Product was successfully added to your shopping cart.

قیمت یخچال ساید بای ساید خرید

یخچال ساید بای ساید

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 94 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

   

آیتم‌های 1 تا 35 از مجموع 94 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

قیمت یخچال ساید بای ساید خرید از فروشگاه بانه دات کام

خرید ساید بای ساید در برندهای متنوع. ساید بای ساید عضو خانواده یخچال ها به حساب می آیند و با وجود این که یخچال فریزرها به عنوان بهترین های زمان قبلی تلقی می شدند، اما امروزه اشخاص بیشتر تمایل به خرید ساید بای ساید دارند. با پیشرفت تکنولوژی تغییرات بنیادی در لوازم خانگی اعمال شد تا برای تمامی نیازهای امروزی محصولات متنوعی طراحی و تولید گردد. یخچال ها هم از دسته ی لوازمی هستند که در آن ها تغییراتی صورت گرفته و متناسب با سلیقه ی کاربران امروزی دیزاین شده اند. در واقع این یخچال ها از حالت کلاسیک خود درآمده اند و با رنگ های پرطرفدار نقره ای، مشکی و سفید آمیخته اند. در سايد باي سايد بخش های فریزر و یخچال به ترتیب از بالا و پایین به سمت چپ و راست منتقل شده اند تا حالت مدرن تری پیدا کنند و ظرفیت بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهند.

ظرفیت هایی که یخچال ساید بای ساید ارائه می دهند 25، 28، 29، 30، 32، 36 و 40 فوت می باشد؛ البته این میزان ظرفیت بر حسب لیتر هم اندازه گیری می شود. اشخاص می توانند بر حسب مساحت آشپزخانه ی خود به خرید ساید بای ساید با ظرفیت مورد نظرشان بپردازند. برند های مختلف نظیر: سامسونگ « Samsung »، ال جی « LG »، دوو « Deawoo »، هیتاچی « Hitachi »، بکو « Beko »، بوش « Bosch » و ... بر سر تصاحب بیشترین سهم بازار همواره در رقابت هستند و در این میان می توان گفت شرکت ال جی و سامسونگ به نسبت کمپانی های دیگر موفق تر عمل کرده اند. این کمپانی ها برای در دست گرفتن نبض بازار هر سال امکانات و طراحی جدیدی را در یخچال هایشان به کار می گیرند. مثلا یخچال ساید بای ساید سامسونگ مجهز به هوم بار « Home bar » ، فناوری خنک کنندگی دوگانه « Dual Fan »، جریان هوای چند گانه « Air Flow »، آبریز و یخساز و ... هستند؛ به تازگی طراحی منحصر به فردی در یخچال سامسونگ ساید بای ساید دیده شده که نظر خیلی ها را به خود جلب کرده؛ در واقع سامسونگ به تعبیه ی صفحه نمایش بزرگ بر روی درب یخچال، آن را به یک دستگاه هوشمند سطح بالای امروزی تبدیل نموده است.

قیمت یخچال ساید سامسونگ با توجه به امکانات و ظرفیتی که دارد فرق می کند، هرچه ظرفیت و امکانات بالاتر رود، قیمت ساید بای ساید نیز به مراتب بیشتر خواهد شد. یخچال ال جی نیز در انواع مختلف تولید می شوند و اکثرا ال جی با توجه به سبک طراحی، ساید بای ساید هایش را نام گذاری می نماید، مثلا در این دسته دو نوع یخچال ساید بای ساید بنتلی « Bentley » و یخچال نکست ال جی « Next » موجود است که هر کدام طراحی مختص به خود را دارند. امکاناتی که ال جی در یخچال هایش به کار گرفته شامل: درب تو درب « Door in Door »، کمپرسور اینورتر خطی « Inverter Liner compressor » ، سیستم تشخیص هوشمند « Smart cooling »، سنسور دیجیتال، خنک کننده ی چند گانه « Air Flow » و ... می باشد. قیمت یخچال ال جی در فروشگاه بانه دات کام هم دقیقا مانند سایر یخچال ها بر اساس امکانات، طراحی و ظرفیت تغییر می کند. هوشمندانه بررسی کنید و آگاهانه به خرید ساید بای ساید مورد نظرتان بپردازید.