• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 6 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۶٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S
  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر
  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر
  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر
  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر
  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S تصویر

  چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S

  بازنگری سریع  • تعداد حاشیه دوزی 10 طرح

  • قابلیت گلدوزی

  • دوخت جا دکمه در چهار مرحله

  • سیستم فشار پایه

  • مجهز به بازوی آزاد

  • دکمه‌ی شروع و توقف

  • عرض دوخت 5 میلی‌متر

  • دارای دوخت معکوس

  • مجهز به تکه دوزی

  • مجهز به لامپ  دسترسی: ناموجود

  ‎ناموجود

  معرفی کوتاه چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S
  در دنیای امروزی به سبب پیشرفت های مختلفی که در زمینه علم و صنعت شاهد آن می باشیم، اقشار جامعه را بر این وار می دارد، تا نیازشان را نسبت وجود محصولات خانگی اعلام بدارند. در این بین این شرکت های تولید کننده هستند، که همواره کمک حال کاربران می باشند. یکی دیگر از محصولات کاربردی که در این بخش می خواهیم آن را معرفی کنیم چرخ خیاطی مارشال 815اس «MARSHALL 815S» است، که این بار هم مانند قبل با دستی پر به سراغ کاربران آمده است. در ابتدا با اینکه امکانات و قابلیت های کلی این چرخ خیاطی از یک طرف و طراحی اش از طرفی دیگر؛ این چرخ خیاطی مارشال را به گزینه ای محبوب برای دوست داران و علاقه مندان به هنر خیاطی کرده است.
  چرخ خیاطی مارشال علاوه بر دوخت ساده و بازوی آزاد (دوخت حلقوی)؛ دو نوع برنامه خوب و کاربر پسند گلدوزی و تکه دوزی را هم در اختیار قرار می دهد. همچنین برنامه حاشیه دوزی همراه با 10 طرح متنوع جلوه ای شیک به حاشیه لباس ها می دهد. برنامه های زیپ دوزی و لبه دوزی و هم برای این چرخ خیاطی در نظر گرفته شده اند. اما در بخش کارایی و قطعات چرخ خیاطی مارشال و با در نظر گرفتن سیستم فشار پایه ایی باید این را گفت که متناسب با هر نوع پارچه با هر اندازه و ضخامتی به صورت کاملاً مناسب کار دوخت و دوز را انجام می دهد. دوخت دکمه و جا دکمه یکی دیگر از برنامه های چرخ خیاطی مارشال می باشد، که در چهار مرحله محل جای دکمه را مشخص و می دوزد. با تنظیم کردن طول دوخت برای انواع پارچه ها به دلخواه هر نوع پارچه ای را با هر نوع ضخامتی بدوزید و از دوخت با کیفیت بالای چرخ خیاطی مارشال لذت ببرید. رنج قیمت چرخ خیاطی مارشال در جدول دسته بندی های سایت baneeh.com مناسب در نظر گرفته شده، که با مراجعه به آن می توان از دیگر مدل ها هم بازدید کرد.


  جزییات

  نقد و بررسی چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S

  داشتن ظاهر زیبا، طراحی و کیفیت ساخت بدنه و از همه مهمتر وجود برنامه های مختلف از بارزترین خصوصیاتیست، که به هنگام خرید چرخ خیاطی توجه ویژه ای به آن می شود. آنچنان که از آمارها پیداست امروزه به دلیل راحت تر شدن کار افراد و عدم نیاز به چرخ های خیاطی این گونه وسایل از استقبال زیادی برخوردار نیستند؛ اما با مشاهده چرخ خیاطی مارشال هنوز هم می تواند وجود این گونه وسایل در منزل به دل کاربر بنشیند.

  ساختار طراحی چرخ خیاطی مارشالبا نگاه به ظاهر چرخ خیاطی مارشال استحکام بالا و همچنین طراحی زیبای آن قابل لمس خواهد بود. این چرخ خیاطی از طراحی کاملاً ساده و بدون تقریباً هیچ گونه دکمه ای بر روی سطح اصلی اش ساخته شده؛ اما تزئین آن با گل های خوش نقش و نگار بیشتر به یک وسیله دکوری زیبا شبیه است، تا یک چرخ خیاطی. تنها یک دکمه بزرگ چرخان و همچنین دکمه معکوس بر روی چرخ خیاطی مارشال به چشم می خورد، که هر دوی آنها هم همرنگ و ست با طراحی کلی چرخ خیاطی در نظر گرفته شده اند. کفی چرخ خیاطی مارشال هم جهت قرار گیری پارچه بر روی آن از اندازه استانداردی برخوردار می باشد.

  چند سال قبل تا نام از چرخ های خیاطی به میان می آمد، بیشترین فکری که کاربر می توانست درباره آنها بکند، تنها یک کاره بودن یا همان دوخت ساده بود؛ اما امروزه به کمک روش های نوین عرصه خیاطی بسیار گسترده تر شده است. چرخ خیاطی مارشال 815 علاوه بر دوخت و دوز ساده از برنامه های گلدوزی، تکه دوزی، حاشیه دوزی و همچنین دوخت حلقوی پشتیبانی می کند. به جرآت می توان گفت برنامه های گلدوزی و تکه دوزی تنها مختص به برخی از چرخ های خیاطی هستند، که برای این مدل چرخ خیاطی هم در نظر گرفته شده اند. برنامه گلدوزی بیشتر کارایی اش را بر روی پارچه های خام به خوبی نشان می دهد؛ به صورتیکه به پارچه های ساده جلوه و طرحی بسیار شیک می دهد. اما برنامه تکه دوزی چندین نوع پارچه همراه با طرح ها و رنگ های مختلف را به هم می دوزد. برنامه دوخت حلقوی یا همان بازوی آزاد نقاط کاملاً حساس و جاهایی که ممکن است کفشک چرخ خیاطی جهت دوخت نتواند به آن نفوذ داشته باشد را میدوزد. دمپای شلوار و سر آستین پیراهن با برنامه دوخت حلقوی مورد دوخت قرار می گیرند. دوخت جا دکمه یکی دیگر از مدل دوخت هایی می باشد، که در چهار مرحله قادر به دوختن جای دکمه خواهد بود. حال در این جا می خواهیم یک برنامه بسیار جالب و پر طرفدار خصوصاً در بین خانم های با سلیقه معرفی کنیم و آن هم برنامه حاشیه دوزی می باشد. بیشترین کاربرد حاشیه دوزی در دور آستین مانتو، لبه ها و کناره های آن و همچنین یقه آن احساس خواهد شد. به علاوه تعداد 10 طرح متنوع حاشیه دوزی اشکال مختلفی از حاشیه ها را در اختیار قرار می دهد، که کاربر بسته به سلیقه خود می تواند هر کدام را بر روی لباس پیاده کند.
  برنامه های دوخت و دوز چرخ خیاطی مارشال

  برای چرخ خیاطی مارشال هیچ فرقی نمی کند، که چه نوع پارچه ایی با چه ضخامتی زیر کفشک جهت دوخت و دوز می رود؛ چون با در نظر گرفتن سیستم فشار پایه ای کفشک متناسب با ضخامت پارچه تنظیم می شود و با این کار بخیه هایی محکم بر روی لباس زده خواهند شد.

  مشخصات کلی چرخ خیاطی مارشال 815S یک چیز را برای کاربر رو می کنند و آن هم این است، که برای دوخت و دوزهای خانگی گزینه ای خوب می باشد. گلدوزی، تکه دوزی، دوخت حلقوی، دوخت جا دکمه و همچنین حاشیه دوزی از برجسته ترین برنامه های این چرخ خیاطی به شمار می روند. اما اگر می خواهید در کنار امکانات خوبش یک نوع چرخ خیاطی با ظاهری زیبا در اختیار داشته باشید؛ با بازدید از سایت بانه و پرداخت هزینه مناسب این نوع چرخ خیاطی را به منزل خود فراخوانید و تجربه ای متفاوت از دوخت و دوز را به وسیله آن تجربه کنید.

  عمومی

  برند marshall
  کشور سازنده چین (اصلی)

  مشخصات کلی

  نام مدل 815S
  شناسه کالا ۲۸۰۰۰۰۰۱۲۹۴۶۰
  نوع چرخ خیاطی خانگی

  مشخصات دوخت

  عرض دوخت 5 میلی‌متر
  قابلیت تنظیم طول دوخت دارد
  قابلیت دوخت گلدوزی, تکه دوزی, دکمه و جا دکمه , معکوس, پارچه های ضخیم , پارچه های نازک

  مشخصات صفحه نمایش

  صفحه نمایش ندارد

  سایر امکانات

  سوزن نخ کن ندارد

  طراحی

  رنگ بدنه سفید

  اقلام همراه

  اقلام همراه کابل برق و آداپتور, لوح فشرده آموزشی, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. چرخ خیاطی review by نرگس on دی ۱۳۹۹
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   من بعد کلی تحقیق این چرخ رو انتخاب کردم و بسیار راضی هستم هم طراحی زیبا داره هم کارایی عالی

  2. چرخ خیاطی و گلدوزی مارشال MARSHALL SEWING MACHINE 815S review by مریم on فروردین ۱۳۹۶
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری

   من از چرخ خیاطی مارشال 815s بسیار راضی ام و با برنامه هایی که در اختیارم قرار می ده می تونم هر نوع پارچه ای را با هر شکلی باهاش بدوزم. به شما هم پیشنهاد خرید این چرخ خیاطی رو می کنم.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  84
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  74
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  37
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۹
  کیفیت ساخت
  ۸
  طراحی و زیبایی
  ۸
  امکانات و قابلیت ها
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  تعداد 10 طرح حاشیه دوزی
  قابلیت گلدوزی و تکه دوزی
  بازوی آزاد برای دوخت های حلقوی

  نقاط ضعف

  عدم پشتیبانی از صفحه نمایش