فروشگاه اینترنتی بانه خرید و قیمت

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

 • تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
 • Product was successfully added to your shopping cart.

  چرا وبسایت بانه دات کام قابل اعتماد است ؟  رضایت از خرید و اعتماد شما بقدری برای مجموعه ما مهم و ارزشمند است که شما می توانید با کلیک روی « واتساپ مدیریت » و « تلگرام مدیریت » کلیک کنید و نظرات و انتقادات و شکایات خود را برای مدیریت فروشگاه بگذارید . تا شخصا به آنها رسیدگی کنند . « لطفا برای خرید فقط با تلگرام و واتساپ و شماره تماس تیم فروش در ارتباط باشید. »  چگونه به فروشگاه بانه دات کام اعتماد کنیم؟

  شما می توانید در وبسایت بانه دات کام در صفحه « اعتماد سازی » دلایل و اعتباراتی که نشان دهنده اعتبار و اعتماد وبسایت فروشگاه ما است را برای شما نوشتیم و از طرفی هم در صفحه « رضایت مشتریان » ویدیوی رضایت مشتریان را می توانید ببینید و برای مشاهده مجوز هم این صفحه را ببینید تا به راحتی هر چه تمام تر اعتماد شما به فروشگاه ما جلب شود. .  نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت چیست ؟

  نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن و تجارت از سال 1393 زیر نظر وزارت صنعت و معدن و تجارت برای اعتبار بخشیدن به کسب و کارهای نوپا که هنوز شناخته شده نیستند شروع به کار کرد و برای کسب و کارها نمادی تحت عنوان نماد اعتماد در ادرس اینماد دات آی ار « نماد اعتماد » تاسیس شده و به وبسایتهای فروشگاهی و بقیه کسب و کارهایی که کار خرید و فروش و دریافت وجه از مشتری دارند نماد می دهد ؛ وب سایت ما در تاریخ 3 خرداد 1396 نماد اعتماد دوستاره را از وزارت صنعت و معدن و تجارت دریافت نموده است.  نماد طلایی ساماندهی وزارت ارشاد چیست ؟

  وزارت ارشاد برای نظارت بهتر بر عملکرد و رعایت بندهای اسلامی سایتها « نماد طلایی ساماندهی » رسانه های دیجیتال را تاسیس کرد و همه کسب و کارها موظف به دریافت این نماد ساماندهی محتوای فضای مجازی ؛ نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال را دریافت کنند که فروشگها های ما جزو اولین وبسایتهای فروشگاهی بودند که در 20 آبان 1395 نماد طلایی ساماندهی رسانه های دیجیتال را از وزارت ارشاد دریافت کردیم.  چرا نماد اعتماد و نماد ساماندهی را دریافت می کنند ؟

  ضرورتی بر دریافت این دو نماد برای فروشگاه های اینترنتی معتبر یا وبسایت های دیگر وجود ندارد . اما با دریافت این دو نماد مشتری راحت تر اعتمادش جلب خواهد شد و می تواند راحت تر و با آسایش خریدش را انجام دهد.  پروانه کسب فروشگاه مجازی ؟

  بانه دات کام در اولین روزهای تشکیل اتحادیه کسب و کارهای مجازی که هنوز کشوری نبود عضو این اتحادیه شد و پروانه کسب این اتحادیه را دریافت کرد .