• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
 • Product was successfully added to your shopping cart.
  مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5
  مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر
  • عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر
  • عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر
  • عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر
  • عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر عکس مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5 تصویر

  مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5

  Faber Castell Mechanical Pencil Grip Matic 0.5

  بازنگری سریع


  • فرم دایره ای

  • با کیفیت و با دوام

  • خوش دست

  • نوشتاری ریز

  • نوک 0.5 میلی متری

  • موجود در رنگ های متنوع


  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه مداد نوکی فابر کاستل Faber Castell Grip Matic 0.5

  همه ی ما به نوشتن با مداد های نوکی علاقه داریم. به دلیل تنوع در ضخامت، هر شخصی می تواند از آن استفاده کند. مداد های نوکی در اندازه های 0.3، 0.5، 0.7 و 0.9 ارائه می شوند. مداد نوکی یا اتود که به آن مداد مکانیکی نیز می گویند، یکی از لوازم نوشتاریست که به تراش هم نیاز ندارد. بیشتر افراد از مداد های نوکی با ضخامت 0.5 و 0.7 استفاده می کنند. استفاده از مداد نوکی با ضخامت 0.3 برای افرادی مناسب است که خط ریزی دارند و یا می خواهند نقاشی های جزئی بکشند. اگر جزء آن دسته از افراد هستید که مداد را زیاد فشار می دهید، مداد نوکی با ضخامت زیاد برای شما کاربردی خواهد بود. جنس مداد نوکی بستگی به سلیقه شما دارد، بعضی از افراد دوست دارند مداد نوکی فلزی در دست بگیرند و برخی، از مداد نوکی پلاستیکی بیشتر استفاده می کنند. البته مداد نوکی پلاستیکی قیمت ارازان تری دارد اما اگر در شرایط و مکان مهمی قرار گرفتید، داشتن مداد نوکی فلزی بهتر خواهد بود. مداد های نوکی به نسبت مداد های چوبی خیلی بیشتر دوام دارند و می توان تا چند سال از آن ها استفاده کرد.طراحی و خوش دست بودن مدادهای نوکی حائز اهمیت است، لذا برای استفاده مکرر باید مدادی را انتخاب کرد که خوش دست باشد. برخی از مداد های نوکی همراه با پاک کن عرضه می شوند، به عبارتی بالای مداد قسمت کوچکی مشاهده می شود که پاک کن بر روی آن قرار گرفته، اما اکثر افراد از پاک کن این قسمت استفاده نمی کنند، بنابراین اگر مداد نوکی را خریداری کردید که پاک کن نداشت، نگران نشوید چرا که ممکن است برای بعضی از افراد کاربردی نباشد. برای خرید لوازم نوشتاری همچون مداد نوکی باید هدف خودتان را اول مشخص کرده سپس دست به انتخاب بزنید. نوک های مداد نوکی نیز در اندازه های متنوعی وجود دارند که این نشان می دهد هر کدام برای کار خاصی ارائه و تولید شده اند. با خرید نوک مداد نوکی می توانید طراحی های زیبا و ماهرانه را خلق کنید.


  جزییات

  نقد و بررسی Faber Castell

  مدادهای نوکی یکی از پر کاربردترین لوازم تحریر امروزه می باشد که از دانش آموزان گرفته تا کارمندان و مهندسین از آن استفاده می کنند. مدادهای نوکی به تراش نیازی ندارند و برخی از آن ها همراه با پاک کن عرضه می شوند. نوک های مداد نوکی در ضخامت های مختلف ارائه می شوند که هر کدام کاربرد خاصی دارند و انتخاب بین آن ها تنها به شخص خریدار بستگی دارد که هدفش خرید کدام یک از ضخامت هاست. به دلیل استفاده ی آسان، از مدادهای نوکی برای نوشتن روزانه و حل مسائل ریاضی استفاده می کنند. این مداد نوکی ها در طراحی های متنوع و جنس های پلاستیکی و فلزی وارد بازار می شوند که انتخاب آن به سلیقه ی کاربر برمی گردد.

  بیشتر افراد از مداد نوکی برای نوشتن روزمره استفاده می کنند. اگر می خواهید از مداد نوکی برای نوشته های خود استفاده کنید باید مداد نوکی را انتخاب کنید که به اندازه کافی ضخیم باشد تا نشکند. مداد نوکی 0.5 برای اکثر افراد ممکن است ضخیم باشد، اما بعضی از کاربران هستند که برای آن ها جزء مداد های نوک نازک هستند و برای این افراد مداد های نوکی 0.7 و یا 0.9 مناسب است، چرا که هنگام نوشتن ممکن است فشار زیادی به مداد بیاورند و در این صورت سریع نوک مداد شکسته می شود. اگر طراحی های جزئی دارید و یا می خواهید با خطی ریز بنویسید، مداد نوکی کم ضخامت انتخابی ایده آل برای شماست. مداد نوکی اتوماتیک برای کسانی بسیار کاربردیست که در جلسه مهمی قرار گرفته اند و زمانی برای متوقف کردن نوشتن ندارند، در این صورت این نوع مداد نوکی از زمان شما در هنگام فشار دادن دکمه برای بیرون آمدن نوک صرفه جویی می کند.

  کار با مداد نوکی

  مداد نوکی grip matic یکی از مدل های تولید شده توسط کمپانی فابر کاستل می باشد که ضخامت 0.5 میلیمتری دارد. این برند یکی از معتبرترین‌ها در تولید انواع لوازم تحریر می باشد.

  قیمت مداد نوکی

  در بالای برخی از مدادهای نوکی پاک کن وجود دارد. این ویژگی برای بعضی ها اهمیت دارد و برای برخی دیگر ممکن است بی اهمیت باشد. اگر جزء آن دسته از افراد هستید که نوشته هایتان را به ندرت پاک می کنید، به مداد نوکی پاک کن دار نیازی ندارید. البته اکثر کاربران به حمل پاک کن دلخواه به صورت جداگانه بیشتر علاقه نشان می دهند. در صورت اتمام پاک کن مداد نوکی می توانید پاک کن مخصوص به آن را جایگزین کنید. مداد نوکی از دو جنس پلاستیکی و فلزی ساخته شده . مداد نوکی پلاستیکی برای کسانی مناسب است که می خواهند با کمترین هزینه از مداد نوکی با ضخامت مورد علاقه برخوردار شوند. مداد نوکی فلزی برای اشخاصی کاربردیست که در جلسه مهمی قرار دارند و می خواهند مدادی را در دست بگیرند که با شرایط مذکور وفق شود. مداد نوکی پلاستیکی به خوبی عمر می کنند، با این وجود مداد نوکی فلزی قطعا دوام و ماندگاری بیشتری دارد.

  برای خرید نوک مداد نوکی باید به ضحامت آن توجه کنید. ضخامت نوک مداد های نوکی بین 0.2 تا 5.6 میلی متر است. هر کدام از این اندازه ها برای کار خاصی به کار می رود و کاربر با توجه به هدفش نوک مورد نظر را خریداری می کند. بین 0.2 تا 0.4 نازک ترین نوک مداد شناخته می شود، از این ضخامت برای طراحی و هاشورهای ریز استفاده می کنند، همچنین افرادی که دست خط ریزی دارند از آن بهره می برند. رایچ ترین نوک مداد نوکی بین 0.5 تا 0.7 است. از این نوک ها برای نوشتن روزانه، تکالیف و مشق مدرسه و دیگر کارها استفاده می کنند. افرادی که هنگام نوشتن به مداد فشار زیادی وارد می کنند، نوک مداد نوکی 0.7 را توصیه می کنیم. اندازه 0.9 تا 1.3 میلی متری کمتر شناخته شده هستند، اما برای افرادی که دوست دارند دست خط نسبتا درشتی داشته باشند و یا طراحی های پررنگی انجام دهند، مناسب است. برای دانش آموزان مقطع ابتدایی که به مداد نوکی علاقه دارند ولی استفاده از آن را نمی دانند، این مقدار ضخامت برای آن ها به کار می رود. ضخامت های بالای 1.3 به نام نوک نگه دار شناخته شده هستند و برای طراحی های تخصصی به کار می برند.

  انواع نوک مداد نوکی

  برای لوازم تحریر خرید کمتر از 200هزار تومان قابل ارسال نیست.

  عمومی

  برند Stationery
  کشور سازنده چین (اصلی)

  مشخصات کلی

  نام مدل Faber Castell Grip Matic 0.5
  مناسب برای کلاس پنجم تا کلاس ششم, کلاس هفتم تا کلاس نهم, کلاس دهم تا کلاس دوازده

  مشخصات چراغ مطالعه

  مشخصات قمقمه

  مشخصات لوازم نوشتاری و رنگ آمیزی

  رنگ نوشتاری مشکی
  سایر مشخصات نوک 0.5 میلیمتری

  مشخصات تراش

  مشخصات ظاهری

  رنگ آبی, زرد, سبز, صورتی
  جنس بدنه پلاستیکی

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. عالی review by عباسی on اسفند ۱۳۹۹
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   ازش استفاده کرم عالیه

  2. مداد نوکیه خوبیه review by هاله امیدی on اسفند ۱۳۹۷
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   واسه من که تو خونه ازش استفاده می کنم و دستخط ریزی هم دارم انتخاب خوبیه

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۸
  کیفیت ساخت
  ۹
  ارزش خرید
  ۹
  مقاوم در برابر شکستن

  نقاط قوت

  حرکت نرم و روان بر روی کاغذ
  مناسب افراد با دستخط ریز

  نقاط ضعف

  -