• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 22 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۲۲٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری ژانومه Janome Sewing Machine TXL605
  چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری ژانومه Janome Sewing Machine TXL605
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری ژانومه Janome Sewing Machine TXL605 تصویر عکس چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری ژانومه Janome Sewing Machine TXL605 تصویر
  • عکس چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری ژانومه Janome Sewing Machine TXL605 تصویر عکس چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری ژانومه Janome Sewing Machine TXL605 تصویر

  چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری ژانومه Janome Sewing Machine TXL605

  بازنگری سریع  • 59 مدل حاشیه دوزی

  • قیچی سر نخ زن اتوماتیک

  • سوزن نخ کن اتوماتیک

  • نمایشگر لمسی LCD

  • سیستم هوشمند سوزن دو قلو

  • دارای 7 مدل جا دکمه

  • دکمه‌ی شروع و توقف

  • دوخت معکوس

  • دوخت پارچه ضخیم و نازک

  • سیستم نخ بُر
  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی اجمالی چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری ژانومه Janome TXL605  در این عصر نوآوری و تکنولوژی، حتی چرخ خیاطی ها هم بی نسیب نمانده اند و با دنیای به روز، هم قدم هستند. اکنون که زمان درخشیدن چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری است، ژانومه هم با تولید و عرضه ی انواع چرخ های خیاطی هوشمند و کامپیوتری توانسته همواره خود را در لیست بهترین‌ها باقی بگذارد. یکی از مدل‌های کامپیوتری، چرخ خیاطی ژانومه تی اکس ال 605 «Janome TXL605» است که آپشن های مختلفش، دستتان را برای نشان دادن استعدادتان در خیاطی، باز می گذارد. چرخ خیاطی ژانومه تی اکس ال 605 بدنه ای مقاوم با قطعات داخلی آلومینیومی و سبک دارد. بر روی بدنه‌ی این چرخ خیاطی، نمایشگر لمسی LCD مهمان است تا در نمایش الگو و دوخت ها، کمک‌رسان باشد. چند دکمه بر روی بدنه نشان می دهند که این چرخ خیاطی از یک سری سیستم های اتوماتیک و هوشمند هم بهره گرفته است. سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک «Needle Threader» برای آسان تر و سریع‌تر شدن نخ کردن به کار می آید، مورد دیگر قیچی سر نخ زن اتوماتیک «auto scissors» است تا در هنگام اتمام دوخت، نخ قیچی شود. سیستم هوشمند دیگر سوزن دو قلو می‌باشد، این مورد را اگر فعال کنیم، دوخت هایی که با سوزن دوقلو امکانپذیر اند، فعال خواهند شد.

  چرخ خیاطی ژانومه TXL605، حتی امکان گلدوزی را هم برایتان فراهم می‌کند که 59 مدل حاشیه دوزی دارد که با طرح ها و الگوهای مختلف، روی انواع پارچه می‌توان طرح های زیبایی را پیاده کرد. به‌علاوه حتی مدل‌های جا دکمه در این چرخ خیاطی به یک گزینه ختم نمی‌شود و هفت مدل طرح جای دکمه دارد. ژانومه با تدارک دیدن سیستم فشار در این مدل چرخ خیاطی، توانسته تا توانایی اش را در دوختن پارچه های ضخیم بالاتر ببرد. ادامه ی نقد و بررسی چرخ خیاطی ژانومه TXL605 را در بانه از دست ندهید!
  نمایش بیشتر
  نمایش کمتر

  جزییات

  طراحی و ترکیب

  طرز طراحی وسایل کاربری، در نحوه ی استفاده بسیار مهم است. اگر به زبان طراحی چرخ خیاطی های ژانومه دقت کنیم تماما ضمن اینکه اندازه‌ای استاندارد دارند، همچنین قسمت سوزن و موتور و سایر اعضا با قرار گیری مناسب، در سهولت استفاده تاثیر دارند. چرخ ژانومه TXL605 بدنه آیرودینامیک با رنگ سفید دارد که اگر به پیرامون مزایایش بپردازیم باید بگوییم که مقام در برابر ضربه است. اولین چیزی که در این چرخ خیاطی خودنمایی می‌کند، داشتن نمایشگر بر روی قسمت جلویی بدنه است. نمایشگر لمسی از نوع LCD است و با نمایش اعداد می‌تواند اطلاعات دوخت را نمایش دهد. دکمه‌های فیزیکی هم در اطراف نمایشگر خودنمایی می‌کنند که هر کدام برای انجام کارهای متنوع ایفای نقش خواهند کرد. به‌علاوه دو دکمه‌ی دیگر در پایین تر دیده می‌شوند که وظایف مهمی مانند دوخت معکوس و شروع/توقف را بر عهده دارند.‌

  علاوه بر طراحی زیبا، به دلیل داشتن نمایشگر و دکمه‌هایی با عملکرد مختلف، کار با چرخ خیاطی ژانومه TXL605 آسان و لذت بخش است.

  طراحی چرخ خیاطی ژانومه TXL605

  اگر درب این چرخ خیاطی را باز کنید به قسمت قطعات داخلی و معروف تر از همه، ماکو و ماسوره دسترسی خواهید داشت. با داشتن قطعات داخلی که از جنس آلومینیوم ساخته شده‌اند باید بگوییم ضمن اینکه مقاوم اند، همچنین وزن چرخ گلدوزی ژانومه را کاهش داده‌اند، یعنی باید بگوییم به نسبت مدل‌های مشابه، حمل و جابه جایی اش آسان تر است. یکی از کارهای مفیدی که ژانومه در طراحی این چرخ خیاطی به کار برده، حک کردن مدل‌های حاشیه دوزی بر روی بدنه است. در واقع مدل ها را شماره گذاری کرده که به وسیله ی انتخاب شماره نوع دوخت روی پارچه را پیدا کرد.‌ درست در بالای سوزن، یک لامپ کوچک مهمان است که در حین کار دید بهتری فراهم می‌کند.

  عملکرد دوخت و دوز

  گلدوزی با چرخ خیاطی ژانومه Janome-TXL605

  موتور چرخ خیاطی های ژانومه قوی و سرعت بالایی دارند. چرخ Janome TXL605 هم درست مانند سایر مدل‌ها، موتور پر قدرتی دارد که دوخت را مرتب و سریع انجام می‌دهد. این موتور با برق شهری 240 تا 100 ولت کار می‌کند که با مصرف برق تنها 35 وات، در لیست موتور های کم مصرف و بی صدا قرار گرفته است، دقیقا برخلاف سایر موتورهای چرخ خیاطی های معمولی که صدای زیادشان دائما روی اعصاب است. اگر می‌خواهید لباس های زیبا و متنوع بدوزید، پس حتما به انواع دوخت و حاشیه دوزی نیاز خواهید داشت. تمام این کارهای را می‌توانید از چرخ خیاطی ژانومه تی اکس ال 605 بخواهید که با انواع طرح و اگو، لباسهایتان را زیبا تر خواهد کرد. مثلا برای حاشیه ی لباس و یا گل دوزی اطراف پارچه، از 59 مدل موجود در حافظه‌اش کمک بگیرید. این طرح ها را هم می‌توانید با اندازه‌ی متنوع پیاده کنید تا استعداد و خلاقیتتان را به همه نشان دهید. مورد دیگر داشتن 7 مدل مختلف جا دکمه است تا تنوع در طراحی لباس داشته باشید.

  موتور چرخ خیاطی ژانومه TXL605، ضمن اینکه کم صدا و کم مصرف است، همچنین اجرای دوخت ساده تا گلدوزی های پیچیده را بر عهده دارد.

  همانطور ‌که در بالا اشاره کردیم داشتن سیستم ها تمام اتوماتیک در این چرخ خياطي باعث سهولت کار می شود. مثلا این چرخ خیاطی سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک «Needle Threader» دارد؛ کافی است نخ را از رهنماهایش مانند پولک تنظیم، گیره ی نخ و سایر پیچ ها عبور دهید تا سرانجام در یک چشم به هم زدن، نخ از سوزن هم عبور کند.‌ مورد دیگر قیچی سر نخ زن اتوماتیک «auto scissors» است؛ اگر در مورد طرز کارش کنجکاوید باید بگوییم که در انتهای دوختن لباس، تنها با زدن دکمه‌ی مربوطه می‌توانید نخ را برش دهید. در این چرخ خياطي ژانومه شاهد وجود دو عدد کفشک هستیم که به معنای پذیرفتن دو سوزن و دوخت دوقلو می‌باشد. با وجود سیستم هوشمند سوزن دوقلو، هر گاه آن را فعال کنیم؛ تمام دوخت هایی که با سوزن دوقلو دوخته می‌شوند، فعال خواهند شد. چه پارچه های نازک و چه پارچه های ضخیم به وسیله ی این چرخ خیاطی قابل دوختن است، اگر فکر می‌کنید پارچه تان ضخیم است می‌توانید از سیستم فشرده سازی کمک بگیرید.

  چرخ خیاطی ژانومه Janome-TXL605

  جمع بندی

  اگر از خیاطان ماهر هستید و یا تازه مشغول کار شده اید، نیاز است تا چرخ خیاطی حرفه‌ای برای کارتان انتخاب کنید که آن هم به دلیل نیاز داشتن هر قسمت لباس به دوخت مخصوص است. گاه نیاز است برای دوخت یک لباس، چند چرخ خیاطی را به کار ببرید؛ اما اگر راه کاری بهتر می‌خواهید چه بهتر که با یک چرخ خیاطی، تمام  دوخت ها را انجام دهید و انواع دوخت مانند راسته دوزی، گلدوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی، ساتن دوزی و پس دوزی و ... را به این مدل چرخ خیاطی ژانومه بسپارید. ژانومه TXL605 با داشتن موتور قوی، سیستم های اتوماتیک مانند سوزن نخ کن و قیچی سر نخ زن، از شما خیاط حرفه‌ای می سازد. در این بازه ی کیفیتی می توانیم چرخ خیاطی های ژانومه TXL607 و ژانومه DXL603 را هم مثال بیاوریم که رضایت کاربران، حکایت از کیفیت بالایشان دارد. 


    › نمایشگر لمسی LCD
    › سیستم سوزن نخ کن
    › مدل‌های متنوع حاشیه دوزی
    › سیستم قیچی سر نخ زن

  عمومی

  برند janome
  کشور سازنده قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  نام مدل TXL605

  مشخصات کلی

  نوع چرخ خیاطی کامپیوتری

  مشخصات دوخت

  قابلیت دوخت گلدوزی, تکه دوزی, دکمه و جا دکمه , دو سوزنه, معکوس, پارچه های ضخیم , پارچه های نازک
  سایر قابلیت های دوخت و گلدوزی

  دارای 7 مدل جا دکمه

  مشخصات ظاهری

  صفحه نمایش دارد
  رنگ بدنه سفید

  مشخصات صفحه نمایش

  صفحه نمایش لمسی دارد

  سایر امکانات

  چراغ روشنایی دارد
  سوزن نخ کن دارد

  اقلام همراه

  اقلام همراه کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. TXL605 review by Haide-+- on فروردین ۱۳۹۶
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری

   لباسی که با این چرخ خیاطی دوخته بaه با این همه دوختششش....چه شود! دوست دارم بخرمش

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  4 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  74
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  37
  پرسش
  توسط : علیزاده در شهریور ۱۳۹۹
  آیا امکان خرید مدل txl607 اکنون برای ما وجود دارد؟
  6
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook