• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 93 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۹۳٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی ژانومه SEWING MACHINE JANOME JH1412
  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING MACHINE JH1412
  ‎۹٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

  (موجود)

  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING MACHINE JH1412 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING MACHINE JH1412 تصویر
  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING MACHINE JH1412 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING MACHINE JH1412 تصویر

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING MACHINE JH1412

  بازنگری سریع


  • 14 مدل متنوع حاشیه دوزی

  • قابلیت گلدوزی و قیطان دوزی

  • تنظیم درجه طول دوخت

  • مجهز به بازوی آزاد

  • تنظیم کشش نخ

  • سوزن نخ کن اتوماتیک

  • دوخت دکمه و جا دکمه

  • قابلیت گلدوزی

  • دکمه‌ی شروع و توقف

  • دوخت معکوس


  دسترسی: موجود در انبار

  ‎۹٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان
  آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
  دلیل نارضایتی شما چیست؟
  ثبت اطلاعات
  ‎۹٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

  معرفی کوتاه چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING MACHINE JH1412
  امروزه چرخ های خیاطی با انواع و اشکال مختلفی در بازار وجود دارند، که شرکت های تولید کننده این نوع محصولات، چرخ های خیاطی خانگی را به منظور رفاه و راحتی کاربران عرضه داشته اند. ژانومه باز هم مثل همیشه در زمینه ساخت چرخ های خیاطی خانگی پیشگام بوده، که در این بخش می خواهیم چرخ خیاطی ژانومه جی اچ 1412 «JANOME JH1412» را معرفی کنیم. این نوع چرخ خیاطی گزینه ای پرکاربرد برای علاقه مندان به حرفه خیاطی و گلدوزی می باشد. شاید برایتان جالب باشد که چرا می گوییم گلدوزی؛ چون چرخ خیاطی ژانومه علاوه بر دوخت و دوز لباس؛ قابلیت گلدوزی را هم در اختیار قرار می دهد.
  وجود برنامه های مختلف دوخت و دوز در این چرخ خیاطی باعث می شود، تا دست کاربران به هنگام استفاده از هر نوع طرح و شکلی باز باشد. این برنامه ها عبارتند از دوخت حلقوی، دوخت ساده، جا دکمه، قیطان دوزی و حاشیه دوزی بوده، که از 14 مدل مختلف جهت تزئین پارچه برخوردار می باشد. به علاوه دیگر ویژگی هایی هستند، که در کارایی هر چه بهتر و عملکرد سریع تر چرخ خیاطی به کاربر کمک می کنند مانند سوزن نخ کن اتوماتیک. این قابلیت به صورت خودکار سوزن را نخ می کند. همچنین تنظیم درجه طول دوخت و تنظیم کشش نخ هم از دیگر ویژگی هایی هستند، که برای چرخ خیاطی JANOME در نظر گرفته شده اند. توضیحات بالا تمام امکانات ذکر شده از مدل چرخ خیاطی ژانومه بودند و اگر هنوز تصمیم به تهیه چرخ خیاطی نگرفته اید، می توانید با راجعه به سایت بانه و پرداخت هزینه مناسب آن را تهیه کنید.


  جزییات

  نقد و بررسی چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME JH1412

  امروزه چرخ های خیاطی با انواع و اشکال مختلفی در بازار وجود دارند، که شرکت های تولید کننده این نوع محصولات، چرخ های خیاطی خانگی را به منظور رفاه و راحتی کاربران عرضه داشته اند. ژانومه باز هم مثل همیشه در زمینه ساخت چرخ های خیاطی خانگی پیشگام بوده، که در این بخش می خواهیم چرخ خیاطی ژانومه جی اچ 1412 «JANOME JH1412» را معرفی کنیم. این نوع چرخ خیاطی گزینه ای پرکاربرد برای علاقه مندان به حرفه خیاطی و گلدوزی می باشد.

  طراحی چرخ خیاطی ژانومه

  همانطورکه می دانید شاید وجود چرخ خیاطی ها امروزه آنچنان مثل قدیم از اهمیت بالایی برخوردار نباشد؛ مگر اینکه افراد شاغل در این حرفه و علاقه مندان به خیاطی از چرخ خیاطی استفاده کنند. اما باز با این وجود امنیت در چرخ های خیاطی به دلیل سرعت عمل بالایی که ارائه می دهند؛ از مهمترین نکات طراحی آن می باشد. چرخ خیاطی ژانومه jh1412 همراه با طراحی خوش دستی که دارد؛ امکان استفاده راحت از آن را به وجود می آورد. جای دادن تعداد برنامه های دوخت و دوز، دو دکمه بزرگ چرخشی و همچنین دکمه معکوس همه و همه چرخ خیاطی ژانومه را به یک چرخ خیاطی زیبا تبدیل کرده اند. کفشک مدل چرخ خیاطی ژانومه با اندازه استانداردش به راحتی پارچه بر روی آن قرار گرفته می شود. محل قرار گیری پارچه با حالت صاف و لغزنده ای که دارد هر نوع پارچه ای را جهت دوخت و دوز بر روی خود نگه می دارد. اما وجود پایه هایی برای چرخ خیاطی JANOME  مانع از لرزش دستگاه در هنگام کار خواهد شد.

  برنامه های دوخت و دوز چرخ خیاطی ژانومه

  شاید در ابتدا با نگاه کردن به چرخ های خیاطی کاربر بر این باور باشد، که همه مثل هم عملکرد مشابهی دارند؛ اما با دقت بیشتر تعداد برنامه های هر چرخ خیاطی برای کاربر آشکار می شود. به عنوان مثال مدل چرخ خیاطی ژانومه jh1412 همراه با برنامه های (بازوی آزاد) دوخت حلقوی، دوخت ساده، دوخت جا دکمه، قیطان دوزی و گلدوزی طراحی شده است. دوخت حلقوی برای سر آستین پیراهن و همچنین دمپای شلوار کاربرد دارد. به علاوه با برنامه قیطان دوزی در چرخ خیاطی JANOME JH1412 امکان دوخت قیطان هم فراهم می شود. اما دوخت جا دکمه در این چرخ خیاطی کار را در چهار مرحله به پایان می رساند. شاید تا حدی کار دوخت و دوز لباس برای برخی افراد آنچنان از جذابیت بالایی برخوردار نباشد؛ اما وجود برنامه ای همچون گلدوزی می تواند به دل کاربر بنشیند. برنامه گلدوزی با طرح ها و اشکال متنوع و زیبایی که در اختیار کاربر قرار می دهد؛ می تواند طرحی شیک به پارچه خصوصاً پارچه های خام ببخشد.

  چرخ خیاطی ژانومه سورپرایزی دیگر به برای کاربران علاقه مند به نقش و نگار حاشیه بر روی لباس های مجلسی و مانتو دارد. قابلیت حاشیه دوزی همراه با 14 طرح با جای دادن حاشیه بر روی لباس رنگ و لعابی شیک به پارچه می دهد.

  امکانات چرخ خیاطی ژانومه

  چرخ خیاطی JANOME JH1412 هم مانند دیگر چرخ ها از امکانات و ویژگی های خاصی برخوردار می باشد، که در این بخش می خواهیم نگاهی کلی به آنها بیندازیم. سوزن نخ کن اتوماتیک یکی از بهترین ویژگی های این چرخ خیاطی به شمار می رود، که کاربر را از نخ کردن سوزن به وسیله دست راحت می کند. همچنین تنظیم کشش نخ بسته به نوع پارچه قابلیت تنظیم نخ را به وجود می آورد. به عنوان مثال اگر نخ زیاد شل و یا زیاد تند باشد عملکرد مناسبی برای کاربر نخواهد داشت؛ اما با تنظیم کردن اندازه نخ در زیبایی پارچه دوخته شده تاثیر گذار خواهد بود. به علاوه درجه طول دوخت برای هر نوع لباسی فراهم می شود، که با این کار به صورت دلخواه بخیه ها با اندازه دلخواه بر روی لباس زده می شوند.

  اگر می خواهید در منزل خود از وجود یک چرخ خیاطی زیبا و کار آمد برخوردار شوید؛ چرخ خیاطی JANOME JH1412 شما را از پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری خواهد کرد. تعداد برنامه های مختلف دوخت و دوز حلقوی، دوخت ساده، دوخت جا دکمه، قیطان دوزی و همچنین قابلیت گلدوزی و حاشیه دوزی همگی علاوه بر ارائه کیفیت بالا؛ در عین حال طرحی متفاوت به لباس می دهند. 14 مدل حاشیه دوزی، تنظیم درجه طول دوخت، تنظیم کشش نخ و سوزن نخ کن اتوماتیک از دیگر ویژگی های مدل چرخ خیاطی ژانومه هستند. قیمت چرخ خیاطی ژانومه JH1412 مناسب بوده، که با بازدید از سایت BANEH.COM علاوه بر مشاهده مشخصات این چرخ خیاطی از مدل های دیگر هم دیدن نمایید و به صورت دلخواه اقدام به خریدشان نمایید.

  عمومی

  برند janome
  کشور سازنده قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  نام مدل JH1412
  شناسه کالا 2800000129675
  نوع چرخ خیاطی خانگی

  مشخصات دوخت

  عرض دوخت 5 میلی‌متر
  قابلیت تنظیم طول دوخت دارد
  قابلیت تنظیم عرض دوخت دارد
  قابلیت دوخت گلدوزی, دکمه و جا دکمه , معکوس

  مشخصات صفحه نمایش

  صفحه نمایش ندارد

  سایر امکانات

  سوزن نخ کن دارد
  تنظیم کشش نخ دارد
  نوع بازو بازو آزاد

  طراحی

  رنگ بدنه سفید

  اقلام همراه

  اقلام همراه کابل برق و آداپتور, لوح فشرده آموزشی, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. عالیه review by شیما on آذر ۱۳۹۹
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   خوشحالم بابت خرید این چرخ خیاطی کار باهاش خیلی آسونه

  2. چرخ خیاطی ژانومه SEWING MACHINE JANOME JH1412 review by محبوبی on فروردین ۱۳۹۶
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   من خیلی از چرخ خیاطی ژانومه JH1412 راضیم. برنامه های دوخت و دوز و قابلیت گلدوزی اون می توانه رضایت کاربر رو جلب کنه.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  85
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کیفیت ساخت
  ۸
  طراحی و زیبایی
  ۹
  امکانات و قابلیت ها
  ۹
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  14 مدل متنوع حاشیه دوزی
  مجهز به بازوی آزاد
  قابلیت گلدوزی و قیطان دوزی

  نقاط ضعف

  -