Product was successfully added to your shopping cart.

خرید فرز انگشتی قیمت

فرز انگشتی


فرز انگشتی خرید و قیمت سنگ فرز دستی

فرز انگشتی یک ابزار برقی کوچک است که برای منبت کاری، ظریف کاری، حکاکی و … مورد استفاده قرار می گیرد. با خرید فرز انگشتی شما می توانید انواع کارهای هنری را بر روی چوب، فلز و پلاستیک انجام دهید. صاف کردن، اصلاح و حتی حکاکی نقش بر روی سطوح مختلف از جمله کاربردهای این نوع فرزها است. به دلیل اندازه کوچک آن، فرز انگشتي قابلیت دسترسی به نواحی سخت تر را برای اصلاح و صیقل دادن به سطوح کاری را فراهم می کند. سنگ انگشتی معمولا با لوازم جانبی مختلفی همراه می شود تا انواع کارهای مختلف را بتوان با آن انجام داد. مشخصات و قیمت فرز انگشتی مینیاتوری ورکس، زوبر، رویس، پارکساید، ایکس کورت و ... را ببینید و با توجه به نیاز خود مدل مناسب را انتخاب کنید.
لیست قیمت سنگ فرز خرید و بررسی مشخصات قیمت فرز انگشتی با لوازم جانبی ارزانترین قیمت و بهترین مدل و جدیدترین مدل 2022

قیمت سنگ انگشتی

انواع فرز انگشتی با قیمت های مختلف موجود است. قیمت سنگ فرز انگشتی را نوع، برند، مشخصات و ویژگی ها و انواع لوازم همراه آن تعیین می کند. از انواع فرز انگشتی می توان به فرز بادی، فرز انگشتی گلو بلند، مینی فرز انگشتی، سنگ فرز انگشتی مینیاتوری و ... اشاره کرد. از جمله بهترین برندهای تولید کننده فرزهای انگشتی می توان به ورکس، زوبر، رویس، پارکساید، ایکس کورت و ... اشاره کرد.
برای خرید بهترین فرز انگشتی می توانید از قابلیت مقایسه مدل های مختلف در بانه دات کام استفاده کنید. با این وجود انتخاب و خرید برای شما بسیار آسان تر خواهد شد. وجود مشخصات فنی کامل، مشخصات کلیدی و مزایا و معایب نیز می تواند یاری رسان خوبی باشد. خرید از بانه دات کام با سرویس های ویژه ای همراه شده است. از جمله این سرویس ها می توان به پرداخت درب منزل (ارسال با پیک)، ارسال سریع، بازگشت کالا تا 7 روز و تضمین سلامت کالا اشاره کرد.

کاربرد سنگ فرز انگشتی

فرزانگشتی یکی از ابزارهای قابل حمل و کارآمدی است که به دلیل قابلیت های گسترده ای که دارد، در بسیاری از حوزه های صنعتی، ساختمانی، درمانی و حتی خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال می توان به حکاکی در قطعات مختلف، مانند چوب، فلز، پلاستیک و... اشاره کرد. سوراخکاری در پانل ها، لوله ها، ورق ها و... از دیگر کاربردهای فرزهای انگشتی است. سمباده کاری، خدمات دندانپزشکی برای شکل دادن، تنظیم و حفظ دندان ها و تعمیرات بازسازی در حوزه های خانگی، المان های خودرو، مبلمان، اسباب بازی ها و... را نیز می توان نام برد.
به کمک یک سری لوازم جانبی مختلف، می توان فرز انگشتي را در محیط های صنعتی و تولیدی مختلف به کار برد و به مناسبترین نتیجه دست پیدا کنید. برخی دیگر از کاربردهای فرزانگشتی می توان به حذف زنگ زدگی روی فلزات، حذف رنگ روی اجسام، پولیش، تراشکاری مجسمه ها، برش فلزات مختلف و ... اشاره کرد.

خرید اینترنتی فرز انگشتی

در خرید فرز انگشتی ارزان به چند نکته باید توجه کنید. اولین نکته قدرت موتور است. قدرت موتور مهمترین عامل در کارایی فرز دستی است. برای کارهای سنگین تر، به موتور قدرتمندی نیاز دارید. سرعت فرز باید قابل تنظیم باشد تا بتوانید بهترین نتیجه را در زمان کوتاهتری به دست آورید. از دیگر فاکتورهای پر اهمیت که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید، وزن است. فرز سبک باید انتخاب شود تا از خستگی زودرس دست جلوگیری شود. اما یک فرز قابل قبول باید وزنی مناسب داشته باشد که در نتیجه به اندازه کافی محکم باشد.
جنس مواد اولیه فرزها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مطمئن شوید در ساخت فرز انگشتي مواد مرغوب و با کیفیت بکار رفته است تا وسایل مربوط به دستگاه شما طولانی مدت قابل استفاده باشند. در خرید فرز از دیگر عواملی که اهمیت دارد، لوازم جانبی است. توجه داشته باشید که فرز انگشتی حکاکی شما به همراه تمامی ابزارهای مورد نیازتان عرضه شده باشد، بنابراین در دستگاه شما باید لوازم جانبی آن بدون داشتن هزینه های اضافی وجود داشته باشد. از جمله لوازم همراه سنگ انگشتی می توان به تیغه، خرطومی، سری، صفحه برش های مختلف، ابزار سنباده زنی، ابزار فرم دهی و ... اشاره کرد.
ویژگی ها و امکانات نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار هستند. قبل از خرید حتما ویژگی ها و مشخصات فرزهای انگشتی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید با توجه به نیاز خود، مدل مورد نظر را انتخاب کنید.