• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 46 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۴۶٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING AND EMBROIDERY MACHINES 1920
  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو JANOME SEWING MACHINES JUNO 1920
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو JANOME SEWING MACHINES JUNO 1920 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو JANOME SEWING MACHINES JUNO 1920 تصویر
  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو JANOME SEWING MACHINES JUNO 1920 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو JANOME SEWING MACHINES JUNO 1920 تصویر

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو JANOME SEWING MACHINES JUNO 1920

  بازنگری سریع


  • سرعت 860 دور در دقیقه

  • دارای سیستم فشار پایه

  • دوخت دکمه و جا دکمه

  • مجهز به گلدوزی و تکه دوزی

  • سوزن نخ کن اتوماتیک

  • نوع بازو آزاد

  • دوخت ساده و زیگزاگ

  • قابلیت نصب انواع سایز سوزن

  • تعداد حاشیه دوزی 7

  • جنس فایبر گلاس  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو JANOME 1920

  امروزه بعید می دانیم که هر خانه ای از وسایلی همچون چرخ های خیاطی برخوردار نباشند. وسواس به خرج دادن در چگونگی دوخت و دوز، علاقه به مد و مدگرایی همه از مواردی هستند، که بسیاری از خانم های خانه دار همچون افراد شاغل در حرفه خیاطی در منزل مشغول به دوخت و دوز هستند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این میان هم شرکت های تولید کننده این نوع محصولات کاربردی هر کدام در گوشه و کناری مشغول به ساخت و عرضه چرخ خیاطی می باشند. طرح ها و رنگ های مختلف، کاربردهای متفاوت چرخ خیاطی، امکان استفاده از چرخ خیاطی به صورت همزمان برای چندین کار متفاوت همگی از مهمترین استراتژی های شرکت های تولیدی چرخ خیاطی می باشند، که بسته به سلایق مختلف آنها را بر روی این نوع دستگاه های کاربردی پیاده می کنند. ژانومه از آن دسته کمپانی های مشهور و معروف تولید چرخ های خیاطی است، که هر ساله با ساخت انواع مختلفی از این نوع دستگاه ها کمک حال خوبی برای کاربران می باشد.
  چرخ خیاطی ژانومه 1920 «JANOME 1920» از جنس فایبر گلاس ساخته شده، که بسیار سبک و محکم است. این چرخ خیاطی علاوه بر قابلیت خیاطی کردن، قابلیت گلدوزی و تکه دوزی را هم در اختیار قرار می دهد. به علاوه دو نوع دوخت ساده و زیگزاگ به وسیله این چرخ خیاطی امکان پذیر می باشد. از طرفی موتور توانمند این چرخ خیاطی 860 دور در دقیقه می چرخد. سوزن نخ کن از بهترین ویژگی های برجسته این چرخ خیاطی بوده، که کاربر را از نخ کردن به وسیله دست راحت می کند. همچنین کاربران می توانند هر نوع پارچه ای را به وسیله این چرخ خیاطی بدوزند؛ چون با قابلیت نصب انواع سایز سوزن این امکان برای کاربر فراهم می شود؛ تا بسته به نوع پارچه از نوع سوزن سایز 9 الی 18 استفاده کنند. سیستم فشار پایه ای در این چرخ خیاطی برای دوخت پارچه های ضخیم به صورت مناسب عمل می کند.  جزییات

  نقد و بررسی مدل چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو

  امروزه بعید می دانیم که هر خانه ای از وسایلی همچون چرخ های خیاطی برخوردار نباشند. وسواس به خرج دادن در چگونگی دوخت و دوز، علاقه به مد و مدگرایی همه از مواردی هستند، که بسیاری از خانم های خانه دار همچون افراد شاغل در حرفه خیاطی در منزل مشغول به دوخت و دوز هستند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این میان هم شرکت های تولید کننده این نوع محصولات کاربردی هر کدام در گوشه و کناری مشغول به ساخت و عرضه چرخ خیاطی می باشند. طرح ها و رنگ های مختلف، کاربردهای متفاوت چرخ خیاطی، امکان استفاده از چرخ خیاطی به صورت همزمان برای چندین کار متفاوت همگی از مهمترین استراتژی های شرکت های تولیدی چرخ خیاطی می باشند، که بسته به سلایق مختلف آنها را بر روی این نوع دستگاه های کاربردی پیاده می کنند.

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو

  لزوم رعایت نکات ایمنی در چرخ های خیاطی به دلیل کار حساسی که ارائه می دهند از مهمترین نکاتیست، که شرکت های تولید کننده بهای زیادی به آن می دهند. مدل چرخ خیاطی ژانومه 1920 همراه با استاندارد مطمئن و همچنین طراحی زیبایی ساخته شده، که در نگاه اول کار را مجذوب خود می کند. بخشی از چرخ خیاطی همراه با طرح گلدار و زیبایی طراحی گشته، که جذابیت خاصی به آن بخشیده است. بدنه بیرون و داخلی این چرخ خیاطی از دو جنس متفاوت می باشد. قسمت بیرونی ژانومه چرخ خیاطی از جنس فایبر گلاس بوده و جنس داخلی آن هم از آلومینیوم ساخته شده است. همچنین مستحکم بودن این چرخ خیاطی در هنگام کار با آن و دوختن پارچه های ضخیم به خوبی دیده می شود. هر کدام از دکمه های این مدل چرخ خیاطی ژانومه به صورت استاندارد جهت دسترسی راحت به آنها در هنگام کار طراحی شده اند. از طرفی محل قرار گیری پارچه بر روی چرخ خیاطی با اندازه مناسب در نظر گرفته شده، که با حالت صاف و لغزنده اش پارچه را جهت دوخت راحت راهنمایی می کند. رنگ سفید این نوع چرخ خیاطی janome در لیست محصولات خانگی سایت BANEH.COM موجود می باشد، که در صورت انتخاب آن می توانید به صورت آنلاین آن را تهیه کنید.

  انتخاب یک نوع چرخ خیاطی کاربردی و برخوردار از چندین روش دوخت و دوز تقریباً کار سختی می باشد، که اگر می خواهید به یک خیاطی حرفه ایی تبدیل شوید و به صورت جمع و جور از روش های متنوع دوخت و دوز برخوردار شوید؛ ما به شما مدل چرخ خیاطی ژانومه 1920 را معرفی می کنیم. دوخت زیگزاگ یکی از دوخت های تکراری در بسیاری از چرخ های خیاطی بوده، که این مدل چرخ خیاطی janome هم با برخورداری از این نوع دوخت هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد. به علاوه دوخت تکه دوزی مناسب برای چسباندن چندین نوع تکه و پارچه به هم می باشد. همچنین از این نوع دوخت می توان به صورت سلیقه ایی و دلخواه پارچه های رنگارنگ و بسیار زیبایی داشته باشید. همچنین چرخ خیاطی janome از قابلیت دوخت دکمه و جا دکمه ای برخوردار می باشد، که در چهار مرحله کار را انجام می دهد. پارچه های ضخیمی هم که فکر می کنید چرخ خیاطی از عهده دوختن آن بر نمی آید را چرخ خیاطی ژانومه به راحتی مورد دوخت دوز قرار می دهد. دوخت حلقوی (باز و آزاد) جهت دوخت دور آستین و دمپای شلوار مناسب می باشد. به علاوه این مدل ژانومه چرخ خیاطی توانایی پس دوزی، ژرسه دوزی، دکمه دوزی، زیپ دوزی و لبه دوزی را داراست. از تمامی دوخت های ذکر شده چرخ خیاطی janome می توان به این نتیجه رسید، که تنها در منزل خود و بدون نگرانی از نوع دوخت و دوز های بیرون از منزل چندین نوع دوخت زیبا و متنوع را تجربه کرد.

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو

  گلدوزی یک نوع طراحی کاملاً زیبا و هنریست، که تنها برای برخی از چرخ خیاطی ها در نظر گرفته شده است. این ویژگی در چرخ خیاطی ژانومه 1920 دست کاربر را برای تزئین پارچه با انواع نقوش و طرح ها باز می گذارد.

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جونو

  بدون شک استفاده از چرخ خیاطی و بهره گیری از نوع دوخت و دوز، آن هم چرخ خیاطی ژانومه ارتباط مستقیمی با موتور آن دارد. همانطورکه قبلاً هم اشاره شد مدل چرخ خیاطی ژانومه 1920 انواع مدل دوخت و دوز را در اختیار قرار می دهد، که در میان آنها می توان به دوخت پارچه های ضخیم اشاره کرد. مطمئناً استفاده از این نوع دوخت مستلزم انرژی و نیروی زیادی می باشد، که از طرف موتور آن تامین می شود. موتور چرخ خیاطی janome با اطمینان از ارائه عملکرد مناسب قادر به چرخش 860 دور در دقیقه خواهد بود. به ازای هر بار چرخش موتور چرخش خیاطی نیرویی فوق العاده بر روی پارچه اعمال می شود، که در نهایت کیفیت بالایی را ارائه می دهد. این موتور هنگامیکه چرخ خیاطی نیاز به نیروی زیاد جهت دوخت دوز می باشد؛ با اطمینان از اینکه کارایی اش را انجام می دهد؛ در عین حال بدون لرزش چرخ خیاطی کار را به پایان می رساند. بی شک برخی از قابلیت ها و ویژگی هایی در چرخ های خیاطی وجود دارند، که کار کاربر را به هنگام دوخت و دوز بسیار راحت می کنند. به عنوان مثال مدل چرخ خیاطی ژانومه 1920 از ویژگی سوزن نخ کن اتوماتیک برخوردار می باشد، که کار کاربر را به وسیله نخ کردن سوزن بی نیاز می کند. به علاوه اندازه سوزن ها از 9 تا 18 می باشد، که می توان هر نوع سوزن با هر سایزی را بر روی جای سوزن نصب کرد. همچنین امکان حاشیه دوزی که به وسیله این چرخ خیاطی میسر می باشد، پارچه را در 7 طرح مورد دوخت و دوز قرار می دهد. کی دیگر از خصوصیات چرخ خیاطی janome سیستم فشار پایه برای تعیین ضخامت دوخت و دوز است. همچنین عرض گلدوزی 5 میلی متر و طول دوخت هم 4 میلی متر می باشد.

  چرخ خیاطی ژانومه 1920 وسیله کوچک و کاربردی برای استفاده در منزل می باشد، که همراه با برنامه های مختلف دوخت و دوز طرح ها و شکل های زیبایی را بر روی پارچه به وجود می آورد. گلدوزی، تکه دوزی، دوخت زیگزاگ و ساده، دوخت دکمه و جا دکمه ای، دوخت حلقوی (باز و آزاد) جهت دوخت دور آستین و دمپای شلوار، پس دوزی، ژرسه دوزی، دکمه دوزی، زیپ دوزی و لبه دوزی از برنامه های خوب و کاربردی مدل چرخ خیاطی ژانومه هستند. از طرفی قابلیت چرخش موتور این چرخ خیاطی 860 بار دور در دقیقه می چرخد. نخ سوراخ کن اتوماتیک و سیستم فشار پایه ای برای ضخامت از دیگر ویژگی های این چرخ خیاطی می باشند. نصب هر نوع سوزن از اندازه 9 تا 18 به راحتی بر روی چرخ خیاطی janome نصب می شود. قیمت چرخ خیاطی ژانومه 1920 مناسب می باشد و در صورت تمایل به خرید آن می توانید به سایت BANEH.COM مراجعه کنید.

  عمومی

  برند janome
  کشور سازنده قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  نام مدل 1920
  شناسه کالا ۲۸۰۰۰۰۰۱۲۹۴۶۰
  نوع چرخ خیاطی خانگی

  مشخصات دوخت

  سرعت دوخت 860 دور در دقیقه
  سرعت دوخت 701 تا 1000 دور در دقیقه
  طول دوخت 4 میلی‌متر
  عرض دوخت 5 میلی‌متر
  قابلیت تنظیم طول دوخت دارد
  قابلیت دوخت گلدوزی, تکه دوزی, زیگزاگ, دکمه و جا دکمه , پارچه های ضخیم , پارچه های نازک

  مشخصات صفحه نمایش

  صفحه نمایش ندارد

  سایر امکانات

  سوزن نخ کن دارد
  سیستم قاب ماکو نیم دور
  تنظیم موقعیت سوزن ندارد
  نوع بازو بازو آزاد

  طراحی

  جنس بدنه خارجی فایبر گلاس
  رنگ بدنه سفید

  اقلام همراه

  اقلام همراه کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. امکانات خوب review by سمیرا on مهر ۱۳۹۸
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت

   من چن روز پیش سفارش دادم خیلی عالیه امکانات خوبی دراه

  2. چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه JANOME SEWING AND EMBROIDERY MACHINES 1920 review by منبری on فروردین ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   من چند وقتیه چرخ خیاطی ژانومه 1920 رو خریدم و خیلی هم ازش راضیم در کل هم از برنامه های دوخت و دوزش که می تونم پارچه ها رو انواع طرح ها بدوزم و هم اینکه قابلیت گلدوزی و تکه دوزی رو هم در اختیارم قرار می ده.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  79
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۹
  کیفیت ساخت
  ۹
  طراحی و زیبایی
  ۸
  امکانات و قابلیت ها
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  جنس بدنه فایبر گلاس
  پشتیبانی از انواع سایز سوزن ها
  قابلیت دوخت ساده و زیگزاگ

  نقاط ضعف

  نداشتن حافظه