Product was successfully added to your shopping cart.

قیمت تلویزیون 40 اینچ خرید تلویزیون 43 اینچ 49 اینچ ⭐️ بانه

تلویزیون 40 تا 49 اینچ

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 103 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 103 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

قیمت تلویزیون 49 اینچ 48 اینچ 47 اینچ 43 اینچ 42 اینچ 40 اینچ

قیمت تلویزیون 49 اینچ و تلویزیون 43 اینچ جزء پر طرفدارترین مدل های موجود در بازار هستند. اگر در فکر خرید تلویزیون برای هال و پذیرایی هستید، خرید تلویزیون 49 اینچ 43 اینچ 40 اینچ و 42 و 47 و 48 می تواند گزینه ای مناسب باشد. تلویزیون 40 اینچ ، 42 اینچ و 43 اینچ نیز برای اتاق کار و اتاق خواب گزینه های ایدالی هستند. در این دسته برندهای سرشناسی همچون تلویزیون سامسونگ سری های متفاوت ، قیمت تلویزیون ال ای دی ال جی ، تلویزیون سونی ، خرید تلویزیون شیائومی ، فیلیپیس ، پاناسونیک ، شارپ و توشیبا حضور دارند.
شما می توانید به لیست مدل و قیمت ال ای دی سامسونگ ، تلویزیون سونی ، قیمت تلویزیون ال جی و قیمت تلویزیون اسمارت ال جی ... در این رنج اندازه دسترسی داشته باشید. کیفیت تلویزیون سامسونگ ، سونی ، ال جی ، تلویزیون بلوتوث دار ال جی بسیار بهتر از بقیه مدل ها است.
تلويزيون ها توسط کمپانی های مختلف سونی، سامسونگ، ال جی، فیلیپس، پاناسونیک، توشیبا و شارپ با اندازه و اینچ های مختلف ساخته می شوند تا اشخاص بتوانند بر اساس مساحت خانه شان بهترین تلویزیون را انتخاب کنند. در این دسته تنوعی چشم گیر از مدل، سری، قیمت و برند با مشخصات و نقد و بررسی دقیق وجود دارد که در هنگام خرید تلویزیون، کارتان را به مراتب راحت تر خواهد کرد. البته در میان این همه تنوع و با توجه به ملاک های مد نظر، این شما هستید که تعیین می کنید کدام مدل برای منزلتان مناسب ‌تر است.

 قیمت تلویزیون 49 اینچ

برندهای تلویزیون 49 اینچ تا 40 اینچ

در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام انواع و اقسام مدل های تلويزيون از برندهای سونی، سامسونگ، شیائومی، شارپ، توشیبا، پاناسونیک، هایسنس، ال جی دربین سایز های ۴۰ اینچ تا ۴۹ اینچ موجود می باشد. تلویزیون های تولید شده توسط برند ال جی و سونی و سامسونگ با کیفیت ترین مدل های موجود در بازار اکنون در سایت بانه دات کام موجود هستند. این برند های معرفی شده هرکدام میکوشند تا در رقابت پیروز شوند، به نحوی که مدل های به روز و پیشرفته ای همراه با امکانات جدید را تولید کرده اند. این مدل تلویزیون ها به عنوان تلویزیون‌های سایز کوچک در بازار شناخته می شوند.
به صورتی که خرید تلویزیون 49 اینچ ، خرید تلویزیون 43 اینچ و 40 اینچ و 48 برای استفاده در اتاق خواب ها و مکان های عمومی و همچنین دوربین مدار بسته و مانیتور کار بسیار ایده آل می باشد. فاصله تماشایی محصولات ذکر شده حدود دو متر است که برای اتاق پذیرایی نیز مناسب می باشد. کاربران برای این موارد اکثرا آنها را خریداری می کنند. خصوصیاتی که لازم است شما در مورد سایز بندی تلویزیون های نامبرده بدانید را در ادامه شرح خواهیم داد. در ضمن قیمت تلویزیون 49 اینچ ، 43 اینچ ، 42 اینچ 40 اینچ و ...را در سایت بانه دات کام مشاهده کنید و آنها را مقایسه نمایید، تا قادر به خرید کالای مورد نظرتان به صورت مستقیم همراه با گارانتی و ضمانت اصالت کالا باشید.
در این دسته ی فروشگاه اینترنتی بانه دات کام شما شاهد تلویزیون های 40 تا 49 اینچ، قیمت تلویزیون 43 اینچ ، قیمت تلویزیون 48 اینچ سامسونگ و قیمت تلویزیون 49 اینچ ال جی خواهید بود؛ در صورت تمایل هم می توانید سری به دسته های دیگر بزنید تا به تلویزیون 65 اینچ، تلویزیون 55 اینچ، قیمت تلویزیون سامسونگ 50 اینچ و ... دسترسی باشید.

هر اینچ تلویزیون ابعاد آن حدوداً چیست

برای محاسبه کردن ابعاد تلویزیون های تولید شده توسط برندهای متفاوت با سایزهای 40 , 42 , 43 ,47 , 48 , 49 اینچ پیش از همه چیز لازم به ذکر است که بدانید؛ چون قاب و فریم طراحی شده برای این مدل تلويزيون ها از برندهای ال جی، سونی، سامسونگ و ... کاملاً با یکدیگر متفاوت است. در نتیجه نمی توانیم که اندازه ابعاد تلویزیون ها را طبق الگوریتمی خاص محاسبه نماییم. به صورتی که اندازه و ابعاد این مدل تلویزیون ها به قاب و فریم طراحی شده برای آنها بستگی دارد. ولی به صورت کلی این نکته را در نظر بگیرید که اندازه هر اینچ برابر 2.54 سانتی متر است. و اگر بخواهید که مثلا اندازه صفحه نمایش 47 اینچ را به دست آورید، مقیاس آن چیزی در حدود  119 سانتی متر به دست می‌آید.
در جدول زیر سعی کرده‌ایم که طول و عرض تلویزیون ها را بر حسب سانتیمتر تا حدی برای شما ذکر نمایم و صرفا بر اساس اندازه صفحه نمایش می باشند. به صورتی که حاشیه این مدل تلويزيون ها وارد محاسبات نشده چون هر تلويزيون با توجه به مدل و برند خود اندازه متفاوتی دارد.

ارتفاع تلویزیون بر حسب سانتی متر

عرض تلویزیون بر حسب سانتی متر

اندازه تلویزیون

۴۹.۷ سانتی متر

۸۸.۳ سانتی متر

تلویزیون ۴۰ اینچ

 52.1 سانتی متر

 92.7 سانتی متر

تلویزیون ۴۲ اینچ

۵۳.۳ سانتی متر

۹۴.۹ سانتی متر

تلویزیون ۴۳ اینچ

57.53 سانتی متر

104.05 سانتی متر

تلویزیون ۴۷ اینچ

59.6 سانتی متر

105.9 سانتی متر

تلویزیون ۴۸ اینچ

۶۰.۹ سانتی متر

۱۰۸.۲ سانتی متر

تلویزیون ۴۹ اینچ


متراژ مناسب برای تلویزیون ها

با توجه به آن که اندازه تلویزیون هنگام خرید به عنوان یک ویژگی مهم در اولویت قرار دارد و اهمیت فراوان پی آن داده می شود؛ در این صورت باید متناسب با محیطی که قرار است تلویزیون را در آنجا قرار دهید، انتخاب گردد. این انتخاب سایز در قیمت تلويزيون نیز متاثر بوده و به عنوان فاکتور اساسی معین شده است. در صورت تمایل به خرید تلویزیون سایزی را انتخاب کنید، که با منزل و اتاق شما متناسب باشد. در این صورت تیم حرفه ای سایت بانه دات کام می کوشد تا شما را جهت انتخاب صحیح راهنمایی کند و در این زمینه دسته بندی مخصوصی را بر اساس اندازه ی 40 اینچ تا 49 اینچ ارائه می دهد.
فرمول تقریبی به شما معرفی می نماییم تا بتوانید راحت سایز تلویزیونی مناسب منزل را انتخاب کنید و بر این اساس برای متراژ خانه تان دچار مشکل نشوید. با انتخاب سایز مناسب هم سلامتی چشم هایتان حفظ می گردد و هم متراژ منزل را تحت شعاع قرار میدهد.

محاسبه اینچ تلویزیون ها

برای این محاسبه کافیست که فاصله چشم خود تا تلويزيون را بر حسب اینچ به دست بیاورید و آن را بر ۳ تقسیم نمایید. بایستی اول فاصله نشستن مناسب تان، از مکانی که قرار است تلویزیون را در آنجا قرار دهید را اندازه‌گیری کنید، اکنون عدد 3 متر را در نظر میگیریم، اول باید عدد 3 را به اینچ تبدیل کنیم و سپس بر 3 تقسیم نماییم. با توجه به آن که اندازه هر اینچ برابر 2.54 می باشد بنابراین 300 سانتی متر را تقسیم بر 2.54 می کنیم. به شکل زیر:
300÷2.54=118cm
سپس
118÷3= 39"
این عدد به دست آمده اندازه اینچ مناسب تلویزیون در فضای شما می باشد که با توجه به جدول زیر می‌توانید برای اینچ های زیر متراژ مناسب را بسنجید.

فاصله چشمی به اینچ تبدیل شده بر حسب سانتی متر

فاصله چشمی مناسب

اندازه اینچ تلویزیون

121سانتی متر

3 متر و 04 سانتی متر

40"

126 سانتی متر

3 متر و 20 سانتیمتر

42"

129 سانتی متر

3 متر و 27 سانتی متر

43"

141 سانتیمتر

3 متر و 58 سانتی متر

47"

144 سانتی متر

3 متر و 65 سانتی متر

48"

147 سانتی متر

3 متر و 73 سانتی متر

49"


امکانات تلویزیون های 40 تا 49 اینچ

به صورت کلی اگر در مورد امکانات تلویزیون های 49 تا 40 اینچ اطلاعات مفیدی ارائه دهیم، شایان ذکر است که تلویزیون های 49 ال جی با امکاناتی همچون نمایشگرهای UHD، رفرش ریت 50 هرتز ، فناوری صدای Clear Voice III و DTS Virtual: X ، امکانات هوشمند LG Voice Search ،Smart ThinQ App و سیستم عامل webOS Smart TV دارد.
تلویزیون های 48 اینچ سونی مدل های 2022 با فناوری نمایشگر OLED، رفرش ریت 120 هرتز، پردازنده تصویر Cognitive Processor XR و پشتیبانی از (HDR10, HLG, Dolby Vision)، Voice Search، سیستم عامل Google TV™، فناوری صدای Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos ، Acoustic Surface Audio+ بهره‌مند شده است.
تلویزیون های 43 اینچی دارای امکانات اسمارتی هستند و نسبت به مدل های ساده در سطح بالاتری قرار دارند. کیفیت تصویر تلویزیون های ۴۳ اینچ بر اساس مدل آنها از فول اچ دی و فورکی بهره برداری شده است. تلویزیون سونی ۴۳ اینچ دارای سیستم عامل اندروید می باشد که نسبت به مدل های ۴۳ اینچ دیگر برند ها قیمت بالاتری دارد ولی امکانات بیشتری برای آنها پشتیبانی شده است.
همانگونه که میدانید برندهایی مانند ال جی، سامسونگ، سونی، توشیبا، فیلیپس، هایسنس، پاناسونیک تلویزیون های 43 , 42 ,47 و 49 اینچ هم تولید می کنند که طراحی و امکانات هر کدام متفاوت است برای همین برای خرید و آگاهی از قیمت تلویزیون 43 اینچ و قیمت تلویزیون 49 اینچ 40 اینچ و 42 و 47 و 48 می توانید با مشاوران بانه دات کام تماس بفرمایید.

جمع بندی

برای خرید سایز های نامبرده از برندهای متفاوت که به عنوان مدل های میان رده در بازار موجود هستند، مزایا و معایب و همچنین نقد و بررسی های مربوط به هرکدام را در صفحه محصولات همراه با عکس های شان مشاهده نمایید و امکانات هر کدام را مطالعه بفرمایید. برای اطلاع از قیمت های روز، بایستی با تیم حرفه‌ای بانه دات کام تماس حاصل فرمایید. خدمات پس از فروش فروشگاه baneh.com که با ارسال سریع، قیمت مناسب و همچنین تست بعد از پرداخت همراه میباشد، خریدی هوشمندانه را برای شما به ارمغان می‌آورد.برند

سال ساخت

پسوند

کیفیت تصویر

تلوویزیون samsung

2021

au

فورکی

تلویزیون samsung

2022

bu

فورکی

تلویزیون lg

2021

UP-LP

فول اچ دی و فورکی

تلویزیون lg

2022

UQ

فورکی

تلویزیون sony

2021

J

فورکی

تلویزیون sony

2022

K

فورکی