• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 17 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۱۷٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma FU-802
  آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر عکس آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802 تصویر

  آبمیوه گیری فوما 800 وات Fuma Juicer FU-802

  Fuma Juicer 800W FU-802

  بازنگری سریع  • قدرت 800 وات

  • فیلتر از جنس استیل

  • پارچ آبمیوه گیری 1 لیتری

  • جنس بدنه استیل ضد زنگ

  • مجهز به چراغ نشانگر

  • مخزن تفاله ی 2 لیتری

  • قابلیت تنظیم سرعت

  • سیستم ضد چکه

  • قفل ایمنی

  • پایه ضد لغزش
  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  نیم نگاهی به آبمیوه گیری فوما 800 وات FU-802  به جای صرف وقت و هزینه ی اضافی برای خوردن آب میوه در بیرون از منزل، خرید یک دستگاه آبمیوه گیری می تواند راه حلی فوق العاده به صرفه برای گنجاندن مواد مغذی آب میوه و سبزیجات در رژیم غذایی باشد. درست کردن آبمیوه ی خانگی علاوه بر این که می تواند در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی کند بلکه خیالتان را از بابت سالم و تمیزی آن نیز راحت می کند. همچنین شما می توانید به دلخواه خود انواع نوشیدنی را با هم ترکیب کنید و دستور ساخت مخصوص به خود را داشته باشید. وجود یک آبمیوه گیری کاردرست مانند فوما اف یو 802 « fu-802 » می تواند در آشپزخانه بسیار مفید واقع شود. این آبمیوه گیری با توان 800 وات قادر است آب هرگونه میوه جات با بافت های مختلف را بگیرد و آبمیوه ای سالم و ارگانیک را به شما تحویل دهد. برای این که آبمیوه گیری 802 در رویارویی با میوه های با بافت سخت سربلند بیرون بیاید، فوما این مدل خود را مجهز به 2 سرعت قابل تنظیم « Two-Speed Control » نموده.
  این دستگاه مجهز به دهانه ای با اندازه ی بزرگ « Large Feeding Tube » است تا بتوان میوه های درسته را به راحتی از آن عبور داد، این قابلیت سرعت آبگیری میوه ها را نسبت به حالت معمول دو چندان بالا می برد. میوه ها به کمک اهرم هل دهنده پس از عبور از دهانه به تیغه ی استیل ضد زنگ می رسند، این تیغه یا همان صافی از دوام خوبی برخوردار است و پس از کارکرد طولانی همچنان به خوبی از پس انواع میوه بر می آید. در این بخش آب میوه به سمت لوله ی خروجی هدایت می شود که با نصب پارچ 1 لیتری به آن می توان از چکه کردن آب میوه جلوگیری به عمل آورد. در سمت دیگر اجزای میوه متلاشی شده یا همان تفاله به سمت مخزن تفاله روانه می شوند، این مخزن که ظرفیتی معادل 2 لیتر برایش رقم خورده برای نگه داری حجم بالای تفاله بسیار مناسب است. فوما در این ابمیوه گیری برقی از ترکیب فلز و پلاستیک در ساخت بدنه استفاده کرده و دستگاهی با ظاهر زیبایی را پیش روی همگان قرار داده، البته جنس استیل بخش بیشتری را از بدنه فرا گرفته که این به نوبه ی خود موجب می شود بتوان به راحتی به تمیز کردن بدنه پرداخت.  نمایش بیشتر
  نمایش کمتر

  جزییات

  نقد و بررسی مدل آبمیوه گیری فوما 800 وات

  به جای صرف وقت و هزینه ی اضافی برای خوردن آب میوه در بیرون از منزل، خرید یک دستگاه آبمیوه گیری می تواند راه حلی فوق العاده به صرفه برای گنجاندن مواد مغذی آب میوه و سبزیجات در رژیم غذایی باشد. درست کردن آبمیوه ی خانگی علاوه بر این که می تواند در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی کند بلکه خیالتان را از بابت سالم و تمیزی آن نیز راحت می کند. همچنین شما می توانید به دلخواه خود انواع نوشیدنی را با هم ترکیب کنید و دستور ساخت مخصوص به خود را داشته باشید. وجود یک آبمیوه گیری کاردرست مانند فوما اف یو 802 « fu-802 » می تواند در آشپزخانه بسیار مفید واقع شود. این آبمیوه گیری با توان 800 وات قادر است آب هرگونه میوه جات با بافت های مختلف را بگیرد و آبمیوه ای سالم و ارگانیک را به شما تحویل دهد.

  طراحی و اجزا

  آبمیوه گیری فوما 800 وات

  آب میوه گیری ها از جمله دستگاه هایی هستند که شما در بازار با تنوع بالایی از طراحی آن ها رو به رو خواهید بود. اما تمامی این دستگاه ها از اجزای مشخصی بهره می برند تا در کنار هم بتوانند از پس وظیفه ی اصلی شان بر آیند. آبمیوه گیری فوما 802 نیز با هماهنگی اجزایش توانسته به دستگاهی ایده آل برای تولید انواع آب میوه تبدیل شود؛ خوبی دیگر، جداسازی راحت این قطعات برای شستشوی بهتر می باشد.

  شرکت فوما برای این بدنه جنس استیل ضد زنگ را در نظر گرفته، مزیت بدنه استیل این است که در مواجه با هر گونه رطوبت و حتی در استفاده های طولانی مدت دچار زنگ زدگی نمی شود.

  فوما از همین جنس نیز برای فیلتر بهره گرفته، تا فیلتر هم که دائما در معرض رطوبت قرار دارد با گذشت زمان همچنان کارایی خود را حفظ کند. البته فوما تمامی اجزا را از استیل نساخته، زمانی که نمای کلی دستگاه را برانداز کنیم قسمت هایی را خواهیم دید که از پلاستیک ساخته شده اند، مانند محل جمع آوری تفاله. این قسمت که از ظرفیت مناسب 2 لیتر برخوردار است، این اطمینان را به کاربران می دهد تا مدت زمانی طولانی و بدون وقفه با آن کار کنند. از دیگر قابلیت های مهم که امروزه در هنگام خرید آبمیوه گیری مورد توجه اشخاص قرار می گیرد دهانه بزرگ ورودی میوه ی کامل « Large Feeding Tube » می باشد، در واقع فوما دهانه ی ورودی مدل ابمیوه گیری fu-802 خود را طوری طراحی نموده تا بتوان یک سیب کامل را از آن عبور داد بدون ان که نیاز به برش آن باشد. برای راحتی کار کاربران، فوما به ارائه ی اهرم هل دهنده ی میوه پرداخته تا میوه به طور کامل آب گیری شود. برای ایمنی هرچه بیشتر دستگاه، ابمیوه گیری فوما 802 مجهز به اهرمی برای قفل بدنه شده است. همچنین برای روشن کردن دستگاه می توان از دکمه ی چرخشی تعبیه شده بر روی بدنه استفاده کرد، فوما به صورت خلاقانه به تعبیه چراغ نشانگر آبی در زیر این دکمه پرداخته است. همچنین پایه های محکم و ضد لغزش مانع از حرکت دستگاه در حین پروسه ی آبگیری می شود.

  عملکرد و کارایی

  آبمیوه گیری فوما 800 وات

  کارایی بالای لوازم آشپزخانه رابطه ی مستقیمی با توان موتور دارد، این قضیه برای آبمیوه گیری ها هم صدق می کند؛ پس هرچه توان موتور یک آبمیوه گیری بیشتر باشد می توان نتایج موثر و بهتری را از آن انتظار داشت. توانی که فوما برای آبمیوه گیری مدل fu-802 در نظر گرفته 800 وات می باشد، این دستگاه با موتور 800 وات با وجود این که در رده ی قدرتمند ترین آبمیوه گیری های موجود در بازار قرار نگرفته، اما عملکرد مناسبی را از خود به نمایش می گذارد. در واقع این آب ميوه گيري در مواجه با مواد و میوه های با بافت متفاوت عملکرد مناسبی از خود ارائه می دهد. فوما با ارائه ی 2 سرعت « Two-Speed Control » متفاوت این امکان را در اختیار کاربران قرار داده به تنظیم سرعت مورد نظر با توجه به نوع بافت میوه بپردازند. فوما سرعت کم را برای میوه های نرم مانند توت فرنگی، گیلاس، آلبالو، هندوانه، انگور و ... در نظر گرفته، سرعت بیشتر نیز برای میوه هایی نظیر هویج، کرفس، سیب، گلابی و ... به کار می رود.

  گاهی وقت ها کارکشیدن زیاد از دستگاه موجب گرم شدن موتور و در نهایت از کار افتادن آن می شود؛ فوما برای جلوگیری از این حالت به ارائه ی قابلیت محافظت از گرمای بیش از حد موتور « Overheat protector on motor » نموده تا عمر دستگاه را بالا ببرد.

  با خرید این آبمیوه گیری و داشتن آن در آشپزخانه، تهیه ی آبمیوه سالم و ارگانیک در منزل به امری راحت و سریع تبدیل خواهد شد. فوما با ارائه ی پارچ مندرج همراه با آبمیوه گیری اف یو 802 امکان تهیه 1 لیتر آبمیوه را در اختیار کاربران قرار می دهد، دسته ی ارگونومیک ان نیز موجب می شود بلافاصله پس از آبگیری بتوان به سرو آن پرداخت. این پارچ به خوبی به لوله ی خروجی متصل می شود تا مانع از چکه کردن و ریختن آبمیوه بر روی زمین شود. فوما برای کاربرانی که به دنبال آبمیوه گیری با کاربردهای بیشتری هستند به تولید مدل fu-804 پرداخته؛ این مدل از همین مشخصات بهره می برد ولی در عوض به صورت سه کاره عرضه شده و توانایی خرد، آسیب و مخلوط کردن را دارد.

  جمع بندی

  حس خوبیست آبمیوه گیری تهیه کنی که علاوه بر قیمت مناسب بتواند به خوبی از پس انواع میوه های سخت و نرم برآید. به طور کلی، با خرید دستگاه آبمیوه گیری فوما fu-802 با تعادل خوبی بین سرعت، کارایی، سادگی، دوام و قیمت مواجه خواهید شد. قدرت 800 وات در کنار 2 سرعت قابل تنظیم شما را در هنگام آب گیری انواع میوه ها یاری می رساند. بدنه ی استیل ضد زنگ هم علاوه بر دوام بالا، امکان تمیز کردن راحت بدنه را برای کاربران فراهم می کند. در کنار تمامی موارد فوق ظرفیت ارائه نیز قابل توجه است، در واقع پارچ 1 لیتری و مخزن 2 لیتری تفاله این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد بدون مکث طولانی برای خالی کردن مخزن، به آبگیری بپردازند و به صورت همزمان آن را سرو نمایند. قابلیت هایی نظیر دهانه ورودی کامل هم به دلیل عدم برش میوه، سرعت شما را در آبگیری بالا می برد و راحتی بیشتری را بریتان فراهم می کند.

  عمومی

  برند Fuma
  کشور سازنده مونتاژ چین, تحت لیسانس ژاپن

  مشخصات کلی

  شماره مدل FU-802
  نام مدل FU-802
  نوع دستگاه آبمیوه گیر
  کارکرد تک کاره

  قدرت و عملکرد

  توان مصرفی 800 وات
  قابلیت تنظیم سرعت دارد
  تعداد سرعت 2

  مشخصات آبمیوه گیری

  پارچ آبمیوه دارد
  ظرفیت پارچ آبمیوه گیری 1 لیتر
  جنس پارچ آبمیوه گیری پلاستیک شفاف
  پارچ مدرج دارد
  مخزن تفاله گیری دارد
  جنس مخزن تفاله پلاستیک
  جنس فیلتر استیل ضد زنگ

  مشخصات آب مرکبات گیری

  مشخصات مخلوط کن

  مشخصات آسیاب

  مشخصات خردکن

  ویژگی ها و امکانات

  قفل ایمنی دارد

  مشخصات ظاهری

  رنگ استیل, مشکی
  جنس بدنه استیل ضد زنگ, پلاستیک
  صفحه نمایش ندارد
  چراغ نشانگر دارد
  اهرم جهت قفل کردن بدنه دارد
  پایه ضد لغزش دارد

  اقلام همراه

  اقلام همراه مخزن تفاله, دفترچه ی راهنما, اهرم هل دهنده ی میوه, فیلتر

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. عاليه review by mazyar on شهریور ۱۳۹۶
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت

   سلام و عرض ادب .
   جا داره یه خسته نباشید بگم به دست اندر کاران سایت بانه دات کام بابت نقد و بررسی خوبتون .
   واقعا اطلاعاتتون جامع و مفیده.
   با سپاس

  2. قيمت ارزان review by خانم منصوری on شهریور ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   هرچی به قیمت مدل های دیگه نگاه می کردم، میدیدم ارزش خرید ندارن. واسه همین اومدم سراغ محصولات فوما. به من گفتن همون کارایی مدل های دیگه رو دارن. من اکثر وسایل جهزیم از همین برند گرفتم. خدارو شکر تا الان خوب کار کردن.

  3. محصول خوبيه review by میلاد رضایی on شهریور ۱۳۹۶
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت

   آقا من تا الان هرچی با این آب میوه گیری کار کردم مشکلی نداشته. سه سوتی آبمیوه رو تحویلت می ده. من خودم علاقه ی زیادی به آب هویج دارم، یعنی هفته ای چند بار برای گرفتن آب هویچ ازش استفاده کردم.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  /8/0/802.pdf

  اینفوگرافی آبمیوه گیری فوما fu802

  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۸
  طراحی
  ۸
  قدرت
  ۹
  ارزش خريد
  ۸
  کيفيت ساخت
  ۸
  امکانات و قابليت ها

  نقاط قوت

  قیمت مناسب
  ظرفیت بالای مخزن تفاله

  نقاط ضعف

  تک کاره