Product was successfully added to your shopping cart.

خرید اینورتر و دستگاه جوش کاری قیمت

اینورتر و دستگاه جوش کاری

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 44 تا

  1. ۱
  2. ۲

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 44 تا

  1. ۱
  2. ۲

دستگاه جوش کاری خرید موتور جوش و قیمت اینورتر جوشکاری

دستگاه جوش کاری یک ابزار برقی است که برای ایجاد اتصالات ماندگار و محکم بین دو قطعه فلزی به کار می رود. برای جوشکاری دو قطعه فلزی با هم، دستگاه جوشکاری یا همان موتور جوش اینورتر یک جریان الکتریکی بسیار قوی را از طریق الکترود و یا سیم جوش به قطعات فلزی می فرستد. هنگامی که جریان الکتریکی از طریق قطعات فلزی جریان می یابد، فلزات در نقطه جوش گدازه می شوند و با هم ترکیب می شوند. به عنوان نتیجه، یک اتصال محکم و ماندگار بین دو قطعه فلزی با استفاده از اینورتر جوش به وجود می آید. قیمت دستگاه جوش بوش، ترانس جوش اینورتر ماکیتا، زوبر، رویس، دیوالت، پارکساید و ایکس کورت را ببینید و اقدام به خرید کنید.
جدیدترین دستگاه جوش اسمارت در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی، خودروسازی، صنایع دریایی، صنایع هواپیمایی و صنعت نفت و گاز به کار می رود. همچنین، در کارهای خانگی مانند تعمیرات خانگی و ساخت و ساز، اینورتر جوش کاری بسیار مفید است. ماشین جوشکاری بر اساس نوع الکترود و مدل دستگاه می تواند برای جوشکاری فلزات مختلف مانند فولاد، آلومینیوم، برنج، مس و فلزات دیگر استفاده شود.
لیست قیمت ابزار برقی خرید و بررسی مشخصات قیمت اینورتر و دستگاه جوش کاری با لوازم جانبی ارزانترین قیمت و بهترین مدل و جدیدترین مدل 2022

قیمت موتور جوش کاری

قیمت دستگاه جوش همه کاره زوبر، ماکیتا، بوش، دیوالت و ... را می توانید در این دسته از محصولات فروشگاه اینترنتی بانه دات کام ببینید. برای اینکه بهترین و مناسب ترین انواع ترانس جوش را خریداری کنید لازم است سراغ برندهای معتبر و سرشناس بروید. این برندها با کیفیت ترین و بهترین اینورتر جوشکاری را تولید و طراحی کرده اند. بر اساس اینکه فاکتور قیمت با توجه به کیفیت، برند و ویژگی ها و مشخصات فنی محصول تعیین می شود؛ لازم است قبل از خرید دستگاه جوش کاری حتما مدل های مختلف را بررسی کنید. بانه دات کام قابلیت مقایسه قیمت و مشخصات فنی مدل های مختلف را در دسترس شما قرار داده است تا انتخاب و خرید را برای شما بسیار ساده تر کند.

ویژگی های اینورتر دستگاه جوش خانگی

دستگاه جوشکاری خانگی باید دارای ویژگی هایی باشد که بتواند نیازهای جوشکاری خانگی را برآورده کند. موتور جوشکاری خانگی باید سبک و قابل حمل باشد تا بتوانید آن را به راحتی از یک محل به محل دیگر منتقل کنید. همچنین وجود دسته حمل و جا به جایی آن را بسیار ساده تر می کند. دستگاه جوشکاری خانگی باید مصرف برق کمی داشته باشد تا بتوانید هزینه های خود را کاهش دهید. موتور جوش ارزان قیمت باید قابلیت تنظیم جریان الکتریکی را داشته باشد تا بتوانید برای جوشکاری فلزات مختلف از آن استفاده کنید. جریان الکتریکی بالاتر برای فلزاتی با ضخامت بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای فلزات کم ضخامت هم باید شدت جریان کم باشد. استفاده از اینورتر جوشکاری باید ساده و آسان باشد تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.
امنیت از دیگر ویژگی های مهم است تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کند. موتور جوش خانگی باید با قیمتی مناسب ارائه شود تا بتوانید آن را خریداری کنید. دستگاههای جوشکاری باید قابلیت تعمیر داشته باشند تا در صورت بروز مشکلات، بتوانید به راحتی آن ها را تعمیر کنید. قابلیت جوشکاری مواد مختلف از دیگر ویژگی های خوب دستگاه های خانگی است. می توانید برای جوشکاری انواع فلزات و مواد دیگر از این دستگاه ها استفاده کنید. موتور جوشکاری خانگی باید دارای کیفیت بالا و استانداردهای لازم باشد تا بتوانید از آن به بهترین شکل استفاده کنید.

راهنمای خرید دستگاه جوش

ابتدا باید نوع جوشکاری مورد نیاز خود را تعیین کنید، آیا به دستگاه جوشکاری قوسی (MMA)، MIG/MAG، TIG یا Plasma Cutter نیاز دارید؟ توان دستگاه جوشكاري بسیار مهم است، زیرا توان بیشتر به معنای قابلیت جوشکاری مواد با ضخامت بیشتر است. بنابراین، ابتدا باید تعیین کنید که برای کارهای خود چه توانی نیاز دارید. ولتاژ دستگاه جوشکاری نیز بسیار مهم است و باید با ولتاژ برق خانه شما سازگار باشد. کیفیت دستگاه جوش خودکار نیز بسیار مهم است، بنابراین قبل از خرید، باید به کیفیت دستگاه توجه کنید و از برندی که معتبر است، استفاده کنید. همچنین در دستگاه ترانس جوش باید به ایمنی آن توجه شود. در صورتی که به دستگاه سیم جوش برای کار در محل های مختلف نیاز دارید، باید به قابلیت حمل و نقل آن توجه کنید. اگر قصد جوشکاری انواع مواد را دارید، باید به دستگاه جوشکاری با قابلیت تنظیم شدت جریان (آمپر) توجه کنید. در هنگام خرید موتور جوش کاری به لوازم جانبی دقت کنید. از جمله لوازم همراه دستگاهجوش می توان به کیف، کابل اتصال، انبر، الکترود، ماسک، دستکش و ... اشاره کرد. از انواع اینورتر جوشکاری می توان به دستگاه جوش چند کاره، موتور جوش سیار، دستگاه جوش دستی، دستگاه جوش شارژی تفنگی، کوچکترین دستگاه جوش جیبی و ... اشاره کرد.