• تلفن تماس : 0873111
 • تماس : 08734222224 - 08734222226
 • تماس : 09188888956 - 09188888534
   • با خرید این محصول 89 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۸۹٬۰۰۰ تومان) ! سوال
   • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

  Product was successfully added to your shopping cart.
  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740
  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740
  ‎۸٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  (موجود)

  • عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740 تصویر عکس چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740 تصویر
  • چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740 چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740
  • چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740 چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740
  • چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740 چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740
  • چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740 چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740
  • چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740 چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740

  چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740

  Janome Sewing Machine Juno 740

  بازنگری سریع  • 14 طرح مختلف حاشیه دوزی

  • سوزن نخ کن اتوماتیک

  • عرض گلدوزی 5 ميلی متر

  • توانایی دوختهای حلقوی

  • قابلیت دوخت زیپ و جا دکمه

  • دارای پس دوزی، لبه دوزی

  • قابلیت تنظیم میزان کشش نخ

  • مجهز به ژرسه دوزی

  • نوع بازو آزاد

  • سیستم قاب ماکو نیم دور  دسترسی: موجود در انبار

  ‎۸٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان
  آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
  دلیل نارضایتی شما چیست؟
  ثبت اطلاعات
  ‎۸٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

  معرفی کوتاه چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine Juno 740
  در زمینه ی تولید چرخ خیاطی و سایر وسایل دوخت و دوز، مارک معتبر ژانومه در بازار بیشتر از هر برند دیگری، شناخته شده است. چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه ژِنو 740 «Janome Juno 740» از تولیدات میان‌رده و باکیفیت این کمپانی است که هر خانم با استعدادی به آن نیاز خواهد داشت. مهم ترین آپشن در این چرخ خیاطی، امکان گلدوزی است که هر نوع پارچه ای را با زیباترین طرح ها می‌توان گلدوزی کرد. مورد دیگری که ژانومه برای این چرخ خیاطی تدارک دیده، سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک است که ساده ترین و سریع‌ترین راه برای نخ کردن است. فرقی ندارد بخواهید لباس مجلسی بدوزید و یا مانتو و شلوار، این چرخ خیاطی با حالت های مختلف دوختن، لباس هایتان را زیباتر خواهد کرد. مثلا دوخت هایی مانند پس دوزی، ژرسه دوزی، لبه و حاشیه دوزی دستتان را برای طراحی لباس های زیبایتان باز نگه می دارد.

  مورد دیگر که اشاره به آن خارج از لطف نیست، امکان دوخت حلقوی است، با این دوخت می‌توانید قسمت های حقوی لباس مانند دمپای شلوار و یا آستین را به سادگی بدوزید. حتی دوخت زیپ و دکمه هم به وسیله ی چرخ خیاطی ژانومه ژِنو 740 امکان دارد که طبق معمول، دوخت جای دکمه چهار مرحله ای است.‌ یک سری از تنظیمات هم برای دوخت وجود دارد مثلا اینکه می‌توانید طول هر بخیه را تنظیم کنید و یا میزان کشش نخ را بسته به نیازتان تغییر دهید. لازم به گفتن است کمپانی ژانومه یک شرکت ژاپنی است که از سال 1921 میلادی، تاسیس شده و تولیداتش باکیفیت هستند. این کمپانی در زمینه ی تولید انواع لوازم دوخت و دوز فعالیت دارد و سابقه ی درخشانی در پرونده اش به ثبت رسیده است.


  جزییات

  طراحی و ساختار

  طراحی چرخ خیاطی ژانومه Juno 740

  از مهم ترین اصل ها در هنگام خرید یک کالا، توجه به نوع ساختار و طراحی‌اش است. اگر به چرخ خیاطی های ژانومه دقت کنید، طراحی استاندارد در تمام آنها دیده می‌شود؛ درست مانند چیزی که در طراحی چرخ گلدوزی ژانومه 740 دیدیم. این چرخ گلدوزی با اندازه‌ی مناسبش، برای استفاده ی خانگی شایسته است. چرخ ژانومه 740 همچنین برخلاف بسیاری از چرخ های خیاطی دیگر، وزن سبکی دارد که همین مورد جابه جایی و حمل آسانش را برایمان فراهم می‌کند. اگر علت وزن سبک این چرخ خیاطی را جویا شوید باید بگوییم تماما به قطعات چرخ خیاطی مربوط است که از جنس آلومینیوم هستند، پس سبک و مقاوم می‌باشند.

  سبک و اندازه‌ی استاندارد در یک چرخ خیاطی خانگی بسیار مهم است که خوشبختانه ژانومه به آن توجه کرده تا راحت تر بتوان چرخ را حمل و جابه جا کرد.

  بر روی اکثر مدلهای چرخ خياطي ژانومه، طراحی‌های گل و رنگ‌های زیبایی می بینیم. چرخ خیاطی Janome Juno 740 هم دارای طرح زیبا و ساده ی گل است، همچنین داشتن دو دکمه‌ی بزرگ چرخان بر روی بدنه‌ی این چرخ خیاطی خودنمایی می‌کنند. این دکمه‌های چرخان برای انتخاب نوع و طول دوخت کاربرد دارند. بر روی بدنه همچنین راهنمای نوع دوخت، یاری رسان دکمه‌ی چرخان است تا شما را از سردرگمی درآورد. طبق سنت شیطانک، میله ی نگه دارنده ی نخ و سایر اهرم ها در بالای چرخ خیاطی قرار گرفته‌اند که شیطانک با روشن شدن چرخ خیاطی متحرک خواهد بود. اگر درب این چرخ خیاطی را باز کنید به قطعات درونی دسترسی پیدا خواهید کرد. سیستم قاب ماکو در این چرخ خیاطی از نوع نیم دور فلز است و به سادگی ماسوره درونش قرار می‌گیرد.‌ مورد دیگر اینکه چرخ خیاطی ژانومه 740 سوزن های سایز 9 الی 18 را می پذیرد.

  دوخت و دوز

  موتور چرخ خیاطی اهمیت زیادی دارد و نحوه ی کار آن بر سرعت کار و‌ مرتب بودن دوخت لباس تاثیر دارد. ژانومه برای چرخ خیاطی هایش از موتور پر توان بهره گرفته تا رضایت خیاط ها را جلب کند. از برجسته ترین حالت های دوخت در این چرخ خیاطی، توانایی دوخت 14 طرح متنوع حاشیه دوزی است. این 14 طرح را به وسیله ی دکمه‌ی چرخان می‌توان انتخاب کرد. اگر می‌خواهید بدانید چه نوع دوخت و حاشیه ای را می‌توانید انتخاب کنید، باید به راهنمای درج شده روی چرخ خیاطی نگاهی بیندازید. گلدوزی به وسیله ی این چرخ خیاطی ژانومه740 زیبا اعمال می شود؛ چرا که عرض گلدوزی 5 میلی‌متری است. همچنین می‌توانید طول هر بخیه را بسته به نیازتان افزایش و کاهش دهید که آن هم به وسیله ی دکمه‌ی دیگر امکان پذیر است. داشتن سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک ساده و سریع‌ترین راه برای نخ کردن سوزن است، برای این کار تنها کافی است نخ را از راهنماهایش عبور دهید تا کارتان راه بیفتد.

  عملکرد چرخ خیاطی ژانومه Juno 740

  به وسیله ی دوخت و حالت های گلدوزی متنوع، عرض 5 میلی‌متری گلدوزی و قابلیت تنظیم طول دوخت می‌توانید سلیقه و خلاقیتتان را در خیاطی نشان دهید.

  اگر بخواهیم به یک سری از حالت های دوخت در این چرخ خیاطی اشاره ای داشته باشیم علاوه بر حالت دوخت ساده باید به دوخت های پس دوزی , ژرسه دوزی, دکمه دوزی, زیپ دوزی, لبه دوزی و… اشاره داشته باشیم. به‌علاوه شما می‌توانید انواع سایز جا دکمه، زیپ و قیطان دوزی به وسیله ی چرخ خیاطی ژانومه Juno 740 انجام دهید. مانند هر چرخ خیاطی دیگر، دوختن جا دکمه در این چرخ خیاطی هم چهار مرحله ای است. برای دمپای شلوار و دوخت آستین پیراهن هم می‌توان از حالت دوخت حلقوی بهره گرفت. بیشتر چرخ ها پارچه های ضخیم را به سختی می دوزند اما خوشبختانه باید بگوییم چرخ خیاطی ژانومه ژنو 740 با داشتن اهرم فشرده سازی پارچه می‌تواند به سادگی پارچه هایی با ضخامت زیاد را هم بدوزد.

  جمع بندی

  داشتن یک چرخ خیاطی حرفه‌ای در دوخت و دوز هر چه بهتر پارچه تاثیر دارد تا سرعت و کیفیت خیاطی تان را بالا ببرد که خوشبختانه توجه به این مسئله را در چرخ خیاطی های ژانومه می توانیم ببینیم. در چرخ خیاطی Janome Juno 740 شاهد وجود موتور قوی، قابلیت دوخت های متنوع و سیستم های اتوماتیک مانند سیستم سوزن نخ کردن و سیستم فشرده سازی پارچه های ضخیم و ... هستیم که تماما کارتان را زیبا خواهند کرد. اگر نگاه کلی هم به طراحی و کیفیت بدنه‌ی این چرخ خیاطی داشته باشیم، می بینیم که چه قطعات داخلی و چه بدنه مقاوم اند و ساخته شدن قطعات چرخ خیاطی از آلومینیوم باعث سبک و مقاوم بودنش شده‌اند. در کل باید بگوییم به خاطر نسبت قیمت به امکانات، طراحی و مقاومت، با محصول باکیفیتی رو به روییم که ارزش خرید بالایی دارد.

  عمومی

  برند janome
  کشور سازنده قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند
  انتخاب رنگ سفید

  مشخصات کلی

  نام مدل Juno 740

  مشخصات کلی

  نوع چرخ خیاطی خانگی

  مشخصات دوخت

  عرض دوخت 5 میلی‌متر
  قابلیت تنظیم طول دوخت دارد

  مشخصات ظاهری

  صفحه نمایش ندارد
  رنگ بدنه سفید

  مشخصات صفحه نمایش

  سایر امکانات

  سوزن نخ کن دارد
  سیستم قاب ماکو نیم دور
  تنظیم کشش نخ دارد
  نوع بازو بازو آزاد

  اقلام همراه

  اقلام همراه کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

  برچسب‌های محصول

  برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. Juno 740 review by Leyla*-* on فروردین ۱۳۹۶
   طراحی ظاهری
   امکانات و قابلیت
   ارزش خرید در قیمت
   کیفیت ساخت
   نوآوری و خلاقیت

   yeki az behtarin modelhaye charkh khayatie zhanome hastesh man mikham vase mamanam in modelo begiram

  نظر خودتان را بنویسید

  شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

    ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
  نوآوری و خلاقیت
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  کیفیت ساخت
  ارزش خرید در قیمت
  3 پرسش

  پرسش‌های محصول

  مرتب سازی ASC
  پرسش
  توسط : هما در دی ۱۴۰۰
  ارسالتون چند روزه است ؟
  82
  پرسش
  توسط : حامد در آذر ۱۴۰۰
  سلام نحوه خرید از سایت فروشگاه چگونه است ؟
  78
  پرسش
  توسط : ادی در شهریور ۱۴۰۱
  آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
  36
  برای خرید ؛ محصول خود را در سایت ثبت کرده و « حتما قبل از پرداخت وجه برای اطلاع از قیمت روز » تماس بگیرید.


  با « افزودن به سبد خرید » کالا را ثبت سفارش نمایید و اقدام به تسویه کنید.


  با واحد فروش و مشاوره رایگان تماس بگیرید« 08734222226 - 0873111 »ضمن مشاوره و راهنمایی خرید کنید.


  تماس یا تلگرام و واتساپ « باکس سبز رنگ و آبی رنگ زیر» درخواست مشاوره کنید.  فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با استناد به امتیازات زیر ، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را فراهم کرده است.


  فروشگاه baneeh.com در تاریخ 18 آبان 1381 دامنه آن به ثبت رسید و وب سایت بارگزاری شد ؛ بعد از آن با کسب افتخاراتی چون ثبت شرکت و استارتاپ برتر استان ؛ کارآفرین برتر ؛ کاندید برترین فروشگاه آنلاین جشنواره وب و موبایل ایران ؛ عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی ؛ دریافت نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت ؛ و نماد ساماندهی وزارت ارشاد ؛ پروانه کسب ؛ معارفه بانه دات کام به حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی ؛ مصاحبه و پخش زنده صدا و سیمای مهاباد و معرفی به عنوان یکی از یکصد برند مشتری مدار و دریافت ایزوی مشتری مداری و... که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح داده ایم؛ به راحتی می توانید به بانه دات کام اطمینان کنید .

  office-2
  office-1
  office-4
  office-2
  office-2
  office-2
  office-2
  office-3
  office-2
  office-4
  office-2
  office-2

  به واسطه ارسال فوق سریع 24 ساعته و دریافت وجه در منزل بعد از تست و ارسال کالای 100 درصد اصل با کمترین قیمت رقابتی شما بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

  nimlook
  ۸
  کیفیت ساخت
  ۸
  طراحی و زیبایی
  ۹
  امکانات و قابلیت ها
  ۱۰
  ارزش نسبت به قیمت

  نقاط قوت

  قابلیت لبه دوزی و ژرسه دوزی
  دوخت زیپ و جا دکمه
  قابلیت تنظیم میزان کشش نخ

  نقاط ضعف

  نداشتن ماسوره پیچ اتوماتیک