• با خرید این محصول 7 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۷٬۰۰۰ تومان) ! سوال
  • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

Product was successfully added to your shopping cart.
چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine JH1506
چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506
‎ناموجود

(ناموجود)

 • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر
 • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر
 • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر
 • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر
 • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506 تصویر

چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine new home JH1506

بازنگری سریع • سوزن نخ کن اتوماتیک

 • دارای 8 مدل حاشیه دوزی

 • دوخت جا دکمه چهار مرحله

 • انواع دوخت ساده و گل دوزی

 • درجه تنظیم کشش نخ

 • امکان پس دوزی و لبه دوزی

 • قابلیت بازوی آزاد

 • دوخت معکوس

 • عرض دوخت 5 میلی‌متر

 • رنگ بدنه سفیددسترسی: ناموجود

‎ناموجود

معرفی کوتاه کالا چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine JH1506
چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه جی اچ 1506 «Janome JH1506»، از محصولات باکیفیت و پرکاربرد کمپانی ژاپنی ژانومه است که اگر خیاط هم نباشید برای انجام دادن کارهای خیاطی ساده به آن نیاز خواهید داشت. این چرخ خیاطی یک دستگاه کوچک و جمع و جور است که می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد. هم برای دوختن و هم برای گلدوزی و تزئین لباس و پارچه می‌توانید روی این چرخ خیاطی JH1506 حساب کنید چرا که کمپانی ژانومه با کارهای متنوع و قابلیت های پرکاربرد که برای دستگاه تدارک دیده، دستتان را برای نشان دادن خلاقیت و سلیقه تان باز گذاشته است. از مهم ترین ویژگی‌های ژانومه JH1506 می‌توان به داشتن 8 طرح مختلف حاشیه دوزی اشاره داشته باشیم که مناسب برای یقه لباس و یا حاشیه ی دامن هستند. اگر می‌خواهید دمپای شلوار و یا آستین لباستان را بدوزید، شاید با چرخ خیاطی های معمولی نتوانید این کار را انجام دهید اما با چرخ گلدوزی ژانومه جی اچ 1506 که به قابلیت دوخت حلقوی مجهز است، این کار به سادگی انجام پذیر می‌باشد. مورد دیگر امکان دوخت جا دکمه است که مانند هر چرخ دیگر در چهار مرحله آن را انجام می‌دهد. مورد دیگر اینکه ژانومه حتی سیستم اتوماتیک سوزن نخ کن «Needle Threader» را هم برای این چرخ خیاطی خوش قیمتش، رزرو کرده تا برای خیاطی کردن هیچ چیز کم و کسر نداشته باشید.


جزییات

نقد و بررسی چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine JH1506

طراحی یک چرخ خیاطی، در نحوه ی کارش تاثیر دارد. بهتر است بگوییم اگر طرح چرخ خیاطی استاندارد باشد می توانیم آن را بهتر به کار ببریم و حتی سرعت کارمان را بیشتر کنیم. لازم به ذکر است شرکت ژانومه یک شرکت ژاپنی است که از سال 1921 میلادی در زمینه ی تولید انواع وسایل و دستگاه های دوخت و دوز خانگی و غیر خانگی، فعالیت کرده و کیفیت بالای محصولاتش را می توانیم دلیل خوبی برای رضایت کاربران بدانیم.

چرخ خیاطی های ژانومه از زبان طراحی مخصوص و استاندارد پیروی می‌کنند. چرخ خیاطی Janome JH1506 پایه های مقاوم و ضد لرزش دارد که می‌توان بر روی انواع میز، چه میز خیاطی و چه سایر میز ها آن را قرار داد بدون اینکه در حین کار لیز بخورد. بدنه ای سفید و با جنس مقاوم دارد که در برابر فشار و ضربه می‌تواند از خود مقاومت نشان دهد. همچنین باید اشاره داشته باشیم که در ضمن بدنه‌ی مقاومش، اضافه وزن هم ندارد پس حمل و جابه جایی آسانی خواهد داشت. بر روی بدنه ی چرخ خیاطی ژانومه 1506، یک ولوم برای انتخاب حالت دوخت وجود دارد که می‌توان با توجه به راهنماهایی که بر روی بدنه ی چرخ خیاطی اند، حالت های مختلف دوخت را انتخاب کرد. دکمه‌ی دوخت معکوس هم با اندازه‌ی بزرگش به سادگی قابل دیدن است، که در سمت راست چرخ خیاطی مهمان است.

بدنه ای مقاوم با اندازه‌ی استاندارد، وزن سبک و قابل حمل، دکمه‌ی دوخت معکوس و ولوم تغییر دوخت، در نگاه اول به خوبی دیده می‌شوند که کار با چرخ خیاطی ژانومه JH1506 را آسان تر خواهند کرد.

طراحی چرخ خیاطی JH1506

مانند هر چرخ خیاطی دیگر می‌توان شیطانک، پایه ی قرقره، نگهدارنده ی نخ ماسوره و سایر قطعات را در بالای این چرخ خیاطی ببینیم. نخ از راه نماهایش عبور می‌کند و سپس باید از پولک تنظیم و سایر گیره و پیچ ها عبور کند تا چرخ به سادگی بدوزد. باید بگوییم طبق معمول اگر این مراحل اشتباه انجام گیرد، باید انتظار دوخت مرتب از چرخ نداشته باشیم.‌ درست طبق انتظارمان، قسمت‌های صفحه ی کار پیش بر و دندانه ها تماما فلز هستند. اگر درب این چرخ را باز کنیم به سایر قطعات درونی هم می توانیم دسترسی داشته باشیم. برای دوخت های حلقوی هم تنها کافی است قسمت پلاستیکی زیر سوزن را بیرون بکشید تا قسمت‌های گرد و دایره ای لباس را به سادگی بدوزید. به همراه این چرخ خیاطی یک درب هم وجود دارد تا در مواقعی که چرخ را مورد استفاده قرار نمی دهید، رویش را بپوشانید.

عملکرد چرخ خیاطی ژانومه JH1506

موتور در نحوه ی دوخت چرخ، تاثیر زیادی دارد. به همین جهت کمپانی ژانومه، موتور چرخ خیاطی را پر قدرت طراحی می‌کند. به همین دلیل باید بگوییم کار با چرخ خیاطی ژانومه JH1506 ضمن اینکه آسان و سریع انجام می‌گیرد، همچنین دوخت مرتب خواهد بود. با توجه به بودن 8 مدل مختلف حاشیه دوزی، پس دستتان برای دوخت لباس های متنوع و زیبا باز است. به وسیله ی این طرح ها و ترکیبشان می‌توان حاشیه ی دامن و یا حتی یقه ی لباس مجلسی را زیباتر کرد. اگر به کار گلدوزی علاقه دارید پس بهترین انتخاب برایتان، ژانومه 1506 خواهد بود. مورد دیگر که شاید در اکثر مدل چرخ خیاطی ها غایب باشد، داشتن بازو آزاد است.  باید بگوییم این آپشن مناسب برای دوخت قسمت‌های دایره‌ای و گرد لباس است، مثلا دوختن دمپای شلوار و یا آستین به سادگی با این دوخت انجام می‌گیرد. جای دکمه به وسیله ی این چرخ خیاطی در انواع سایز دوخته می‌شود؛ طبق سنت جادکمه در چهار مرحله تکمیل می‌شود تا تمام قسمت‌ها دوخته شوند. همانطور‌که در بالا اشاره داشتیم، ژانومه برای این چرخ خیاطی اش سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک «Needle Threader» تدارک دیده. با این سیستم دیگر لازم نیست تا برای سوزن نخ کردن چشم هایتان را ریز کنید. تنها از راهنما و پیچ ها، نخ را عبور دهید تا در یک چشم بر هم زدن، سوزن نخ شود.

داشتن چرخ مناسب در خیاطی بسیار مهم است و حتی اگر در این زمینه تازه کار هستید، داشتن چرخ خیاطی با امکانات کافی، خلاقیتتان را بیشتر شکوفا می‌کند. همانطور‌که اشاره کردیم چرخ خیاطی ژانومه 1506 یکی از محصولات باکیفیت و‌ میان‌رده ی این کمپانی ژاپنی است که با دوخت های متنوع بسیار پرکاربرد است.‌ مدل چرخ خیاطی ژانومه JH1506 همچنین امکانات دیگری مانند سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک، دوخت جا دکمه، دوخت حلقوی و ... به ارزش این محصول افزوده‌اند. با تکیه بر مزایا می توانیم بگوییم با محصول با کیفیتی رو به روییم که ارزش خرید بالایی دارد. از چرخ خیاطی های هم رده باید اشاره ای به چرخ خیاطی ژانومه JH1412 و ژانومه JH1406 اشاره داشته باشیم.

عمومی

برند janome
کشور سازنده قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
انتخاب رنگ سفید

مشخصات کلی

نام مدل JH1506
شناسه کالا 2901344300475
نوع چرخ خیاطی خانگی

مشخصات دوخت

عرض دوخت 5 میلی‌متر
قابلیت دوخت گلدوزی, دکمه و جا دکمه , معکوس
تعداد دوخت 6 عدد

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش ندارد

سایر امکانات

سوزن نخ کن دارد
تنظیم کشش نخ دارد
نوع بازو بازو آزاد

طراحی

رنگ بدنه سفید

اقلام همراه

اقلام همراه کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. کیفیت review by نگین on دی ۱۳۹۹
  کیفیت ساخت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در قیمت

  از بهترین مارک های موجود چرخ خیاطی هست که هم استفاده خانگی وهم حرفه‌ای را جوابگو هست.

 2. JH1506 review by سارا M on فروردین ۱۳۹۶
  کیفیت ساخت
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در قیمت

  چرخ خیاطی خوبه با توجه به قیمتش امکانات مختصر و مفیدی داره

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
نوآوری و خلاقیت
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
کیفیت ساخت
ارزش خرید در قیمت
10 پرسش

پرسش‌های محصول

مرتب سازی ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
218
پرسش
توسط : هما در دی ۱۴۰۰
ارسالتون چند روزه است ؟
79
پرسش
توسط : حمید در آبان ۱۴۰۰
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
78
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
75
پرسش
توسط : اسماعیل در آبان ۱۴۰۰
سلام ببخشید منظور از رمزیکبارمصرف چیست مگرنمی فرمایید پرداخت درب منزل است؟
59
پرسش
توسط : عباس در تیر ۱۴۰۰
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
57
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
47
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در تیر ۱۴۰۰
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
43
پرسش
توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
31
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
21
برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

office-2
office-1
office-4
office-2
office-2
office-2
office-2
office-3
office-2
office-4
office-2
office-2

به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

nimlook
۹
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک
8 مدل حاشیه دوزی
امکان پس دوزی و لبه دوزی

نقاط ضعف

-