Product was successfully added to your shopping cart.

خرید سنگ رومیزی دو طرفه قیمت

سنگ رومیزی دو طرفه


سنگ رومیزی خرید و قیمت فرز سنباده رومیزی

سنگ رومیزی یا "Bench grinder"، یک نوع فرز است که بر روی یک میز قرار می گیرد و به وسیله یک موتور کار می کند. این نوع فرز برای سنباده زدن، تمییز کردن و شکل دادن انواع مختلف ابزارهای دستی و قطعات فلزی و غیره به کار می رود. قیمت سنگ فرز رومیزی در برندهای معتبر و سرشناس در دسترس است تا بتوانید مناسب ترین را خریداری کنید. خرید سنگ فرز رومیزی در بانه دات کام در دسترس است.
سنگ دو طرفه رومیزی از دو سنگ تشکیل شده که به وسیله موتور در حال چرخش هستند. دستگاه سنگ زنی با داشتن سرعت و گشتاور بالا، قدرتی قوی را به کاربران خود ارائه می دهد. از این مدل فرزها به عنوان یک ابزار بسیار مفید در کارگاه های صنعتی، کارگاه های خانگی و حتی آشپزخانه ها استفاده می شود. در هنگام خرید فرز رومیزی، باید به مواردی مانند اندازه و سایز دستگاه، توان موتور، جنس سنگها، سرعت چرخش و وزن دستگاه توجه کرد تا بهترین ابزار را برای نیاز خود انتخاب کنید. در ادامه بیشتر با این فاکتورهای پر اهمیت آشنا خواهید شد. همچنین، حتماً باید در زمان استفاده از سنگ سنباده رومیزی ، از تجهیزات ایمنی مانند عینک، دستکش و لباس های مناسب استفاده کنید تا جلوی هر گونه صدمه ای به خودتان را بگیرید. لیست قیمت سنگ فرز خرید و بررسی مشخصات قیمت سنگ رومیزی دو طرفه با لوازم جانبی ارزانترین قیمت و بهترین مدل و جدیدترین مدل 2022

قیمت سنگ رومیزی کوچک و بزرگ

قیمت سنگ فرز رومیزی بسیار مهم است و باید با بودجه شما هماهنگ باشد. عوامل زیادی بر روی قیمت دستگاه برش سنگ رومیزی قوی تاثیر گذار است. از این عوامل می توان به سایز، کیفیت ساخت، برند و ویژگی ها و مشخصات اشاره کرد. برای انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه با توجه به نیازتان، لازم است مدل های مختلف را بررسی کنید. در بانه دات کام مشخصات فنی کامل مدل ها همراه با عکس های با کیفیت در دسترس شما قرار گرفته. امکان مقایسه مشخصات فنی و قیمت مدل های مختلف، کار انتخاب و خرید فرز رومیزی را بسیار ساده تر خواهد کرد. برخی سنگ فرزها با کیفیت بالا، قیمت بالاتری دارند، اما ممکن است نیاز به این قدرت و کیفیت بالا نداشته باشید.

کاربرد فرز رومیزی

سنگ ساب رومیزی کاربردهای فراوانی در انواع صنایع مختلف دارد. شکل دادن و تیز کردن و سمباده زدن انواع ابزار دستی مانند تیغه های چاقو، مته ها و غیره از مهمترین کاربردهای این نوع فرزها است. شکل دادن و تمیز کردن قطعات فلزی، حذف اجزای قسمت های زائد از قطعات فلزی، مانند تراشیده ها، جوش ها و برآوردهای نامنظم، تمیز کردن و حذف رویه های زنگ زده، رسوبات، زنگ و آلودگی های دیگر از قطعات فلزی، شکل دادن و سمباده زدن انواع قطعات چوبی، سمباده زدن و شکل دادن انواع قطعات سرامیکی، مانند برش ها و لعاب ها از دیگر کاربردها است.
در کل، بهترین سنگ سنباده رومیزی یک ابزار چند کاره و کاربردی است که به کمک آن می توانید انواع ابزار دستی و قطعات فلزی، چوبی و سرامیکی را شکل داده، سمباده بکشید و تیز کنید و از آن ها به بهترین نحو استفاده کنید.

راهنمای خرید سنگ ساب رومیزی

در هنگام خرید سنگ فرز رومیزی باید به موارد زیادی توجه کنید. قدرت موتور سنگ رومیزی بسیار مهم است، به دلیل اینکه قدرت موتور تعیین کننده سرعت و کیفیت کار است. معمولاً سنگ فرز هایی با موتورهای بزرگتر، قدرت بیشتری دارند و در کاربردهای سنگین تر مفید هستند. سرعت موتور برای هر کاربرد مشخص شده است و باید در هنگام خرید، به آن توجه شود. برخی سنگ فرز ها، سرعت قابل تنظیم دارند تا با توجه به نوع کاربرد، سرعت موتور را تنظیم کنید.
سایز سنگ فرز، بستگی به نیاز کاربرد دارد. اگر شما برای کارهای سبک و روزانه از سنگ فرز استفاده می کنید، سایز کوچک می تواند کار راحتی باشد. اما اگر شما برای کارهای سنگین تر یا صنعتی از آن استفاده می کنید، سایز بزرگتر و قدرت بیشتر لازم است. بهتر است از سنگ ساب رومیزی با کیفیت ساخت بالا استفاده کنید. به دلیل اینکه این نوع فرز های رومیزی قابلیت کار بلند مدت و دقیق دارند و بدون نیاز به تعمیرات مکرر، می توانند برای شما کارایی بالا داشته باشند.
قدرت موتور و سرعت موتور بر میزان مصرف برق ارزانترین سنگ رومیزی تأثیر می گذارند. در نتیجه مصرف برق را هم در نظر بگیرید تا در پایان، هزینه استفاده از سنگ فرز را کاهش دهید. دقت و دوام سنگ فرز، دو ویژگی مهم برای هر سنگ دو طرفه رومیزی است. برخی سنگ فرزها بسیار دقیق و مقاوم هستند که می توانند در کارهای پیچیده و سنگین به خوبی عمل کنند. برای استفاده طولانی مدت، سنگ فرز باید دوام خوبی داشته باشد و قابلیت تحمل فشارهای زیاد را داشته باشد. طراحی دستگاه تراش و فرز رومیزی نیز باید در نظر گرفته شود. برخی از طرح های سنگ فرز، زیبا و متناسب با محیط کار هستند و ظاهر کارگاه شما را بهبود بخشند.