• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 2 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۲٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  اتو بخار 2400 وات کنوود Kenwood Steam Iron ST-850
  اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر
  • عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر
  • عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر
  • عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر
  • عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر عکس اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850 تصویر

  اتو بخار کنوود 2400 وات KENWOOD ST-850

  Kenwood Steam Iron ST-850

  بازنگری سریع  • توان 2400 وات

  • خاموش شدن خودکار

  • سیستم ضد چکه

  • قابلیت تنظیم دما و بخار خروجی

  • کفی استیل ضد زنگ

  • سیستم بالابر هوشمند

  • مخزن 250 میلی‌لیتر

  • بخار دهی لحظه ای 100

  • پایه ضد لغزش

  • چرخش 360 کابل برق
  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  نیم نگاهی به اتو بخار 2400 وات کنوود Kenwood Steam Iron ST-850  اتو بخار ST-850 یکی از اتوهای کمپانی کنوود بوده که در آن مجموعه ای از قابلیت های ویژه از قبیل توان 2400 وات، سیستم بالابر هوشمند، ظرفیت مخزن 250 میلی‌لیتر، خاموش شدن خودکار، سیستم ضد چکه و ... جمع شده و به لطف این خصایص، اتو بخار ST850 به یکی از بهترین اتو بخار های کنوود تبدیل شده ست. قابلیت ویژه‌ی سیستم بالابر هوشمند «Auto-lift and shut-off» در حین اتوکشی مانع از سوختگی لباس ها می شود و با فعال کردن آن اهرمی برای بالا بردن کف اتو از روی پارچه و لباس بیرون می آید تا آسیبی به لباس های وارد نشود. این بالابر هوشمند با برداشتن دست از دستگیره به صورت خودکار فعال شده و اتو را از روی لباس بلند می کند. با تماس دوباره دست به دستگیره ی اتو، جک به حالت قبلی بازگشت و کفی اتو باپارچه در تماس خواهد بود. کفی استیل ضد زنگ اتو بخار به راحتی بر روی پارچه حرکت می کند و با توان 2400 وات جهت مهار کردن چین و چرو ک انواع لباس ها و پرده ها توانایی و کارایی بالایی دارد.

  از قابلیت های سودمندی که در اتو بخار ST-850 کنوود گنجانده شده، قابلیت تنظیم دما و میزان بخار خروجی می باشد که توسط دکمه های روی دسته قابل تنظیم می باشد. کلید اهرمی روی دسته در چهار حالت بدون بخار، بخارکم، بخار متوسط و بخار زیاد، تنظیم بخار خروجی اتو را ممکن می سازد و با کلید فشاری بخار روی دسته، چین و چروک البسه را با قدرت 100 گرم در دقیقه سریع تر مهار می کند. برای چین و چروک سرسخت نیز می توانید از کلید اسپری آبپاش که در کنار دکمه فشار بخار نشسته استفاده کنید تا آب از منفذ نزدیک نوک اتو خارج شود و چروک های شدید، سریع تر برطرف شوند. قبل از شروع اتوکشی از طریق ولوم چرخشی جلوی دسته می توان با توجه به نوع پارچه میزان درجه حرارت اتو را تنظیم کرد. در دماهای پایین سیستم ضد چکه «Anti-drip» مانع از ریختن آب داخل مخزن بر روی لباس می شود. با کمک این سیستم بدون خیس شدن لباس و یا ایجاد لکه، اتوکشی البسه و پرده های نازک را می توان در دماهای پایین نیز انجام داد. برای جلوگیری از ایجاد خطرات احتمالی و افزایش ایمنی کاربران، سیستم خاموش شدن خودکار در صورتیکه اتو در حالت افقی، عمودی، افتادن به پهلو و حالت بالابر باشد، بعد از مدتی به صورت خودکار اتو را خاموش می کند. سیم اتو با قابلیت انعطاف پذیر چرخشی بدون آنکه سیم گره بخورد اتوبخار را به هر سمت و جهتی پیش می برد.  نمایش بیشتر
  نمایش کمتر

  جزییات

  طراحی متفاوت و شیکطراحی و ساخت

  در خرید اتو بخار توجه به طراحی و کیفیت ساخت، بسیار مهم بوده و اکثر خریداران به این بخش توجه بسیاری می کنند. کمپانی کنوود، ساخت اتو بخار ST-850 کنوود را با ظاهر شیک و مواد با کیفیت به اتمام رسانده. طراحی فشرده و مرغوبیت مواد استفاده شده در ساخت محصول، امتیاز بخش طراحی اتو بخار را بالا برده. رنگ سفید، طوسی و آبی اتو بخار کنوود ظاهری بسیار شیک و کاربر پسند را به محصول بخشیده است. طراحی این مدل اتو بخار دستی با اتوهای موجود در بازار منحصربفرد بوده و این حس متفاوت بودن را در کاربر ایجاد می کند. در این اتو بخار جایگاه ولوم چرخشی دما و دریچه مخزن جابجا شده و به لطف چنین تغییری، اتو طراحی خاص و متفاوتی پیدا کرده. جایگاه کلید چرخشی که در اکثر اتوبخارهای کنوود در زیر دسته و بر روی مخزن آب بود، اکنون در این اتو بخار به جلوی دسته ی اتو انتقال یافته. ظرفیت مخزن آب اتو 250 میلی‌لیتر بوده و پر کردن آن با برداشتن درپوش مخزن توسط پیمانه همراه اتو به راحتی انجام می شود.

  در حالی که کلید اهرمی و جفت کلید بخار آب و اسپری جایگاه قبلی خود را حفظ کرده اند. این کلید های دم دستی در حین اتوکشی بسیار کاربردی و مفیدند و با مهار سریع چروک های سرسخت، عملکرد اتو را بالا می برند. چراغ ال دی روی دسته، نشانگری بسیار مناسب برای اطلاع از روشن و خاموش شدن اتو بخار می باشد. دسته ی اتو نیز طراحی ارگونومیک و نرمی دارد و در اتو کردن های طولانی مدت، دستتان را اذیت نمی کند. سیم برق با روکش پارچه ای پوشانده شده و اتصال آن با بدنه اتو از قابلیت چرخش به هر سمت برخوردار می باشد. این طراحی خاص کابل برق، مانع از پاره شدن، گره خوردن و یا قطع و وصل سیم برق می شود و امنیت کاربران را بالا می برد.

  کفی استیل

  کفی استیل ضد زنگ، حرکت اتو را بر روی پارچه و لباس تسهیل و تسریع کرده است. برای افزایش تعادل اتو در حالت قرارگیری عمودی، پایه های اتو به قابلیت ضد لغزش مجهز شده تا افتادن و سر خوردن اتو به حداقل میزان ممکن برسد. کفی استیل اتو علاوه بر مجموعه ای از سوراخ های ریز و درشت، دارای قسمتی برای بخش آسانسور بوده که اهرمی در داخل آن جاسازی شده. اهرم دیگر در انتهای کفی تعبیه شده و به نسبت اهرم روی کفی، مساحت بیشتری دارد تا از عهده ی نگهداری اتو به راحتی برآید. منافذ روی نوک کفی، اتو کردن یقه ی پیراهن، بین دکمه و قسمت های باریکی که دسترسی به ان ها مشکل بوده را بسیار آسان کرده اند.

  نگران سوختن لباس هایتان نباشید.

  بیشتر مواقع به دلیل حواس پرتی، بسیاری از افراد فراموش می کنند که اتو را از روی لباس بردارند و با سوختن البسه مواجه می شوند. با قابلیت ویژه بالابر هوشمند « Auto-lift and shut-off » اتو بخار ST850 ، دیگر نگران سوختن البسه ی خود در حین اتوکشی نباشید و هر زمان که خواستید می توانید اتو را در حالت افقی رها کنید و به کار دیگری بپردازید. برای استفاده از این قابلیت کافیست هنگامی که اتو در حالت افقی بر روی لباس قرار دارد، دستتان را از روی دسته ی اتو رها کنید تا جک های تعبیه شده داخل کفی اتو بیرون بیایند و به صورت خودکار کفی اتو را از روی لباس جدا شود. در حالتی که اتو بالا رفته، به محض لمس کردن دسته، اهرم ها دوباره پایین آمده و اتو مجددا به حالت افقی قبلی بازمی گردد. این سیستم هوشمند زمان هایی که دستتان را از روی دسته بر می دارید و یا بر روی آن قرار می دهید را تشخیص می دهد و به صورت هوشمند بالا بردن و پایین آوردن اتو را انجام می دهد. با داشتن این قابلیت دیگر نیازی نیست، در بین اتوکشی هر بار اتو را در حالت عمودی قرار دهید و مجددا آن را بردارید. با خرید اتو بخار کنوود مدل ST850 اتو کردن لباس های گران قیمت با خیال راحت انجام می شود و مدت زمان اتوکشی کاهش می یابد.

  برای افزایش ایمنی حین اتوکشی، سیستم خاموش شدن خودکار نیز به نوبه ی خود اجازه می دهد تا مراحل اتوکشی با احتیاط بالا همراه باشد. سیستم خاموش شدن خودکار در مواقعی مثل افتادن اتو به پهلو، قرار گیری اتو در حالت عمودی یا آسانسور و حتی حالت افقی که از اتو استفاده نمی شود به کمکتان می آید. مدت زمان خاموشی اتو در هر کدام از این حالت ها با هم فرق دارد. برای زمانی که اتو بدون استفاده در حالت افقی رها شده، پس از گذشت 30 ثانیه اتو به صورت خودکار خاموش می شود و در صورتیکه که اتو در حالت بالابر یا عمودی قرار می گیرد، خاموش شدن دستگاه بعد از 8 دقیقه توسط ترموستات رخ می دهد.

  سیستم بالابر خودکار

  کارایی و عملکرد اتو

  عملکرد اتو

  با اتو کردن، لباس ها و پارچه ها ظاهری تازه و نو به خود می گیرند و میکروب ها و باکتری های موجود بر روی لباس ها، به دلیل حرارت بالای کفی از بین می روند. اتو بخار کنوود اس تی 850 با توان 2400 وات، گرم کردن کفی اتو را انجام می دهد و از طریق قابلیت تنظیم دما اتو کردن انواع پارچه های پلاستیکی، ابریشمی، پشمی، پنبه ای و کتانی را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهد. برای برخی از پارچه های ظریف که نیاز به حرارت پایین دارند می توانید از طریق ولوم چرخشی دمای اتو را پایین بیاورید بدون آنکه شاهد ریختن آبی بر روی پارچه و لباس باشید. به لطف سیستم ضد چکه « Anti-drip » در دمای های پایین استفاده از اتو فراهم می شود و بعد از اتمام فرآیند اتوکشی اثری از وجود لکه ها بر روی البسه باقی نمی ماند. برای تنظیم میزان بخار آب توسط دکمه ی اهرمی می توانید از اتو در چهار حالت بدون بخار، بخار کم، بخار متوسط و بخار زیاد استفاده کنید. با فشار دادن دکمه ی بخار روی دسته، بخار با قدرت 100 گرم در دقیقه از منافذ کفی بیرون می آید که با این روش چروک های سر سخت، سریع تر مهار می شوند.

  جمع بندی

  با تمام این خصوصیات اتو بخار ST-850 یکی از بهترین اتو بخارهای دستی کنوود بوده که با توان 2400 وات، بدون هیچ زحمتی اتو کردن پارچه های پلاستیکی، ابریشمی، پشمی، نخی و کتانی را انجام می دهد. این اتو بخار با قابلیت تنظیم دما، تنظیم بخار و آبپاش از عهده ی هر نوع چین و چروکی به راحتی برخواهد آمد. با قابلیت خاموش شدن خودکار و سیستم بالابر هوشمند، اتو بخار دستی ST-850 برای مواقعی که به دلیل مشغله های کاری و روزانه، اغلب فراموش می کنند که اتو را از روی پارچه بردارند بسیار مناسب می باشد. خریداران این محصول می توانند بدون هیچ گونه ترس و دلهره بابت سوختن پارچه ها، با امنیت بالا هر نوع پارچه ی ظریف و ضخیم را اتو کنند. قیمت اتو بخار کنوود ST-850 در کنار امکانات کاربردی آن، توجیه کننده و در حد انتظار می باشد. در صورتیکه تجربه ی استفاده از این محصول را دارید، با نوشتن نظراتتون ما و خریداران را از تجربیاتتون بهره مند کنید.

  عمومی

  برند kenwood
  کشور سازنده چین (اصلی), انگلیس

  مشخصات کلی

  شماره مدل ST-850
  نام مدل ST-850
  نوع اتو اتوی بخار

  توان و منبع تغذیه

  توان مصرفی 2400 وات
  ولتاژ 220-240 ولت
  فرکانس 50/60 هرتز

  مشخصات بخاردهی

  بخاردهی لحظه ای دارد
  قابلیت تنظیم میزان بخار دارد

  مشخصات دما

  ویژگی های مخزن

  مخزن آب دارد
  ظرفیت مخزن آب 250 میلی لیتر
  جنس مخزن پلاستیک

  مشخصات اتو بخار پرسی

  مشخصات اتو بخار مخزن دار

  مشخصات اتوی بخارگر

  امکانات و ویژگی ها

  خاموش شدن خودکار دارد
  هشداردهنده میزان کم آب ندارد
  سيستم ضد چکه دارد
  صرفه جویی در مصرف انرژی دارد
  سایر امکانات سیستم بالابر هوشمند « Auto-lift and shut-off »

  مشخصات ظاهری

  رنگ بدنه سفید, آبی
  جنس بدنه استیل ضد زنگ, پلاستیک
  جنس کفی استیل ضد زنگ
  اسپری آب دارد
  چراغ نشانگر دارد
  نوع عملکرد دکمه چرخشی, دکمه فشاری, دکمه اهرمی
  پایه ضد لغزش دارد
  ابعاد 30 × 13 × 17 سانتیمتر
  وزن 2 کیلوگرم

  اقلام همراه

  اقلام همراه اتو بخار پیمانه , دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. طراحی زیبا review by ali-reza on شهریور ۱۳۹۶
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت

   طراحی زیبا و بخاردهی خوبی داره.

  2. خرید محصول review by شهلا احمد پور on شهریور ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   برای جهیزیه ام این مدل رو گرفتم و تقریبا دو ساله که ازش استفاده می کنم. واقعا ازش راضیه ام

  3. امکانات بالا review by مجید صمدپور on شهریور ۱۳۹۶
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت

   من تا حالا تو هیچ اتوی دستی سیستم بالابر خودکار ندیدم. قابلیت جالبیه  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  10 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
  ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
  226
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  80
  پرسش
  توسط : حمید در آبان ۱۴۰۰
  آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
  77
  پرسش
  توسط : عباس در تیر ۱۴۰۰
  سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
  58
  پرسش
  توسط : اسماعیل در آبان ۱۴۰۰
  سلام ببخشید منظور از رمزیکبارمصرف چیست مگرنمی فرمایید پرداخت درب منزل است؟
  55
  پرسش
  توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
  سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
  49
  پرسش
  توسط : شاپوررضا والی زاده در تیر ۱۴۰۰
  آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
  47
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  35
  پرسش
  توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
  خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
  23
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کیفیت ساخت
  ۹
  طراحی و زیبایی
  ۹
  امکانات بخاردهی
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  توان حرارتی بالا
  سیستم بالابر خودکار
  سیستم ضد چکه
  خاموش شدن خودکار
  قابلیت چرخش سیم برق

  نقاط ضعف

  -

  خریداران این کالا، کالاهای زیر را هم خریده اند