• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 274 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۲۷۴٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W
  سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر
  • عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر
  • عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر
  • عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر
  • عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر عکس سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W تصویر

  سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W

  SONY HOME THEATER 1200 W BLU-RAY BLUETOOTH N9200W

  بازنگری سریع  • توان صوتی 1200 وات

  • پخش کننده بلوری «BluRay»

  • سیستم ارتقاء دهنده ی 4K

  • اتصال به اینترنت با «Wi-Fi»

  • سینما خانگی سه بعدی

  • سیستم صوتی 5.1 کاناله

  • تکنولوژی Clear Audio

  • دارای مرورگر اینترنت

  • فناوری Dolby Digital Plus

  • خروجی صوتی (Optical)

  • قابلیت بلوتوث و NFC

  • قابلیت ضبط  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه سیستم سینما خانگی 1200 وات سونی SONY HOME THEATER N9200W
  بهترین سینما خانگی های موجود در بازار سینما خانگی های 5.1 کاناله هستند! احتمالا این را بارها شنیده باشید، اما دلیل این موضوع چیست؟ این سینما خانگی ها تمامی رنج صداها را تولید می کنند و شنیدن صدای همه جانبه با این سیستم صوتی دلپذیر تر و شیرین تر خواهد بود. سینما خانگی ان 9200 دابلیو « N9200W » سونی جزو برترین تولیدات سونی است که دارای توان صوتی 1200 وات و 5.1 کانال می باشد. میزان شدت صدای خروجی در N9200W بالاست ، اما اگر فناوری های عالی در ساخت آن و تولید صدا به کار نرود، گوشتان صدایی همه جانبه و با کیفیت را نخواهد شنید. کمپانی سونی برای جلب رضایت کاربرانش برترین تکنولوژی ها را در N9200W مورد استفاده قرار داده و جدید ترینشان را در کنار یکدیگر ردیف کرده تا بالاترین کیفیت را به شما تقدیم کند. اگر می خواهید ویدئویی را مشاهده نمایید که کیفیت صدایی چندان عالی ندارد، نگران نباشید؛ سینما خانگی N9200W با بهره گیری از سیستم ارتقاء دهنده ی « 4K video upscaling » ، صدایی با کیفیت را تولید کرده و پخش می نماید.سیستم سینما خانگی N9200W دارای فناوری « ClearAudio+ » است که صدایی روان و صاف را ایجاد می کند و سخنرانی و موسیقی را با وضوحیت بالا به شما می رساند. فناوری « S-Master HX » از دیگر موارد استفاده شده در این سینما خانگی سونی است که با تحلیل صدای دیجیتال ، صوتی قوی را پدید می آورد که هیچکدام از اجزای صدا را مخفی و نابود نمی کند. تولید فرکانس در محدوده ای باز و وسیع از دیگر ویژگی های سینمای N9200W می باشد که تمام سطوح صدا را تولید خواهد کرد ؛ این سبب تولید ریزترین و بم ترین صدا ها می شود که می توان در اثر آن صوت و موسیقی را در بالاترین سطحش و با اوج وضوحیت شنید و گوش های آموزش دیده تمام نت ها را درک خواهند کرد. جنس خروجی های صدا در این مدل از سینما خانگی سونی از نوع « Mica-reinforced glass » می باشد که اثراتی از جمله فرکانس وسیع تر ، پاسخ سریع تر و وضوح صدای بیشتر را برای N9200W به دنبال خواهد داشت؛ همچنین با طراحی خاص این قسمت محدوده ای وسیع تر می توانند صدا را با وضوحیت و کیفیت بالا بشوند و در عین حال مصرف انرژی نیز پایین می آید.


  جزییات

  نقد و بررسی N9200W

  بهترین سینما خانگی های موجود در بازار سینما خانگی های 5.1 کاناله هستند! احتمالا این را بارها شنیده باشید، اما دلیل این موضوع چیست؟ این سینما خانگی ها تمامی رنج صداها را تولید می کنند و شنیدن صدای همه جانبه با این سیستم صوتی دلپذیر تر و شیرین تر خواهد بود.

  سینما خانگی سونی با طراحی زیبا و متنوعشان برای کاربردهای و مکان های مختلف کاربرد دارند. سینما خانگی سونی « N9200W » دارای 4 اسپیکر ایستاده ، یک اسپیکر کوچک، یک ساب ووفر و یک دستگاه پخش کننده بلوری است. تمامی این اعضا در کنار هم صدایی شفاف و همه جانبه را ایجاد می کنند و در محیط خانه ی شما پخش خواهند کرد. به دلیل بالا بودن تعداد اسپیکرها می توانید آنها را در هر گوشه از اتاق بچینید و صدایی واضح و قوی را در تمامی سطح اتاق بشنوید؛ چینش اسپیکرها و ساب ووفر را طوری تنظیم کنید که یک نقطه به عنوان نقطه ی اصلی بیشترین صدا و کیفیت را دریافت کند و علاوه بر آن سایر مناطق اتاق نیز از شنیدن صدای پروضوح بهره مند شوند. بر روی اسپیکرها 5 محل برای خروج صدا طراحی شده اند که با طراحی خاص و ماده ای خاص که در ساختشان مورد استفاده قرار گرفته است شاهد کیفیت بالاتر خواهید بود. خروجی موسوم به Mica-reinforced glass از جنس « glass fibre cone » می باشند، صدایی که از این خروجی ها تولید شده و به گوش می رسد واضح تر است و در سریع ترین زمان ممکن به گوش می رسد، به دلیل تولید طیف وسیعی از صدا با فرکانس های متفاوت امکان شنیدن صداهای ریز و بم فراهم می شود. خروجی صدا با طراحی دیگری که در ساخت N9200W مورد استفاده قرار گرفته و با نوار زرد رنگش قابل تشخیص می باشد، WD Super Tweeters است ؛ این خروجی صدایی با فرکانس های وسیع را تولید می کند در حالی که آسیبی به وضوحیت صدا و همه جانبه بودن آن وارد نمی کند. بلندگوهای مغناطیسی « Magnetic fluid speakers » مایع از دیگر موارد مورد استفاده در N9200W هستند که با کاهش صدای کریستال و کاهش مصرف انرژی در هنگام استفاده همراهند و صدایی با کیفیت بالا را تولید می کنند. این سیتم سینما خانگی مجهز به دستگاه پخش کننده بلوری است که تصاویر سه بعدی را به نمایش می گذارد.

  در ساخت N9200W ساب ووفری قدرتمند با توان 250 وات مورد استفاده قرار گرفته و در تلاش است تا صدایی با فرکانس های متنوع و محدوده فرکانسی وسیع را تولید کند.

   سیستم سینما خانگی 1200 وات سونی

  خرید سینما خانگی 1200 وات سونی

  جهت پخش صدای همه جانبه ، صاف ، روان و ... در محیط لازم است فناوری های صوتی به سینما خانگی N9200W سونی اضافه شود، سازنده ی این محصول خوش ساخت با تنوع در این فناوری ها بهترین و طبیعی ترین صدا را تولید می کند. سینما خانگی N9200W دارای توان صوتی 1200 وات است و 5.1 کاناله می باشد؛ سیستم های صوتی 5.1 کاناله دارای برترین کیفیت در میان سایر سینما خانگی هاست و شما می توانید تمام جزئیات و اصوات را بشنوید. از فناوری هایی که در ساخت این سینما خانگی و برای همه جانبه شدن و افزایش وضوحیت صدا مورد استفاده قرار گرفته اند دالبی دیجیتال « Dolby Digital » و دالبی دیجیتال پلاس « Dolby Digital Plus » می باشند. تبدیل کننده صدای دیجیتال به آنالوگ « S-Master HX » در سینما خانگی N9200W با تجزیه و تحلیل کامل جزئیات صوت ، صدایی واضح و دقیق را ایجاد می کند. با وجود بهره گیری این مدل از فناوری پاک کننده صدا « ClearAudio+ » ، شاهد حضور لایه ای از نویز بر روی صدا نخواهد بود و صداهایی از قبیل صدای سخنرانی ، گفت گو ، آهنگ و ... بر روی این سینما خانگی با صدای واقعی و وضوح بالا پخش می شود. سینما خانگی N9200W دارای حالت فوتبال « Football Mode » می باشد که تجربه حضور در ورزشگاه را به شما می دهد و شما را در میان صداها محبوس خواهد کرد. در این سینما خانگی تنوع فناوری های صدا به قدر بالا هستند که لازم نیست از بابت کیفیت صدای پخش شده نگران باشید، در این مدل صدای دو کاناله از طریق فناوری « Dolby Pro Logic » به چند کاناله تبدیل می شود؛ همچنین از طریق فناوری « 4K Upscaler » سطح کیفیت صوت و تصویر ارتقاء خواهد یافت و می توانید فیلم ها با کیفیت پایین را نیز با کیفیت بالا ببینید و بشنوید.

  قیمت سینما خانگی 1200 وات سونی

  با توجه به تنوع گجت های هوشمند و همچنین پخش کننده های متنوع لازم است درگاه های ارتباطی و فناوری های ارتباطی بی سیم بر روی سینما خانگی موجود باشند. با بررسی سینما خانگی N9200W متوجه کلکسیونی از ارتباطات سیمی و بی سیم خواهید بود. دو پورت HDMI به صورت همزمان صوت و تصویر را انتقال خواهند داد و در هیچ کدام از آنها اختلالی ایجاد نمی کند و از کیفیت آنها نخواهد کاست. پورت Ethernet ، ورودی Optical ، پورت USB ، پورت صوتی آنالوگ ، جک 3.5 میلی متری صدا و ... در سینما خانگی N9200W مسئولیت اتصال پخش کننده ها و اتصال به اینترنت را برعهده دارند. اتصالات بیسیم نیز در N9200W امکان اتصال گجت های هوشمند را به صورت بی سیم فراهم خواهد کرد و دیگر از سیم های دست و پا گیر خبری نیست. امکان اتصال به اینترنت از طریق Wi-Fi فراهم است و شما می توانید به شبکه سرگرمی سونی دسترسی داشته باشید و از ویدئوها و موسیقی های موجود در این قسمت لذت ببرید؛ علاوه بر آن امکان وب گردی از طریق مرورگر قرار گرفته بر روی N9200W وجود دارد. امکان اتصال موبایل ، تبلت ، آیپد و ... از طریق فناوری NFC فراهم می شود.

  به همراه این سینما خانگی ریموت کنترل موجود است اما شما می توانید گوشی هوشمندتان را نیز به ریموتی برای کنترل سینما خانگی تبدیل کنید، با نصب برنامه ی TV Side View بر روی موبایل هایی با سیستم عامل « iPhone و Android» این امکان فراهم می شود.

  اینکه کیفیت تصویر تلویزیون هایی که در حال حاضر تولید می شوند فوق العاده است و ظاهری شیک و خوش تراش دارند بر کسی پوشیده نیست اما در کنار این همه کیفیت و زیبایی گزینه ای که خودنمایی می کند کیفیت صوت است که آنچنان بالا نیست که محیط خانه را به سینمایی تمام عیار تبدیل کند . سینما خانگی N9200W با قرار گیری در کنار تلویزیون بزرگتان در مهیا کردن یک سینمای جمع و جور شما را یاری می دهد. فناوری های بی نظیر صوتی ، توان صوتی بالا ، طراحی شیک و خوش تراش ، ساب ووفر قدرتمند ، امکان ارتباط سیمی و بیسیم و ... از ویژگی هایی مثبتی هستند که خرید سینما خانگی N9200W سونی را ارزشمند می سازند؛ قیمت سینما خانگی سونی N9200W در بانه بسیار مناسب است .

  عمومی

  برند sony
  کشور سازنده مالزی

  مشخصات کلی

  نام مدل N9200W
  نوع دستگاه سینمای خانگی بلوری

  مشخصات اسپیکر‌ها

  قدرت خروجی کل 1200 وات
  تعداد کانال 5.1 کاناله
  تعداد بلندگو 5 عدد
  تعداد ساب ووفر 1 عدد

  ویژگی های صوتی

  دالبی دیجیتال
  فناوری‌ های صوتی

  DSD — DSDIFF / DSF
  LPCM (2ch / 5.1ch / 7.1ch)
  Dolby Digital
  Dolby Digital Plus
  Dolby Pro Logic
  DTS
  DTS-ES™ Matrix6.1
  DSD
  Dolby True HD
  DTS-HD HR
  DTS-HD
  DTS-HD LBR

  حالت‌های صدا

  فیلم

  موسیقی

  فوتبال

  شب

  Digital Music Enhancer

  Berliner Philharmonic

  ارتباطات

  وای فای دارد
  NFC دارد
  بلوتوث دارد

  پورت ها

  LAN دارد
  تعداد HDMI 2
  پورت HDMI دارد
  پورت USB دارد
  خروجی صوتی دیجیتال (Optical) دارد
  پورت صدای آنالوگ دارد
  جک 3.5 میلی‌متری صدا دارد

  مشخصات صفحه نمایش

  صفحه نمایش دارد
  نوع صفحه نمایش LED
  صفحه نمایش لمسی ندارد

  سایر ویژگی ها

  سه بعدی دارد
  Blu-Ray دارد
  قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر 4K Upscaler
  قابلیت ضبط دارد
  قابلیت اتصال به اینترنت دارد
  مرورگر اینترنت دارد
  حالت خواب دارد
  خاموش شدن خودکار دارد

  مصرف انرژی

  مصرف انرژی 5.1 وات ساعت
  مصرف برق در حالت آماده به کار 0.5 وات

  مشخصات فیزیکی

  رنگ بدنه مشکی
  ابعاد 48 × 21 × 8 سانتیمتر
  وزن 29 کیلوگرم

  اقلام همراه

  اقلام همراه دفترچه راهنما, ریموت کنترل, باتری برای ریموت کنترل, کابل HDMI, کابل اپتیکال , آنتن رادیو

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. پیشنهاد خرید سینما خانگی review by آکام مروتی on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   این مدل سینما خانگی سونی عالیه . خریدش رو بهتون پیشنهاد میدم.

  2. ارتباط سیمی review by امینی on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   یکم سیمهاش جلو دست رو میگیره. ولی صدای عالی که تولید می کنه این عیبش رو پوشونده.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook