• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 3 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۳٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent For 12 Person
  چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر
  • عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر
  • عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر
  • عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر
  • عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر
  • عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر عکس چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent تصویر

  چادر مسافرتی میله ای برزنتی 12 نفره Travel Tent

  Travel Tent For 12 Person

  بازنگری سریع  • کف ضد آب

  • جنس پارچه برزنت اصل

  • حجم سبک و مقاومت بالا

  • مناسب کمپینگ در جنگل

  • دارای توری پشه بند

  • پنجره های زیپی

  • ظرفیت 12 نفره

  • موجود در رنگ های متنوع
  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه چادر مسافرتی میله ای 12 نفره Travel Tent For 12 Person

  چادر های مسافرتی در انواع و اقسام مدل‌ها تولید می‌شوند و رنگ بندی های زیادی هم دارند. از مهم ترین ویژگی هایی که یک چادر خوب باید داشته باشد تا بتوانیم آن را به عنوان یک چادر استاندارد تا مسافرت ها و کوهنوردی به کار ببریم، داشتن قابلیت ضد آب بودن بدنه کف، جنس بدنه‌ی مرغوب و همچنین مجهز به امکاناتی همچون توری پشه بند و امکان باز و بسته شدن آسان است. از چادرهایی که می توانیم برای مسافرت هایمان در جنگل و صحرا روی آن حساب کنیم، چادر 12 نفره ی میله ای است که اگر جنس پارچه اش را لمس کنیم، کیفیت مرغوبش برایمان آشکار خواهد شد. ظرفیت 12 نفره این چادر برای خانواده های پر جمعیت آن را مناسب ساخته که برای خوابیدنِ 6 نفر می‌توان آن را به کار برد. چادر کمپینگ به دلیل داشتن کف ضد آب امکان نصب حتی آن روی برف هم وجود دارد، به‌علاوه در شرایط بارندگی هم می‌تواند سر پناه خوبی برایتان باشد. اگر حتی در فصل تابستان هم این چادر را به کار ببرید، وجود توری های پشه بند روی درب و پنجره، از ورود حشره های مزاحم به داخل چادر جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود در طبیعت و هوای باز، خواب آسوده ای تجربه کنید. طرز راه اندازی این چادر به وسیله ی میله هایی است که به صورت متقاطع از هم رد می‌شوند و در نهایت روی زمین نصب می شوند و می توانند تعادل چادر را حفظ کنند. برای نصب این نوع چادر نیاز به میخ و طناب مخصوص است که همراه با چادر عرضه می‌شوند.


  جزییات

  نقد و بررسی چادر مسافرتی میله ای 12 نفره Travel Tent For 12 Person

  چادر های مسافرتی در انواع و اقسام مدل‌ها تولید می‌شوند و رنگ بندی های زیادی هم دارند. از مهم ترین ویژگی هایی که یک چادر خوب باید داشته باشد تا بتوانیم آن را به عنوان یک چادر استاندارد تا مسافرت ها و کوهنوردی به کار ببریم، داشتن قابلیت ضد آب بودن بدنه کف، جنس بدنه‌ی مرغوب و همچنین مجهز به امکاناتی همچون توری پشه بند و امکان باز و بسته شدن آسان است. از چادرهایی که می توانیم برای مسافرت هایمان در جنگل و صحرا روی آن حساب کنیم، چادر 12 نفره ی میله ای است که اگر جنس پارچه اش را لمس کنیم، کیفیت مرغوبش برایمان آشکار خواهد شد.

  خرید چادر کوهنوردی از بانه

  یکی از جذاب‌ترین تفریح ها، ماندن در دل طبیعت برای چند شب و روز است. اما این تفریح نیاز به وسایل مخصوصی دارد که گاه حتی مرگ و زندگیمان به آنها بستگی خواهد داشت. چادرهای مسافرتی در انواع مختلف طراحی می‌شوند که انتخاب هر کدام از آن ها بستگی به سلیقه ی تان دارد. از مدل‌های مورد بحث بانه، چادر مسافرتی ضد آب میله ای است؛ همانطور‌که گفتیم این مدل دارای جنس پارچه ای برزنت اصلی مرغوب است که می توانیم تنها با لمس کردن پارچه اش آن را بفهمیم. بافت پارچه همچنین گرد و غبار کمی به خود می‌گیرد و در صورت کثیف شدن به آسانی تمیز می‌شود. اندازه‌ی بزرگی که این چادر مسافرتی برزنتی به خود می بیند، آن را برای استفاده در سفر های خانوادگی مناسب می سازد. درب و پنجره ها طبق معمول مانند سایر چادر ها به وسیله ی زیپ باز و بسته می‌شوند البته باید بگوییم زیپ مورد استفاده در این چادر ضمن محکم بودن همچنین برای باز و بسته کردن روان است. به‌علاوه درب چادر هم برای جلوگیری از ورود حشره ها دارای توری پشه بند می‌باشد. از مهم ترین ویژگی‌های این چادر باید به داشتن کف ضد آب اشاره داشته باشیم که امکان کمپینگ در هر جایی را فراهم می‌کند.

  آیا دوست دارید با دوستان و یا خانوادتان طبیعت گردی کنید و شب را در هوای آزاد و تمیز طبیعت بگذرانید؟ حتما می‌دانید چادر یکی از وسایل ضروری است که علاوه بر انتخاب جنس درست و مناسب، همچنین نحوه بستن چادر مسافرتی را هم باید دانست چرا که روش بستن چادرهای مسافرتی با هم فرق دارد. نوع فنری برخلاف مدل میله ای، نصب و یا بستنش آسان تر است اما باید بگوییم مدل‌های میله ای با وجود جمع و جور بودن و حمل آسانتر در حالت بسته، همچنین ظرفیت بیشتری در اختیارمان قرار می دهند. اگر بیشتر اوقات به مسافرت می روید و امکان دارد در محیط های مرطوب و یا روی برف چادر بزنید، به دلیل کف ضد آب با این نوع چادر برزنتی مسافرتی می‌توان خیالتان از گرم و امن بودن جای خوابتان آسوده باشد. حتی اگر در محیط های گرم و جاهایی که حشره دارد قصد کمپینگ دارید، با این چادر مسافرتی میله ای به دلیل وجود توری پشه بند روی درب از هوای بیرون لذت ببرید بدون اینکه حشره ها مزاحمتی ایجاد کنند. طریقه بستن چادر مسافرتی میله ای به کمی دقت نیاز دارد، میله های همراه این چادر را باید از محل های دوخته شده روی چادر عبور دهید به طوری که این میله ها به صورت متقاطع از همدیگر در شوند. ظرفیت 12 نفره و 6 نفر در حالت خوابیده، این چادر را برای مسافرت های خانوادگی بسیار مناسب ساخته است. البته این چادر مسافرتی میله ای در ظرفیت 10 نفره هم ساخته شده است.

  اگر شما هم از افرادی هستید که دوست دارید در سال حداقل یکی دو بار را به مسافرتهای طبیعت گردی اختصاص دهید، پس حتما نیاز است که چادری انتخاب کنید که ضمن ضد آب بودن و داشتن توری های پشه بند، سر پناه خوبی برایتان باشد. پس چادر مسافرتی میله ای انتخاب درستی برایتان است.

  خرید چادر مسافرتی برزنتی

  انواع چادرهای مسافرتی باکیفیت های مختلف در هر جایی به فروش می رسند. همانطور‌که گفتیم بهترین نوع چادر مسافرتی مدل‌های ضد آب آن است که خوشبختانه این چادر میله ای از همان نوع است. از دیگر مزایای این چادر باید به وجود توری های پشه بند و داشتن پنچره های کوچک اشاره داشته باشیم که امکان دیدن طبیعت را فراهم می‌کنند. این چادر مسافرتی در حالت بسته بودن اندازه‌ای بسیار کوچک و جمع و جور دارد، همین باعث می‌شد تا بتوانید آن را به سادگی روی کوله پشتی تان قرار داده و شروع به حرکت کنید. از مهم ترین مزایای چادر های میله ای به نسبت چادرهای فنری و دیگر مدل‌ها، همین جمع و جور بودن و قابلیت حمل آسان تر است.

  عمومی

  برند Other
  کشور سازنده چین (اصلی), پارچه امریکایی

  مشخصات کلی

  نام مدل Travel Tent
  نوع چادر مسافرتی چادر میله ای
  ظرفیت 12 نفره

  سایر ویژگی ها

  ضد آب دارد

  مشخصات فیزیکی

  رنگ بنفش, سبز, قرمز, قهوه ای, مشکی, نارنجی
  جنس برزنت اصلی
  پنجره دارد
  تعداد درب 1 درب
  پشه بند دارد

  لوازم همراه

  لوازم همراه ساک حمل, میخ و طناب نصب

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. چادر زيبا واستفاده راحت review by جواد ارشادفر on مهر ۱۳۹۶
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری

   درسته خیلی معمولیه ولی به نظر من جنس پارچه ش برزیتی اصله و ضد آبه من واسه کوهنوری هم ازش استفاده کردم. راحت حمل میشه. مدل های فنری حمل کردن سختی دارن

  2. از خريدم راضی ام review by مصطفی باقرزاده on مهر ۱۳۹۶
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت

   خیلیی شیک هست وتمیز برای سفر های معمولی بهترین گزینه هست. پیشنهاد می کنم بخرید

  3. سبک و جمع و جور review by علی بزرگ زادگان on مهر ۱۳۹۶
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت

   امروز به دستم رسید چادر زیبا وجنس خوبی داره و من که تو باز و بستن پادر حرفه ای ام مشکلی از بابت میله ای بودنش نداشتم. همین که جای خیلی کمی میگره مهمه. ممنون از بانه دات کام

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  74
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  37

  قیمت چادر مسافرتی برزنتی

  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کیفیت ساخت
  ۱۰
  طراحی و زیبایی
  ۱۰
  امکانات و قابلیت ها
  ۹
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  اندازه‌ای کوچک در حالت بسته با حمل آسان
  جنس پارچه برزنت اصل
  کف ضد آب
  ظرفیت بالا

  نقاط ضعف

  بستن دشوار تر به نسبت مدل‌های فنری