• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 63 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۶۳٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  آبمیوه گیری 5 کاره فوما FU-926
  آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926
  ‎۶٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

  (موجود)

  • عکس آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926 تصویر عکس آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926 تصویر عکس آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926 تصویر عکس آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926 تصویر
  • عکس آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926 تصویر عکس آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926 تصویر

  آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات FU-926

  Fuma Super Juicer & Blender & Food Processor FU-926

  بازنگری سریع


  • شناسه کالا : 2800000684044

  • توان 800 وات

  • شاخص نور LED

  • ظرف آبمیوه گیری 1 لیتر

  • خاموش شدن خودکار

  • قفل ایمنی دستگاه

  • فیلتر استیل ضد زنگ

  • دهانه بزرگ لوله ورودی

  • ظرف تفاله 2 لیتر

  • خرد کن و مخلوط کن

  • شامل آسیاب و غذاساز

  • مجهز به شیر خروجی  دسترسی: موجود در انبار

  ‎۶٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان
  آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
  دلیل نارضایتی شما چیست؟
  ثبت اطلاعات

  * زمینه های مورد نیاز

  ‎۶٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

  معرفی کوتاه آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات Fuma FU-926

  برای راحت تر پیش بردن کارها، امروزه دستگاه های برقی پر کاربرد زیادی توسط سازندگان مختلفی روانه بازار شده اند. این دستگاه ها نیاز به وسیله های خطرناک مانند چاقو را در حین آماده سازی مواد کم رنگ تر کرده و روز به روز به قابلیت های پیشرفته ای مجهز می شوند. دستگاه آبمیوه گیری 5 کاره FU-926 محصولی ایده آل از شرکت فوما بوده، که علاوه بر آبگیری میوه ها و سبزیجات به قابلیت های دیگری از قبیل آسیاب، مخلوط کن، خرد کن و غذاساز مجهز می باشد. با خرید آبمیوه گیری 5 کاره اف یو 926 فوما، تمام کارهای مربوط به آشپزی و تهیه انواع نوشیدنی های خوشمزه را در مدت کوتاهی انجام دهید بدون آنکه هزینه زیادی بابت آن ها بپردازید. این دستگاه چند کاره دارای موتوری قدرتمند با توان 800 وات بوده که با قابلیت تنظیم سرعت پردازش مواد غذایی را با سرعت های مختلف انجام می دهد. دهانه بزرگ لوله ی ورودی این آبمیوه گیری چند کاره میوه های بزرگ از قبیل سیب، گلابی، هلو و ... را بدون نیاز به برش، به سمت تیغه ها هدایت می کند. ظرف آبمیوه گیری FU-926 از جنس پلاستیکی بوده و با ظرفیت 2 لیتر تفاله های حاصل از آبگیری میوه ها را در خود جمع آوری می کند. ظرف دیگری در بسته بندی این محصول وجود دارد که دارای ظرفیت 1 لیتر« 1L juicer jug » بوده و به عنوان ظرف اضافی می توان از آن جهت جمع آوری آبمیوه و اسموتی های خوشمزه استفاده کرد.

  بدنه اصلی و فیلتر تعبیه شده در داخل دستگاه آبمیوه گیری فوما، از جنس استیل ضد زنگ « STAINLESS STEEL » بوده و برای همیشه در برابر خوردگی و زنگ زدگی در امان است. با جدا کردن بخش آبمیوه گیر، امکان استفاده از هر یک از بخش های دیگر مثل آسیاب، خرد کن، مخلوط کن و غذاساز برایتان فراهم می شود. مخلوط کردن و میکس مواد غذایی با بخش مخلوط کن فوما کاری بسیار آسان بوده و در عرض چند دقیقه انواع نوشیدنی ها و معجون های خوشمزه را به کمک آن می توان آماده کرد. با آسیاب برقی همراه دستگاه آبمیوه گیری چند کاره FU-926 دیگر در منزل دانه های سفت و سخت ادویه ها را پودر و آسیاب کنید. همچنین خرد کردن انواع میوه ها و صیفی جات توسط دستگاه خرد کن نیز کار بسیار خوشایندی بوده که سرعت آشپزی شما را بالا می برد. تهیه و آماده سازی حجم بالایی از مواد غذایی با دستگاه غذاساز فومای این محصول چند کاره بسیار راحت است که در آن مواد غذایی از طریق لوله ورودی وارد غذاساز شده و با برخورد با صفحه برش، کار خرد کردن مواد غذایی انجام می شود.


  جزییات

  نقد و بررسی مدل آبمیوه گیری چند کاره فوما

  برای راحت تر پیش بردن کارها، امروزه دستگاه های برقی پر کاربرد زیادی توسط سازندگان مختلفی روانه بازار شده اند. این دستگاه ها نیاز به وسیله های خطرناک مانند چاقو را در حین آماده سازی مواد کم رنگ تر کرده و روز به روز به قابلیت های پیشرفته ای مجهز می شوند. دستگاه آبمیوه گیری 5 کاره FU-926 محصولی ایده آل از شرکت فوما بوده، که علاوه بر آبگیری میوه ها و سبزیجات به قابلیت های دیگری از قبیل آسیاب، مخلوط کن، خرد کن و غذاساز مجهز می باشد. با خرید آبمیوه گیری 5 کاره اف یو 926 فوما، تمام کارهای مربوط به آشپزی و تهیه انواع نوشیدنی های خوشمزه را در مدت کوتاهی انجام دهید بدون آنکه هزینه زیادی بابت آن ها بپردازید.

  آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات

  در ساخت بدنه ی اصلی آبمیوه گیری 5 کاره FU-926 فوما از مواد با کیفیت استیل و پلاستیک استفاده شده که بیشترین قسمت آن با استیل ضد زنگ ساخته شده است. بر روی بدنه اصلی کلید چرخانی برای تنظیم سرعت دیده می شود که دارای شاخص نور LED بوده و جلوه ی زیبایی به آبمیوه گیر داده است. پایه های ضد لغزش، بدون اینکه خراشی در سطح کابینت ایجاد کند، میزان لرزش و تکان های دستگاه را در سرعت های بالا کم می کند. اهرم نگه دارنده فلزی، قطعات آبمیوه گیری را به صورت محکم بر روی بدنه اصلی سوار می کند و مانع از باز شدن آن ها از یکدیگر می می شود. قابلیت تمیز کردن این آبمیوه گیری به لطف ظرف تفاله ای پلاستیکی 2 لیتری که در پشت آبمیوه گیری FU926 فوما وجود دارد بسیار راحت بوده و پالپ میوه ها و صیفی جات بدون اینکه در داخل دستگاه جمع شود مستقیما وارد این محفظه می شود.

  فیلتری که از جنس استیل ضد زنگ در داخل این آبمیوه گیری تغبیه شده، دانه ها و تفاله های میوه ها را جدا کرده و آبمیوه خالص و طبیعی را از شیر خروجی آب میوه گیری وارد ظرف مد نظرتان می کند.

  برای جمع اوری آبمیوه لازم نیست که به دنبال ظرفی مناسب بگردید زیرا کمپانی فوما همراه این محصول چند کاره ظرفی از جنس پلاستیک با ظرفیت 1 لیتر قرار داده که مستقیما می توان آن را در جلوی شیر خروجی آبمیوه گیری قرار داد بدون آنکه ریخت و پاشی صورت گیرد.

  هنگام آبگیری میوه هایی مثل سیب، گلابی و ... با ورودی لوله ی بزرگ، لازم نیست که میوه ها را نصف کنید. میوه ها را به صورت کامل وارد بخش ورودی آبمیوه گیری شده و توسط اهرم پلاستیکی جلوبرنده می توان آن را به راحتی هل داد. این اهرم علاوه بر قابلیت جلوبرنده میوه ها و صیفی جات، به عنوان پوششی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل ابمیوه گیری عمل می کند. طراحی سایر بخش های دیگر مثل غذاساز، مخلوط کن، خرد کن و آسیاب همراه با تیغه های داخلی نیز با مواد مرغوب و با کیفیت صورت گرفته است. رنگ مشکی ابمیوه گیری اف یو 926 با دکوراسیون هر آشپزخانه ای هماهنگی دارد.

  با خرید دستگاه همه فن حریف FU926 ، تمام کارهای مربوط به آبگیری، میکس، خرد کردن، آسیاب، رنده و ... را در کوتاهترین زمان انجام دهید. به جای خرید جداگانه چندین دستگاه مختلف و صرف هزینه های زیاد، خرید دستگاه آبمیوه گیری چند کاره FU-926 فوما انتخاب ایده آلی بوده زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم تمامی قابلیت های غذاساز، مخلوط کن، آسیاب و خرد کن را می توان از آن انتظار داشت.

  توان 800 وات این آبمیوه گیری 5 کاره فوما، کارهای روزانه از قبیل خرد کردن، رنده کردن، پودر کردن و مخلوط کردن مواد غذایی را در مدت زمان کوتاهی انجام می دهد. در صورتیکه بیش از اندازه از این دستگاه آبمیوه گیری FU-926 فوما کار بکشید و موتور زیاد داغ شود، توسط قابلیت خاموش شدن خودکار، دستگاه به صورت اتوماتیک قفل و خاموش می شود.

  توسط دیسکی که همراه غذاساز این آبمیوه گیری عرضه شده، تهیه خامه و سس بسیار راحت بوده و با نتایج بالایی ایده آلی همراه است. درصورت عدم درست قطعات بر روی پایه اصلی، با قفل ایمنی « safety lock » دستگاه قفل شده و کار نمی کند و خطر احتمال آسیب ها به حداقل می رسد. میزان سطح صدای این آبمیوه گیری پایین بوده و حین کار با دستگاه مشکلات آلودگی صوتی در محیط آشپزخانه شما را آزار نمی دهد. با خرید ست آبمیوه گیری 5 کاره فوما از مهمان هایتان به بهترین شیوه پذیرایی کنید و آماده سازی مواد غذایی را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید.

  آبمیوه گیری چند کاره فوما 800 وات

  عمومی

  برند Fuma
  کشور سازنده مونتاژ چین, تحت لیسانس ژاپن

  مشخصات کلی

  شماره مدل FU-926
  نام مدل FU-926
  نوع دستگاه آبمیوه گیر, برقی, خانگی
  کارکرد پنج کاره

  قدرت و عملکرد

  توان مصرفی 800 وات
  قابلیت تنظیم سرعت دارد
  تعداد سرعت 2
  عملکرد پالس (ضربه ای) دارد

  مشخصات آبمیوه گیری

  پارچ آبمیوه دارد
  ظرفیت پارچ آبمیوه گیری 1 لیتر
  جنس پارچ آبمیوه گیری پلاستیک
  مخزن تفاله گیری دارد
  جنس مخزن تفاله پلاستیک
  جنس فیلتر استیل ضد زنگ

  مشخصات آب مرکبات گیری

  مشخصات مخلوط کن

  مخلوط کن دارد
  قابلیت خرد کردن یخ دارد

  مشخصات آسیاب

  آسیاب دارد

  مشخصات خردکن

  خردکن دارد

  ویژگی ها و امکانات

  قفل ایمنی دارد
  شروع و توقف خودکار دارد
  عملکرد کم صدا دارد

  مشخصات ظاهری

  رنگ مشکی
  جنس بدنه استیل ضد زنگ, پلاستیک
  بدنه ضدخش دارد
  صفحه نمایش ندارد
  چراغ نشانگر دارد
  اهرم جهت قفل کردن بدنه دارد
  درپوش محافظ دارد
  جنس تیغه استیل ضد زنگ
  شیر خروجی دارد
  پایه ضد لغزش دارد

  منبع تغذیه

  ولتاژ ورودی 220-240 ولت
  فرکانس 50/60 هرتز

  اقلام همراه

  اقلام همراه درپوش, ظرف آسیاب, ظرف خرد کن, مخزن تفاله, پارچ آبمیوه گیر, پارچ مخلوط کن, درب آبمیوه گیری, دفترچه ی راهنما, اهرم هل دهنده ی میوه, فیلتر

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. قیمت مناسب review by مهوش خرم دل on مهر ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   اگر به صورت جدا هر یک از این 5 دستگاه رو بخرید، هزینه خریدش خیلی زیاد میشه. ولی این مجموعه ی کارا و با کیفیت میشه گفت هم از نظر قیمت و هم از نظر کارایی خیلی مناسبه.

  2. پیشنهاد خرید review by saraa on مهر ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   خیلی وقت بود دنبال چنین محصول چند کاره می گشتم. کارایش خیلی خوبه و پیشنهاد می دم شما هم بخرید ، بخصوص برای جهزیه عروس پیشنهاد بسیار خوبیه

  3. کارایی بالا review by مجید سعیدی on مهر ۱۳۹۶
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت

   واقعا دمتون گرم بابت چنین محصول با کیفیتی. سفارشم خیلی زود به دستم رسید. متشکرم

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  /f/u/fu926_pdf.pdf

  اینفوگرافی آبمیوه گیری 5 کاره فوما fu926

  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۹
  کیفیت ساخت
  ۹
  طراحی و زیبایی
  ۱۰
  امکانات و قابلیت ها
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  توان 800 وات
  قفل ایمنی
  غذاساز
  مخلوط کن
  خرد کن و آسیاب

  نقاط ضعف

  -

  خریداران این کالا، کالاهای زیر را هم خریده اند