• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 5 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۵٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  پنکه پایه دار فوما Fuma Fan FU-1003
  پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر
  • عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر
  • عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر
  • عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر
  • عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر عکس پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003 تصویر

  پنکه پایه دار فوما Fuma FU-1003

  Fuma Fan FU-1003

  بازنگری سریع  • دارای 5 پره باد

  • دکمه‌های فیزیکی برای کنترل

  • تنظیم سرعت در 3 سطح

  • قابلیت تایمر تا 1 ساعت

  • پایه ی ضد لغزش

  • عملکرد بی صدا

  • شبکه فلزی محکم و ایمن

  • طراحی زیبا و با دوام
  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  نیم نگاهی به پنکه پایه دار فوما Fuma Fan FU-1003  یکی دیگر از لوازم خانگی فوما این کمپانی معتبر ژاپنی، پنکه پایه دار مدل اف یو-1003 « Fuma FU-1003 » است که باکیفیت مطلوب و مورد قبول تولید و عرضه شده است. این پنکه با داشتن اندازه‌ای بزرگتر از پنکه های رومیزی و یک پایه با ارتفاع کمتر از پنکه های ایستاده ی پایه بلند، در دسته بندی پنکه های پایه دار برقی قرار می‌گیرد. وزش باد توسط این پنکه در سه حالت کم، ملایم و تند قابل تنظیم است. از ویژگی‌های بارز این مدل پنکه برقی می‌توان به قابلیت تنظیم روی حالت ملایم اشاره داشته باشیم که می‌تواند حالت وزش باد ملایم را شبیه سازی کند. همچنین برای استفاده ی بیشتر در هر شرایطی قابلیت وزش باد تند دارد که تمام این حالت ها به وسیله ی دکمه‌های فیزیکی روی پایه امکان انتخاب کردن دارند. این پنکه همچنین دارای 5 عدد پره است که از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده به همین جهت باد بیشتری تولید خواهد کرد. پره های پلاستیکی درون شبکه فلزی قرار گرفته‌اند، شبکه محکم و بادوام ساخته شده که نشان دهنده ی کیفیت بالای این پنکه است. رنگ این پنکه از آبی و سفید ترکیب شده و به پایه ای دایره‌ای شکل می توانیم بگوییم طراحی ساده اما زیبا و کلاسیک دارد. علاوه بر تمامی این موارد، این پنکه دارای قابلیت تایمر تا یک ساعت « 1 Hour Timer » است که به همین منظور یک دکمه‌ی اختصاصی هم بر روی پایه تعبیه شده. یعنی می‌توانید خاموش شدن پنکه را به یک ساعت بعد موکول کنید که به صوت کاملا خودکار پنکه خاموش شود. ضمن جنس بادوام و باکیفیت، پنکه فوما FU-1003 همچنین دارای عملکرد بی صدا و پر توان است که هیچ گونه مزاحمتی ایجاد می‌کند. این پنکه چه برای استفاده ی خانگی و چه برای محیط های کاری و اداره ها بسیار مناسب است.


  جزییات

  طراحی و ساختار

  خرید اینترنتی پنکه از بانه

  محصولات فوما ژاپن یکی از معتبر ترین لوازم خانگی ها هستند که کیفیت آنها در سراسر جهان تضمین شده است. این کمپانی اسیایی که در زمینه انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ فعالیت دارد، نام معتبری هم در این حیطه به دست آورده است. پنکه پایه دار فوما FU-1003 که یک از محصولات این کمپانی است، کیفیت مرغوب با بدنه ای با دوام دارد. تعداد پره های این پنکه به 5 عدد می‌رسد به همین دلیل است که به نسبت پنکه های 3 پره ای می‌تواند باد بیشتری تولید کند. این پره های از چنس پلاستیک هستند اما پلاستیک به کار رفته برای ساخت آنها کیفیت مرغوبی دارد و همچنین با داشتن لبه‌های نرم خطر را کاهش می‌دهد. شبکه فلزی هم نشان از کیفیت بالای پنکه است؛ این شبکه دارای میله هایی با فاصله های بسیار کم است به همین خاطر امنیت کودکان بازیگوش حفظ می‌شود. ارتفاع پنکه مناسب تنظیم شده و همچنین پایه هم با قابلیت ضد لغزش و لرزش بودن باعث می‌شود که در حین روشن بودن دستگاه خطری رخ ندهد. طبق سنت موتور پنکه در قسمت پشت دستگاه قرار گرفته که وظیفه اش چرخاندن پر قدرت پره هاست. بر روی پایه 5 عدد دکمه دیده می‌شود که هر کدام انجام دادن وظیفه ای را بر عهده گرفته‌اند. این دکمه‌ها برای روشن و خاموش کردن دستگاه، تنظیم سرعت و تایمر تعبیه شده‌اند که بر روی هر کدام از آنها عملکرد متناظرشان درج شده است. این پنکه از ترکیب رنگ سفید و آبی تشکیل شده و در کل باید بگوییم با توجه به طراحی ساده، نگارگری زیبا و کلاسیک دارد.

  طراحی پنکه فوما FU-1003 در عین سادگی، زیبا و کلاسیک است، همچنین باید بگوییم با وجود شبکه ی فلزی و پره های پلاستیک مرغوب، کیفیت پنکه راضی کننده است.

  کارایی و استفاده

  با فرا رسیدن فصل گرما، نیاز به وسایل خنک کننده افزایش می یابد به همین خاطر برای استفاده از پنکه ها در محیط کار و منازل طرفدار های این نوع دستگاه زیاد می‌شود. اگر هنوز تصمیم نگرفته اید چه نوع پنکه ای بخرید، فوما با داشتن انواع پنکه در لیست محصولاتش مانند پنکه پایه دار، پنکه پایه بلند، پنکه ایستاده و پنکه ی کوچک رومیزی، دستتان را برای انتخاب بهتر باز نگه داشته است. همانطور‌که گفتیم پنکه فوما FU-1003 دارای 5 فن می‌باشد و همین باعث می‌شود که باد بیشتری از آن بوزد. سرعت فن در سه سطح قابل تنظیم است؛ سرعت کم، ملایم و تند. قابلیت تنظیم در سطح ملایم حالت وزش باد ملایم را شبیه سازی می‌کند. همچنین اگر می‌خواهید سریعا خنک شوید بهتر است دور تند موتور یعنی حداکثر سرعت را انتخاب کنید. از امکاناتی که این پنکه به آن مجهز شده می توانیم قابلیت تاخیر در خاموش شدن دستگاه تا 1 ساعت یا همان تایمر تا یک ساعت « 1 Hour Timer » را نام ببریم. پس با این قابلیت بدون نیاز به حضور خودتان می‌توانید دستگاه را خاموش کنید. این قابلیت به خصوص برای مواقعی که پنکه را دور از دسترس قرار داده اید می‌تواند مناسب باشد و نبود ریموت کنترل را تا حدی جبران کند. همانطور‌که می‌دانید موتور دستگاه هایی مانند پنکه ی برقی انرژی الکتریکی را به حرکتی تبدیل می‌کند پس معمولا صدای موتور این دستگاه ها کمی بلند است، اما در پنکه ی فوما FU-1003 به دلیل عملکرد درست موتور، هیچ صدای آزار دهنده ای به گوش نخواهد رسید.

  خرید اینترنتی پنکه از بانه

  جمع بندی

  یکی از دستگاه های خنک کننده که تاریخچه ی بیشتری به نسبت وسایل دیگر دارد، پنکه است. پنکه ها در انواع طرح و مدل‌های ساخته و عرضه می‌شوند که می‌توانید برخی از آنها را در لیست لوازم برقی فوما پیدا کنید. یکی از تولیدات شرکت فوما، پنکه FU-1003 است که با داشتن بازده ی بالا و موتور بسیار کم صدا می‌توان برای خنک کردن اتاق کوچک در منزل یا محل کار روی آن حساب کرد. از ویژگی‌های این پنکه که باعث شده دستگاه به انتخابی مناسب بدل شود می توانیم به قابلیت تنظیم سرعت وزش باد در سه سطح و قابلیت تایمر تا 1 ساعت اشاره داشته باشیم. جدا از این موارد همچنین این پنکه دارای طراحی زیبا و کلاسیک است و با داشتن 5 پره می‌تواند باد بیشتری به محیط بدهد.

  عمومی

  برند Fuma
  کشور سازنده مونتاژ چین, تحت لیسانس ژاپن

  مشخصات کلی

  شماره مدل FU-1003
  نام مدل FU-1003

  مشخصات کلی

  نوع پنکه ایستاده

  توان و منبع تغذیه

  توان مصرفی وات

  مشخصات فنی

  میزان صدا دسی بل
  تعداد سرعت 3

  سایر امکانات

  تایمر دارد
  تعداد و حالتهای چرخش چپ و راست
  نوع وزش باد ملایم

  مشخصات ظاهری

  صفحه نمایش ندارد
  رنگ بدنه سفید, آبی

  کنترل پنل

  کنترل پنل لمسی ندارد

  مشخصات فیزیکی

  تعداد پره 5 عدد
  جنس پره پلاستیک
  گارد محافظ ایمن دارد

  اقلام همراه

  لوازم جانبی دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. سلام دوستان review by رسول سعادت on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   تشکر ویژه از بانه دات کام عزیز
   دوستان نظر خودشون رو گذاشتم گفتم منم نظرمو بگم که این پنکه رو استفاده کردم خیلی خوبه و پیشنهاد می دم. شاد و موفق باشید

  2. پنکه خوبيه review by سید جواد لطیفی on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   این پنکه خیلی بی صداست اما شب هنگام خواب که همه جا ساکته و رو حالت تند بذاری صداش زیاد میشه اما در کل پیشنهاد میشه

  3. منکه ازش راضيم review by مهدی توکل on مرداد ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   تو کشور ما که حتی یه سنجاق قفلی هم بخوای بخری چینیه. اما برخلاف ذهنیت ما ایرانی ها واقعا جنسهای چینی همشون بد نیستن و اگه دقت داشته باشین اتفاقا بعضیاشون جنس خوبی دارن. برای این که اطمینان داشته باشین کالایی که می خرین خوب هست یا نه می تونین دفترچشو یا سایت سازندشو مطالعه کنید بعد اقدام به خرید کنید. حالا که بانه دات کام هم زحمت کشیده کلی اطلاعات واسه ما گذاشتن دمشون گرم. خلاصه بگم که تابستون پارسال و امسال از این پنکه ی فئما استفاده کردم و راضی ام با توجه به اینکه خیلی از سایت ها زده بودن چینی

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  80
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  37
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook

  خریداران این کالا، کالاهای زیر را هم خریده اند