Product was successfully added to your shopping cart.

قیمت کولر گازی بکو خرید

کولر گازی بکو


قیمت کولر گازی بکو خرید کولرگازی beko

قیمت کولر گازی بکو 30000 ، 24000 ، 18000 و 12000 را می توانید در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام مشاهده کنید و بهترین و مناسب ترین مدل را انتخاب کنید. همه ما می دانیم که کولرها در مدل های متنوعی در بازار موجود هستند؛ این تنوع بالا انتخاب مناسب ترین مدل را شاید دشوار کند. فاکتورهای زیادی برای خرید باید مد نظر قرار دهید تا بتوانید مقرون به صرفه ترین کولر گازی را خریداری کنید. برای این منظور با ادامه متن همراه شوید تا خرید کولر گازی بکو برای شما ساده تر شود.

ظرفیت کولرگازی بکو

کولرگازی ها در ظرفیت های متفاوتی تولید شده اند؛ کمپانی های مختلف تولید کننده انواع سایز و ظرفیت کولر را تولید و طراحی کرده اند. با توجه به متراژ محیطی که قرار است کولر گازی در آن نصب شود، می توانید ظرفیت مناسب را انتخاب کنید. البته فاکتورهایی از جمله ارتفاع اتاق، تعداد پنجره ها، تعداد افراد حاضر در اتاق، شرایط آب و هوایی منطقه و ... نیز می تواند بر روی تعیین ظرفیت مناسب کولر تأثیر گذار باشد. بکو هم مانند دیگر کمپانی های تولید کننده انواع ظرفیت های کولر گازی را تولید کرده است. شما می توانید کولر گازی بکو 24000 ، 18 هزار ، 36 هزار و 12 هزار و ... را از فروشگاه اینترنتی بانه دات کام انتخاب کنید. قیمت کولر گازی بکو ۲۴۰۰۰ و 30000 و 36000 و 18000 و 12000 را ببینید و با توجه به نیاز خود، سایز مناسب را انتخاب کنید.

مشخصات کولر گازی beko

از خوبی های كولر گازي بكو می توان به چند پنله بودن آن اشاره کرد. شما می توانید کولر دو پنل یا سه پنل و ... را خریداری کنید و در چند قسمت از ساختمان پنل ها را نصب کنید. به این صورت تمام ساختمان به صورت یک دست خنک خواهد شد. از جمله ویژگی های خوب کولر های گازی بکو می توان به گاز مصرفی R410a دوستدار محیط زیست اشاره کرد. سیستم تولید سرمایش سریع، عمکلرد توربو Turbo، تایمر 24 ساعته، فیلتر گرد و غبار، کم مصرف و بی صدا، پره های ضد فرسایش و ... از دیگر ویژگی های خوب کولرهای گازی بکو است.
هر کدام از مدل کولر گازی اسپلیت بکو برای شرایط آب و هوایی خاصی تولید و طراحی شده اند. مدل های T1 مناسب برای آب و هوای معتدل و مرطوب است و مدل T3 برای آب و هوای گرم و حاره ای گزینه ای مناسب است. کولر گازی بکو اینورتر یکی از مدل های کم مصرف شرکت BEKO است. این مدل ها دارای موتور اینورتر Inverter است که مصرف پایین انرژی را تضمین می کند.

قیمت کولر گازی بکو

قیمت کولر گازی beko را ظرفیت، نوع موتور، تعداد پنل و همچنین مشخصات و امکانات تعیین می کند. ابتدا نیاز خود را برای خرید کولرهای گازی در نظر بگیرید و پس از آن اقدام به خرید کنید. بانه دات کام جهت سهولت انتخاب سعی کرده نقد و بررسی کامل تمامی مدل ها را همراه با مشخصات فنی کامل و مزایا و معایب کولر گازی بکو در دسترس شما قرار دهد. قابلیت مقایسه مدل های مختلف، انتخاب و خرید را برای شما بسیار آسان تر خواهد کرد. خرید از بانه دات کام با سرویس های ویژه ای همراه خواهد شد. از جمله این سرویس ها می توان به پرداخت درب منزل، تضمین سلامت کالا، ضمانت اصل بودن، ارسال سریع و امکان عودت کالا تا 7 روز اشاره کرد.

انواع کولرگازی بکو

کولر گازی ها در انواع مختلفی تولید و طراحی شده اند تا هر کاربر بتواند با توجه به نیاز خود مدل مناسب را بخرید. کولر گازی اسپلیت دیواری، کولر پنجره ای، داکت اسپلیت، کولر پرتابل، سقفی و ... از انواع مختلف کولرهای گازی است. اسپلیت یا دو تکه دیواری از پرطرفدارترین نوع کولر گازی ها است. این نوع کولر از دو قسمت موتور که شامل کمپرسور است و پنل داخلی تشکیل شده است. پنل داخل ساختمان نصب می شود و موتور در خارج از ساختمان. شما می توانید اسپلیت بکو را در ظرفیت های متفاوت در بانه دات کام با قیمت مناسب بخرید.