• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 29 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۲۹٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871
  آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر
  • عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر
  • عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر
  • عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر
  • عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر
  • عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر
  • عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر
  • عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر عکس آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871 تصویر

  آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR1871

  Philips Juicer 1000W HR1871

  بازنگری سریع  • توان 1000 وات

  • قابلیت تنظیم سرعت

  • سیستم ضد چکه

  • مخزن تفاله 1.6 لیتری

  • پارچ آبمیوه 1.5 لیتری

  • دارای سوئیچ ایمنی

  • پایه ضد لغزش

  • محفظه نگه دارای کابل برق

  • مجهز به شیر خروجی

  • طراحی زیبا و شیک  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه آب میوه گیری فیلیپس PHILIPS HR1871

  آبمیوه گیری اچ آر 1871 « HR1871 » از مدل های کارآمد و زیبای کمپانی هلندی فیلیپس « Philips » است. فلیپس از شرکت های معتبر و نام آشنا در تولید لوازم خانگی است که همواره محصولاتش را با طراحی زیبا و بدنه‌ای با کیفیت تولید و در اختیار شما قرار می دهد. مدل HR1871 دارای طراحی بسیار زیبا است که از جنس فلز و پلاستیک تولید شده. از ویژگی های طراحی می توان به قابلیت جدا شدن قطعات، شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی، سوئيچ ايمني، فیلتر قابل شستشو، پایه ضد لغزش « Non-slip feet »، محفظه نگه داری کابل برق، مخزن تفاله 1.6 لیتری، دهانه ورودی بزرگ 80 سانتی‌متری، ظرف آبمیوه گیری 1.5 لیتر، قابلیت ضد چکه « Drip stop » و ... اشاره کرد.‌ پارچ آبمیوه طوری طراحی شده که مستقیماً به خروجی آب ميوه گيري متصل می شود، این نوع طراحی خاص، مانع از ریزش آبمیوه خواهد شد. از ویژگی های بسیار مهم در آبمیوه گیری ها، می توان به دهانه‌ی ورودی بزرگ اشاره کرد که موجب می شود تا شما بتوانید میوه هایی مانند سیب را درسته داخل دستگاه قرار دهید. ظرفیت این ظرف 1.5 لیتر است که تقریباً 4 تا 5 لیوان آبمیوه در آن جای می گیرد. اندازه این دهانه در این مدل آبمیوه گیری 80 سانتی‌متر است که به سادگی می توانید قطعات بزرگ میوه ها را داخل دستگاه قرار دهید.‌ همچنین پایه های ضد لغزش مانع از سر خوردن آبمیوه گیری هنگام استفاده می شود و در تمام طول کار، سر جای خود ثابت می ماند.
  فیلیپس این آبمیوه گیری را با حداکثر توان 1000 وات تولید کرده تا با قدرت بالا، کار آبگیری میوه ها را انجام دهد. از ویژگی های بسیار پر اهمیت در آبمیوه گیری ها، می توان به قابلیت تنظیم سرعت اشاره کرد. تنظیم سرعت امکان آبگیری انواع میوه های سخت و نرم را فراهم می سازد. میوه های سفت مانند سیب و هویج نیاز به سرعت بالاتری برای آبگیری دارند، اما میوه های نرم تر مانند توت فرنگی سرعت کمتری نیاز دارند. این مدل آبمیوه گیری دارای 2 سرعت متفاوت است؛ کم و یا زیاد. با توجه به نوع میوه می توانید با استفاده از کلید چند حالته موجود بر روی بدنه، سرعت مورد نظر را انتخاب کنید.‌ از تکنولوژی های نوآورانه در این آب میوه گیری فیلیپس می توان به 10 درصد آبگیری بیشتر نسبت به سایر مدل ها اشاره کرد.‌ وجود این ویژگی موجب می شود تا در هر بار استفاده تا 2.5 لیتر آبمیوه تهیه کنید. بدنه صاف و مخزن تفاله پکپارچه، موجب شده که تمیز کردن این آبمیوه گیری بسیار ساده باشد.‌ اگر آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1871 نظر شما را به خود جلب کرده، با ادامه متن همراه شوید تا بیشتر با ویژگی ها و کارایی این محصول با کیفیت آشنا شوید.


  جزییات

  نقد و بررسی آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات

  آبمیوه گیری اچ آر 1871 « HR1871 » از مدل های کارآمد و زیبای کمپانی هلندی فیلیپس « Philips » است. فلیپس از شرکت های معتبر و نام آشنا در تولید لوازم خانگی است که همواره محصولاتش را با طراحی زیبا و بدنه‌ای با کیفیت تولید و در اختیار شما قرار می دهد. مدل HR1871 دارای طراحی بسیار زیبا است که از جنس فلز و پلاستیک تولید شده. از ویژگی های طراحی می توان به قابلیت جدا شدن قطعات، شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی، سوئيچ ايمني، فیلتر قابل شستشو، پایه ضد لغزش « Non-slip feet »، محفظه نگه داری کابل برق، مخزن تفاله 1.6 لیتری، دهانه ورودی بزرگ 80 سانتی‌متری، ظرف آبمیوه گیری 1.5 لیتر، قابلیت ضد چکه « Drip stop » و ... اشاره کرد.‌ پارچ آبمیوه طوری طراحی شده که مستقیماً به خروجی آب ميوه گيري متصل می شود، این نوع طراحی خاص، مانع از ریزش آبمیوه خواهد شد. از ویژگی های بسیار مهم در آبمیوه گیری ها، می توان به دهانه‌ی ورودی بزرگ اشاره کرد که موجب می شود تا شما بتوانید میوه هایی مانند سیب را درسته داخل دستگاه قرار دهید. ظرفیت این ظرف 1.5 لیتر است که تقریباً 4 تا 5 لیوان آبمیوه در آن جای می گیرد.

  آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات

  هنگام خرید لوازم خانگی، در کنار کیفیت و کارایی محصول، طراحی و شکل ظاهری نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای این منظور است که کمپانی های مختلف تولید کننده سعی کرده اند محصولاتشان را بسیار متنوع طراحی کنند.HR1871 از جمله آبمیوه گیری های شرکت نام آشنای فیلیپس می باشد، همان طور که در عکس قابل مشاهده است، دارای طراحی بسیار شیک و جمع و جور است. این آبمیوه گیری همانند دیگر محصولات این شرکت، از جنس مرغوب و با کیفیت تولید شده که قطعاً شما را راضی خواهد کرد. این دستگاه آبمیوه گیری با بدنه‌ای از جنس فلز و پلاستیک تولید شده؛ رنگ سیاه و نقره‌ای جلوه‌ای زیبا در کنار هم دارند. قطعات این آبمیوه گیری به سادگی از هم جدا شده تا بتوانید آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید.

  از مزایای بسیار عالی آبمیوه گیری فیلیپس می توان به دهانه ورودی بزرگ با سایز XXL (80 ميلي متر) اشاره کرد. اندازه بزرگ دهانه ورودی میوه، موجب می شود تا بتوانید تیکه های بزرگ میوه را جهت آبگیری داخل آبمیوه گیری قرار دهید؛ یعنی شما می توانید یک سیب درسته را داخل آبمیوه گیری قرار دهید.

  این آبمیوه گیری فیلیپس دارای مخزن تفاله با ظرفیت 1.6 لیتر است تا شما بعد از اتمام کار آن را به سادگی جدا کرده و خالی کنید. این آبمیوه گیری دارای سویچ ایمنی است که قطعات را بر روی دستگاه ثابت می کند تا از لغزش آن ها هنگام استفاده جلوگیری شود. هنگام نگه دارای و قرار دادن آبمیوه گیری در کابینتها، دیگر با کابل دست و پا گیر مشکل نخواهید داشت؛ بعد از اتمام کار می توانید به سادگی کابل سیم را جمع کرده و آن را در محفظه جمع آوری سیم « Integrated cord storage » قرار دهید. طول کابل 1 متر است و تا شعاع یک متری از پریز برق می توانید از این آبمیوه گیری استفاده کنید. بعضی در دستگاههای قدیمی با روشن شدن، شاهد لرزش دستگاه بر روی سطوح بودید؛ اما در این آبمیوه گیری به واسطه پایه ضد لغزش « Non-slip feet » این مشکل حل شده و دستگاه هنگام استفاده بدون هیچ لغزشی، ثابت می ماند.

  آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات

  این آبمیوه گیری فیلیپس دارای فیلتر قابل شستشو است که بعد از پایان کار می توانید آن را جدا و به سادگی تمیز کنید. آشپزخانه خود را تمیز نگه دارید، حتی زمانی که آبمیوه درست می کنید! لوله خروجی آبمیوه کاملاً عالی طراحی شده تا هنگام قرار گیری در کنار پارچ آبمیوه، بدون هیچ ریزش و چکه ای، آبمیوه داخل ظرف بریزد. پارچ آبمیوه گیری دارای ظرفی 1500 میلی‌لیتر است که می توانید برای 4 تا 5 نفر آبميوه تهیه کنید. دکمه تعیین سرعت بر روی بدنه در قسمت پایین قرار داده شده.‌

  ">تمیز کردن این آبمیوه گیری به لطف تکنولوژی تمیز کننده سریع « QuickClean » بسیار ساده و آسان خواهد بود. شما می توانید در ظرف یک دقیقه تمامی لوازم را بشویید؛ با استفاده از سطوح صاف دستگاه و مخزن تفاله یک پارچه این کار امکان پذیر خواهد شد.‌ با وجود این تکنولوژی ها و طراحی زیبا، آبمیوه گیری HR1871 شما را حتماً راضی خواهد کرد.

  آب میوه گیری فیلیپس 1000 وات

  تهیه یک لیوان آبمیوه طبیعی و تازه در مدت زمان بسیار کم با روشی بسیار ساده! اگر از جمله افرادی هستید که نوشیدن آبمیوه را در رژیم غذایی خود قرار داده اید و یا هر روز عادت به نوشیدن آبمیوه طبیعی دارید، خرید آبمیوه گیری HR1871 فیلیپس را به شما پیشنهاد می دهیم. همان طور که می دانید آبمیوه طبیعی بسیار سالم تر است و مواد معدنی بیشتری دارند که به سلامت شما بسیار کمک خواهند کرد. این آبمیوه گیری با بدنه‌ای جمع و جور (با وزن 5.2 کیلیوگرم) و در کنار آن کارایی فوق العاده تولید شده که قطعاً موجب جلب رضایت شما خواهد شد.‌ با تشکر از سیستم استخراج آب نوآورانه در این آبمیوه گیری فیلیپس، 10 درصد آبگیری بیشتر از مدل های قدیمی را فراهم می سازد. بسته به نوع میوه یا سبزیجات، ممکن است تا 2.5 لیتر آب در یک مرحله بدون نیاز به خالی کردن ظرف پالپ آبمیوه ایجاد شود. این آبمیوه گیری دارای تنظیمات سرعت می باشد؛ برخی از میوه ها جهت آبگیری نیاز به سرعت بالاتری دارند ولی برخی دیگر نه. برای این منظور، فیلیپس دو نوع سرعت متفاوت (کم و زیاد) را در این آبمیوه گیر قرار داده تا آبگیری با بهترین کیفیت انجام پذیرد. برای میوه های سفت مانند سیب و هویچ می توانید از سرعت بیشتر و برای میوه های نرم تر مانند هلو و انگور، از سرعت کم تر استفاده کنید. توان 1000 واتی این آبمیوه گیری را در دسته دستگاهای پر قدرت فیلیپس قرار می دهد.‌ اگر از طراحی این دستگاه خوشتان آمده ولی می خواهید با قیمتی کمتر یکی از این مدل آبمیوه گیری های فیلیپس را تهیه کنید، می توانید مدل HR1855 را از فروشگاه اینترنتی بانه خریداری کنید؛ این مدل با قدرت کمتر و قابلیت تک سرعته ارائه می شود. اگر هم می خواهید همین طراحی رو در کنار سری آبمرکبات گیر در اختیار داشته باشید می توانید مدل HR1870 را بخرید.

  فیلیپس یک شرکت معتبر در تولید لوازم خانگی است که در کنار کیفیت بالا، با تنوع زیاد محصولاتش را وارد بازار می کند تا هر کاربر با هر سلیقه‌ای را راضی کند. اچ آر 1871 یکی از آبمیوه گیری های این شرکت است که با طراحی زیبا و جنس بدنه‌ی فلز و پلاستیک تولید شده که کارایی فوق العاده‌ای دارد. اگر مایل به نوشیدن انواع آبمیوه های طبیعی هستید، و یا می خواهید آب میوه گیری خوب تهیه کنید به شما خرید آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1871 را پیشنهاد می دهیم. از ویژگی های این دستگاه آبمیوه گیر فیلیپس می توان به توان 1000 وات، قابلیت تنظیم سرعت، 10 درصد آبگیری بیشتر و آبگیری تا 2.5 لیتر در هر بار استفاده اشاره کرد تا شما بتوانید با عملکرد عالی، آب میوه ها را بگیرید. محفظه جمع آوری کابل هم شما را از شر سیم هنگام نگه داری از دستگاه خلاص خواهد کرد. از دیگر ویژگی هایی که شما را بیشتر به خرید این آبميوه گيرى ترغیب خواهد کرد، وجود پایه های ضد لغزش، فیلتر قابل شستشو، قابلیت شستن قطعات در ماشین ظرفشویی، دهانه ورودی میوه 800 میلی‌متر، مخزن 1.6 لیتری تفاله و پارچ 1.5 لیتری آب میوه است.‌

  عمومی

  برند philips
  کشور سازنده چین (اصلی), هلند

  مشخصات کلی

  شماره مدل HR1871
  نام مدل HR1871
  نوع دستگاه آبمیوه گیر, برقی, خانگی

  قدرت و عملکرد

  توان مصرفی 1000 وات
  قابلیت تنظیم سرعت دارد
  تعداد سرعت 2
  عملکرد پالس (ضربه ای) ندارد

  مشخصات آبمیوه گیری

  پارچ آبمیوه دارد
  ظرفیت پارچ آبمیوه گیری 1500 میلی‌لیتر
  جنس پارچ آبمیوه گیری پلاستیک شفاف
  پارچ مدرج دارد
  مخزن تفاله گیری دارد
  جنس مخزن تفاله پلاستیک

  مشخصات آب مرکبات گیری

  مشخصات مخلوط کن

  مشخصات آسیاب

  مشخصات خردکن

  ویژگی ها و امکانات

  سوئيچ ایمنی دارد
  سایر امکانات

  تکنولوژی Quick Clean 

  آبگیری تا 2.5 لیتر در هر بار استفاده

  10 درصد آبگیری بیشتر

  مشخصات ظاهری

  رنگ مشکی, نقره ای
  جنس بدنه استیل ضد زنگ, پلاستیک
  صفحه نمایش ندارد
  سايز دهانه ورودی 80 سانتی متر
  اهرم جهت قفل کردن بدنه دارد
  سيستم ضد چکه دارد
  شیر خروجی دارد
  پایه ضد لغزش دارد
  طول سیم برق 1 متر
  وزن 5.2 کیلوگرم

  منبع تغذیه

  ولتاژ ورودی 220-240 ولت

  اقلام همراه

  اقلام همراه پارچ آبمیوه گیر, دفترچه ی راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. ابمیو گیری review by فریبا on آبان ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   عالیه

  2. کیفیت بالا review by امیر on شهریور ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   چند ماه پیش این آبمیوه گیری رو خریدم. مثل سایر محصولات فیلیپس خیلی عالیه. هم بدنه ش با کیفیت هم کارایش خیلی خوبه

  3. زیبا و شیک review by mina on شهریور ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   از این آبمیوه گیری فیلیپس خیلی خوشم اومده. طراحیش با همه مدل های قبلی که دیدم فرق می کنه

  4. کارایی فوق العاده review by ل-احمدی on شهریور ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   مدتی پیش این آبمویه گیری رو خریدم. واقعا ازش راضیم. کارایش حرف نداره.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  74
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  37
  /h/r/hr1871.pdf

  اینفوگرافی آبمیوه گیری فیلیپس HR1871

  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کارایی
  ۱۰
  طراحی
  ۹
  ارزش خرید
  ۱۰
  کيفيت ساخت
  ۸
  امکانات و قابلیت ها

  نقاط قوت

  طراحی زیبا
  کیفیت بالای ساخت

  نقاط ضعف

  مصرف برق نسبتا بالا