• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 328 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۳۲۸٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  ماشین ظرفشویی بوش 14نفره Bosch Dishwasher SMS88TW02E
  ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر
  • عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر
  • عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر
  • عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر
  • عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر
  • عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر
  • عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر
  • عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر عکس ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M تصویر

  ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره Bosch SMS88TW02M

  Bosch Dishwasher SMS88TW02M

  بازنگری سریع  • شناسه کالا : 2800000127169

  • ظرفیت مناسب 14 نفره

  • دارای 8 برنامه شستشو

  • سیستم Aquasensor

  • دارای کشو کارد و چنگال

  • تشخیص نشتی اب

  • قابلیت تنظیم ارتفاع

  • شستشوی سریع

  • شستشوی اقتصادی

  • رتبه ی انرژی A+++
  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه ماشین ظرفشویی بوش 14نفره Bosch Dishwasher SMS88TW02M

  شستن ظرف ها یکی از امور روزمره است که نیاز به وقت و انرژی زیادی دارد. با ماشین ظرفشویی ها که امروزه در اکثر آشپزخانه می توانیم آنها را ببینیم، باید بگوییم شستن ظروف با دست به کاری عجیب تبدیل شده و به خصوص در مهمانی ها کمتر کسی از این روش سنتی استفاده می کند. یکی از مدل‌های باکیفیت و پر کاربرد سری 8 ماشین ظرفشویی های بوش مدل « SMS88TW02M » می‌باشد که در رده ی ظرفشویی های مبله دسته بندی می‌شود. برای بهره مند شدن از قابلیت های این ظرفشویی کافی است سیستم آب خروجی را برقرار کنید، آن را به شیر آب و پریز برق وصل کنید. این ظرفشویی که ظرفیت 14 نفره دارد، برای خانواده های پر جمعیت و یا شستن ظروف مهمانی ها بسیار کاربرد دارد. ضمن اینکه این ظرفشویی بوش دارای ظرفیت بالایی است، همچنین مصرف بهینه ای هم دارد تا شستن ظرفیت ها با مصرف آب و برق کمی صورت بگیرند. مصرف انرژی این دستگاه بسیار پایین است و در رده ی +++A قرار می گیرد که البته به وسیله ی برنامه ی اقتصادی شستن ظرف ها با حداکثر بهینه سازی انجام می‌شود.  جزییات

  نقد و بررسی ماشین ظرفشویی بوش 14نفره Bosch Dishwasher SMS88TW02M

  تعداد برنامه‌های ظرفشویی بوش SMS88TW02M به 8 عدد می‌رسد، همچنین 5 برنامه ی ویژه هم دارد تا بتوان شستشو را هر چه بهتر انجام داد. از برنامه های اصلی در این ظرفشویی می‌توان به شستشوی خودکار 65-75 درجه، خودکار 45-65 درجه، خودکار 35-45 درجه، شستشوی سوپر 60 درجه، اقتصادی 50 درجه، شستشوی شبانه 50 درجه، شستشوی سریع 45 درجه و شستشوی اولیه اشاره داشته باشیم. بوش برای عملکرد بهتر، یک سری از سیستم ها را برای این ظرفشویی تدارک دیده که می‌توان سیستم آب هیدرولیک « Active Water »، تشخیص تعداد ظروف « Load Sensor »، قابلیت شستشوی نصف ظرفیت « Half Load »، زئولیت « Zeolith »، سنسور تشخیص نشتی آب « Aqua Stop » را نام برد که در ادامه به بررسی هر کدام از این سیستم ها و قابلیت ها می‌پردازیم. با بانه همراه باشید!

  با توجه به سابقه ی درخشان کمپانی بوش می توانیم با قاطعیت بگوییم در هیچ یک از دوره‌های تاریخ، انتخاب و خرید از تولیدات بوش کار نادرستی نبوده و نخواهد بود. در اولین نگاه به مدل ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02M، خبری از دکمه‌های کنترلی و کلید های لمسی نیست و بجز یک نمایشگر دیجیتالی در مرکز و یک دستگیره، چیزی دیگری به چشم نمی‌خورد. بدنه‌ی این ظرفشویی به رنگ سفید است و تنها رنگ مخالف به قسمت نمایشگر و دستگیره اختصاص داده شده و باید بگوییم ضمن اینکه ناهماهنگی ایجاد نکرده، بلکه باعث شده ظاهر ظرفشویی جذاب‌تر شده و به حسی از مدرن بودن دست پیدا کنیم. بدنه‌ی این ظرفشویی از فولاد ضد زنگ ساخته شده تا از ضربه ها احتمالی در امان باشد. همچنین این بدنه‌ی یکدست، ضدلک بوده و اثر انگشت به هیچ وجه رویش بجای نمی ماند. هنگامی که درب را باز کنیم، دکمه‌های روی درب، خود را به ما نشان خواهند داد و در ضمن تمامی کلید هایش با بهره گیری از تکنولوژی کنونی، لمسی و پاسخگو هستند. با اینکه جای این کلید ها جالب است و دور از دسترس کودکان می باشد، اما تنها بدی که دارد خارج شدن کامل از دسترسی بعد از روشن کردن دستگاه است. یک نمایشگر کوچکتر هم در مرکز دکمه‌ها قرار گرفته تا از برنامه‌های تنظیم شده اطلاع داشته باشید که البته کارایی اش تنها تا زمانی است که درب ظرفشویی را هنوز نبسته اید. برای هر کلید یک چراغ قرمز رنگ هم تعبیه شده تا از فعال بودن حالت متناظر آن باخبر شویم. این ظرفشویی دارای اندازه‌ای استاندارد برابر با 845 × 600 × 600 میلی‌متر است که به سادگی درون کابینت قرار می‌گیرد.

  خرید اینترنتی ماشین ظرفشویی بانه

  ظرفشویی بوش SMS88TW02E ضمن اینکه طراحی مدرن و زیبایی دارد، همچنین دارای بدنه ای سفید رنگ است که به هیچ وجه اثرات لک و انگشت بر رویش جذب نمی‌شود.

  خرید اینترنتی ماشین ظرفشویی

  اینکه طراحی داخلی هم هوشمندانه انجام گیرد مهم است چرا که باید به گونه ای باشد تا ظروف بزرگ و کوچک به سادگی درون ظرفشویی قرار گیرد. خوشبختانه یکی از برندهای که در طراحی داخلی ظرفشویی ها مهارت دارد، بوش است. مدل ظرفشویی بوش اس ام اس 88 تی دبلیو 02 ای دارای سه ردیف یا همان‌ رَک (Rack) برای قرار دادن ظرف ها است. رک دوم و سوم ارتفاع مناسبی دارند اما رک اول با ارتفاع کمی قرار گرفته که در اصل برای قرار دادن قاشق، چنگال، کارد و یا فنجان، ملاقه و کف‌گیر است که با وجود شیار های ریز می‌توان ظروف را مرتب در ظرفشویی چید. رک میانی مناسب برای قرار دادن لیوان های بدون پایه و پایه بلند، استکان، پیش دستی و کاسه های کوچک است که البته با وجود قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها « Vario Flex »، امکان تنظیم ارتفاع هر رک وجود دارد. سبد آخری هم دارای شیار های نزدیک به هم با فاصله ی بسیار کم است تا بشقاب های غذاخوری را بتوان روی آن قرار داد. همچنین بر روی این قفسه امکان قرار دادن قابلمه ها هم وجود دارد.

  اگر خانواده ای پر جمعیت دارید و یا برای شستن ظروف مهمانی هایی که برگزار می‌کنید به دنبال بهترین مدل ظرفشویی بوش می گردید، بهتر است به فکر خرید ظرفشویی 14 نفره باشید. یکی دیگر از ماشین ظرفشویی های بوش که در سری 8 قرار دارد، مدل SMS88TW02M می‌باشد. این مدل مانند خواهر و بردارهایش، موتور اکو سایلنت درایو « EcoSilence DriveTM » دارد که به قول بوش این موتور قدرتمند، با دوام، سایلنت و کارآمد است. از دیگر ویژگی‌های مهم این موتور باید به مصرف بهینه اش هم اشاره داشته باشیم که باعث شده مصرف انرژی این دستگاه بسیار پایین باشد و در رده ی +++A قرار بگیرد. میزان صدای موتور با تنها 42 دسی بل حتی کمتر از صدای مکالمه ی عادی بین دو انسان می باشد که برابر با 60 دسی بل است. وجود سیستم های حرفه‌ای در این ظرفشویی باعث شده‌اند تا کارایی دستگاه بیشتر از سری های قبل باشد. یکی از این سیستم ها آب هیدرولیک « Active Water » است؛ این سیستم باعث صرفه جویی در آب و انرژی می‌شود آن هم به سبب وجود فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر. مورد دیگر سنسور تشخیص بار « Load Sensor » است؛ با این سیستم هوشمند در میزان آب صرفه جویی می شود چرا که ظرفشویی بوش می‌تواند وزن ظروف هایی را که درون آن چیده اید را محاسبه کند تا برای ظروف بیشتر آب بیشتر و برای ظروف کمتر هم میزان آب کمتری مصرف کند.

  خرید ماشین ظرفشویی بوش

  از بهترین مزایای سری 8 ظرفشویی های بوش باید به وجود ماده ی معدنی زئولیت اشاره داشته باشیم که ضمن خشک کردن کامل ظروف و جلوگیری از ایجاد لکه، هم به میزان 10 درصد در مصرف برق صرفه جویی می‌کند و هم اینکه مدت زمان شستن ظرف ها را کاهش می‌دهد.

  برنامه شستشوی نیمه بار « Half Load » به منظور شستشوی آسان و بهینه ی ظروف ایجاد شده که دستتان را برای استفاده از هر یک از سبد ها باز نگه می دارد، در ضمن مدت زمان شستشو کمتر می‌شود و به قول بوش شاهد صرفه جویی 30 درصدی در مصرف آب خواهیم بود. حتما می‌دانید که زئولیت « Zeolith » نوعی ماده ی معدنی می‌باشد که هم رطوبت را جذب می‌کند و هم حرارت تولید می‌کند. بوش این سری جدید از محصولاتش را به این ماده ی معدنی مجهز کرده که ظرف ها را کاملا خشک می‌کند بدون اینکه اثری از لکه از رطوبت روی ظروف باقی بماند. همچنین این ماده ی معدنی باعث صرفه جویی 10 درصدی در مصرف برق می شود و اینکه زمان شستشو را کاهش می دهد. از دیگر سیستم هایی که باعث صرفه جویی در مصرف آب می‌شوند می توانیم به سنسور تشخیص نشتی آب « Aqua Stop » و سنسور تشخیص میزان آب « Aqua Sensor » هم اشاره داشته باشیم. خیلی از خانم ها حتی اگر ظرفشویی هم داشته باشند، اما باز ظروفی که خیلی حساس هستند مانند گلاس های کریستال را با دست شستشو می دهند، در سری جدید از مدل ماشین ظرفشویی های بوش، خوشبختانه این مشکل رفع شد آن هم به لطف فناوری سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای « Aqua Mix »؛ این سیستم به واسطه ی سنسور های هوشمندی که دارد می‌تواند دمای آب را تنظیم نماید، سختی آب را هم کم کند و در نهایت با خشک کردن خوب ظروف، باعث براق و درخشان شدن آنها شود.

  خرید اینترنتی ماشین ظرفشویی بانه

  وجود برنامه‌های متنوع در ظرفشویی 14 نفره بوش SMS88TW02M، دستتان را برای شستشوی بهتر و بهینه تر باز نگه می دارد. اگر ظرف هایی که می‌خواهید بشورید زیاد کثیف هستند و حتی مواد غذایی روی آنها خشک شده، کافی است شستشوی اولیه « Pre Wash » را فعال کنید تا در انتهای پروسه ی شستشو، شاهد تمیزی و درخشندگی فوق‌العاده‌ی ظروف باشید. همچنین این ظرفشویی دارای سیستم شروع با تاخیر است و این امکان را فراهم می‌کند که با تنظیم 24 ساعته، شستشوی ظرف ها را به هر زمانی که بخواهید موکول کنید. جدا از این دو برنامه ی مفید، هشت عدد برنامه ی اختصاصی شستن ظروف هم در لیست برنامه‌ها دیده می شوند؛ برنامه ی خودکار خود به سه تقسیم شده که هر کدام از این برنامه‌ها در دمای متنوع 65-75 درجه، 45-65 درجه و 35-45 درجه انجام می‌شوند. اگر می‌خواهید ظرف ها سریع و با قدرت تمیز کنندگی بالا شستشو داده شوند، می‌توانید از شستشوی سوپر 60 درجه سانتی گراد استفاده کنید. از دیگر برنامه‌ها می‌توان به شستشوی شبانه در دمای آب 50 درجه سانتی گراد و شستشوی سریع 45 درجه ی سانتی گراد اشاره کنیم. پنج تابع شستشو هم که همگی دارای دکمه‌های جداگانه هستند، باعث بهتر شدن کیفیت شسشتو می شوند، این توابع شستشو عبارتند از شستشوی سریع « VarioSpeed »، شستشوی براق، شستشوی قوی، شستشوی نیمه بار و شستشوی بهداشتی. در نهایت می توانیم به قابلیت اسپری کردن آب هم اشاره کنیم که باعث آبکشی بهتر ظروف می‌شود.

  همه ی کاربران می دانند که قیمت محصولات بوش به نسبت برند هایی مانند ال جی و سامسونگ، کمی گران تر هستند. اما اگر صادق باشیم می بینیم که محصولاتی مانند لباسشویی و ظرفشویی های بوش ضمن اینکه کیفیت بالایی دارند همچنین با داشتن امکانات حرفه‌ای می توانند شستن ظرف و لباس ها را آسان تر کنند و مصرف آب و انرژی را هم کم کنند. پس اگر قصد‌ خرید ماشین ظرفشویی را دارید، با خیال راحت می توانید روی ظرفشویی های بوش حساب کنید که سال ها بدون عیب می توانند شما را در انجام دادن امور روزانه همراهی کنند. از مزایای ماشین ظرفشویی SMS88TW02M که ارزش دستگاه را به نسبت قیمتش بالا برده می توانیم به وجود موتور EcoSilence DriveTM ( قدرتمند، با دوام، سایلنت و کارآمد ) اشاره داشته باشیم که با تولید صدای بسیار کم، مزاحم زمان استراحتتان نمی‌شود. وجود سیستم های هوشمند و برنامه‌های شستشوی متنوع هم از دیگر مزایای این ظرفشویی هستند که با وجود آنها پربازده و کم مصرف بودن کار ظرفشویی تضمین می شود. در نهایت می توانیم خیلی خلاصه بگوییم خرید ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02M انتخاب خوبی برای تمام کدبانوهایی است که می‌خواهند ظرف ها و گلاس های شیشه‌ای از تمیزی برق بزنند!

  عمومی

  برند Bosch
  کشور سازنده آلمان

  مشخصات کلی

  نام مدل SMS88TW02M
  شناسه کالا 2800000127169
  نوع ظرفشویی مبله
  ظرفیت ظرفشویی 14 نفره

  ویژگی های شستشو

  تعداد برنامه های ظرفشویی 8 عدد
  نیمه بار دارد
  پیش شستشو دارد
  سایر برنامه ها

  شستشوی سوپر ( SUPR ) با دمای 60 درجه سانتی گراد
  شستشوی شبانه ( Night program ) با دمای 50 درجه سانتی گراد
  شستشوی خودکار با دمای 65-75 درجه سانتی گراد
  شستشوی خودکار با دمای 45-65 درجه سانتی گراد
  شستشوی خودکار با دمای 35-45 درجه سانتی گراد
  شستشوی براق ( Polishing )
  شستشوی قوی ( Intensive Zone )

  سایر امکانات

  قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها ( Vario Flex )
  تکنولوژی زئولیت ( Zeolith )
  سنسور تشخیص میزان آب ( Aqua Sensor )
  سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای ( Aqua Mix )
  سیستم آب هیدرولیک ( Active Water )

  امکانات ویژه

  نوع موتور اکو سایلنت درایو ( EcoSilence DriveTM )
  قفل کودک دارد
  تاخیر در شستشو دارد

  صفحه نمایش

  صفحه نمایش دارد

  قفسه ها

  تعداد قفسه 3
  سبد کارد و چنگال دارد
  قفسه بالا دارد
  قابلیت تنظیم ارتفاع دارد

  بهره وری انرژی

  برچسب انرژی +++A
  میزان مصرف آب ۹.۵ لیتر
  میزان صدا 42 دسی بل

  طراحی

  ابعاد 845 × 600 × 600 میلی‌متر
  رنگ سفید

  اقلام همراه

  اقلام همراه دفترچه راهنما, سبد کارد و چنگال, قفسه ها و طبقات داخلی, پایه ها و پیچ های اتصال

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. با سلام و خسته نباشید review by پریناز خدابنده لو on مرداد ۱۳۹۶
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   در کل ازش راضیم و اثر کثیفی و قرص و پودر روی ظرفها هیچ که نمیمونه حتی لکه ی اب هم رو ظرف ها نیست. همه ی برنامه ها رو امتحان کردم عالی عالی عالی. قابلمه و قاشق چوبی و خلاصه همه چیز رو هم داخلش میذارم.

  2. صدای کمی داره review by آیلین بناپور on مرداد ۱۳۹۶
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری

   بنظر من خیلی کم صداست فقط کمی صدای آب میاد
   ظروف معمول رو خیلی تمیز میشوره و برق میندازه. در کل راضی هستم

  3. ماشین ظرفشویی بوش review by فاطمه دانشپور on مرداد ۱۳۹۶
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت

   رنگ سفید از بانه دات کام گرفتم
   ظرف هارو ولی برق میندازه شستشو عالی
   چون برای ویلا گرفتم من خیلی کم از این ظرفشویی استفاده می کنم 2 یا 3 هفته یکبار
   در مورد صدا هم یه توضیح بدم کاملأ متوجه بشین در برابر مدل ال جی که تو خونه دارم صداش واقعا کم هست

  4. ++ review by رضا ابراهیمی on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   از لحاظ امکانات و ظرفیت خوبه نسبت به رقبا سایر برند های دیگر. از بقیه جنسهای توی بازار زیباتر هست و من همیشه جنس های بوش رو پسندیدم. از بانه دات کام این مدل رو خریدم. هنگام کار کردن سرصدای خیلی کمی داره.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  79
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook