• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
 • Product was successfully added to your shopping cart.

  روش های پرداخت در محل بعد از تست


  سفارشات پیکی

  روش ارسال پیکی یکی از بهترین روشهای ارسال است برای کلیه کالاهایی که با پیک ارسال می شوند قابلیت تست کالا در محل و دریافت وجه درب منزل امکان پذیر است ؛ پول کالا به روش های زیر قابل پرداخت است.. پرداخت هزینه در فروشگاه اینترنتی از روش هایی مانند کارت به کارت اینترنتی و کارت به کارت عابر بانک و انتقال از همراه بانک میسر است. « در هر انتقال کارت به کارت اینترنتی مبلغ 6.000.000 تومان قابل انتقال است » پس توصیه می شود که پول را در چند کارت بانکهای مختلف جداگانه به مبلغ کالا نگه داری کنید.
  دیگری برای پیک هایی که دستگاه پوز « با توجه به تعداد بالای پیک ها همه پیک ها ندارند لطفا از قبل با پیک هماهنگ شوید و بپرسید » دارند می توانید تا مبلغ دلخواه کارت بکشید .


  پول نقد این روش هم ممکن است مناسب باشد « فقط در صورت اجبار قابل اسفاده است ( برای مبلغ 15 میلیون تومان به بالا اصلا مناسب نیست ) » پس بهتر است از روش های بالا استفاده کنید اگر چاره ای نداشتید لطفا پول را در تراول های 50 و 100 هزارتومانی نگهداری کنید که برای حمل مشکل ساز نشوند .
  این روش فقط برای مناطق دور و کالا های کوچک که در روش پستی و باربری به صرفه ترند مناسب نیست و برای اکثر موارد بهترین روش است.


  سفارشات باربری

  برای کلیه سفارشات باربری « باربری باید توسط مشتری ازباربری های نزدیک به محل سکونتش معرفی شود » هزینه حمل به صورت بیعانه پیش پرداخت و قیمت خود کالا را در هنگام رسیدن پیک و کالا تحویل به باربری پرداخت خواهد شد « اگر زمان پرداخت از نیم ساعت بیشتر شود کالا برگشت خواهد خورد ؛ پس پیشنهاد می شود لطفا پول را در صورت امکان از قبل بپردازید


  در این روش کالا باید توسط پیک به تهران ارسال شود و از آنجا با باربری ارسال شود . پس فقط برای شهر های دور پیشنهاد می شود . این روش در بازه زمانی 2تا4 روز به دست مشتری می رسد.


  سفارشات پستی یا تیپاکس

  برای همه سفارشات پستی یا تیپاکس « از آنجایی که اداره پست برای شهر های مرزی تحویل در محل ندارد » باید کل پول از قبل پرداخت شود.


  این روش ارسال فقط برای کالاهای خورده که اندازه انها از 70 در 70 سانتی متر بیشتر نباشد قابل استفاده است .این روش در بازه زمانی 2 تا 4 روز به دست مشتری می رسد.

  روش های پرداخت بانه دات کام که با آسایش و امنیت کامل همراه است


  بانه دات کام در جهت سهولت پرداخت هزینه ی کالا، روش های مختلفی را پیش روی کاربران قرار داده، تا مشتریان دست بازی در هنگام پرداخت مبلغ کالاها داشته باشند. کاربران می توانند به دلخواه خود یکی از روش های زیر را برای پرداخت بر گزینند.


  1- پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی

  پرداخت آنلاین و شارژ حساب اینترنتی نسبت سایر روش ها سریع تر و آسان تر می باشد و صرفه جویی در زمان را به همراه دارد .کاربران در هنگام ثبت سفارش می توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی متصل به بانک ملت، وجه کالای سفارش داده ی خود را پرداخت نمایند و یا هزینه ای را جداگانه شارژ حساب کنند.

  2- پرداخت درب منزل

  برای آن دسته از کاربرانی که مایلند هزینه را پس از تحویل کالا و درب منزل پرداخت کنند، بانه دات کام سرویس پرداخت درب منزل را فراهم آورده تا مشتریان با آسودگی خاطر و در فضایی امن به خرید اینترنتی بپردازند. در این روش پول به صورت نقد یا از طریق پوز یا انتقال از همراه بانک « باتوجه به محدودیت سقف انتقال » انجام می شود.

  3- پرداخت کارت به کارت

  اگر دو روش بالا برای پرداخت کالا برایتان میسر نبود می توانید از روش پرداخت به صورت کارت به کارت استفاده نمایید. تنها کافیست مبلغ کالای مورد نظرتان را به صورت کارت به کارت باتوجه به محدودیت سقف انتقال به شماره کارت مدیریت فروشگاه واریز نمایید. توجه: درصورتی که پرداخت به روش کارت به کارت و در زمان تحویل کالا انجام گیرد، وجه کالا را به حساب پیک وازیر نمایید.

  4- واریز به حساب « نقدی »

  روش پرداخت نقدی ، واریز وجه به حساب از طریق پایا و شبا می باشد. برای افرادی که دوست دارند به کمک این روش به جای روش های دیگر پرداخت را انجام دهند; این روش اگر به صورت مراجعه به بانک صورت گیرد. باید در وقت اداری باشد. واریز به حساب مدیریت فروشگاه می باشد. توجه: دقت داشته باشید این روش برای پرداخت درب منزل کاربرد ندارد.

  5- پرداخت از طریق اینترنت و یا گوشی همراه

  از آنجایی که امروزه روش های مختلف بانکداری الکترونیک جایگزین روش های سنتی شده، آن دسته از کاربرانی که مایلند از طریق گوشی همراه و یا اینترنت به پرداخت وجه بپردازند، می توانند از روش های: پرداخت اینترنتی، همراه بانک، تلفن بانک و SMS بانک استفاده کنند. لازم به ذکر است پرداخت وجه کالای سفارش داده شده از طریق روش های فوق در همه جا امکان پذیر است.