• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 8 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۸٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 930
  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 930S
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 930S تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 930S تصویر

  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 930S

  بازنگری سریع  • 19 طرح حاشیه دوزی

  • دوخت جا دکمه در 4 مرحله

  • قابلیت زیپ دوزی و لبه دوزی

  • دارای درب و جعبه

  • لامپ LED

  • گلدوزی با عرض 5 میلیمتر

  • زیگزاگ و تکه دوزی

  • سیستم فشار پایه

  • طرح دار و زیبا

  • دوخت معکوس
  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی اجمالی چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 930S  مارشال یکی از شرکت هایی است که با تبحر تمام، محصولاتش را در سراسر جهان گسترانیده و به طور برنامه ریزی شده، چرخ خیاطی هایش را در اختیار کاربران قرار داده است. چرخ خیاطی و گلدوزی 930 ساخته دست مهندسان این شرکت نامبرده است که یکی از رایج تریو و پر استفاده ترین محصولاتش به شمار می آید. در این مدل چرخ خیاطی خانگی، مارشال نهایت سلیقه را به کار برده تا محبوبیتش را در بین کاربران حفظ کند. در طراحی این محصول پر بازده، ضمن رعایت تمامی استاندارد های مورد نظر کاربر، همچنین توابع مفیدی گنجانده شده است. تعداد 19 طرح مختلف و زیبا برای حاشیه دوزی در این چرخ خیاطی لحاظ گردیده اند تا کاربر نوار دوزی و حاشیه دوزی را به طور کامل تجربه نماید.
  از موارد مهم که در این چرخ خیاطی نباید از قلم بیفتد، گلدوزی است با عرض 5 میلی متر که این با سرعتی چندین برابر از دوخت های دستی، پارچه هایتان را گلدوزی می کند. قابلیت مهم و ضروری دیگر این چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال دوخت جا دکمه ای در 4 مرحله است که با این قابلیت به راحتی می توانید به پرس کردن دکمه بر روی انواع البسه بچه گانه و کت ها بپردازید. در کنار دکمه، این چرخ خیاط Marshallاز قابلیت هایی مانند زیپ دوزی و لبه دوزی پشتیبانی می کند تا شما دیگر برای این نوع دوخت ها به سایر دستگاه ها متوصل نشوید. سیستم قاب ماکوی این دستگاه Sewing مارشال نیم دور تمام فلزی است که به این وسیله و قرار گیری ماسوره در آن، نخ مورد نیاز برای دوخت و خیاطی تامین می شود. از این قابلیت ها که بگذریم می رسیم به پایه چرخ که همانند یک اسکی کوچک است و پارچه را روی صفحه کار پیش بر نگه می دارد؛ در این چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال، فشار این پایه برای ضخامت انواع پارچه هایی مانند کشی، پشم، ابریشم و توری قابل تنظیم است. به منظور تضمین استحکام و قدرت نمایی، بدنه تمام فلزی برای این چرخ خیاطی طراحی شده به همراه یک بازویی آزاد متحرک که برای دوختن دور آستین کاربرد دارد.  نمایش بیشتر
  نمایش کمتر

  جزییات

  طراحی تمام فلزی

  طراحی و بدنه چرخ خیاطی مارشال 930 اس

  اگر تا بحال با چرخ خیاطی ها کار کرده باشید بدون شک دریافته اید که کار با برخی از آن ها به نسبت، راحت تر و بی درد سر تر است. چرخ خیاطی Marshall 930 یکی از محصولات این شرکت با ویژگی های طراحی خوش دست و قابل حمل می باشد که به کمک یک دسته فایبر گلاس، شما می توانید مانند یک کیف دستی آن را با خودتان حمل کنید. اجزای اصلی این چرخ شامل دکمه برگشت (reverse)، میله پر کننده ماسوره، توپی (چرخ بالانس)، اهرم بالا برنده پایه، میله و پیچ سوزن، صفحه کار پیش بر فلزی ضد خش، اهرم بالا برنده، گیره نخ و میله پیچ پایه می باشند که تمامی این اجزا در بدنه ای تمام فلزی جای گرفته اند و استحکام خود را حفظ کرده اند. صفحه کار پیش بر در این چرخ خیاطی عایق رطوبت و ضد زنگ می باشد و به راحتی اجازه می دهد تا کفشک و پایه بر روی آن به حرکت درآیند. پایه هایی که این چرخ خیاطی marshall را نگه داشته اند از استحکام کافی برخوردار بوده و از ورود هر گونه خاک و غبار به داخل موتور این دستگاه جلوگیری می کنند. از دیگر قسمت های مهم این چرخ خیاطی می توان به درب و جعبه آن اشاره کرد. این قسمت که در زیر صفحه کار پیش بر جای گرفته، محلی امن برای نگهداری لوازمی مانند سوزن، بشکاف و دیگر اجزایی مانند ماسوره ها می باشد. چرخ خیاطی marshall یکی از بهترین های این شرکت از نظر طراحی و ساخت می باشد که بدنه فلزی آن از تمامی قسمت های داخلی محافظت می کند.


  گلدوزی و حاشیه دوزی

  ضمن برخورداری چرخ خیاطی marshall 930S از طراحی سبک، محکم و استاندارد، قابلیت های مهم و ضروری دیگری نیز در این چرخ خیاطی گنجانده شده اند که کار پیچیده خیاطی را برای کاربران راحت می سازند. حاشیه دوزی یکی از توابع دوست داشتنی است که هر فردی که با خیاطی سرو کار دارد، با آن کار کرده است. شما می توانید با 19 طرح و مدل متنوع و بسیار زیبا، پارچه های توری تان را حاشیه دوزی کنید و یا کناره های ملافه و روتختی را تزئین نمایید. همانطور که می بینید این مدل دوخت بیشتر برای کارهای تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از پر طرفدارترین مدل های دوخت برای تزئین حاشیه توری های عروسی و سایر مراسمات می باشد. خیلی زیبا و شیک می توانید دکمه های رنگی و زیبای مورد نظرتان را روی پارچه ها بدوزید که این کار نیز تنها با دوخت جا دکمه ای امکان پذیر است؛ برای دوخت محل دکمه ابتدا باید پایه مخصوص را به اهرم نگهدارنده وصل و محکم کنید سپس این کفشک و سوزن پارچه را از چهار طرف (راست – چپ – بالا - پایین) دوخت می زنند تا محل باز شدن آن مشخص شود؛ پس از این مراحل محل قرار گیری دکمه بر روی پارچه مشخص می شود و شما در کمترین زمان ممکن و در 4 مرحله دوخت جا دکمه ای را انجام داده اید. مژده دیگری بانوان محترم که می خواهند از این چرخ خیاطی استفاده کنند این است که گلدوزی نیز با این دستگاه امکان پذیر است و عرض آن 5mm می باشد که این گلدوزی می تواند بر روی انواع پارچه ها اعم از نخی، کتان و توری قابل اعمال است. اما می رسیم به بخش دوست داشتنی چرخ خیاطی یعنی دوخت با بازویی آزاد! اگر تاکنون با چرخ های قدیمی و دستی مشکل دوخت سر آستین و یا دم پای شلوار را داشتید، دیگر نگران نباشید چونکه چرخ خیاطی مارشال S930 به راحتی و در کمترین زمان به کمک بازوی آزاد (free arm) این کار را برایتان امکان پذیر می سازد.

  گلدوزی و حاشیه دوزی با چرخ خیاطی مارشال مدل 930


  سایر امکانات و قابلیت ها

  چرخ خیاطی مارشال که تحت مهندسی قرن و با جدیدترین استانداردها تولید شده، یک دستگاه خانگی فوق العاده سبک و کاربردی است. با این چرخ خیاطی می توانید به دوخت و تزئین انواع پارچه و لباس های کودک بپردازید زیرا که marshall 930S از انواع پایه ها پشتیبانی می کند. سیستم قاب ماکوی این چرخ خیاطی و گلدوزی، نیم دور تمام فلزی است و از همه مهمتر می توان فشار پایه را به وسیله اهرم ویژه، برای پارچه های ضخیم و نازک تنظیم کرد تا به این صورت از شکستن سوزن در حین خیاطی جلوگیری شود. در بخش دیگر کار با این چرخ خیاطی می توان به قابلیت هایی مانند تکه دوزی اشاره کرد که می توان با آن انواع مبل و یا پرده را تزئین کرد. تکه دوزی یکی از محبوب ترین مدل های دوخت می باشد که این روزها حتی به دوخت لباس و مانتوها نیز راه پیدا کرده است. لبه دوزی و زیپ دوزی از دیگر قابلیت های در دسترس کار با این چرخ خیاطی مارشال 930 هستند.


  جمع بندی

  مارشال که یکی از تولید کننده های پایبند به اصول استاندارد طراحی است، چرخ خیاطی و گلدوزی هایی مانند 930S و 815S را تولید و عرضه بازار نمود که 930 یکی از بهترین محصولات این شرکت به شمار می آید و با 19 طرح حاشیه دوزی مجهز گشته و عرض گلدوزی نیز در آن 5 میلی متر است. این دستگاه دوخت MARSHALL دارای لامپ LED برای روشن سازی فضای دوخت و درب و جعبه برای نگهداری وسایل مورد نیاز می باشد. اگر می خواهید یک مدل چرخ خیاطی با قابلیت هایی ماننددوخت جا دکمه، دوخت ساده و گلدوزی، زیپ دوزی و لبه دوزی داشته باشید می توانید نسبت به خرید این مدل مارشال اقدام نمایید.

  مزایای چرخ خیاطی مارشال 930
    سیستم قاب ماکو نیم دور تمام فلزی
    بدنه تمام فزی
    دوخت حلقوی با بازوی آزاد
    دارای لامپ LED

  عمومی

  برند marshall
  کشور سازنده چین (اصلی)
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  نام مدل 930S

  مشخصات کلی

  نوع چرخ خیاطی خانگی

  مشخصات دوخت

  عرض دوخت 5 میلی‌متر
  سایر قابلیت های دوخت و گلدوزی

  لبه دوزی

  زیپ دوزی

  مشخصات ظاهری

  رنگ بدنه سفید

  مشخصات صفحه نمایش

  سایر امکانات

  چراغ روشنایی دارد
  سوزن نخ کن دارد
  سیستم قاب ماکو نیم دور
  نوع بازو بازو آزاد
  سایر ویژگی ها و امکانات

  دارای سیستم فشار پایه برای پارچه های متفاوت

  طراحی

  جنس بدنه خارجی فلزی
  وزن 6 کیلوگرم

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. مارشال review by zohre on فروردین ۱۳۹۶
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری

   من این چرخ خیاطی و دارم و برای گلدوزی ازش استفاده می کنم. خیلی عالیه

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook

  خریداران این کالا، کالاهای زیر را هم خریده اند