• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 8 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۸٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 935S
  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 935S
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 935S تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 935S تصویر

  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 935S

  بازنگری سریع  • لامپ LED

  • بازوی آزاد

  • قابلیت گلدوزی و تکه دوزی

  • قاب ماکو نیم دور فلزی

  • سوزن نخ کن اتوماتیک

  • دوخت جا دکمه 4 زمانه

  • 19 طرح دوخت مختلف

  • دوخت دو سوزنه

  • گلدوزی با عرض 5 میلی متر

  • طرح دار و زیبا
  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی اجمالی چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 935S  مقاومت و طراحی زیبا از ویژگی های بارز چرخ خیاطی های مارشال «MARSHALL» است. مدل چرخ خیاطی و گلدوزی 935 اس «935S» یکی از بهترین محصولات این شرکت از نظر کاربران و مصرف کنندگان بوده که حالا ما نیز برای بررسی و خرید این مدل را در اختیار شما قرار داده ایم. چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال 935 اس زیر مجموعه ای از خانواده پر جمعیت چرخ های این شرکت است که با 19 برنامه دوخت مجهز شده و قابلیت سوزن نخ کردن اتوماتیک را دارد. در همین ابتدا این دو ویژگی، شما را از درد سرهای چرخ های قدیمی نجات داده اند و بسیاری از اعمال را اتوماتیک و سریع ساخته اند. گلدوزی و تزئین انواع پارچه ها با این چرخ خیاطی امکان پذیر است که عرض 5 میلی متر برایش تعین شده تا چرخ خیاطی خانگی 935S با کمالات تمام در تمام زمینه ها عرض اندام کند. همانند دیگر دستگاه های دوخت مارشال مانند 930 اس که می توان گفت هم رده هستند، در این چرخ خیاطی هم شما می توانید دوخت دکمه و جا دکمه را به راحتی و بدون دخالت دست انجام دهید که طبق عادت، در 4 مرحله به انجام می رسد. سیستم قاب ماکوی این چرخ خیاطی 935 اس، نیم دور تمام فلزی است تا چرخ از استحکام بالایی برخوردار باشد؛ از طرفی دیگر بدنه تمام فلزی و پایه های با ارتفاع مناسب، دستگاه و اقلام داخل آن را از آسیب های احتمالی و ضربه محافظت می کنند.
  اگر بخواهیم در کنار این ها به قابلیت های مهم دیگر این چرخ خیاطی نیم نگاهی داشته باشیم، بد نیست قابلیت هایی مانند زیپ دوزی، دکمه دوزی و لبه دوزی را نام ببریم که هر کدام رد پایی فوق العاده در حرفه خیاطی به جا گذاشته اند. چرخ خیاطی نامبرده مارشال برای دوخت، انواع پارچه های ساتن و نازک و ضخیم را پشتیبانی می کند و می توان به صورت دستی فشار پایه را برای هر کدام از این پارچه ها تنظیم کرد. در نهایت بازوی آزاد «Free arm» اجازه دوخت های حلقوی مانند سجاف و سرآستین را برای کاربر فراهم می آورد.  نمایش بیشتر
  نمایش کمتر

  جزییات

  طراحی زیبا و کاربر پسند

  طراحی و بدنه فلزی چرخ خیاطی مارشال 935 اس

  اگر بخواهید برای خرید یک چرخ خیاطی اقدام کنید بدون شک اولین مورد که به چشمتان می خورد، طراحی و اندازه آن است. چرخ خیاطی های 930S و 935S مارشال از خانواده چرخ خیاطی و گلدوزی های خانگی هستند که ویژگی های قابل توجهی به آن ها اختصاص داده شده، البته با طراحی فوق العاده. چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال 935 سبک، زیبا و قابل حمل است تا جایی که شما می توانید به راحتی آن را از کارگاه خیاطی تان تا منزل در دست بگیرید این بیشتر مدیون دسته خوش دست آن می باشد. رنگ این چرخ خیاطی سفید است و با لایه ای براق و ضد خش پوشش داده شده که زیبایی آن را چندین برابر ساخته است. چهار عدد پایه کوچک و قدرتمند وزن این چرخ خیاطی را متحمل شده اند و در سمت راست آن نیز توپی ها قرار گرفته اند. سینی کار پیش بر 935S، استیل و به صورت درجه بندی شده طراحی شده تا کار کاربر را راحت سازد و از طرفی دیگر تمامی قسمت های فنر فشار پایه، اهرم بالا برنده (شیطانک)، میله و پیچ سوزن، میله و پیچ پایه و گیره نخ همگی از مواد فلزی ساخته شده اند که این استحکام چرخ خیاطی را تضمین می کند و ما نیز صحت این را دریافته ایم. جعبه به کار رفته در این چرخ خیاطی درقسمت زیرین صفحه کارپیش بر جای گرفته و به خاطر کیفیت و گنجایش بالا، ما سازندگان آن را تحسین می کنیم. کم لرزش بودن و ثابت بودن این چرخ خیاطی از ویژگی هایی است که به وسیله آن از این دستگاه همواره به خوبی یاد می شود. تمامی قسمت های بدنه این چرخ خیاطی فلزی هستند اما این مانع سبک وزن بودن آن نشده و مارشال 935 اس همواره یکی از بهترین های این شرکت به شمار رفته است.


  چرخ خیاطی 935 چه کاربردهایی دارد؟

  مارشال یکی از شرکت هایی است که همواره چرخ خیاطی هایش را غرق در امکانات و قابلیت می سازد و جلوه این را می توان در چرخ خیاطی و گلدوزی خانگی خانگی 935 اس به وضوح مشاهده کرد.

  گلدوزی و حاشیه دوزی با چرخ خیاطی مارشال 935اس

  اکنون که بحث از قابلیت های دوخت با این چرخ خیاطی شد بد نیست نگاهی داشته باشیم به مهمترین قابیلیتش یعنی مدل های دوخت که در این دستگاه 19 عدد هستند و نمای هر کدام بر روی بدنه آبی و سفید رنگ چرخ خیاطی، نقاشی شده و در میان آن ها دوخت زیگزاگ، ساده و گلدوزی ها قابل مشاهده و استفاده هستند. عرض گلدوزی با این چرخ خیاطی 5mm بوده و از این نیز مهمتر امکان دوخت جا دکمه ای دارد. برای این کار ابتدا با دوخت و خراش هایی در 4 مرحله، محل دکمه را مشخص می کند سپس اقدام به باز کردن همان قسمت نموده و شما می توانید با وصل کردن دکمه بر روی پارچه، یک لباس زیبا با دوخت های حرفه ای داشته باشید. سیستم قاب ماکو در این چرخ خیاطی و گلدوزی marshall، نیمه دور تمام فلزی است که این را نیز می توان یکی دیگر از عوامل کم صدا بودن چرخ خیاطی به حساب آورد. از این که بگذریم می رسیم به اینکه این چرخ خیاطی چه نوع پاچه هایی را برای دوخت پشتیبانی می کند؟ این سوالی بود که شاید برای بسیاری از شما پیش آمده باشد؛ در واقع چرخ خیاطی marshall 935s انواع پارچه های کتانی، استرچ، نخی و یا توری و پشمی را برای دوخت های مختلف و حاشیه دوزی پشتیبانی خواهد کرد و برای ضخامت و نازک بودن هر کدام از این پارچه ها، شما می توانید میزان فشار پایه و کفشک را تنظیم نمایید تا از در رفتگی و یا شل شدن نخ جلوگیری به عمل بیاید.

  چرخ خیاطی 935s مارشال از دوخت هایی همچون لبه دوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی و ساده دوزی پیشتیبانی می کند و با کمترین هزینه و سر و صدا هر کدام از این دوخت ها را بر روی پارچه شما منتقل می کند. در کنار این ها، سوزن نخ کردن این چرخ خیاطی و گلدوزی خانگی مارشال، نه به صورت دستی، بلکه به طور اتوماتیک انجام می شود.

  سایر ویژگی های قابل توجه

  اگر بخواهیم به طور میانگین در نظر بگیریم، تمامی توابع مورد نیاز برای خیاطی، در این دستگاه دوخت مارشال حضور داشتند؛ اما این شرکت نامی نخواسته ماجرا به همین جا ختم شود؛ به همین دلیل قابلیت دیگری نیز برای 935 تعریف کرده که همه ما تقریبا در میانه خیاطی به آن نیاز پیدا خواهیم کرد. بازوی آزاد! Free arm یا همان بازوی آزاد برای دوخت های حلقوی به کار می رود. به عنوان مثال اینکه شما بخواهید دور آستین یک پیراهن یا دم پای شلوار را سجاف بدوزید یا طرح دار کنید، این بازو شما را یاری خواهد داد و دیگر نیازی نیست هر بار پارچه را بچرخانید تا دوخت آن زیبا در بیاید. لامپ کم مصرف LED از دیگر امکانات در دسترس این چرخ خیاطی است که با نور زرد رنگ فراوان و مصرف برق بسیار پایین، محوطه مورد نیاز شما را روشن نگه می دارد که این برای کار ظریفی مانند خیاطی بسیار ضروری است.


  جمع بندی

  اگر بخواهیم کلی در نظر بگیریم، می توانیم بگوییم که مارشال مدل های متنوعی از چرخ خیاطی و گلدوزی ها را ارائه داده، اما قابلیت های بیشتر چرخ های خانگی در یک رده هستند که همین باعث شده تا انتخاب برای ما و کاربران کمی سخت باشد. چرخ خیاطی 935S از مدل های پر کاربرد اما ارزان قیمت مارشال است که با قابلیت هایی همچون حاشیه دوزی، گلدوزی، جا دکمه دوزی، لامپ LED، سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک، قاب ماکو نیم دور فلزی و بدنه تمام فلزی در اختیار کاربران برای خرید قرار گرفته است. هم رده این دستگاه را می توان چرخ خیاطی هایی مانند 930S و 815S نام برد.

  مزایای چرخ خیاطی مارشال 935 اس
    بدنه تمام فلزی
    حاشیه دوزی با 19 طرح متفاوت
    قابلیت گلدوزی و لبه دوزی

  عمومی

  برند marshall
  کشور سازنده چین (اصلی)

  مشخصات کلی

  نام مدل 935S

  مشخصات کلی

  نوع چرخ خیاطی خانگی

  مشخصات دوخت

  عرض دوخت 5 میلی‌متر
  سایر قابلیت های دوخت و گلدوزی

  ساده دوزی

  تکه دوزی

  دوخت مادگی

  زیپ دوزی

  مشخصات ظاهری

  رنگ بدنه سفید

  مشخصات صفحه نمایش

  سایر امکانات

  چراغ روشنایی دارد
  سوزن نخ کن دارد
  سیستم قاب ماکو نیم دور
  نوع بازو بازو آزاد
  سایر ویژگی ها و امکانات

  امکان تنظیم طول دوخت

  اهرم کشش نخ

  دوخت معکوس

  طراحی

  جنس بدنه خارجی فلزی
  وزن 6.5 کیلوگرم

  اقلام همراه

  اقلام همراه کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. مارشال review by سمیه on فروردین ۱۳۹۶
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت

   خرید این چرخ خیاطی رو پیشنهاد می کنم. من دو ساله دارمش مطمئنا سال ها براتون کار می کنه

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook