فروشگاه اینترنتی بانه خرید و قیمت

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قیمت مانیتور ماشین خرید

مانیتور خودرو تصویری


قیمت مانیتور خودرو

لیست قیمت خودرو خرید و بررسی مشخصات قیمت مانیتور خودرو با لوازم جانبی ارزانترین قیمت و بهترین مدل و جدیدترین مدل 2022
مانیتورهای خودرو، یکی از لوازم جانبی خودروهاست که حضور آن ها لازم و ضروری است. برای نمایش محتوای مورد علاقه خود، نیاز به خرید انواع مانیتورهای خودرو دارید. یکی از مدل مانیتورهای خودرو موجود در بازار، آیینه ای ها هستند که در اندازه های متفاوت و با ویژگی های خاصی تولید و طراحی می شوند. یکی از این مدل ها، مانیتور 5 و 7 اینچی بلوتوث دار لمسی است.
مانیتور آیینه ای با نمایشگر 5 و 7 اینچی تولید شده. کیفیت نمایش تصاویر بر روی مانیتور، فول اچ دی است؛ به این معنی که شما می توانید از مشاهده تصاویر فول اچ دی با کیفیت عالی لذت ببرید. از جمله ویژگی های ارتباطی این مدل مانیتور آیینه ای می توان به بلوتوث اشاره کرد. با این وجود شما می توانید دیوایس های سازگار را متصل کنید. به سادگی می توانید فلش مموری خود را به مانیتور متصل کنید تا از دیدن محتوای موجود بر روی آن لذت ببرید. از دیگر ویژگی های خوب این مدل مانیتور آیینه ای می توان انتقال صدا به باندها بدون سيم كشی اشاره کرد.

مانیتور آینه ای خودرو

مانیتورهای خودرو موجود در بازر در انواع مختلف تولید و طراحی شده اند که هر کدام از آن ها بر روی قسمتی از خودرو نصب می شوند. یکی از مدل های موجود، مانیتورهای آیینه ای هستند که بر روی آینه جلوی خودروی شما نصب ی شوند. این مدل ها با قابلیت ها و امکانات متنوعی تولید می شوند تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین و مناسب ترین را خریداری کنید. یکی از مدل های موجود، مانیتور آیینه ای 5 اینچی است که با کیفیت فول اچ دی تولید شده. از جمله ویژگی های این مدل مانیتور آیینه ای می توان به بلوتوث، قابلیت اتصال دوربین، دکمه های لمسی و ... اشاره کرد.

طراحی و ساخت مانیتور خودرو

یکی از مدل مانیتورهای خودرو، آیینه ای ها هستند. این مدل ها بر روی آیینه ی جلوی خودرو متصل می شوند. مانیتور آیینه ای 5 اینچ موجود دارای طراحی ساده و شیکی است؛ با این وجود بسیار مناسب و ایده آل برای خودروی شماست. مدل مانیتور با اندازه 3 و 5 و 7 اینچی تولید شده که دارای صفحه ای لمسی است. کیفیت نمایشی فول اچ دی « Full HD » است. با این وجود تصاویر با کیفیت عالی نمایش داده می شوند. در کل می توان گفت که اگر برای آیینه‌ی جلوی خودروی خود دنبال مانیتوری زیبا و با کیفیت هستید، مدل 5 اینچی لمسی مشکی رنگ گزینه ای مناسب و ایده‌آل است.

نصب مانیتور خودرو

دوست دارید محتوای موجود بر روی فلش مموری های خود را بر روی مانیتور مشاهده کنید؟ آیا مایلید دیواس ها را بدون نیاز به کابل به ماینتور آیینه ای خودروی خود نصب کنید؟ این مدل مانیتور آیینه ای 5 اینچی موجود در فروشگاه اینترنتی بانه با ویژگی ها و امکانات خوبی همراه شده تا بتواند گزینه ای مناسب برای خودروی شما باشد. از ویژگی های خوب این مدل مانیتور می توان به قابلیت نصب دوربین اشاره کرد. شما می توانید به سادگی با خرید دوربین دنده عقب از فروشگاه اینترنتی بانه، از وجود موانع موجود در پشت خودروی خود با خبر شوید. بلوتوث از جمله راههای اتصالی با این مانیتور آیینه ای است. با این وجود شما می توانید بدون نیاز به کابل دیواس های سازگار را متصل کنید. از دیگر ویژگی ها می توان به قابلیت اتصال فلش مموری اشاره کرد. انتقال صدا به باندها بدون سيم كشی از دیگر ویژگی های خوب مانیتور 5 اینچ آیینه ای خودرو است.

دکمه های لمسی

از ویژگی های خوب این مدل مانیتور آیینه ای خودرو می توان به دکمه های لمسی اشاره کرد. شما می توانید به سادگی تنها با یک لمس، تنظیمات دلخواه را انجام دهید.