• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 12 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۱۲٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX
  چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX
  ‎ناموجود

  (ناموجود)

  • عکس چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX تصویر عکس چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX تصویر
  • عکس چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX تصویر عکس چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX تصویر
  • عکس چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX تصویر عکس چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX تصویر
  • عکس چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX تصویر عکس چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX تصویر

  چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX

  بازنگری سریع  • سرعت 1500 دور در دقیقه

  • موتور کم صدا و پر قدرت

  • سردوزی،مرواریدو مغزی دوزی

  • سیستم سوزن نخ کن

  • تنظیم کشش نخ

  • دوخت دو سوزنه

  • مجهز به دوخت استرچ

  • قابلیت دوخت 3 و 4 نخ

  • جنس بدنه‌ی مقاوم

  • رنگ بدنه سفید  معرفی کوتاه چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX
  شاید خیلی ها تصور کنند که از چرخ سردوز تنها یک کار بر می آید، آنهم سردوز و پاک دوزی پارچه است. در این رابطه باید بگوییم که سردوز های زیادی توسط کمپانی ژاپنی ژانومه ارائه شده‌اند که علاوه بر کار سردوزی و پاک دوزی، می توانند یک سری از وظایف همچون مرواری دوزی، مغزی دوزی، پس دوزی، ساده دوزی های ظریف و زیبا بر عهده گیرند. یکی از این دستگاه های حرفه‌ای که توانایی در انجام چندین کار مختلف دارد و با اندازه‌ی کوچکش می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد، چرخ سردوز خانگی ژانومه مدل 9300 دی اکس «Janome 9300DX» با طیف گسترده ای از امکانات، دوخت و دوز زیبا و ظریف را به لباستان هدیه می‌دهد. این سردوز می‌تواند به وسیله ی 3 و 4 نخ سردوز انواع پارچه را انجام دهد.‌ مورد دیگر توانایی در دوخت به وسیله یک و دو سوزن است که می‌تواند دو دوخت موازی را رو پارچه پیاده کند. اگر می‌خواهید پارچه های ضخیم را با این چرخ خیاطی بدوزید، باید به قابلیت فشار پایه در چرخ سردوز توجه کنید؛ خوشبختانه این چرخ سردوز خانگی ژانومه به سادگی می‌تواند پارچه های ضخیم را فشرده کرده و آن را بدوزد.‌ دوخت به وسیله ی این چرخ ژانومه آسان است که حتی در دوخت جنس پارچه های کششی یا استریج، ظریف و محکم هم پر توان است.
  طراحی سردوز ژانومه 9300DX، علاوه بر این که جمع و جور است، همچنین با وزن استانداردش، حمل و جابه جایی آسانی خواهد داشت. این چرخ ژانومه بدنه ای سفید رنگ دارد و اینکه می‌تواند در برابر خراش و ضربه از خود مقاومت خوبی نشان دهد. موتوری که ژانومه برای سردوز 9300 دی اکس رزرو کرده، از نوع کم صدا می‌باشد، درست برخلاف سایر دستگاه های خیاطی که صدای زیادشان، گوش خراش است.


  جزییات

  نقد و بررسی چرخ سردوز خانگی ژانومه Janome Overlocks 9300DX

  برای هر وسیله، ضمن اینکه نیاز است تا طراحی زیبا باشد، همچنین باید کمپانی های سازنده به گونه ای وسایلشان را تولید کنند که استاندارد باشد و استفاده از آنها آسان باشد. ژانومه هم که یکی از معتبر ترین کمپانی ها در زمینه ی تولید انواع وسایل دوخت و دوز است،

  طراحی چرخ خیاطی سردوز ژانومه 9300DX

  طراحی تمام دستگاه هایش را مطابق با استاندارد موجود، ارائه می‌دهد. با نگاهی به طراحی چرخ سردوز ژانومه 9300DX می توانیم به سادگی حرفمان را به کرسی بنشانیم که ماهرانه انجام شده است.  طراحی استاندارد ژانومه در سرعت بخشیدن به خیاطی و به کار بردن آسان تر، ما را یاری می‌کند. چرخ خیاطی سردوز 9300 حتی وزن استاندارد برابر با 8 کیلوگرم دارد. طبق وزن مناسبش باید گوییم که حمل و جابه جایی آن آسان خواهد بود. مورد دیگر که لازم است به آن اشاره شود، طراحی پایه هایش است که به قابلیت ضد لرزش مجهز هستند. باید بگوییم که حتی بر روی سطوح لیز، این پایه ها به خوبی وزن چرخ را به دوش می کشند و در حین کار هم لرزشی ایجاد نخواهند کرد.

  اگر به چرخ سردوز ژانومه 9300DX نگاهی کلی بیندازیم، جز طراحی زیبایش همچنین اندازه‌ی استاندارد با داشتن چهار راهنما و محل قرار گیری کرکره ی نخ که خبر از دوخت 4 نخه می دهند، توجه ما را به خود جلب می‌کنند.

  با نگاه کلی می توانیم آنتن نخ را که بر روی چرخ خیاطی قرار دارد ببینیم که خوشبختانه از توانایی چرخ برای دوخت چهار نخه و سه نخه خبر می‌دهد. دنبال کردن در هر کدام یک از نخ ها به پشتی دستگاه می رسیم که محل قرار گرفتن کرکره ها می‌باشد. ژانومه برای هر کدام از این نخ ها در مسیر راهنمای نخ، ولوم تنظیم فشار کشش نخ تعبیه کرده. اگر به قسمت کفشک چرخ خیاطی هم توجه کنیم به سادگی می توانیم به قابلیت دوخت دو سوزنه ی دستگاه هم پی ببریم. صفحه ی کار پیش بر هم با اندازه‌ی استانداردش، میزبان دندانه هاست تا پارچه را به سادگی به حرکت در آورند. بر روی بدنه همچنین اهرم فشار پایه دیده می‌شود تا دوخت پارچه های ضخیم را راحت تر کند. دو ولوم چرخان بر روی لبه ی راست دستگاه مهمان هستند، اگر کنجکاوید باید بگوییم که این ولوم ها برای تنظیم میزان درشتی و یا ریزی دوخت کاربرد دارند.

  عملکرد چرخ خیاطی سردوز 9300DX

  چرخ سردوز خانگی ژانومه یکی از بهترین محصولات این کمپانی است که با قدرت بالای موتورش، از عهده ی انجام کارهای سنگین بر می آید.‌ موتور این چرخ سردوز خانگی ضمن اینکه پر توان است، همچنین میزان صدای کمی دارد که برخلاف سایر دستگاه های دوخت و دوز، اصلا آزار دهنده نیست. فارغ از سردوزی و پاک دوزی، وجود قابلیت دوخت های متنوع در این دستگاه، انتخابش را برای خریداران راحت کرده. اگر به خیاطی و دوخت لباس های ظریف مجلسی علاقه دارید، با چرخ خیاطی سردوز 9300DX، بهتر می‌توانید خلاقیت و استعدادتان را در خیاطی نشان دهید. امکان مروارید دوزی،  مغزی دوزی،  پس دوزی و ... با این چرخ سردوز وجود دارد که معمولا برای زیباسازی لباس این دوخت ها به کار برده می‌شوند.‌ پارچه های استریج و کششی که معمولا دوخت آنها سخت است، به وسیله ی این چرخ سردوز به سادگی دوخته می‌شوند.

  همانطور‌که اشاره کردیم، این چرخ در دوخت 3 نخ و 4 نخ اوورلوک توانایی دارد. مورد دیگر قابلیت استفاده از 1 و 2 سوزن جهت دوخت موازی است که این نوع دوخت برای برخی از لباس ها و مانتو ها بی‌شک زیبا خواهد بود.‌ ژانومه همچنین سیستم سوزن نخ کن را هم برای این چرخ ژانومه تدارک دیده تا همه چیز برای خیاطی کردن به سبک حرفه‌ای، آماده باشد.

  معمولا اکثر چرخ های سردوز تنها یک کار انجام می دهند، اما چرخ ژانومه سردوز 9300DX، ضمن اینکه می‌تواند کارهای اوورلوک و  پاک دوزی انجام دهد، همچنین توانایی در مروارید دوزی،  مغزی دوزی،  پس دوزی و ... دارد. مورد مهم دیگر امکان دوخت پارچه های استریج و کششی است که اکثر چرخ های خیاطی دیگر از پسش بر نمی آیند. اگر می‌خواهید دو دوخت موازی داشته باشید، به دلیل دارا بودن این چرخ سردوز به دوخت دو سوزنه، به سادگی این کار میسر است.‌ در این بازه ی امکاناتی همچنین می‌توان سر دوز ژانومه JH203، را مثال بزنیم که امکانات هم دوش با قیمت را در بالینش دارد. در آخر باید این نکته را خاطر نشان کنیم که با توجه به سابقه ی درخشانی که ژانومه در پرونده اش دارد، می توانیم به خوبی روی کیفیت محصولاتش حساب کنیم.

  عمومی

  برند janome
  کشور سازنده قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  نام مدل 9300DX
  شناسه کالا ۲۰۰۰۱۵۲۷۰۳۴۸۸
  نوع چرخ خیاطی سردوز

  مشخصات دوخت

  سرعت دوخت 1500 دوخت در دقیقه
  سرعت دوخت 1001 تا 1500 دور در دقیقه
  طول دوخت 5 میلی‌متر
  قابلیت تنظیم طول دوخت دارد
  قابلیت دوخت دو سوزنه, پارچه های ضخیم , پارچه های نازک, دوخت استرچ
  سایر قابلیت های دوخت و گلدوزی

  قابلیت دوخت 3 نخ و 4 نخ

  مشخصات صفحه نمایش

  صفحه نمایش ندارد

  سایر امکانات

  سوزن نخ کن دارد
  تنظیم کشش نخ دارد

  طراحی

  رنگ بدنه سفید
  ابعاد 280×260×280 میلی متر
  وزن 8 کیلوگرم

  اقلام همراه

  اقلام همراه کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. کیفیت review by حسنی on دی ۱۳۹۹
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت

   من قبلا سردوز چینی داشتم و خیلی نخ پاره میکرد. از وقتی اینو خریدم راحت شدم دیگه نخ پاره نمیکنه.

  2. 9300DX review by الهام-رفیعی on فروردین ۱۳۹۶
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت
   طراحی ظاهری

   من خودم خیاطی میکنم به نظرم خیلی مهمه چرخ همه نوع پارچه ای رو بدوزه، واسه همین میخام این سردوز رو انتخاب کنم.

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  نوآوری و خلاقیت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۱۰
  کیفیت ساخت
  ۹
  طراحی و زیبایی
  ۸
  امکانات و قابلیت ها
  ۹
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  موتور کم صدا و پر قدرت
  دارای سیستم سوزن نخ کن
  قابلیت دوخت پارچه های استریج و کششی

  نقاط ضعف

  نداشتن قفل ایمنی