• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 10 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۱۰٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  پنکه ایستاده فوما FUMA FAN FU-1001
  پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001 تصویر عکس پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001 تصویر
  • عکس پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001 تصویر عکس پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001 تصویر
  • عکس پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001 تصویر عکس پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001 تصویر

  پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001

  FUMA FAN FU-1001

  بازنگری سریع  • 5 پره با تولید باد قوی

  • مجهز به تایمر 10 ساعته

  • قابلیت تنظیم ارتفاع پایه

  • 8 شکل نوسان

  • کنترل سرعت در 3 مرحله

  • دارای ریموت کنترل

  • صفحه نمایش دیجیتال

  • گارد محافظ ایمن

  • کنترل پنل لمسی

  • بدنه پلاستیکی, فلزی

  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001
  یکی از دستگاه هایی که در فصول گرم برای خنک شدن هوا مورد استفاده قرار می گیرد، پنکه ها هستند که معمولا از ساختار ساده ای برخوردارند و به دلیل قیمت مناسب به نسبت کولرها، مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند. فوما پنکه اف یو 1001 « FU-1001 » را با امکانات جدید تولید کرده که این پنکه دارای 5 پره برای چرخش در جهات مختلف می باشند. با توجه به محاسبات انجام شده، این 5 پره پلاستیکی، حدود 50 متر مکعب در دقیقه باد تولید می کنند و این می تواند محیط هایی مانند برخی ادارات و یا اتاق های منزل شما را خنک سازد. تعداد 8 حالت نوسان پره ها و 3 سرعت مختلف (کم، متوسط و زیاد)، 3 حالت انتخاب باد (نرمال، طبیعی و بی صدا) توسط ریموت کنترل این پنکه قابل انتخاب و تنظیم هستند که این آزادی عمل بیشتری برای کاربر فراهم می سازد؛ همچنین این امکان برایتان فراهم است تا وزش باد را در جهت های مختلف بالا، پایین و یا چپ و راست تنظیم نمایید. قابلیت جدیدی که با حفظ کارکرد اصلی پنکه، به دیگر امکاناتش اضافه شده است، Timer است و مدت زمان 10 ساعت برایش تعین شده؛ کارکرد خاموش شدن این دستگاه را شما می توانید در این بازه زمانی مشخص تعین کنید. طراحی پنکه FU-1001 به قدری ارگونومیک است که حین استفاده، هیچ گونه خطری برای کاربر به وجود نمی آورد؛ 5 پره ای که قدرت باد بسیار قوی را دارند، داخل شبکه ای از توری ها قرار گرفته اند که اجازه نمی دهند کودکان کنجکاوتان به آن ها دسترسی داشته باشند. ارتفاع و بلندی این پنکه فوما، بسته به شرایط قابل تنظیم است و این به واسطه میله فلزی که پنکه روی آن قرار گرفته امکان پذیر خواهد شد؛ این میله در فاصله 100mm ارتفاعش قابل تنظیم می باشد تا برای صندلی های ادارات و یا مکان های مختلف مناسب باشد. در کنار این، صفحه نمایش دیجیتال، توابع فعال و تنظیمات سرعت و نوسان را با نشانگرها برایتان نشان می دهد.
  جزییات

  نقد و بررسی پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001

  یکی از دستگاه هایی که در فصول گرم برای خنک شدن هوا مورد استفاده قرار می گیرد، پنکه ها هستند که معمولا از ساختار ساده ای برخوردارند و به دلیل قیمت مناسب به نسبت کولرها، مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند. فوما پنکه اف یو 1001 « FU-1001 » را با امکانات جدید تولید کرده که این پنکه دارای 5 پره برای چرخش در جهات مختلف می باشند. با توجه به محاسبات انجام شده، این 5 پره پلاستیکی، حدود 50 متر مکعب در دقیقه باد تولید می کنند و این می تواند محیط هایی مانند برخی ادارات و یا اتاق های منزل شما را خنک سازد.

  پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001

  خرید پنکه های فوما نه تنها به صرفه جویی در انرژی کمک خواهند کرد؛ همچنین هوای اتاق شما را به طور مناسب تهویه و خنک می سازند. پنکه ایستاده fu-1001 از محصولات با کیفیت این شرکت است که ساختاری فوق العاده زیبا دارد و همانطور که از نام آن مشخص است، دارای یک پایه نگهدارنده با ارتفاع زیاد می باشد. بدنه این پنکه ایستاده فوما از پلاستیک و فلز ساخته شده؛ 5 عدد پره پلاستیکی داخل شبکه توری این پنکه جای گرفته اند که در جهات مختلف قابلیت نوسان دارند؛ همچنین میله نگه دارنده این دستگاه از دو بخش تشکیل شده که یک قسمت آن قابل دستکاری نیست اما میله فلزی بالایی را می توان در اندازه 100 میلی متر تغییر ارتفاع داد؛ این امکان باعث می شود تا پنکه برای ادارات و یا مبل های منزل کاربرد داشته باشد و به راحتی هوای خنک و سرد را به بالای اتاق هدایت کند. ترکیب رنگ نقره ای و مشکی در بدنه و پایه پنکه ایستاده 1001 فوما، زیبایی خاصی در آن نمایان ساخته است. اگر به طراحی کلی پنکه نگاهی بیندازیم یک صفحه نمایش با نشانگرهای دیجیتال را در آن مشاهده خواهیم کرد که این نمایشگر، توابعی مانند تعین سرعت و حالت های نوسان را برای شما نشان می دهد. در بررسی پره های پلاستیکی این پنکه Fuma 1001 می توان گفت که مکان امنی برای جایگذاری آن ها برگزیده شده است؛ یک شبکه فلزی با توری های ریز و نازک که مانع از ورود کوچکترین اجسام می شوند و می توانید اطمینان حاصل کنید که امنیت کودکتان همواره حفظ خواهد شد. پایه اصلی این پنکه ایستاده فوما با استواری و استحکامش، از افتادن دستگاه جلوگیری می کند همچنین شما می توانید با این پایه آن را بر روی هر سطحی جایگذاری نمایید.

  ریموت کنترل یکی از اجزای همراه این پنکه ایستاده فوما می باشد که همانند یک دستگاه پیشرفته نسل جدید، اجازه می دهد تا در حالی که سر جای خودتان نشسته اید، جهت نوسان باد و یا سرعت گردش و پخش هوا را کنترل نمایید.

  اینکه برخی از کاربران در هوای گرم، خرید پنکه را به کولرها ترجیح می دهند دلایل خاصی دارد و یکی از این دلایل، کم مصرف بودن پنکه ها می باشد. پنکه FU-1001 که از لوازم برقی فوما است، محصولی با کیفیت و کارامد بوده که با 5 عدد پره پلاستیکی اش، باد خنک را با برد 50 متر مکعب تولید و پخش می کند. محدوده نوسان پره ها در پنکه ایستاده فوما 1001، 8 حالت مختلف دارد تا به این ترتیب، شما بتوانید وزش باد را برای حرکت در جهت های مختلف تنظیم کنید و در هر سمت که نشسته یا ایستاده باشید، وزش باد خنک را احساس کنید. کنترل سرعت در این پنکه 5 پره فوما، توسط ریموت کنترل و صفحه نمایش دیجیتال در دسترس شما قرار می گیرد که در 3 حالت کم، متوسط و زیاد قابل تنظیم می باشد. با این تنظیمات شما می توانید برد هوا را برای مسافت های مختلف تنظیم نمایید. در کنار این ها، وزش باد در این پنکه برقی فوما، به سه حالت قابل تنظیم است که شامل حالت Normal، طبیعی و Silent ( بی صدا ) می باشند؛ با این ویژگی دیگر صدای پنکه آزار دهنده نخواهد بود و حتی می توانید تمام طول شب پنکه را روشن نگه دارید. مزیت دیگر این پنکه ایستاده فوما در تایمر 10 ساعته آن نمایان شده است؛ که اجازه می دهد عملکرد خاموش کردن پنکه پس از طی شدن بازه زمانی مشخص و تعین شده، به طور خودکار انجام شود. تمامی این توابع، کمک می کنند تا استفاده از پنکه در شرایط و مکان های مختلف راحت و بی درد سر باشد. به گفته فوما، عملیات و کارکرد این پنکه، بسیار ایمن و آرام است و جای هیچ نگرانی نیست اگر تمام طول روز آن را روشن نگه دارید و یا بیشترین سرعت را به کارکردش اختصاص دهید.

  پنکه ایستاده فوما FUMA FU-1001

  پنکه فوما fu-1001 یکی از دستگاه هایی است که استفاده از آن تنها به فصل های گرم محدود می شود اما در عوض دستگاهی است بسیار به صرفه از نظر اقتصادی و ارگونومیک از حیث طراحی. خرید این پنکه ایستاده از فروشگاه اینترنتی بانه، به شما کمک می کند تا با کمترین قیمت، یکی از بهترین محصولات فوما ژاپن را در منزلتان داشته باشید. 8 حالت نوسان، 3 سرعت مختلف و timer 10 ساعته از توابع مفید این پنکه ایستاده فوما هستند؛ همچنین ارتفاع و جهت وزش باد در این فن ایستاده فوما به راحتی قابل تنظیم می باشند. با خرید پنکه FU-1001 فوما در کمترین حالت مصرف انرژی، هوای خنک را در دفتر کار و یا اتاقتان داشته باشید.

  عمومی

  برند Fuma
  کشور سازنده مونتاژ چین, تحت لیسانس ژاپن

  مشخصات کلی

  شماره مدل FU-1001
  نام مدل FU-1001
  نوع پنکه ایستاده

  مشخصات فنی

  حجم باد دهی 50 مترمکعب
  میزان صدا دسی بل
  تعداد سرعت 3

  سایر امکانات

  تایمر دارد
  ریموت کنترل دارد
  تعداد و حالتهای چرخش بالا و پایین, چپ و راست
  نوع وزش باد نرمال
  قابلیت تنظیم ارتفاع دارد

  کنترل پنل

  صفحه نمایش دارد
  کنترل پنل لمسی دارد

  مشخصات فیزیکی

  تعداد پره 5 عدد
  جنس پره پلاستیک
  گارد محافظ ایمن دارد
  جنس بدنه پلاستیکی, فلزی
  رنگ بدنه مشکی, نقره ای

  اقلام همراه

  لوازم جانبی دفترچه راهنما, ریموت کنترل

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. قیمت review by fariba on شهریور ۱۳۹۶
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری

   من دنبال یه پنکه می گشتم که تایمر داشته باشه الان از این پنکه راضیم در کل عملکرد خوبی داره ولی یکم قیمتش بالا بود

  2. پنکه review by امیری on شهریور ۱۳۹۶
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   خوبه کاربردیه در مقایسه با قیمتش که خوبه ولی به جای کولر یا تو روزهای خیلی گرم نمی تونه استفاده بشه

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  4 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  76
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  پرسش
  توسط : فرحان در مرداد ۱۳۹۷
  باسلام قیمت پنکه فوما مدل Fu1001بروز چقدرمیباشد؟
  10
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کیفیت ساخت
  ۹
  طراحی و زیبایی
  ۹
  امکانات و قابلیت ها
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  مجهز به تایمر 10 ساعته
  دارای ریموت کنترل
  مجهز به نمایشگر دیجیتال

  نقاط ضعف

  -

  خریداران این کالا، کالاهای زیر را هم خریده اند