• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 9 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۹٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728
  چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر
  • عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر
  • عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر
  • عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر
  • عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر
  • عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر
  • عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر
  • عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر عکس چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728 تصویر

  چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات Philips HR2728

  Philips Meat Mincer HR2728

  بازنگری سریع  • موتور با توان 2000 وات

  • جعبه ذخیره سازی لوازم

  • 1 سرعته و تابع معکوس

  • تیغه از جنس استیل

  • سوسیس ساز و کبه ساز

  • ابزار تمیز کردن دیسک ها

  • صفحه استیل ضد زنگ

  • سینی گوشت از جنس فلز

  • قابلیت رنده کردن

  • دارای قفل ایمنی


  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات HR2728

  چرخ گوشت ها از لوازم آشپزخانه هستند که خیلی ها بر سری خرید آن برای آشپزخانه شان به شک می افتند، اما گوشت از مواد غذایی حساسیست که اگر از سلامتی آن مطمئن نباشید ممکن است با خود بیماری هایی را به همراه داشته باشد و سلامت اشخاص را به خطر بیاندازد. به همین دلیل خرید چرخ گوشت اکثرا توصیه می شود تا اشخاص در منزل شخصا به چرخ کردن گوشت بپردازند. چرخ گوشت اچ آر 2728 « HR2728 » یکی از مدل های حرفه ای و با کیفیت شرکت فیلیپس است که با قدرت و عملکرد مناسبی که ارائه می دهد امکان چرخ کردن گوشت را در کمترین زمان ممکن فراهم می کند. در واقع به کمک موتور 2000 واتی این چرخ گوشت می توان در یک دقیقه میزان قابل توجه 2 کیلو گرم گوشت را به صورت چرخ کرده تحویل بگیرید. فیلیپس برای مواقعی که گلویی در اثر اضافه بار مسدود می شود حالت معکوس را در نظر گرفته تا لازم نباشد هر بار اجزا را از هم باز کنید. همچنین با کمک دیسک هایی با اندازه های 5 و 8 میلی متر می توانید درجه ی گوشت چرخ کرده را به دلخواه خود تعیین نمایید. این چرخ گوشت لوازم جانبی متنوعی دیگری را با خود به همراه دارد که قابلیت هایی فراتر از چرخ کردن گوشت را در اختیار کاربران قرار می دهد. به کمک 2 قیف 12 و 22 میلی متری می توان به تهیه سوسیس بپردازید و یا با نصب سری کبه ساز، تنوع غذاییتان را بالا ببرید.
  مزیت دیگری که موجب شده این دستگاه در میان انواع چرخ گوشت های موجود در بازار سر بلند بیرون بیاید، توانایی رنده کردن سبزیجات و صیفی جات مختلف است. وجود 4 عدد استوانه فلزی همراه با این دستگاه موجب شده بتوان به کمک ان ره رنده کردن نیز پرداخت، پس با نصب گلویی مخصوص و استوانه ی مورد نظر، انواع مواد غذایی را به صورت ریز و درشت و یا ورقه ورقه رنده نمایید. برای سازماندهی لوازم جانبی همراه با چرخ گوشت جعبه ی پلاستیکی مخصوص عرضه شده که از یک درپوش پلاستیکی هم بهره می برد. پس با نگه داری اقلام همراه با چرخ گوشت در این جعبه می توانید از گم شدن آن ها جلوگیری کنید و فضایی مرتب تر به آشپزخانه تان بدهید. درپوش این جعبه طوری ساخته شده که قابل استفاده بر روی سینی فلزی نیز باشد تا از نشستن گرد و غبار بر روی گوشت جلوگیری کرد. از ان جایی که تمیز کردن دیسک ها که در تماس مستقیم با گوشت قرار می گیرند در حالت عادی بسیار سخت و تاقت فرساست، فیلیپس با ارائه ی ابزاری خلاقانه، این عمل را بسیار راحت نموده است، فقط کافیست دیست را بر روی دندانه های این ابزار قرار دهید تا تمامی گوشت ها از سوراخ صفحات خارج شوند.  جزییات

  krn نقد و بررسی چرخ گوشت فیلیپس 2000 وات HR2728

  چرخ گوشت HR2728 از مدل های با کیفیت ساخته شده توسط شرکت فیلیپس است که با سبکی خاص طراحی شده، در واقع این دستگاه در حین سادگی، از ظاهری زیبا نیز بهره می برد. ما در اینجا با چرخ گوشتی زیبا رو به رو هستیم که از بدنه ای با رنگ ناب ساخته شده، فیلیپس این رنگ با نام سفید ستاره ای « Star white » معرفی می کند. البته می توان حدس زد که چرا فیلیپس این نام را برای رنگ بدنه اش در نظر گرفته؛ این می تواند به دلیل ظاهر براقش باشد. این چرخ گوشت از مدل هاییست که برای نگه داری در آشپزخانه نیاز به فضای آن چنانی ندارد.

  طراحی ظاهری و لوازم همراه 2728

  در داخل جعبه ی این چرخ گوشت علاوه بر پایه ی اصلی دستگاه یک سری وسایل دیگر تعبیه شده که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. اگر قصد دارید کاربرد اصلی این چرخ گوشت را بسنجید، بایستی به سر هم کردن گلویی با تیغه و صفحه ی مورد نظر بپردازید؛ فلیپس طوری این قسمت ها را طراحی کرده که به راحتی و بدون زحمت خاصی روی هم نصب شوند. خود گلویی و اجزایش که از فلز ساخته شده اند با سهولت بر روی پایه ی اصلی نصب می شود و نیاز به زحمت خاصی ندارد. سینی همراه آن نیز که از جنس فلز ساخته شده از اندازه ی مناسبی برای قرار دهی گوشت بهره می برد. جعبه ای پلاستیکی برای نگه داری لوازم جانبی همراه این چرخ گوشت عرضه شده که از درپوشی شفاف بهره می برد؛ فیلیپس با ارائه این جعبه، سخاوت خود را نسبت به این مدل نشان داده زیرا علاوه بر این که از شلوغ شدن کشو های آشپزخانه جلوگیری می کند، بلکه مانع از گم شدن هر یک از قطعات می شود. از درپوش این جعبه می توان به عنوان درب سینی فلزی استفاده کرد تا از نشستن گرد و غبار بر روی گوشت داخل آن جلوگیری کرد. در این جعبه 4 عدد استوانه رنده فلزی، سری کبه ساز، قیف سوسیس ساز، صفحات چرخ گوشت و ضمیمه ی پاک کردن صفحات یافت می شود. در نهایت همانطور که به راحتی توانستید قطعات را سرهم کنید، می توانید آن ها را جدا نموده و به سهولت نیز تمیز نمایید. همچنین به کمک ابزار تمیز کننده ی دیسک ها می توانید گوشت باقی مانده در داخل دیسک ها را در کمترین زمان ممکن جدا نمایید.

  عملکرد و کارایی اصلی فیلیپس 2728

  چرخ گوشت ها از وسیله های ایده ال برای چرخ کردن گوشت به حساب می آیند و هستند کسانی که ترجیح می دهند در جریان مراحل چرخ شدن گوشت مصرفیشان قرار گیرند تا از سلامت و تمیز بودن آن کاملا مطمئن شوند. چرخ گوشت فیلیپس 2728 دستگاهی بسیار مناسب برای مصارف خانگیست. این چرخ گوشت با دارا بودن موتور 2000 واتی توان بالایی در هنگام چرخ کردن گوشت از خود نشان می دهد و به راحتی از پس چرخ کردن انواع گوشت بر می آید. این موتور در کنار تیغه های تیز و برنده در هر بار استفاده می تواند حجم مناسب از گوشت چرخ کرده را به شما تحویل دهد در واقع در هر دقیقه میزان 2 کیلو گرم گوشت را ارائه می دهد. فیلیپس برای این مدل خود یک حالت تنظیم سرعت و دکمه ی معکوس را در نظر گرفته تا در مواقع ضروری بتوان از آن ها بهره برد. مثلا زمانی که گوشت در داخل گلویی گیر کند، تنها با فشار این دکمه می توان از خراب شدن چرخ گوشت جلوگیری کرد. کاربران به واسطه 2 دیسک استیل با اندازه ی مختلف 8 و 5 میلی متر، می توانند گوشت چرخ شده را در اندازه های مختلف ریز و درشت آماده سازند. همچنین وجود قیف های سوسیس با قطر 12 و 22 میلیمتر موجب می شود کاربران بتوانند به کمک آن سوسیس های دست ساز آماده نمایند و تنوع غذایی شان را بالا ببرند. اگر از کاربرانی هستید که به غذاهای عربی علاقه دارید، می توانید از سری کبه ساز برای درست کردن کبه استفاده کنید.

  چرخ گوشت فیلیپس HR2728 همانطور که از نامش پیداست برای چرخ کردن انواع گوشت مورد استفاده قرار می گیرد و خیلی از اشخاص به جز ارائه عملکردی عالی، انتظار خاص دیگری از این دستگاه ندارند. اما امروزه کمپانی های مختلف در رقابت بر سر بهترین بودن به ارائه ی قابلیت ها و امکاناتی فراتر از انتظار کاربران روی آورده اند تا به واسطه ی این قابلیت ها بتوانند جایگاه اول را در بازار رقابتی کسب نمایند. فیلیپس از کمپانی هایی که در این رقابت تنگاتنگ شرکت کرده و با تولید چرخ گوشت هایی با عملکرد عالی و کارایی بالا توانسته زنگ خطری برای سایر رقبا باشد و در بازار به بهترین برند چرخ گوشت شناخته شود. در واقع با خرید چرخ گوشت فیلیپس 2728 علاوه بر این که می توان گوشت چرخ کرده را در منزل تهیه کرد، بلکه از این دستگاه به عنوان یک رنده ی برقی نیز بهره برد.

  وجود گلویی جداگانه ساخته از جنس پلاستیک و 4 عدد استفاده فلزی با سایز رنده ی مختلف، امکان رنده کردن انواع سبزیجات و صیفی جات را برای کاربران فراهم می کند. استوانه ها شامل، ورقه کن، رنده ریز، 2 رنده درشت می باشد که کمک آن ها می توانید مواد غذایی مورد نظرتان را رنده و یا ورقه کنید و یا به کمک استوانه ی با دندانه های بسیار درشت به خرد کردن یخ هم بپردازید.

  کارایی فراتر از حالت معمول hr2728

  چرخ گوشت ها می توانند هزینه ناشی از تهیه گوشت چرخ کرده در بیرون را کاهش دهند و برای کسانی که می خواهند از سلام بودن مواد اولیه اطمینان داشته باشند و ترجیح می دهند به تهیه مواد غذایی در خانه بپردازند بسیار ایده آل است. اما برای این کار حتما باید به خرید چرخ گوشتی با قدرت و عملکرد عالی پرداخت. اگر به دنبال یکی از بهترین چرخ گوشت های موجود در بازار هستید بایستی به میزان قدرت موتور که نقش اساسی در کیفیت عملکرد دارد توجه نمایید. چرخ گوشت HR2728 از مدل های ساخته ی دست فیلیپس است که همانطور که انتظار می رود از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است، موتور قدرتمند 2000 واتی در کنار تیغه تیز استیل، به خوبی از پس انواع گوشت با بافت مختلف بر می آید. این چرخ گوشت می تواند دستیار خوبی در تهیه انواع غذا باشد، در واقع به کمک این دستگاه علاوه بر چرخ کردن انواع گوشت می توانید به تولید سوسیس، کبه بپردازید و در کنار ان به رنده کردن انواع سبزیجات و صیفی جات بپردازید. با خرید چرخ گوشت فیلیپس 2728 بانه دستگاه دیگر مانند رنده ی برقی بی نیاز خواهید شد.

  عمومی

  برند philips
  کشور سازنده چین (اصلی), هلند
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  مدل HR2728
  نام مدل HR2728
  شناسه کالا ۲۹۰۱۲۷۸۸۰۰۲۹۴
  کارکرد چهار کاره

  قدرت و عملکرد

  توان مصرفی 2000 وات
  توان اسمی 600 وات
  قابلیت تنظیم سرعت ندارد
  تعداد سرعت 1

  مشخصات چرخ گوشت

  جنس تیغه استیل ضد زنگ
  جنس صفحه مشبک استیل ضد زنگ
  تعداد صفحه مشبک 2 عدد
  جنس سینی فلزی
  جنس گلویی فلزی

  مشخصات رنده

  رنده دارد
  نوع رنده درشت, ریز , ورق بر ضخیم

  مشخصات سوسیس ساز

  سوسیس ساز دارد
  تعداد قیف سوسیس ساز 2 عدد

  ویژگی ها و امکانات

  سيستم چرخش معکوس دارد
  قفل ایمنی دارد
  سایر ویژگی ها و امکانات ابزار تمیز کننده صفحات

  مشخصات ظاهری

  رنگ سفید
  صفحه نمایش ندارد
  چراغ نشانگر ندارد
  نوع عملکرد دکمه دو حالته
  وزن 5.7 کیلوگرم

  منبع تغذیه

  ولتاژ 220-240 ولت
  فرکانس 50 هرتز

  اقلام همراه

  اقلام همراه تیغه, قطعه مارپیچ, قطعه گلویی, سینی, صفحه مشبک, دسته فشاری, قیف کبه ساز, قیف سوسیس ساز, ابزار نظافت, استوانه فلزی برای رنده, درپوش محافظ, محل نگهداری لوازم جانبی, گلویی پلاستیکی اضافی , دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. می خوام بخرم review by آوا نعمتی on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   خواهشا توی پیشنهاد ویژه قرارش بدین.

  2. قدرتمند review by رضا on مرداد ۱۳۹۶
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت

   چرخ گوشت خوب و قدرتمندیه. من این رو برای خانمم واسه روز ولنتاین خریدم. خانمم خیلی ازش راضیه.

  3. خیلی خیلی عالیه review by مینا on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   سلام.
   من این چرخ گوشت رو براى جهیزیم خریدم.
   خیلى زیبا و خوش ساخته. اصلا فکر نمی کردم بتونم از همه ی وسایلش استفاده کنم.
   تمام وسایلش به درد بخور .
   موتورش خیلى قویه و با سرعت خوبی گوشت رو چرخ می کنه.
   واقعا ارزش خرید داره.

  4. قیمتش واسه من یکم زیاده review by سیما on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   دوستان می گن کارش خوبه. ولی من به خاطر قیمت بالاش نمی تونم بخرم

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  74
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  37

  اینفوگرافی گوشت کوب فیلیپس HR2728

  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۹
  طراحی
  ۹
  قدرت
  ۹
  ارزش خريد
  ۱۰
  کيفيت ساخت
  ۱۰
  امکانات و قابليت ها

  نقاط قوت

  قابلیت رنده
  محفظه ی نگه داری لوازم جانبی
  قدرت مناسب

  نقاط ضعف

  تک سرعته