• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 7 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۷٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 2050A
  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 2050A
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 2050A تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 2050A تصویر

  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 2050A

  بازنگری سریع  • 32 طرح حاشیه دوزی

  • سیستم فشار پایه

  • سوزن نخ کن اتوماتیک

  • دوخت دکمه و جا دکمه

  • دکمه‌ی شروع و توقف

  • مجهز به لامپ

  • دوخت معکوس

  • دوخت گلدوزی

  • دارای تنظیم طول دوخت

  • قابلیت تکه دوزی  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 2050A
  با مشاهده جدول تولیدات شرکت مارشال، محصولات خانگی همچون چرخ های خیاطی به چشم می خورند. این نوع محصولات به دلیل تغییراتی که نسبت به قبل بر روی آنها اعمال شده هنوز هم تا حدودی می تواند طرفداران خاص خود را داشته باشند. چرخ خیاطی مارشال 2050 «marshall 2050» از محصولات خوب و با کیفیت این شرکت بوده، که در طول شبانه روز می تواند همراه خوبی برای علاقه مندان به هنر خیاطی و گلدوزی باشد. این نوع چرخ خیاطی با برنامه های متنوعی که دارد دست کاربر را به هنگام انتخاب هر کدام باز می گذارد.


  به عنوان مثال برنامه های گلدوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی، دکمه دوزی، لبه دوزی و همچنین هنر حاشیه دوزی همراه با 32 طرح مختلف استفاده از چرخ خیاطی مارشال را کاملاً لذت بخش خواهد کرد. دوخت اتوماتیکِ جا دکمه به عنوان مزیت این چرخ خیاطی به صورت خودکار کار را انجام می دهد. به علاوه سیستم فشار پایه ای که برای این چرخ خیاطی در نظر گرفته شده، باتوجه به ضخامت پارچه تنظیم خواهد شد. سوزن نخ کن اتوماتیک از دیگر خصوصیاتیست که چرخ خیاطی مارشال از آن برخوردار می باشد. حال اگر به طراحی این چرخ خیاطی نگاهی انداخته شود؛ متوجه فلزی بودن بدنه آن خواهید شد، که با استحکام بالا در هنگام کار تقریباً بدون لرزش عمل می کند. اگر تا کنون اقدام به خرید چرخ خیاطی نکرده اید و می خواهید از چند مزیت بودن آن برخوردار شوید، چرخ خیاطی مارشال 2050A علاوه بر امکانات ویژه؛ در عین حال با قیمت مناسب در سایت baneeh.com موجود است. شما هم با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین می توانید هر یک از چرخ های خیاطی را انتخاب کنید.


  جزییات

  نقد و بررسی چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 2050A

  هر چند امروزه چرخ های خیاطی از استفاده آنچنانی برخورداری نمی باشند و بسیاری از کاربران ترجیح می دهند، کار دوخت و دوزشان را به دست افراد دیگر بسپارند؛ اما هنوز هم هستند برخی از این گونه محصولات از علم بازار جا نمانده اند و امید می رود طرفداران خاص خود را داشته باشند.

  طراحی خوش دست چرخ خیاطی مارشال

  هر چند امروزه چرخ های خیاطی از استفاده آنچنانی برخورداری نمی باشند و بسیاری از کاربران ترجیح می دهند، کار دوخت و دوزشان را به دست افراد دیگر بسپارند؛ اما هنوز هم هستند برخی از این گونه محصولات از علم بازار جا نمانده اند و امید می رود طرفداران خاص خود را داشته باشند. در این میان شرکتی همچون مارشال با وجود اینکه امکانات خوب را اولویت کارش قرار داده؛ اما کیفیت و ساختار بدنی چرخ خیاطی هم توجه ویژه ای به ان شده است.

  به عنوان مثال چرخ خیاطی مارشال 2050A همراه با جنس تمام فلزی اش استحکام و مقاومت بالا را تضمین می کند. از طرف دیگر ساختار ظاهری این مارشال چرخ خیاطی به صورت کاملاً استاندارد طراحی شده است. طراحی کفه، محل کفشک و سوزن چرخ خیاطی مارشال همگی شرایط خوبی برای راحت قرار گیری پارچه جهت دوخت را فراهم می آورند. بر روی سطح اصلی چرخ خیاطی مارشال برخلاف دیگر چرخ ها تنها برنامه های دوخت و دوز و دکمه معکوس دیده می شوند. دکمه تنظیمات و روشن و خاموش مارشال چرخ خیاطی هم بر روی لبه کناره آن تعبیه شده اند.

  هنر حاشیه دوزی چرخ خیاطی مارشال

  یا جزء آن دسته از افراد تنوع طلبی هستید، که هر روز می خواهند با یک استایل و مد جدید دیده شوند. روی حرف من با خانم هاست، که دوست دارند با یک مانتوی ساده به بهترین شیوه جلوه کنند. یکی از جذاب ترین اشکالی که لباس می تواند به خود بگیرد، طرح حاشیه دوزیست. کاری که تنها در منزل و بدون پرداخت هزینه اضافه بابت تهیه آن امکان پذیر می باشد، استفاده از چرخ خیاطی مارشال 2050A است. چرخ خیاطی مارشال علاوه بر کار دوخت و دوز 32 طرح متنوع و زیبا از انواع حاشیه ها را در اختیار کاربر قرار می دهد. تعداد زیاد طرح این حاشیه ها برای نظرات و سلایق مختلف می تواند به راحتی جوابگو باشد و کاربر هر نوع و شکلی که دوست داشته باشد بر روی لباس هایش پیاده کند. از بیشترین کاربرد این حاشیه ها می توان به کناره های مانتو، یقه مانتو، سر آستین، مقنعه و همچنین روسری اشاره کرد. حالت ساده مانتو به همراه هر کدام از طرح های حاشیه چرخ خیاطی مارشال جلوه ای بسیار شیک به لباس می بخشد.

  اما این تمام کار نیست چون به وسیله سیستم فشار پایه ای که برای این نوع مارشال چرخ خیاطی در نظر گرفته شده، هر نوع پارچه ایی را با هر نوع ضخامتی می دوزد.

  برنامه های دوخت و دوز چرخ خیاطی مارشال

  امروزه باتوجه به اینکه برخی از مدل های چرخ خیاطی از حالت ساده یک برنامه ای بیرون آمده اند و به چندین نوع برنامه دیگر مجهز شده اند؛ تا حدودی سبب استقبال کاربران از این گونه دستگاه ها شده است. چرخ خیاطی مارشال 2050A دارای هر کدام از برنامه های مختلف گلدوزی، تکه دوزی، دکمه دوزی، لبه دوزی و زیپ دوزی می باشد. دوخت گلدوزی که می توان گفت هنوز هم می تواند طرفداران خاص خود را داشته باشد؛ قابلیت طراحی دوخت و دوز بر روی پارچه خصوصاً پارچه های خام را دارد. برنامه دکمه دوزی هم قادر به دوخت و سوراخ کردن جای دکمه خواهد بود. این برنامه دوخت جادکمه به صورت خودکار قادر به دوخت و سوراخ کردن پارچه با اندازه استاندارد خواهد شد. اما برنامه زیپ دوزی متفاوت تر از بقیه برنامه ها زیپ را بر روی لباس ها می دوزد. برنامه لبه دوزی هم با انتخاب برنامه آن نحوه دوختش را بر روی لباس اعمال می کند. اما اگر بر سر دوخت نقاط حساس و نقاطی که کفشک چرخ خیاطی به راحتی نمی تواند به آن نفوذ داشته باشد مانند سر آستین و دمپای شلوار برنامه دوخت حلقوی یا همان بازوی آزاد جزء برنامه های خوب و کاربردی این مارشال چرخ خیاطی در نظر گرفته شده است.  

  تکه دوزی همان به هم دوختن چند نوع پارچه با رنگ ها و  اشکال مختلف به هم می باشد. این برنامه چرخ خیاطی مارشال می تواند گزینه ای خوب برای علاقه مندان به هنر تکه دوزی باشد.

  اگر می خواهید از یک نوع چرخ خیاطی همراه با چندین نوع برنامه مختلف و متنوع بهره مند شوید؛ چرخ خیاطی مارشال 2050A گزینه مفید و کاربردی می باشد. این نوع چرخ خیاطی از برنامه های گلدوزی، نکه دوزی، 32 طرح حاشیه دوزی، دوخت جا دکمه ، لبه دوزی، زیپ دوزی و همچنین دوخت حلقوی برخوردار می باشد، که با طراحی خانگی این نوع چرخ خیاطی خانم های خانه دار می توانند تنوع در دوخت و دوز لباس هایشان تجربه کنند. قیمت چرخ خیاطی مارشال نسبت به سایر جاهای دیگر در فروشگاه اینترنتی بانه مناسب می باشد، که تنها با مراجعه به آن علاوه بر این نوع چرخ خیاطی مدل های دیگر هم در دسترس قرار می گیرند.


  عمومی

  برند marshall
  کشور سازنده چین (اصلی)
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  نام مدل 2050A
  شناسه کالا ۲۸۰۰۰۰۰۱۷۱۹۱۹
  نوع چرخ خیاطی خانگی

  مشخصات دوخت

  عرض دوخت 7 میلی‌متر
  قابلیت تنظیم طول دوخت دارد
  قابلیت دوخت گلدوزی, تکه دوزی, دکمه و جا دکمه , معکوس

  مشخصات صفحه نمایش

  صفحه نمایش ندارد

  سایر امکانات

  سوزن نخ کن دارد

  طراحی

  جنس بدنه خارجی فلزی
  رنگ بدنه سفید

  اقلام همراه

  اقلام همراه کابل برق و آداپتور, لوح فشرده آموزشی, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. کارایی review by ماریا on دی ۱۳۹۹
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   کاربا این چرخ راحته کیفیتشم خوبه و دوخت و دوزشم خیلی خوبه

  2. چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 2050A review by مینا on فروردین ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   من از چرخ خیاطی مارشال 2050a خیلی راضیم خصوصا اینکه با برنامه های مختلف دوخت و دوزش می تونه تنوع زیادی در دوخت لباس ها به وجود بیاورد.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  74
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  37
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۹
  کیفیت ساخت
  ۸
  طراحی و زیبایی
  ۹
  امکانات و قابلیت ها
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  دوخت جادکمه اتوماتیک
  سوزن نخ کن اتوماتیک
  طرح حاشیه دوزی

  نقاط ضعف

  نداشتن حافظه و صفحه نمایش