برندهای مختلف از جمله دیوالت، بوش، زوبر، رویس، ورکس، ماکیتا، پارکساید، ایکس کورت، بلک اند دکر ببینید و اقدام به خرید دریل برقی مدل مناسب کنید. در حوزه ابزارآلات دستی و برقی، انواع دریل و پیچگوشتی دو ابزار مهم و پرکاربرد هستند که به صورت گسترده در صنایع مختلف و همچنین در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. در نهایت با توجه به ویژگی ها و نیازهای شما، می توانید بین مدل های مختلف انواع دریل برقی و پیچگوشتی برقی و شارژی را انتخاب کنید.
لیست قیمت ابزار و خودرو خرید و بررسی مشخصات قیمت دریل با لوازم جانبی ارزانترین قیمت و بهترین مدل و جدیدترین مدل 2022

دریل برقی و شارژی با قیمت

دریل برقی و شارژی از نوع ابزارهای برقی هستند که برای حفر و سوراخ کاری در سطوح مختلف، از جمله چوب، فلز و بتن استفاده می شوند. این ابزار با استفاده از یک موتور الکتریکی که با برق شهری یا باتری شارژ شده کار می کند، انرژی لازم برای حرکت میله برای پیچیدن بر روی سطوح مختلف را فراهم می کند. در حالت شارژی، دریل برقی با باتری های شارژی قابل شارژ است و می توانید از آن بدون نیاز به برق شهری استفاده کنید. در حالت برقی نیز، دریل برقی به صورت مستقیم به برق شهری وصل می شود و برای استفاده از آن، باید از یک سیم برق استفاده کنید. قیمت انواع دریل شارژی و برقی در دسترس است.
از مزایای دریل خانگی و صنعتی برقی و شارژی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
- قدرت بالا و سرعت بیشتر در حرکت میله در مقایسه با دریل دستی.
- موتور بزرگتر و باتری با ظرفیت بیشتر در حالت شارژی، برای استفاده در پروژه های بزرگ و درازمدت بسیار مناسب است.
- عدم نیاز به باتری های جانبی یا برق شهری در حالت برقی.

پیچگوشتی برقی و شارژی

پیچگوشتی برقی و شارژی ابزاری است که به صورت گسترده در صنایع چوب، مواد شیمیایی و تولیدات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار برای پیچ گذاری بر روی سطوح مختلف، از جمله چوب و فلز، استفاده می شود. با استفاده از یک موتور الکتریکی که با برق شهری یا باتری شارژ شده کار می کند، پیچ ها به صورت سریع و آسانی در سطوح مختلف پیچیده می شوند. در حالت شارژی، پیچگوشتی برقی با باتری شارژی قابل شارژ است و می توانید از آن بدون نیاز به برق شهری استفاده کنید. در حالت برقی نیز، پیچگوشتی برقی به صورت مستقیم به برق شهری وصل می شود و برای استفاده از آن، باید از یک سیم برق استفاده کنید. قیمت دریل پیچ گوشتی برقی و شارژی در دسترس است.
از مزایای پیچگوشتی برقی و شارژی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
- سرعت بالا و صرفه جویی در زمان، برای پیچ گذاری در پروژه های بزرگ و درازمدت.
- ابعاد کوچک و قابل حمل بودن در حالت شارژی، برای استفاده در پروژه های کوچک بسیار مناسب است.
- عدم نیاز به باتری های جانبی یا برق شهری در حالت برقی.

انواع دریل برقی و شارژی

از انواع دلر شارژی و برقی می توان به دریل کرگیری ، دریل همزن ، چکش تخریب شارژی ، دریل پیچ گوشتی ، بهترین دریل گیربکسی ، مینی دریل ، بهترین دریل چکشی ، دریل بتن کن ، دریل دستی کوچک اشاره کرد. از دیگر انواع دريل ها می توان براشلس ، دژبر ، اسکروگان شارژی ، ایستاده ، دریل ۳ کاره سه حالته دیمردار ، همه کاره ، سرکج ، قلمی و ... را نام برد. این مدل ها فقط چند نوع از دریلهای موجود در بازار هستند و هر کدام برای کاربردهای خاص خود مناسب هستند. با توجه به نیاز خود، می توانید انواع مختلف دريل را با توجه به ویژگی های آن ها انتخاب کنید.
دريل شارژي نوعی دريل است که برای کارکرد خود به باتری شارژی نیاز دارد. این نوع دريل برای پروژه های کوچکتر و خانگی استفاده می شود و به دلیل قابل حمل بودن و عدم نیاز به برق شهری، بسیار مناسب است. دریل برقی نوعی دريل است که برای کارکرد خود به برق شهری نیاز دارد. این نوع دريل برای پروژه های بزرگتر و صنعتی استفاده می شود و معمولاً دارای قدرت و سرعت بیشتری است.
دریل پیچ بند نوعی دريل است که به عنوان یک ابزار پیچ گوشتی برای گرفتن و گشتاور دادن پیچ ها به کار می رود. این نوع دريل برای پروژه هایی که به پیچ گوشتی نیاز دارند، بسیار مناسب است. دریل ضربه ای نوعی دريل است که به دلیل داشتن یک مکانیزم ضربه ای، می تواند برای پیچهای سخت استفاده شود. این نوع دريل برای پروژه های سنگین تر و صنعتی تر، مانند حفاری در بتن، مناسب است. جعبه ، کیف، مته، سه نظام و ... از جمله لوازم جانبی دریل ها است. می توانید قیمت انواع دریل برقی و خرید دریل شارژی ارزان در بانه دات کام در دسترس است.